Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania/odpowiedzi


12957 odpowiedzi w tym temacie

#6726 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 02 styczeń 2017 - 11:57

Virgin Mobile ma 29 zł za wszystko i działa w ramach play - i w niektórych salonach play wszystko załatwisz



#6727 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 02 styczeń 2017 - 12:05

Aha, bo w tym premium mobile maja wlaśnie po 30zł do wszystkich z free i 10gb tylko nie wiem jak potem z obsługą w razie czego, rachunki itd

Ja robię wszystko online. Sprawnie to idzie.


Przyjaźń jest wszystkim!


#6728 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 styczeń 2017 - 13:36

Również z NJU (abonament) byłem bardzo zadowolony - obsługa bez problemu, żadnych wałków w umowię, dobry zasięg, dobry ciąg neta, duże oszczędności.

 

Aktualnie jestem w T-MOBILE na abonamencie - bez porównania gorsza obsługa, ciągłe nieścisłości w umowie, gorszy zasięg neta  etc.

Kończy mi się umowa i wracam do NJU (jak jeszcze będą) 

Aktualnie wiązanie się z sieciówkami typu PLAY, PLUS, Orange ma jedynie sens przy sporej promocji na telefon.


  • kosa lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#6729 KRIS_BEMA

KRIS_BEMA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPanewniki/Ligota

Napisano 02 styczeń 2017 - 14:04

Gdzie w Katowicach można oddać kasety VHS, by mi je przerobili na płytę CD/DVD? Ile to kosztuje i ile trwa?

U fotografa na Świdnickiej (teraz przenoszą się na Słupską) na Ligocie była taka opcja. Pewnie dalej się da.



#6730 candy

candy
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 styczeń 2017 - 14:54

Ma ktoś namiar lub posiada plik z informacjami parametrów do nauki na prawo jazdy?

Chodzi mi o wymiary tablic, naklejek, min wysokości drążka itp



#6731 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 02 styczeń 2017 - 14:55

Zagadaj do Szpiecha.


  • candy lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!


#6732 Emporio

Emporio
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 styczeń 2017 - 15:55

Gdzie najszybciej i najlepiej zrobie badania na przyjęcie do roboty?

#6733 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 03 styczeń 2017 - 16:56

Ordona 20A :)


  • Chrmik lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#6734 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 03 styczeń 2017 - 16:57

Wczesniej trzeba zadzwonic i sie umowic.

 

http://twojspecjalis...otyka,4015.html


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#6735 Franz

Franz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 styczeń 2017 - 17:22

Siema ! 
mam pytanie dla tych co juz to przezyli ;) tzn dostalem mandat z fotoradaru od ITD, przyszly papiery wypelnilem odeslalem i przyslali swistek ino czy moge go zaplacic przelewem przez internet ??? bo na pouczeniu z tylu nie ma ani slowa o metodach platnosci... a jesli tak to w tytule wystarczy ze wpisze numer mandatu ??? 



#6736 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 03 styczeń 2017 - 17:26

możesz przez neta.

wystarczy nr mandatu lub pesel



#6737 Franz

Franz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 styczeń 2017 - 17:30

dzieki wielkie ! 

a tak z ciekawosci wiecie kaj moze byc fotoradar o wdziecznej lokalizacji Katowice/420+100/DK79 SLA.PK 2 112 ? ograniczenie do 50km ino na zdjeciu poza autem nie umialem za bardzo rozszyfrowac okolicy... mam jedna mysl ale moze ktos wie na bank ?



#6738 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 03 styczeń 2017 - 17:32

Moze odcinek miedzy Wesolym a Zyrafa?

 

Byles widoczny na zdjeciu? 


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#6739 żywiec

żywiec
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 styczeń 2017 - 17:47

Gdzie jest pomiędzy wesołym a zyrafa ????

#6740 Franz

Franz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 styczeń 2017 - 18:45

Moze odcinek miedzy Wesolym a Zyrafa?

 

Byles widoczny na zdjeciu? 

no wlasnie o tym samym miejscu pomyslalem bo chaupka w tle taka troche podobna ale jak ostatnio tamtedy jechalem to wypatrywalem go usilnie i ni ch.. nie umialem wypatrzec, zdjecie mi strzelil jak jechalem w stroche chorzowa 

cos tam widac ale takich glow jak moja to jest chyba wiecej ;) auto jest na vatra i na niego przyszlo wszystko wiec dla swietego spokoju zaplacilem



#6741 _Bartos_

_Bartos_
  • SK1964
  • LokalizacjaCentrum

Napisano 03 styczeń 2017 - 18:45

w czarnym mondeo zaparkowanym na poboczu :)

Użytkownik _Bartos_ edytował ten post 03 styczeń 2017 - 18:45


#6742 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 03 styczeń 2017 - 18:50

W granatowym.

 

Franz, zdjecie z okolic kwiecien-maj? 

 

Jesli nie widac Cie na zdjeciu to moga Cie w pompke cmoknac. 


  • Łysy lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#6743 Franz

Franz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 styczeń 2017 - 20:00

noo to dobrze wiedziec kaj sie chowaja... co najlepsze zdjecie z 19.10 a sami jeszcze podaja na pismie ze sprzet ma legalizacje do 31.10... tera juz chuj bo zaplacone ale (ewentualny) nastepny i zglaszam sie do Emila lowcy radarow  :chamisko:


  • kurra lubi to

#6744 żywiec

żywiec
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 styczeń 2017 - 20:41

Pytam bo nie wiem bez ściemy.

Robią fotki z cywilnego auta i wysyłają do domu ? Zawsze jechali za i wlepiali na miejscu ?



#6745 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 03 styczeń 2017 - 20:43

ITD jedzie za Tobą (albo wystarczy ich wyprzedzić) lub stoi na poboczu - wali foty i wysyła. nie zatrzymuje aut

 

dwie, trzy antenki na dupie i radar w zderzaku to ITD

 

282985_693012844074992_300439582_n.jpg?o


Użytkownik Budus edytował ten post 03 styczeń 2017 - 20:47


#6746 Piotrek Pna

Piotrek Pna
  • SK1964
  • LokalizacjaPszczyna / cały świat

Napisano 03 styczeń 2017 - 20:56

Oddalem ostatnio kamerke do reklamacji (jvc addixion2), ktora uzywalismy w trakcie podrozy - pewnego dnia przestala sama z siebie sie wlaczac... miala jeszcze kilka losowych przeblyskow gdy wlaczyla sie na kilka minut, finalnie padla calkowicie...
Oddalismy do sklepu (euro rtv agd) bo byla jeszcze na gwarancji
Wczoraj dostalem pismo, ze nie uwzgledniaja gwarancji bo to "z winy uzytkownika"...

"Weryfikacja techniczna reklamowanego towaru wykazała, że zgłoszona wada towaru nie wynika z niezgodności towaru z umową, a z przyczyn zewnętrznych, niezależnych od Sprzedawcy i niezwiązanych z towarem, jest natomiast skutkiem niewłaściwego użytkowania. W takiej sytuacji odpowiedzialność Sprzedawcy jest wyłączona."

Odpisalem kobicie ze chce wiedziec co dokladnie stwierdzili, jaka jest wada, zeby podeslali jakis kwit z przegladu.
Z tego co napisala to wynika, ze "nieumiejetnie" wlaczalem/wylaczalem kamerke, stad dziwi mnie odrzucenie reklamacji

I teraz pytanie - co mam dalej robic? Babka sie nie odzywa, nje udzielila odpowiedzi na moje pytania... jak moge dalej dochodzic swoich racji? - napisali ze wysla smsa jak bedzie do odbioru, tylko d,a mne takie "dupa" pismo nie rozwiazuje sprawy!
Czy ktos oddawal w rtv euro agd jakis sprzet na gwarancji? Naprawili wam? Odrzucili?

Z gory dzieki za porady

#6747 Marek

Marek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 styczeń 2017 - 21:04

UOKiK

Nad naszym herbem 8 jest gwizdek,
kto dumą Śląska? To przecież jasne!


#6748 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 03 styczeń 2017 - 21:22

ITD jedzie za Tobą (albo wystarczy ich wyprzedzić) lub stoi na poboczu - wali foty i wysyła. nie zatrzymuje aut

dwie, trzy antenki na dupie i radar w zderzaku to ITD

282985_693012844074992_300439582_n.jpg?o

Też zatrzymują auta na 100%. W Katowicach jeździ Mondeo, Focus, Berlingo i Octavia I

Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#6749 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 03 styczeń 2017 - 21:37

UOKiK

 

+ nasi prawnicy, masz dostęp do działu.


  • Piotrek Pna lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!


#6750 Piotrek Pna

Piotrek Pna
  • SK1964
  • LokalizacjaPszczyna / cały świat

Napisano 03 styczeń 2017 - 21:53

+ nasi prawnicy, masz dostęp do działu.


Tak sobie myslalem, ale z jednej strony to taka troche pierdola i nie chcialem tam zasmiecac...
W takim razie atakuje tez naszych prawnikow.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych