Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania


1548 odpowiedzi w tym temacie

#1026 Don

Don
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 maj 2017 - 00:20

Będzie jakaś "reaktywacja" strony internetowej sklepu? Aktualnie nie ma tam paru wydanych niedawno rzeczy, na pierwszy rzut oka grafika informująca o promocji do 3 marca. Wiem że strona może nie miała zbyt wielu zamówień nie licząc ludzi z emigracji, ale pewnie wielu osobą służyła jako przegląd rzeczy, które można aktualnie kupić na meczach czy na stadionie. Najbardziej mnie interesują dwie ostatnio wrzucone na FB koszulki po 64 zł oraz czy została wydana któraś z koszulek SCZ? Można chodzić o ich pełne zdjęcie tutaj? 


  • Carlos91 lubi to

#1027 mustafa

mustafa
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 02 maj 2017 - 17:45

Będzie aktualizacja strony i stanów magazynowych włącznie z kilkoma nowościami niebawem.


Tylko do przodu!

#1028 Gwozdziu

Gwozdziu
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 03 maj 2017 - 00:07

Jest szansa na reedycję smyczy do kluczy? (Takich, które kilka lat temu były już w sprzedaży). Na wzór takich flag jak "Strażnicy czarnego złota", "GieKSa jest tylko jedna", "Pierońskie hanysy", "Yellow obsession", czy "Crazy boys". Pomysł z reedycją starszych wzorów vlepek, które kleiło się po placu będąc bajtlem był genialny. Myślę, że nie tylko kolekcjonerzy ucieszyliby się też z powrotu takich smyczek. 



#1029 Marek

Marek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 maj 2017 - 07:30

Pomysł z vlepkami rewelacyjny? Tak, ale za pierwszym razem, niestety na tą chwilę brak nowości w kwestii vlep bardziej odstrasza niż przyciąga.
Ze smyczami jest nieco inaczej i większość ludzi wymienia smycz gdy pierwsza jest nieco zużyta dlatego pomysł z reedycjami jest dobry ale... ale projekty muszą być dobre, no ale chyba w sklepiku wiedzą najlepiej co schodziło na pniu a co zalegało na magazynie.


Nad naszym herbem 8 jest gwizdek,
kto dumą Śląska? To przecież jasne!


#1030 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 03 maj 2017 - 11:34

Najlepsze smycze jakie wyszły na świecie, to pierwsze Pierońskie Hanysy, cienka, czarna smyczka z żółtym napisem.



#1031 Gwozdziu

Gwozdziu
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 03 maj 2017 - 21:26

Najlepsze smycze jakie wyszły na świecie, to pierwsze Pierońskie Hanysy, cienka, czarna smyczka z żółtym napisem.

Chodzi Ci o te cienkie smycze z żółtym gotyckim napisem "Pierońskie hanysy" na jednej stronie i "GKS Katowice" po drugiej oraz herbem pisanym na zielono-czarnym tle, coś na wzór tych jednostronnych grubych smyczy, które były dostępne do kupienia na meczu z Tyskimi? (nie chodzi o te grube ze zwykłym herbem oraz herbem Górnego Śląska). Czy była jeszcze jakaś inna podobna smycz PH o której istnieniu nie wiem? 



#1032 Gwozdziu

Gwozdziu
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 03 maj 2017 - 21:41

Pomysł z vlepkami rewelacyjny? Tak, ale za pierwszym razem, niestety na tą chwilę brak nowości w kwestii vlep bardziej odstrasza niż przyciąga.
Ze smyczami jest nieco inaczej i większość ludzi wymienia smycz gdy pierwsza jest nieco zużyta dlatego pomysł z reedycjami jest dobry ale... ale projekty muszą być dobre, no ale chyba w sklepiku wiedzą najlepiej co schodziło na pniu a co zalegało na magazynie.

Masz rację. To była tylko moja osobista opinia odnośnie tych vlep, ale to pewnie dlatego, że mi się one podobają i sam kupiłem dwa zestawy kolekcjonerskie. Jeżeli chodzi o smycze to fajnie byłoby widzieć jakieś na wzór naszych flag, czy chociażby z jakimiś elementami Górnego Śląska. ALE RACJA, ja nie mogę się wypowiadać za wszystkich, a w Strefie GieKSy wiedzą najlepiej na co może zejść, a co gniłoby na magazynie. Pozdro 



#1033 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 04 maj 2017 - 00:21

Chodzi Ci o te cienkie smycze z żółtym gotyckim napisem "Pierońskie hanysy" na jednej stronie i "GKS Katowice" po drugiej
Nie wydaje mi się, żeby na drugiej stronie byl napis GKS. Herb był pisany żółty, z tego co pamiętam, między "hanysami"
  • Mateusz lubi to

#1034 Polo

Polo
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 maj 2017 - 10:24

Czarna smyczka z żółtym napisem pieronskie hanysy i herb a na drugiej stronie nic nie było, chyba jedna z pierwszych smyczek 😀
  • Lars lubi to

#1035 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 04 maj 2017 - 12:46

Druga. Pierwsza była GKS Katowice, taki a'la pomaranczowy napis, mam ja do dzisiaj :)


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#1036 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 04 maj 2017 - 12:46

Chyba w ogole jako pierwsi w Polsce zrobilismy smycze.


  • Gwozdziu lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#1037 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 04 maj 2017 - 13:26

Druga. Pierwsza była GKS Katowice, taki a'la pomaranczowy napis, mam ja do dzisiaj :)

Również mam, dobrze się trzyma.
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#1038 Polo

Polo
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 maj 2017 - 18:51

Ja mialem pieronskie ale pewnego dnia poszła w ręce kolegi z Banika

#1039 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 04 maj 2017 - 20:08

Ja miałem Pierońskie, to mój stary wziął na ryby, jako linkę do czegoś tam. Do dziś nie wie jaką krzywdę mi wyrządził :(



#1040 Berni

Berni
  • SK1964

Napisano 04 maj 2017 - 21:00

Ma już swoje lata:
2ephrg5.jpg
  • Lars i Gwozdziu lubią to

#1041 Gwozdziu

Gwozdziu
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 04 maj 2017 - 21:48

Ma już swoje lata:
2ephrg5.jpg

Kozak! 



#1042 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 04 maj 2017 - 22:54

Przepiękna!



#1043 19scotch64

19scotch64
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 05 maj 2017 - 10:04

Mamy jakieś kubki termiczne z naszym herbem? Napisem? :>



#1044 nikisz

nikisz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 maj 2017 - 22:15

czy przed wakacjami będzie wydana nowa edycja ręczników ?



#1045 Misiek_PrC

Misiek_PrC
  • SK1964
  • LokalizacjaMysłowice / GieKSa.pl

Napisano 07 maj 2017 - 07:52

Druga. Pierwsza była GKS Katowice, taki a'la pomaranczowy napis, mam ja do dzisiaj :)

Junior pokaz jak wyglądała nasza pierwsza smyczka:)


418678b2066f29b35aed975ca3247c14.png?ran


#1046 Studi

Studi
  • SK1964
  • LokalizacjaDortmund

Napisano 07 maj 2017 - 19:27

http://www.bilder-up...-1494181550.jpg


  • Misiek_PrC lubi to
A.C.A.B.
FC BRIGADE GERMANY

#1047 mustafa

mustafa
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 07 maj 2017 - 20:06

Mamy jakieś kubki termiczne z naszym herbem? Napisem? :>

 

Aktualnie nie mamy w ofercie kubków termicznych.


Tylko do przodu!

#1048 mustafa

mustafa
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 07 maj 2017 - 20:09

Będzie jakaś "reaktywacja" strony internetowej sklepu? Aktualnie nie ma tam paru wydanych niedawno rzeczy, na pierwszy rzut oka grafika informująca o promocji do 3 marca. Wiem że strona może nie miała zbyt wielu zamówień nie licząc ludzi z emigracji, ale pewnie wielu osobą służyła jako przegląd rzeczy, które można aktualnie kupić na meczach czy na stadionie. Najbardziej mnie interesują dwie ostatnio wrzucone na FB koszulki po 64 zł oraz czy została wydana któraś z koszulek SCZ? Można chodzić o ich pełne zdjęcie tutaj? 

 

Zaktualizowaliśmy dzisiaj stany magazynowe na sklepie internetowym plus dodaliśmy 14 nowych produktów. Na razie ich zdjęcia są gorszej jakości ale wkrótce zamienimy je na profesjonalne.


Tylko do przodu!

#1049 zippo50

zippo50
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKOSZUTKA

Napisano 08 maj 2017 - 17:50

jakiś nowy wzór czapek będzie ??  np.typu "kaja" jak ktoś z młodych wie



#1050 Sarmatian

Sarmatian
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjastuttgart

Napisano 08 maj 2017 - 20:25

Bedzie kolejna dostawa tych szalikow w kratke?? Z gory dzieki!


  • Damian78 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych