Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mecze w TV


124 odpowiedzi w tym temacie

#26 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 grudzień 2014 - 18:57

Pewnie mają określony budżet, bo z Canalem+ nie mają szans konkurować, tylko myślałem, że przynajmniej Orange Sport to kupi. Polsat Sport też poniżej przeciętna oferta sportowa. Liga holenderska, belgijska, rosyjska i ukraińska, czyli raz na jakiś czas trafi się jakieś konketne spotkanie w Holandii lub Rosji.

 

TVP Sport też kiepsko, wolą inwestować w skoki narciarskie i kolarstwo.



#27 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 18 grudzień 2014 - 19:06

Ale przynajmniej Copa del Rey maja. Dzisiaj 2 mecze a na OS leci Cagliari Juve
  • 19marek64 lubi to
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#28 JACA

JACA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTAUZEN

Napisano 19 grudzień 2014 - 09:43

, tylko myślałem, że przynajmniej Orange Sport to kupi.

 

Przeciez Orange zwija się z rynku to nie beda kupowac żadnych nowych praw. Nawet Zarzeczny w poneidziałkowym felietonie na weszło  napisał że szuka pracy.

 

O obecnej sytuacji Orange Sport ponizej.

 

Jak informuje serwis press.pl, nadal nie została zawarta umowa przejęcia od Orange Polska kanału Orange sport przez spółkę RMVC, kontrolowaną przez Romana Młodkowskiego. Może to oznaczać likwidację kanału, bo z nieoficjalnych informacji wynika, że w budżecie firmy Orange na przyszły rok nie uwzględniono pieniędzy na telewizję Orange sport. Roman Młodkowski jak i Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska, odmówili press.pl komentarza w tej sprawie.
Dodajmy, iż z końcem tego roku z Orange Polska odchodzi dyrektor ds. treści programowych Dominique Lesage, który odpowiadał m.in. za kanał Orange sport

Przypomnijmy, iż we wrześniu br. Orange Polska podpisała ze spółką RMVC warunkową umowę przejęcia produkcji programu telewizyjnego stacji (więcej tutaj). Umowa miała wejść w życie w czwartym kwartale br. po spełnieniu wszystkich zobowiązań, ale nie podano jakich. Stacja pod wodzą Romana Młodkowskiego miała zachować swój sportowy charakter i zmienić nazwę - według doniesień medialnych na O!Sport . Pojawiły się też głosy, iż za firmą Młodkowskiego stoi inna, zagraniczna, która w ten sposób mogłaby wprowadzić do Polski swój kanał. Tu wymienia się Fox Sports (Fox International Channels) i beIN Sports (Al Jazeera)


Użytkownik JACA edytował ten post 19 grudzień 2014 - 09:44


#29 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 22 grudzień 2014 - 15:05

Leci gdzieś Juve Napoli (superpuchar)?
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#30 JACA

JACA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTAUZEN

Napisano 22 grudzień 2014 - 15:09

Leci gdzieś Juve Napoli (superpuchar)?

 

Z tego co wczoraj mi gdzies migło to chyba PolsatSport extra



#31 paulek

paulek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 22 grudzień 2014 - 15:09

polsat sport extra



#32 JACA

JACA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTAUZEN

Napisano 23 grudzień 2014 - 11:33

No to po Orange Sport.

 

 

Jak poinformował Leszek Bartnicki na Twitterze: - z końcem roku "prawie cała ekipa" kończy pracę w OS. Szkoda przede wszystkim fajnej kadry i newsów z prawdziwego zdarzenia.


Użytkownik JACA edytował ten post 23 grudzień 2014 - 11:33


#33 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 23 grudzień 2014 - 16:28

Hm to kto dokończy te pół sezonu?


Przyjaźń jest wszystkim!


#34 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 23 grudzień 2014 - 17:38

Orange chyba mial prawa do konca tego roku kalendarzowego.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#35 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 23 grudzień 2014 - 18:04

Jedyny plus, zaznaczam jedyny, to nie będzie meczów o 12:00 w I lidze póki co. Stacja niskobudżetowa, ale solidną pracę wykonywali. Paweł Zarzeczny i Andrzej Grajewski w programie "Siłowania", to klasyka dla mnie.


  • PRT lubi to

#36 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 23 grudzień 2014 - 18:05

Zajebali nam zakaz na pół roku, a Orange Sport się zwija. Czyli człowiek meczu GieKSy nigdzie nie obejrzy, ale za to będzie dłużej żył.


  • 19mózG64 i jaśka lubią to

Przyjaźń jest wszystkim!


#37 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 23 grudzień 2014 - 19:27

Jakosc obrazu byla fatalna, ale programy serio znośne.taki hyde park itp. Nawet nasza 1 lige fajnie umieli oprawic.szkoda ich

#38 JACA

JACA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTAUZEN

Napisano 23 grudzień 2014 - 23:23

Z tego co gdzies jakis czas temu czytałem to Orange do konca sezonu bedzie transmitował rozgrywki ligowe. Od stycznia zwijaja publicystyke i wiadomosci informacyjne. Bartnicki i chyba Swiecicki dostali wypowiedzenia. Bartnicki na twiterze napisał ze on nie pozostał w projekcie pierwszoligowym czyli wedlug mnie do konca sezonu dalej beda transmitowac a w ciagu dnia pewnie beda leciec same archiwalne nagrania a po sezonie kanał całkiem wyłacza.



#39 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 23 grudzień 2014 - 23:41

I ligę chyba muszą pokazać bo by mieli jeszcze kary do płacenia za niewywiązanie się z umowy.



#40 JACA

JACA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTAUZEN

Napisano 23 grudzień 2014 - 23:48

Oczywiscie ze tak. Taka opcja o ktorej pisał Junior jest nierealna i nikt nigdy nie kupuje praw tak aby konczyly sie z koncem roku kalendarzowego. Stacja czasami moze odsprzedac  prawa tak jak zrobił to w tym roku FOX, ktory za grosze odsprzedał prawa do Euroligi w kosza ale w przypadku I ligi Orange jest zmuszony transmitowac do konca sezonu rozgrywki.



#41 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 31 styczeń 2015 - 15:39

Polsat Sport przejął transmisję I ligi od Orange Sport. Do kiedy Orange Sport będzie w TV? I czy Polsat Sport przejął tylko zaplecze ekstraklasy, czy inne transmisje też? Mam na myśli Serie A i Coppa Italia.



#42 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 styczeń 2015 - 15:42

Polsat przejął tylko 1ligę. Orange dociągnie do końca sezonu, jednak nie będzie żadnych programów o 1 lidze itp. Serie A Orange i tak miało do końca sezonu (razem z nc+) także znowu będzie przetarg. Coppa Italia chyba jest w Polsacie ;)

 

Orange dokończy ten sezon i potem znika.



#43 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 16 luty 2015 - 18:56

Długo nie oglądałem meczu przez Internet, może ktoś mnie poratować i dać link, gdzie spokojnie obejrzę mecz Preston North End - Manchester United? Będę bardzo wdzięczny!



#44 krejzol

krejzol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąb

Napisano 16 luty 2015 - 19:09

http://www.meczyki.p...r_united,1.html


  • Eric Cantona lubi to

Kurwa, pod każdą władzą czuję się jak kundel!
Czemu nie jestem chamem ze sztachetą w ręku!?
Ktoś by się ze mną liczył gdybym rzucił cegłą!
 


#45 Foxu

Foxu
  • SK1964
  • LokalizacjaEdinburgh

Napisano 16 luty 2015 - 19:26

Długo nie oglądałem meczu przez Internet, może ktoś mnie poratować i dać link, gdzie spokojnie obejrzę mecz Preston North End - Manchester United? Będę bardzo wdzięczny!

BBC iPlayer, tylko bedziesz musial sobie pewnie brytyjski serwer proxy znalezc, bo podejrzewam ze blokuja poza UK

 

http://www.bbc.co.uk...rammes/b006xv04


Użytkownik Foxu edytował ten post 16 luty 2015 - 19:27


#46 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 09 marzec 2015 - 20:09

Kolejny raz, poratuje ktoś dobrą transmisją Manchester United - Arsenal Londyn? Jakiś dobry link, będę wdzięczny!



#47 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 09 marzec 2015 - 20:38

Atdhe.eu

#48 Waldas

Waldas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 marzec 2015 - 20:40

Spróbuj czegoś z tego:

 

http://www.meczyki.p...l_londyn,1.html



#49 MaciekTZN

MaciekTZN
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 09 kwiecień 2015 - 13:27

Już znalazłem. Mecz Lech- Błękitni w Polsat Sport News.


Użytkownik MaciekTZN edytował ten post 09 kwiecień 2015 - 13:29


#50 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 27 październik 2015 - 14:49

Capital One Cup wykupił Eleven Sports? Na ich stronie Internetowej, obejrzę transmisję z tych rozgrywek?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych