Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam/Proszę o pomoc itp.


11349 odpowiedzi w tym temacie

#5426 arek

arek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąb Katowice

Napisano 15 sierpień 2017 - 20:36

Jeśli mieszkasz w Katowicach to na portalu Urzędu Miasta możesz sprawdzić.a dokładnie TU http://mapserver.um....c/mapviewer.jsf. Możesz mieć na mapie różne warstwy - panel boczny po lewej stronie. 



#5427 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 15 sierpień 2017 - 20:46

Jakbym chciał się odwołać od wyroku nakazowego jako oskarżyciel posiłkowy to ciąża na mnie jakieś obowiązki? Muszę wpłacić jakąś kaucję czy coś?

Koleś który na 3garbach wdupil mnie do rowu i całe szczęście, że żyje dostał jedynie 1000 zł i 6 miesięcy bez prawka (jeszcze 2,5).

A chciałbym mu jak najwięcej uprzykrzyć życie - chorzowski, a synowie grają w naprzodzie w hokeja

I czy policja odbierając mu prawko na miejscu odbiera na określony czas czy do wyroku? Jak do wyroku co to jak ktoś się odwola?


Użytkownik Budus edytował ten post 16 sierpień 2017 - 08:10


#5428 przemol

przemol
  • SK1964

Napisano 15 sierpień 2017 - 21:00

Od sprzeciwu od wyroku nakazowego w sprawie karnej nie usiszcza sie oplaty wiec jezeli w sprawie masz status oskarzyciela posilkowego smialo mozesz tozrobic. Termin 7 dni od dnia doreczenia tego wyroku.

#5429 B.Z.L

B.Z.L
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLiGoTa

Napisano 15 sierpień 2017 - 22:14

w niemczech jak cie do 3 miesiecy nie zlapia to mandat przepada czyli nieplac.

Złapią fizycznie przy kontroli? No raczej wątpię, bo przez najbliższy rok nie planuje wycieczki tam :)

#5430 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 16 sierpień 2017 - 07:13

Zna ktoś w Katowicach dobre miejsce na rehabilitacje po zabiegu rekonstrukcji więzadła w kolanie?

#5431 slovan22

slovan22
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHrabstwo Ducha

Napisano 16 sierpień 2017 - 13:41

Podobno google mapa ma opcję żeby pokazała najlepszą trasę z punktu a do punktu e przez b c d. Robota przedstawiciel.wpisuje np 5-6 miejscowości a to niby pokaże jak najlepiej zaplanować trasę.ktos ogarniał już to? A może jest jakaś apka którą pomoże?trasy mam różne i miast i wsi w ciul pomogło by to w planowaniu.

#5432 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 16 sierpień 2017 - 13:47

Tak. Ja tak robilem na Google. Wpisujesz najdalej oddalony punkt a później wpisujesz już tylko punkty pośrednie. Niestety trasę robi z tego co pamiętam wg wpisywania.

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#5433 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 16 sierpień 2017 - 13:48

Z poziomu telefonu pośrednie punkty dodajesz za pomocą lupy/szukaj.

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#5434 Typerke

Typerke
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 sierpień 2017 - 16:46

Przyciemnianie szyb ? w Katowicach



#5435 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 16 sierpień 2017 - 16:47

Przyciemnianie szyb ? w Katowicach

to było kilkukrotnie polecane http://fashioncar.pl/index.php



#5436 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 16 sierpień 2017 - 16:50

Polecam fashion, ja podjechałem z dwoma znajomymi i negocjowałem cenę wcześniej, w Leonie tył+boki tył+ trójkąty zrobiło za 150 :)

#5437 Studi

Studi
  • SK1964
  • LokalizacjaDortmund

Napisano 16 sierpień 2017 - 18:55

Złapią fizycznie przy kontroli? No raczej wątpię, bo przez najbliższy rok nie planuje wycieczki tam :)

 

Jest tak ze jak cie zlapia fizycznie to cie nie puszcza asz zaplacisz jako polski obywatel.

Jak cie nagraja czy zrobia zdjecie maja 3 miesiace czasu tobie udowodnic ze ty w tym czasie jechales tym autem. (tak robia przy swoich obywatelach) dlatego wysylaja mandat i pytaja czy sie przyznajesz czy nie. Jak placisz to sie automatycznie przyznajesz i jest koniec sprawy. Jak nie placisz i tez nie odpisujesz wysylaja drugi list juz polecony i z wieksza kara. Wtedy musisz odpisac ze to nie jestes ty na zdjeciu i tez niewiesz kto jechal twoim autem. W niemczech potem wysylaja policjanta do adressu i on wtedy sprawdza kto by mogl jechac tym autem. I to wszytko musi sie zmiescic w okresie 3 miesiecy. Niewiem na jakim poziomie pracuja z polska policja razem i czy tez tak gonia te mandaty. Jezeli nie daja rade cie zlapac w tych 3 miesiecach to dostajesz list w ktorym pisze ze juz dalej nie jestes sledzony.


A.C.A.B.
FC BRIGADE GERMANY

#5438 Foxu

Foxu
  • SK1964
  • LokalizacjaEdinburgh

Napisano 16 sierpień 2017 - 19:27

Tak. Ja tak robilem na Google. Wpisujesz najdalej oddalony punkt a później wpisujesz już tylko punkty pośrednie. Niestety trasę robi z tego co pamiętam wg wpisywania.

Dokladnie, trase pokazuje w kolejnosci wpisania punktow, a nie zeby bylo najszybciej (czy najkrocej).

Jak wpiszesz adres z Katowic, potem Warszawe i znowu Katowice a pozniej Poznan. To tak pojedziesz, a nie zrobi ci "kolka Katowice, Warszawa, Poznan.



#5439 19CHUDY64

19CHUDY64
  • SK1964
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 16 sierpień 2017 - 20:03

Podobno google mapa ma opcję żeby pokazała najlepszą trasę z punktu a do punktu e przez b c d. Robota przedstawiciel.wpisuje np 5-6 miejscowości a to niby pokaże jak najlepiej zaplanować trasę.ktos ogarniał już to? A może jest jakaś apka którą pomoże?trasy mam różne i miast i wsi w ciul pomogło by to w planowaniu.

Idzie zrobić tak że masz pkt np w Excelu ulica i miasto wklejasz ten plik i pokazuje ci na mapie wszystkie pkt nie robi z tego trasy ale na oko będziesz miał wszytko w kupie i wtedy po kolei możesz jechać.

#5440 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 16 sierpień 2017 - 20:05

Podobno google mapa ma opcję żeby pokazała najlepszą trasę z punktu a do punktu e przez b c d. Robota przedstawiciel.wpisuje np 5-6 miejscowości a to niby pokaże jak najlepiej zaplanować trasę.ktos ogarniał już to? A może jest jakaś apka którą pomoże?trasy mam różne i miast i wsi w ciul pomogło by to w planowaniu.

z tego co kojarzę, od roku nie korzystam, w AutoMapie jest autosortowanie punktów pośrednich aby zrobić jak najszybszą trasę pomiędzy A a E przez BCD.

ściągnij sobie wersję próbną - 7 dni - i sprawdź



#5441 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 16 sierpień 2017 - 20:11

Dokladnie, trase pokazuje w kolejnosci wpisania punktow, a nie zeby bylo najszybciej (czy najkrocej).
Jak wpiszesz adres z Katowic, potem Warszawe i znowu Katowice a pozniej Poznan. To tak pojedziesz, a nie zrobi ci "kolka Katowice, Warszawa, Poznan.

No ale wpisujesz tak jak chcesz jechać, dodając kolejno punkty do trasy. Patrząc na twoją trasę, to skąd Google ma wiedzieć, że nie chcesz wracać do Katowic (po wizycie w Warszawie)? 😁
Dodając np. 5 punktow na mapie i widząc je, sam jesteś w stanie określić który adres najpierw odwiedzić. A przynajmniej ja byłbym 😉
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#5442 Foxu

Foxu
  • SK1964
  • LokalizacjaEdinburgh

Napisano 16 sierpień 2017 - 20:46

Ja dalem miejsca jako przyklad, zeby latwiej bylo zrozumiec.

Bo takie miejsca to sobie kazdy sam ustawi bez problemu. Ale jak juz masz jakies blisko siebie to nie zawsze to bedzie tak latwe i logiczne.



#5443 B.Z.L

B.Z.L
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLiGoTa

Napisano 17 sierpień 2017 - 11:08

Potrzebuje lekarza co wystawi l4, ktore chce ciagnac 3 mies, moge zgłaszać sie co dwa tyg. Macie jakiegos? Pw. Druga sprawa dalem wypowiedzenie za porozumieniem stron mistrz zakladu podpisal, kierownik nie idzie to jakos pominac ? Bezposrednio do prezesa ?
  • Pyjter lubi to

#5444 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 17 sierpień 2017 - 12:05

coś nie halo z tym postem, albo wypowiedzenie ( gdzie wypowiada jedna strona) albo rozwiązanie za porozumieniem stron ( dwa podmioty dogadują się  i akceptują warunki rozwiązania)



#5445 B.Z.L

B.Z.L
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLiGoTa

Napisano 17 sierpień 2017 - 12:09

Mój błąd rozwiazanie za porozumieniem stron, źle napisałem

#5446 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 17 sierpień 2017 - 12:12

Żeby rozwiązanie było ważne musi je podpisać osoba upoważniona z dokumentów firmowych lub osoba mająca pełnomocnictwo inne podpisy możesz sobie wsadzić w d..... :)

Na czym polega porozumienie stron? skrócenie okresu wypowiedzenia?



#5447 B.Z.L

B.Z.L
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLiGoTa

Napisano 17 sierpień 2017 - 14:06

Żeby rozwiązanie było ważne musi je podpisać osoba upoważniona z dokumentów firmowych lub osoba mająca pełnomocnictwo inne podpisy możesz sobie wsadzić w d..... :)
Na czym polega porozumienie stron? skrócenie okresu wypowiedzenia?

Dokładnie proponujesz date rozwiązania umowy np dwa dni od złożenia takiego porozumienia, a nie czekasz trzech miesięcy...

#5448 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 17 sierpień 2017 - 14:13

No to ja bym walił do Prezesa jeżeli masz taką możliwość

#5449 donald

donald
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 sierpień 2017 - 08:45

Wiaty/zadaszenia - z pleksi lub czegoś podobnego

Kasetony reklamowe

Jakieś sprawdzone namiary?

#5450 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 19 sierpień 2017 - 10:47

Sprawdz fox in the box z Tarnowskich gór. Są bardzo dobrzy, ale trzeba ich cisnąć z terminem. Może mają to w ofercie.
  • donald lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych