Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam/Proszę o pomoc itp.


11349 odpowiedzi w tym temacie

#26 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 29 lipiec 2013 - 17:53

a na tej Chorzowskiej 108 jest tam gdzieś PGNiG ? bo tak jak jest napisane na ich stornie Chorzowska 108 mieści się na ul. Pukowca (tam wiem, że jest PGNiG)

 

pVZkta0.png



#27 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 29 lipiec 2013 - 19:54

Wie ktoś kaj można ogarnąć niedrogo nocleg dla 2 osób na Witosa lub w okolicach WItosa ?



#28 Gała

Gała
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWełnowiec

Napisano 29 lipiec 2013 - 21:24

a na tej Chorzowskiej 108 jest tam gdzieś PGNiG ? bo tak jak jest napisane na ich stornie Chorzowska 108 mieści się na ul. Pukowca (tam wiem, że jest

Jest PGNiG, prawdopodobnie srodkowy budynek (ostatnio tam zalatwialem to i owo)



#29 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 29 lipiec 2013 - 21:27

dzięki - mam czas do 1730 więc pojeżdżę :)

w środę TdP - Chorzowska w tych okolicach będzie zamknięta w okolicach 16 ?

jest gdzieś jakiś rozkład TdP na Katowice ?



#30 makugisz

makugisz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGzG

Napisano 29 lipiec 2013 - 22:41

jedziesz od strony wesolego w strone ronda i zaraz za grafem Nasze miasto skrecasz w prawo. tam jedziesz kawalek w dol i po prawej stronie masz PGNiG.

 

apropo tour:

 

31 lipca czwarty etap wyścigu kolarskiego Tour de Pologne będzie finiszował w Katowicach. Główna trasa przejazdu przebiegać będzie ulicami: al. Korfantego (strona zachodnia), przejazd wokół Pętli Słonecznej, al. Korfantego (strona wschodnia), przejazd przez katowickie Rondo, al. Roździeńskiego, Dudy – Gracza, Graniczną, Pułaskiego, Lotnisko, Francuską, Ceglaną, Kościuszki, Poniatowskiego, Mikołowską, Sądową, Goeppert –Mayer, Chorzowską z  zakończeniem na mecie przy Spodku.  Wjazd na teren Katowic od strony Siemianowic Śląskich kolarze dokonają ulicami: Bytkowską, Agnieszki, Dębową, Bukową, Złotą i Chorzowską. 

 

Głowna infrastruktura związana z przejazdem kolarzy będzie znajdować się na odcinku od Ronda do Pętli Słonecznej i to ten odcinek będzie zamknięty dla samochodów najdłużej - od godziny 5. rano do wieczora (około godz. 20.). Pętla po której będą przejeżdżać zawodnicy będzie wyłączona z ruchu od godziny 14.00 do około godziny 18.00. Najkrócej zamknięty będzie odcinek, którym Tour de Pologne wjedzie do Katowic (ulice: Bytkowska, Agnieszki, Dębowa, Bukowa, Złota i Chorzowska) - ruch zostanie zatrzymany przez godzinę - od 14. do około godziny 15.

 



#31 Smoke

Smoke
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKoszutka

Napisano 30 lipiec 2013 - 12:42

Wie ktoś kaj można ogarnąć niedrogo nocleg dla 2 osób na Witosa lub w okolicach WItosa ?

 

http://www.twojhostel.pl/katowice


SPM SKK


#32 K..

K..
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 lipiec 2013 - 13:32

Gdzie mogę zrobić kolonoskopie ze znieczuleniem w Kato ? I orientuje się ktoś ile liczą za znieczulenie ?



#33 Silence

Silence
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen/Gliwice

Napisano 30 lipiec 2013 - 15:24

sprawdziłem przewody w klapie z lewej strony i te co prowadziły do górnego stopu były przetarte i robiły zwarcie, narazie je odczepiłem i zaizolowałem. wsadziłem bezpiecznik 10A i za chwile znowu jeb. dałem 25 A i nie wyjebało go. sprawdziłem kable w klapie teraz z prawej strony i złapałem się za głowe- było tam chyba 7 przewodów z czego 5 pourywanych- nawet nie wiem od czego (podejrzewam że jakieś od ogrzewania tylnej szyby bo nie działa). ponieważ i tak byly urwane i nie było połąctzenia to zaizolowałem je i sprawdziłem co się stanie- wszystkie światła z tyłu (oprócz stopów) działały prawidłowo- no to włożyłem bezpiecznik od stopu i super- nie wyjebało go. Patrzę na stopy i oprócz górnego (który był odłączony) w obu żarówki się świeciły bez wciskania pedała. No to już wogóle zgłupiałem. Narazie wyciągłęm bezpiecznik, żeby żarówki się nie paliły ciąglę i zostawiłem wszystko w pizdu.

Może ma kto jaki pomysł? Nie chcę jechać do elektryka (w ostateczności dopiero) bo często się zdarza jakaś pierdoła a skasuje jak za zboże.

Miałem podobny przypadek w swoim Golfie,tam miałem błachy powód.Te wkłady lamp tylnych robiły mi zwarcie.Musiałem wymienić wkład,potem okazało się,że mam gdzieś ujebany kabel masy.Ale jak juz wymieniłem ten kabel to problem zniknął.Szkoda,że jestem na wakcajach bo mam chłopaczka który jest fachurą co do elektryki ale mieszka w Gliwicach.Podam ci numer jak chcesz zadzwoń zapytaj.Może ci coś doradzi.781725532.To jest jego numer.Powiedz mu ,że ja ci podałem numer.Grzesiek z Kościuszki co miał problem z imobilizerem problemy w Golfie3


Fortuna Favet Fortibus

#34 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 30 lipiec 2013 - 17:50

przy Lompy jest jakiś parking kaj można zostawić auto ? muszę się stawić u nich jutro na 10



#35 mami7

mami7
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 30 lipiec 2013 - 18:15

przy Lompy jest jakiś parking kaj można zostawić auto ? muszę się stawić u nich jutro na 10

nie ma i nie radze parkować, kilka lat temu pojechałem na przypał mimo zakazu parkowania na całej lompy od skrzyżowania z powstańców, poszedłem na chwilę złożyć zeznania i jak wróciłem to już miałem blokady na kołach, tak samo jak reszta parkujących.

 

Zaparkuj gdzieś od strony ulicy Francuskiej



#36 Pavveuek

Pavveuek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice - Ducha

Napisano 30 lipiec 2013 - 19:53

Ma ktoś na kompie ten nasz herb co jest na fanie UG?  Chodzi mi o ten przerobiony na złoty. 


WIELKA POLSKA


GKS KATOWICE


#37 Baton

Baton
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaJada Na Szpil

Napisano 30 lipiec 2013 - 20:21

Budus tam przy zjeździe z Autostrady przy komendzie masz takie parkingi porobione, dziennie tam przejezdzam w okolicy 10 i sa miejsca wolne, smialo mozesz stawać :)


www.facebook.com/jadanaszpil - Moja strona o Groundhoppingu Zapraszam ! 


#38 Misa

Misa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 lipiec 2013 - 14:54

Zgubiłem telefon, co prawda wart może ze 100-200 zł, ale bardziej szkoda mi kontaktów, numerów, wiadomości itd... 

Od 2 dni na niego dzwonię i ciągle jest włączony, więc póki co raczej nikt go nie znalazł, wiem że psy czy tam sieć jest w stanie namierzyć telefon co do kilkudziesieciu metrów na podstawie łączności z tymi antenami, tyle że podobno jeśli nie był to jakiś telefon z którego np dzwonili że jest bomba podożona to mi tego nie namierza, może robi ktoś w Orange albo jakiejś innej sieci i wie jak to wygląda i czy byłaby możliwość np wykupienia takiej usługi namierzenia.



#39 gniotek1102

gniotek1102
  • SK1964

Napisano 02 sierpień 2013 - 13:54

gdzie moge znaleść mate dla dzieci (puzzle) z gąbki tylko grubszą niż te standardowe?



#40 Nash

Nash
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaZadole

Napisano 02 sierpień 2013 - 23:01

Pracuje ktoś z forumowiczów w Urzędzie Pracy? Obojętnie którym w PL.



#41 19marek64

19marek64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 sierpień 2013 - 08:44

nabije dziś gdzieś klime w rozsądnej cenie?



#42 Berki

Berki
  • SK1964

Napisano 04 sierpień 2013 - 09:04

uderz do Mustafy :)



#43 KGK

KGK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWEŁNOWIECKA TWIERDZA !

Napisano 04 sierpień 2013 - 21:45

Gdzie kupie rolety antywłamaniowe w dobrej cenie moga być używane



#44 puk

puk
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 sierpień 2013 - 22:13

Gdzie mogę zrobić kolonoskopie ze znieczuleniem w Kato ? I orientuje się ktoś ile liczą za znieczulenie ?

http://www.tommed.pl/

na fredy na piotrowicach, ja osobiście nie płaciłem, ale wydaje mi się że znieczulenie kosztuje 150zł



#45 Silesian

Silesian
  • SK1964

Napisano 05 sierpień 2013 - 14:26

Szukam kogoś solidnego do zamontowania blatu kuchennego w tym tygodniu.



#46 TedeGKS

TedeGKS
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen/Koszutka

Napisano 05 sierpień 2013 - 17:13

zna ktoś sprawdzone sposoby na pozbycie się jebanych gołębi z balkonu,albo się starzeje albo faktycznie te gruchanie jest tak wkurwiające że szok,chodź obsrane pół balkonu także nie raduje..

 

z góry uprzedzam że śrutówka odpada :-)



#47 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 sierpień 2013 - 17:48

Zna ktoś dobrze angielski? Mam do przetłumaczenia 3-4 zdania na POlski.

Nie chodzi mi o sens bo go kumam, tylko o dokładnie przetłumacznie, takie porządne.

Tak jak piszę : 3-4 zdania, byłbym wdzięczny za pomoc

PW.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#48 m1964

m1964
  • SK1964

Napisano 05 sierpień 2013 - 18:58

znajomy szuka kawalerki do wynajecia - najlepiej do 800zl!

info na pw

dzieki



#49 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 05 sierpień 2013 - 18:59

zna ktoś sprawdzone sposoby na pozbycie się jebanych gołębi z balkonu,albo się starzeje albo faktycznie te gruchanie jest tak wkurwiające że szok,chodź obsrane pół balkonu także nie raduje..

 

z góry uprzedzam że śrutówka odpada :-)
 

ja powiesilem plyty cd na oknie i na balkonie bo mialem tego w huj i sie odjebaly



#50 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 06 sierpień 2013 - 17:18

Znajoma studentka poszukuje pokoju w Katowicach w pobliżu Uniwersytetu Ekonomicznego znajdującego się na Zawodziu.

 

Wymagania: nieprzechodni pokój, najlepiej umeblowany i w sympatycznej cenie. Wprowadziłaby się od połowy września.

 

Oferty na PW


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)