Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam/Proszę o pomoc itp.


11349 odpowiedzi w tym temacie

#5826 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 10 grudzień 2017 - 10:07

na pewno w centrach handlowych bo rzadko jest możliwość szatni i zostawienia walizki. Chociaż ludzie są tak przyzwyczajeni do tego, że takich rzeczy i tak nie ma i myślę, że duża część poprostu zostawia na dworcach.



#5827 Silence

Silence
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen/Gliwice

Napisano 10 grudzień 2017 - 11:37

Wideorejestrator do 200?

http://allegro.pl/ka...6626211882.html

Jak kupilem taką i jestem zadowolony.


Fortuna Favet Fortibus

#5828 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 grudzień 2017 - 23:33

Witam prowadzę ankietę na uczelnię odnośnie nowych rozwiazań udogodneń dla społeczeństwa i pomyslałem o szafkach depozytowych z płatnością elektroniczną. Wiem że cos takiego fukcjonuje na dworcach PKP ale nie mamożliwości płacenia np. kartą. Pomyslałem że coś takiego mogłoby znaleźć zastosowanie np. nad morzem, żeby nie taszczyć ze soba codziennie parawanów możnaby w takiej stojącej przy plaży szafce składowac, Macie jakies pomysły gdzie jescze takie depozyty byłyby przydatne ? 

Na stadionie. Czasem przed meczem się wejdzie do sklepu, a później dopiero człowiek se przypomni, że mogą krzywo patrzeć na wejściu na stadion, że w taśce mam puszkę karmy dla psa ;-) 


  • anetoshi lubi to

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#5829 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 11 grudzień 2017 - 11:27

Zajmuje się ktoś od nas kasami fiskalnymi? Chodzi mi o serwis a dokładniej o odczyty pamieci?

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#5830 donald

donald
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 grudzień 2017 - 11:31

Stęga


  • Junior lubi to

#5831 anetoshi

anetoshi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 grudzień 2017 - 13:15

Ktoś poleci szkołę języków obcych w Katowicach? Chodzi o język angielski.
Może jakieś opinie o speak up?



#5832 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 11 grudzień 2017 - 13:36

Polecam wybrać się do każdej ze szkół i zapytać o możliwość uczestnictwa w lekcji pokazowej. Kiedyś było to normalnie praktykowane w Empiku.

Po kilku latach spędzonych w szkołach języków moje zdanie jest takie że lepiej tą kasę wydać na prywatne lekcje.
  • kosa i anetoshi lubią to

#5833 WzG

WzG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 grudzień 2017 - 16:15

Zajmuje się ktoś projektowaniem CAD ?



#5834 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 grudzień 2017 - 16:39

Każda szkoła oferuje darmową lekcję. Zresztą, tak jak napisał błażej, najlepiej dołożyć te 30-40% ceny i mieć prywatne korepetycje. Bądź korepetycje plus darmowa nauka języka w siódemce w weekendy - mało się tam człowiek nauczy ale zawsze jest jakieś osłuchanie, a lektorzy często poziomem przewyższają tych z prywatnych. 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#5835 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 grudzień 2017 - 17:11

jest sprawa, mamuska od dluzszego czasu ma straszny "kaszel"
ale to jest takie kaslanie ze az prawie sie dusi, jak ja weznie taki atak to durs sie krztusi,non stop, nie wyglada to najlepiej

byla tam u jakis lekarzy i gadali,ze moze ma jakas bakterie w gardle ale nie wiedza jaka, mozliwa alergia na cos ale na badaniach nic nie wychodzi albo ze jest to cos podobnego do astmy ale sami nie wiedza co to moze byc

teraz tam bylem na obiedzie i jadla kawalek malego ziemniaka i prawie sie udusila,

ma ktoa jakies namiary na jakigos szpeca od takich dolegliwosci, z gory dzieki i zalezy mi na czasie

#5836 19marek64

19marek64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 grudzień 2017 - 18:24

Przeswietlenie, wymaz, spirometria? Jakie miała badania, leki? U jakiego lekarza byla? Rodzinny powinien kierować dalej na badania czy innych specjalistów

#5837 Levy

Levy
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 12 grudzień 2017 - 19:36

Zagadaj z lekarzami, ba, wymuś na nich badanie pod kątem krzuśca (kokluszu).

Z tego co piszesz to pasuje.

Zdrowia

#5838 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 12 grudzień 2017 - 19:58

Przeswietlenie, wymaz, spirometria? Jakie miała badania, leki? U jakiego lekarza byla? Rodzinny powinien kierować dalej na badania czy innych specjalistów

pleśń, grzyby. Badania jak chlopaki pisza. No dla lekarza to podstawa. Chyba, że jest z chorzowa .... i sie zna na wszystkim 😀

#5839 kurra

kurra
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 grudzień 2017 - 21:18

Jest ktoś z okolic Ulm lub Augsburga?



#5840 Łysy

Łysy
  • SK1964

Napisano 13 grudzień 2017 - 10:01

i jeszcze czy pali papierosy? bo jeśli tak to nie ma ,że boli tylko musi rzucić. Sam podpalałem i miałem w swoim czasie podobnie (brakowało mi powietrza przy oddychaniu, zacząłem brać leki ,podobne jak astmatycy ,żeby zluzowało i od razu rzuciłem podpalanie a dodam ,że paczka to wystarczała mi na dwa tygodnie cyli tak jak pisałem "podpalałem" a nie paliłem. szybko wszystko wróciło do normy.

 

teraz mam problem u 5-cio latka Oskara(chrząka jak szalony. bylismy juz u kilku specjalistów i jak słyszę ,że da leki na sterydach to się gotuję. wygląda na alergię ale musimy zrobic wszystkie badania



#5841 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 grudzień 2017 - 10:33

mama nigdy nie palila, zaczne od tego kokluszu- krztusca

dzieki chopy za rade

#5842 JOHAN 13

JOHAN 13
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 grudzień 2017 - 11:24

Łysy u mnie Mati też mioł masakryczny kaszel.W poniedziałek jak go łapło w przychodni to zwymiotowoł.Lekarstw mi zapisała za 100 zł.Kupiłech od pszczelorza propolis za 10 zl.Trzy krople i po kaszlu.Dzisiej cisnymy do Spodka.

#5843 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 13 grudzień 2017 - 13:02

parę lat temu miałem ataki kaszlu, przez 3-4 miesiące. Co dziennie praktycznie. A najgorzej było jak wódki się napiłem to mało płuc nie wyrwało mnie przy tych atakach. Byłem u lekarza, powiedziała, że tam wszystko OK i pewnie jest to po przebytym przeziębieniu. Ale wysłała mnie też na RTG.

na początku lipca zrobiłem RTG (czysto) tuż przed urlopem. Pojechałem na urlop w góry (do Muszyny) i jak wróciłem to już kaszlu nie miałem :)



#5844 CichyBob

CichyBob
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 grudzień 2017 - 15:14

Mamy tu blacharza jakiegoś? Najlepiej Kato

#5845 Damianos

Damianos
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 13 grudzień 2017 - 16:38

Mamy tu blacharza jakiegoś? Najlepiej Kato

Szałaj na Dabrowce.. Moze nie do konca nasz ..ale  dobry fachman   



#5846 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 13 grudzień 2017 - 16:49

Kaj najtaniej ogarnąć kort do Squasha? Mam karte multisport i nie mam paletek



#5847 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 13 grudzień 2017 - 16:51

Kaj najtaniej ogarnąć kort do Squasha? Mam karte multisport i nie mam paletek

wszędzie masz dopłatę 15pln do godziny.
sprzęt wypożyczysz wszędzie ale jak planujesz częste granie to kup rakietkę.

Ja preferuję kort na ceglanej (lepiej Rulon :-)?

jak chcesz to mogę Cię przeorać kaznodziejo :D

Użytkownik Dudi_1979 edytował ten post 13 grudzień 2017 - 16:59


#5848 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 13 grudzień 2017 - 16:53

sprzęt wypożyczysz wszędzie ale jak planujesz częste granie to kup rakietkę. Ja preferuję ceglaną

 

Nie jest za ciężka na taki sport?  



#5849 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 13 grudzień 2017 - 16:57

Nie jest za ciężka na taki sport?


nie cięższa niż Ty.

#5850 Polo

Polo
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 grudzień 2017 - 16:58

wszędzie masz dopłatę 15pln do godziny.
sprzęt wypożyczysz wszędzie ale jak planujesz częste granie to kup rakietkę.

Ja preferuję ceglaną

jak chcesz to mogę Cię przeorać kaznodziejo :D

Ale to Mo być paletka, a nie rakietka i to jeszcze ceglana ale żeś polecił :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych