Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam/Proszę o pomoc itp.


11351 odpowiedzi w tym temacie

#5451 hanys77gks

hanys77gks
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 sierpień 2017 - 10:55

Mam problem z ekstraklasa.tv.Nie mogę oglądać skrótów meczów .Po reklamie wyświetla mi się napis "Film jest niedostępny w twoim kraju ". Jestem w Katowicach :) Nie mam adblocka ani żadnych podobnych.Net mam z UPC i do tej pory wszystko było ok.Jakieś sugestie ?



#5452 Axel

Axel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 sierpień 2017 - 18:01

pewnie firefox? :) jak tak to zainstaluj sobie dodatek youtube video player i zmień sposób wyświetlania w zależności od strony :)


  • SiurekGKS lubi to

#5453 La Beneamata

La Beneamata
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 sierpień 2017 - 18:09

Potrzebuje informację. Gdzie można kupić/zdobyć wyszywany herb Banika? Taki do naszycia na koszulkę.


GKS KATOWICE & BANIK OSTRAVA


#5454 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 20 sierpień 2017 - 16:02

łacze dwa mieszkania w bloku poprzez wyjebanie sciany ... projekt budowlany ,wszystkie zgody i zezwolenie ze starostwa mam ...baba w starostwie kazała ogarnąć dziennik budowy ..co to jest ,ile to kosztuje i jak to ogarnąć?

#5455 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 20 sierpień 2017 - 16:45

dobra ...to teraz szukam kierownika budowy :)

#5456 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 20 sierpień 2017 - 16:57

80410_1237058342232_n.jpg
  • Dudi_1979 i Gwozdziu lubią to

#5457 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 20 sierpień 2017 - 17:03

za drogi ! tańszego kurwa

#5458 La Beneamata

La Beneamata
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 sierpień 2017 - 17:43

Potrzebuje informację. Gdzie można kupić/zdobyć wyszywany herb Banika? Taki do naszycia na koszulkę.

Ewentualnie sklep, gdzie można takie coś sobie wyrobić.


GKS KATOWICE & BANIK OSTRAVA


#5459 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 20 sierpień 2017 - 20:39

za drogi ! tańszego kurwa

Jak masz swoje narzedzia to ci pewnie taniej policzy. Hehe
Dziennik budowy to sa grosze. Moze u nas jest jakis kierownik to ci po kosztach poleci.

#5460 wojtekbezportek

wojtekbezportek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 sierpień 2017 - 08:02

Mam problem z ekstraklasa.tv.Nie mogę oglądać skrótów meczów .Po reklamie wyświetla mi się napis "Film jest niedostępny w twoim kraju ". Jestem w Katowicach :) Nie mam adblocka ani żadnych podobnych.Net mam z UPC i do tej pory wszystko było ok.Jakieś sugestie ?


Miałem dokładnie taką samą sytuację. Napisz maila do dostawcy neta, bo to pewnie problem po ich stronie.

#5461 MaciekTZN

MaciekTZN
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 21 sierpień 2017 - 11:26

Poszukuje tylne koło rowerowe 26 cali w dobrym stanie, jakby ktoś miał na zbyciu i chciał zarobić parę groszy to proszę o kontakt.



#5462 Zajczak

Zajczak
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 21 sierpień 2017 - 14:00

Prośba do znawców EXCELA

 

Panowie, mam taką robotę, która ręcznie wymaga sporo czasu a można zapewne dzięki Excelowi zrobić to w 5 minut, postaram się to jakoś wytłumaczyć aby mnie zrozumiano :-)

 

Mianowicie, mam FV w wersji elektronicznej oraz mam swój plik z całą bazą produktów. Moja baza zawiera wszystkie możliwe produkty a FV tylko te, które zostały sprzedane. Na pewno ułatwieniem jest fakt, że w obydwu plikach Excelowiskich mam te same oznaczenia produktu, zdjęcia oraz bardzo podobnie zbudowane tabele (ilości, kwoty itp.) Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak powiązać te dwa pliki a następnie zbudować formułę, która skopiuje ilości z FV do mojej bazy dla tych samych produktów (tak jak wspomniałem są tak samo oznaczone w jednym jak i drugim pliku)


Użytkownik Zajczak edytował ten post 21 sierpień 2017 - 14:04

BÓL PRZEMIJA, A CHWAŁA JEST WIECZNA - TE BARWY TO DLA NAS WARTOŚĆ NAJŚWIĘTSZA.


#5463 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 21 sierpień 2017 - 14:03

jest takie forum mr excel i tam ci pomoga. Tylko problemem jest to, ze musisz im udostepnic ten plik, lub mega mega dokladnie opisac o co chodzi. Moze to byc ciezkie. Uwazam, ze nalezy specjalnie pod to napisac makro. Jezeli smigasz plynnie po angielsku to wal tam.



#5464 puk

puk
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 sierpień 2017 - 14:58

Prośba do znawców EXCELA

Panowie, mam taką robotę, która ręcznie wymaga sporo czasu a można zapewne dzięki Excelowi zrobić to w 5 minut, postaram się to jakoś wytłumaczyć aby mnie zrozumiano :-)

Mianowicie, mam FV w wersji elektronicznej oraz mam swój plik z całą bazą produktów. Moja baza zawiera wszystkie możliwe produkty a FV tylko te, które zostały sprzedane. Na pewno ułatwieniem jest fakt, że w obydwu plikach Excelowiskich mam te same oznaczenia produktu, zdjęcia oraz bardzo podobnie zbudowane tabele (ilości, kwoty itp.) Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak powiązać te dwa pliki a następnie zbudować formułę, która skopiuje ilości z FV do mojej bazy dla tych samych produktów (tak jak wspomniałem są tak samo oznaczone w jednym jak i drugim pliku)


Nie dokońca łapie co chcesz zrobić, bo jak mniemam plik fv to jest jednorazowe wydarzenie, za kazdym razem inny. Czy w pliku z cala baza chcesz prowadzic ewidencje calej sprzedazy?

Tak na szybko do glowy przychodzi mi tylko proste wyszukaj.pionowo. ewentualnie polaczenie formul indeks i podaj.pozycję

#5465 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 21 sierpień 2017 - 16:01

Jutro popatrze w robocie, bo mam takie plikI gdzie z jednego zasysa dane do drugiego. I mam takie roczne zestawienie a z miesiecznych pobiera dane.

#5466 Zajczak

Zajczak
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 21 sierpień 2017 - 18:46

Tak, za każdym razem inny ale korzystający też jakby z jednej tej samej bazy. Produkty sprzedawane są inne ale cały czas z tej samej puli, stąd zawsze pokryją się z oznaczeniami z mojej bazy. Chodzi mi tylko o to aby z jednego pliku do drugiego zasysać dane ilościowe. Produkty są tak samo oznaczone i opisane w fv jak w mojej bazie. Robiąc to ręcznie zmieniam tylko wartości dotyczące ilości i muszę ręcznie je wyszukiwać bo kolejność jest zawsze inna no i same produkty też się różnią w każdej fv.

BÓL PRZEMIJA, A CHWAŁA JEST WIECZNA - TE BARWY TO DLA NAS WARTOŚĆ NAJŚWIĘTSZA.


#5467 cysiu

cysiu

    GIT

  • .SK1964

Napisano 21 sierpień 2017 - 20:23

Kto od nas ogarnia j.niemiecki i pomógłby w przetłumaczeniu kilku kwestii? Studi? Dobrze pamiętam? 



#5468 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 sierpień 2017 - 09:53

Pracuje ktoś w wydziale komunikacji przy rejestracji pojazdów ?

#5469 puk

puk
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 sierpień 2017 - 10:25

Tak, za każdym razem inny ale korzystający też jakby z jednej tej samej bazy. Produkty sprzedawane są inne ale cały czas z tej samej puli, stąd zawsze pokryją się z oznaczeniami z mojej bazy. Chodzi mi tylko o to aby z jednego pliku do drugiego zasysać dane ilościowe. Produkty są tak samo oznaczone i opisane w fv jak w mojej bazie. Robiąc to ręcznie zmieniam tylko wartości dotyczące ilości i muszę ręcznie je wyszukiwać bo kolejność jest zawsze inna no i same produkty też się różnią w każdej fv.

Zakładam, że za każdym razem porównujesz wartości sztuk z faktury w bazie. Sprawdź sobie ten przykład w pliku. Masz tam dwie metody obie działają tak samo tylko stosuje się inne formuły, Ja w zakładce baza odwołałem się do zakładki FV ale równie dobrze może się odwołać do innego pliku - musisz go mieć tylko otworzonego. Jedna uwaga, wartość z błędem są nie odnalezione przez przez formułę, bo nie ma ich w zakładce FV.

 

http://uploadfile.pl...727---ka6p.html



#5470 vaniTe

vaniTe
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 22 sierpień 2017 - 17:55

Orientuje się ktoś z Was jak wygląda ułożenie miejsc w lożach Teatru Śląskiego ?

Wg planu na ich stronie układ wygląda tak:

2 3

1 4

 

Jednak gdzieś usłyszałem, że to właśnie miejsca nr 1 i 2 są koło siebie.


Użytkownik vaniTe edytował ten post 22 sierpień 2017 - 17:55


#5471 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 22 sierpień 2017 - 18:21

To zależy która loża, z tego co pamietam każda ma numery od 1 do 4 czy nawet chyba 6  inaczej ułożone.



#5472 Klaudia

Klaudia
  • SK1964
  • LokalizacjaWełnowiec/ Mikołów

Napisano 22 sierpień 2017 - 21:29

Szukam dobrego psychologa z NFZ z doświadczeniem w leczeniu uzależnień. Ktoś, coś?
  • Mateusz lubi to

"Chwile, które przepełniają emocje tak mocne, że uzależniają jak narkotyk..."


#5473 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 22 sierpień 2017 - 21:36

Napisz do Shella to kogoś Ci poleci. 


  • Klaudia lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!


#5474 Adi1k964

Adi1k964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 sierpień 2017 - 21:59

Jak masz swoje narzedzia to ci pewnie taniej policzy. Hehe
Dziennik budowy to sa grosze. Moze u nas jest jakis kierownik to ci po kosztach poleci.


Jak potrzebujesz kierownika to znam takiego wyjazdowicza:)

#5475 Studi

Studi
  • SK1964
  • LokalizacjaDortmund

Napisano 22 sierpień 2017 - 22:19

Kto od nas ogarnia j.niemiecki i pomógłby w przetłumaczeniu kilku kwestii? Studi? Dobrze pamiętam? 

ja, dobrze pamietasz. O co chodzi?


A.C.A.B.
FC BRIGADE GERMANY




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych