Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam/Proszę o pomoc itp.


11349 odpowiedzi w tym temacie

#5226 karlikOHC

karlikOHC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaOchojec

Napisano 23 czerwiec 2017 - 13:42

Potrzebowałbym ciężarówkę na poniedziałek na trasie Warszawa - Olsztyn. Samochód 7m długości, ładowność 3 tony starczy.

Załadunek ok. 5.30 rano żeby dostawa była jak najszybciej w Olsztynie. Jak ktoś chętny to pisać szybko na PW


You miss 100% of the shots You don't take


#5227 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 czerwiec 2017 - 11:39

Poszukuje: karty sim zarejestrowane. Priv.



#5228 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 25 czerwiec 2017 - 12:17

ściąga ktoś smilocki?

Potrzebuje zdjąć z Samsunga B2710

Idzie za darmo?

Jeśli nie to jaki koszt?


  • KGK lubi to

#5229 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 25 czerwiec 2017 - 20:22

ortopeda do endo.  niestety dopadło i mnie.



#5230 Łysy

Łysy
  • SK1964

Napisano 26 czerwiec 2017 - 15:29

Szukam info na temat gdzie i kiedy z NFZ robią rekonstrukcję wiązadła krzyżowego w kolanie (podejrzane zerwanie- czyli raczej zerwanie(konsultacje i rezonans za mną). Mam skierowanie i teraz muszę znaleźć kogoś kto dobrze to ogarnie. Obecnie mogę chodzić ale o uprawianiu sportów nie ma mowy. Najlepsze ,że od kilkunastu lat nie gram w balika bo bolało mnie kolano a teraz po urazie  okazuje się już od dawna miałem prawdopodobnie naderwane wiązadło . Pytanie tylko do osób nie wróżących z fusów.

Bomble chcę grać ze mnę w piłę a tu lipa.

 

 

Pomóżcie!!!



#5231 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 26 czerwiec 2017 - 16:05

Jeżeli masz rezonans to nie powinieneś iść najpierw do ortopedy ustalić co ci jest? Ja bym za to zapłacił, zeby wiedzieć na pewno co i jak.
Miałem to robione i powiedziano mi (nie pamiętam kto), że trzeba też robić lekotke, a okazało się, że "tylko" wiezadlo zerwane. Diagnoza jest w huj ważna.

#5232 Łysy

Łysy
  • SK1964

Napisano 26 czerwiec 2017 - 17:56

Mayek tak jak pisałem konsultacje  mam już za sobą , żeby było ciekawie pierwszy ortopeda stwierdził ,że to tylko skręcenie i wszystko wróci do normy, miałem sztywną ortezę przez dwa miesiące później ortezę ruchomą. była poprawa bo zacząłem swobodnie chodzić ale dalej kolano bolało przy jakimkolwiek większym obciążeniu -poszedłem do innego ortopedy,który już kiedyś wyleczył mi zespół de Quervaina dopiero ten dał mi skierowanie na rezonans(żeby było ciekawie sam prosiłem pierwszego ortopedę o skierowanie na MR kolana ale stwierdził,że nie jest potrzebne) i w wyniku wychodzi " cechy uszkodzenia więzadła krzyżowego przedniego z podejrzeniem zerwania, do tego zmiany obrzekowe kości piszczelowej". Od ortopedy dostałem skierowanie z rozpoznaniem "przewlekła niestabilność kolana prawego. Podejrzenie zerwania ACL kolana prawego".

Teraz szukam specjalisty ,który zrekonstruuje mi to co zerwane (bądź naderwane).



#5233 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 26 czerwiec 2017 - 18:01

Ja ci mogę polecić tylko prywatnie. Na NFZ się nie znam. Wiem, ze długo.

Odnośnie tego co lekarz ci mówi, to trzeba się upierac, że potrzebujesz to i ma dać. Jakby za bajtla moja matka się nie upierala na zrobienie rtg to bym pół roku stracił i miał źle zarośnięta rękę w nadgarstku.
Powodzenia!

#5234 19marek64

19marek64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 czerwiec 2017 - 18:43

Masz na skierowaniu cito? Pytałeś na Ochojcu? Odezwij się na pw spróbuję Ci pomóc

#5235 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 czerwiec 2017 - 19:54

Łysy, może tutaj znajdziesz to czego szukasz http://kolejki.nfz.gov.pl/


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#5236 Jacek9193

Jacek9193
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGISZOWIEC

Napisano 26 czerwiec 2017 - 20:13

Na wiazadla na pewno zajebiscie dobrze robi zastrzyk z kwasu hialurycynowego ale najlepiej dziala do 24h od urazu (nawet100% zagojenia). Pozniej tez zajebiscie pomaga ale nie tak jak od razu po urazie. Tylko taki zastrzyk kosztuje ok 300zl. Przynajmniej tak powiedzial moj rehabilitant bo tez mam problemy z wiazadlami. Na razie nie bralem jeszcze tego zaztrzyku ale jak dalsza rehabilitacja nie pomoze chyba sie zdecyduje. Objawy mam takie same jak Ty, chodze normalnie ale jak przesile to boli jak cholera. Jakbys chcial mam namiar na fajnego terapeute. Pozdro

#5237 Marcin.no

Marcin.no
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaZawodzie

Napisano 27 czerwiec 2017 - 06:38

.

Użytkownik Marcin.no edytował ten post 27 czerwiec 2017 - 06:39


#5238 Marcin.no

Marcin.no
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaZawodzie

Napisano 27 czerwiec 2017 - 06:39

Tomasz Król http://fizjoterapia-...-terapeuci.html


Polecam na przyszłość;)

#5239 Gierdi

Gierdi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 czerwiec 2017 - 17:52

Jakby ktoś miał problemy z kablem koncentrycznym (antenowym), z wtykami, złączkami, dajcie znać na PW, zobacze co da się z tym zrobić



#5240 donald

donald
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 czerwiec 2017 - 21:58

kto mi przetłumaczy tekst na angielski?

 

kilka zdań z pracy dyplomowej



#5241 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 29 czerwiec 2017 - 18:48

kto mi przetłumaczy tekst na angielski?

 

kilka zdań z pracy dyplomowej

podeslij na pw.


Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#5242 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 29 czerwiec 2017 - 19:55

W jakie dni otwarty jest ten targ meblowy w Będzinie? I jaki tam jest adres?

Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#5243 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 29 czerwiec 2017 - 19:59

Sr sb a w dabrowie niedziela
  • Bojar lubi to

#5244 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 29 czerwiec 2017 - 20:00

200m od nerki w strony lagiszy

#5245 BadBoy

BadBoy
  • SK1964

Napisano 29 czerwiec 2017 - 20:29

W jakie dni otwarty jest ten targ meblowy w Będzinie? I jaki tam jest adres?

paszport masz :hihi:  :hihi:

 

200m od nerki w strony lagiszy0

zaproś Kolegę na śniadanie, to Twoje strony  :lol:


  • rabin lubi to

#5246 donald

donald
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 czerwiec 2017 - 21:39

podeslij na pw.

 

już ogarnięte, dzięki


  • Simao lubi to

#5247 Wojtas

Wojtas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 czerwiec 2017 - 20:44

Pewnie było milion razy. Pracuje ktoś w Play?

#5248 onenine64

onenine64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 czerwiec 2017 - 23:39

Panowie dostałem wezwanie na komendę w formie kartki papieru za wycieraczka. Charakter sprawca wykroczenia art 92 paragraf 1. Stawic mam sie niezwłoczne na komendzie. Jest pieczątka komisariatu i podpis jakiegoś psa. Iść czy olać o ci chodzi? możliwe ze coś źle zaparkowane.

#5249 przemol

przemol
  • SK1964

Napisano 01 lipiec 2017 - 00:14

Panowie dostałem wezwanie na komendę w formie kartki papieru za wycieraczka. Charakter sprawca wykroczenia art 92 paragraf 1. Stawic mam sie niezwłoczne na komendzie. Jest pieczątka komisariatu i podpis jakiegoś psa. Iść czy olać o ci chodzi? możliwe ze coś źle zaparkowane.

 

nie stawiaj się. Takiemu wezwaniu zostawionemu za wycieraczką brak dowodu doręczenia, więc możesz twierdzić, że nigdy tego wezwania nie odebrałeś.

Jak się nie stawisz to następnie powinieneś dostać wezwanie listem poleconym, które może nigdy nie przyjść. Jak jednak przyjdzie to polecam nieodbieranie tej korespondencji, żeby dać sobie kolejną szansę w tym by sprawa została zapomniana.



#5250 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 lipiec 2017 - 13:00

Słabej jakości gaz, można coś z tym zrobić? Mam nie raz sytuację, że ten gaz w kuchence gasi zapaloną zapałkę :szok:  do tego z butli w ogóle nie ma porównania... z butli jest o wiele bardziej kaloryczny.

Jakieś prawa konsumentów? Nagrać filmik ?


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)