Skocz do zawartości


Zdjęcie

Motoryzacja


5252 odpowiedzi w tym temacie

#76 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 sierpień 2013 - 12:15

Audi A3, Hatchback
Lepiej brać z silnikiem 2.0 Benzyna ( 150 km) czy 2.0 Diesel (170 km)

Biorąc pod uwagę osiągi i awaryjność.

Dołączona grafika


#77 dawid1964

dawid1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 sierpień 2013 - 13:01

najlepiej brać 1,9 TDI  najmniej awaryjne silniki .



#78 shook

shook
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 sierpień 2013 - 14:35

Audi A3, Hatchback
Lepiej brać z silnikiem 2.0 Benzyna ( 150 km) czy 2.0 Diesel (170 km)

Biorąc pod uwagę osiągi i awaryjność.

A3 8L czy 8P?



#79 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 sierpień 2013 - 01:00

8P

Dołączona grafika


#80 Nash

Nash
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaZadole

Napisano 22 sierpień 2013 - 16:29

Mam do sprzedania praktycznie nówki opony zimowe. Przejechane na nich jest +/- 10tys km. Matador R14 175/65.

 

Oddam za 400, dla mnie za małe, a naprawde warto.



#81 iwan

iwan
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 sierpień 2013 - 00:44

Panowie dostalem mandat tzn wezwanie do zaplaty wypelnienie tego oswiadczenia od nich http://www.gitd.gov.pl/
Fotordar ten szary nie zolty jechalem w kasku i kominarce przekroczone o 30 ,i nie wiem czy przyjac czy sie przedawni czy pozostaje sad,twarzy nie bedzie widac dojechali mnie po nr reje.zdjecie zrobione od tylu ale zdjecia nie dostalem, i nie wiem czy przyjmowac.poradzi ktos?

#82 amarant

amarant
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWNC / Żywiec

Napisano 24 sierpień 2013 - 02:09

.zdjecie zrobione od tylu 

 

^
Jechałeś w przeciwnym kierunku ?
W 90% przypadków fotoradary są nieprawidłowo ustawione to znaczy w pobliżu metalowych przedmiotów (latarnie , płoty , barierki  )
 Bez zdjęcia tu się nic  nie wymyśli jeśli masz rodzinę za granicą to podaj ich dane może się udać.
 



#83 iwan

iwan
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 sierpień 2013 - 08:37

Dzieki
Jeszcze taki problem w Renult Megan nie moge odblokowac z kluczyka centralnego zamka ( mroga caly czas ta czerwona dioda od imobilajzera i nie moge odpalic auta ),jak ja dezaktywowac domowy sposobem znacie cos jak rozwiazac ta problem.dodam ze pilot jest sprawny,bateria dobra.

#84 puk

puk
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 sierpień 2013 - 13:57

Napisałem już w temacie Szukam/Proszę o pomoc, ale może tutaj szybciej ktoś poratuje:

 

potrzebuje pospawać obudowę skrzyni biegów. Półośka mi się zerwała w mojej polówce i zrobiła otwór na około 4x5 cm. Elementy wybite posiadam. Problem w tym że trzeba tą skrzynie wyciągnąć to raz, a dwa wykonana jest z jakiegoś stopu, pewnie aluminium. Może ktoś ma namiary.



#85 Melski

Melski
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 sierpień 2013 - 14:37

Szukam w miarę taniego warsztatu gdzieś blisko w Katowicach (ze względu na cały dzień w robocie nie mam kiedy podjechać do Atesta). Chciałem wymienić termostat, płyn w chłodnicy, zrobić ręczny i podspawać tłumik.Jakieś namiary ?



#86 SM1964

SM1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 sierpień 2013 - 18:05

Do sprzedania Opel Corsa B - rocznik '99. Silnik 1.0.

Szczegóły na PW



#87 Baton

Baton
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaJada Na Szpil

Napisano 28 sierpień 2013 - 07:42

Szukam w miarę taniego warsztatu gdzieś blisko w Katowicach (ze względu na cały dzień w robocie nie mam kiedy podjechać do Atesta). Chciałem wymienić termostat, płyn w chłodnicy, zrobić ręczny i podspawać tłumik.Jakieś namiary ?

 

Ja tłumik robiłem u Gawrońskich na ochojcu, ale podobno bardzo fajny mechanik i w miare tani jest na ul. Kępowej na granicy Starej ligoty i Brynowa.


www.facebook.com/jadanaszpil - Moja strona o Groundhoppingu Zapraszam ! 


#88 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 28 sierpień 2013 - 20:04

ktoś robi w ubezpieczeniach ?

11.09 kończy mi się OC i szukam ofert



#89 vaniTe

vaniTe
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 31 sierpień 2013 - 13:14

Jest w Katowicach sklep z pierdołami do wnętrza auta ?

Głownie gałki biegów ?



#90 Baton

Baton
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaJada Na Szpil

Napisano 31 sierpień 2013 - 13:22

Kiedyś był taki sklep na Dąbrówce małej jak jedziesz od Bogucic to przed przejazdem kolejowym jakies 200m. Skaba czy jakos tak to się nazywa, masa pierdołek do aut w tym tuningowych itd.


www.facebook.com/jadanaszpil - Moja strona o Groundhoppingu Zapraszam ! 


#91 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 sierpień 2013 - 21:48

Jak mam sportowy wydech z tymi całymi Silencerami i homolagacją,ale chodzi dość głośno,to psy się mogą dopierdolić czy nie ? (Dowód Rejestracyjny)


Dołączona grafika


#92 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 31 sierpień 2013 - 22:58

Jak mam sportowy wydech z tymi całymi Silencerami i homolagacją,ale chodzi dość głośno,to psy się mogą dopierdolić czy nie ? (Dowód Rejestracyjny)

pewno mogą bo są jakieś wytyczne co do hałasu.ostatnio czytałem ze policja sprawdza właśnie ścigacze na poziom hałasu z rury.



#93 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 wrzesień 2013 - 15:06

Ok,a jeszcze jedno pytanie.

 

Czasem syrena z autoalarmu sama sie załącza i drzwi od pasażera się nie zawsze otwierają. Gdzie podjechać z tym problemem i jaki mniej wiecej koszt usługi?


Dołączona grafika


#94 gniotek1102

gniotek1102
  • SK1964

Napisano 01 wrzesień 2013 - 20:13

kiedyś był poruszany na forum temat Fiata Stilo i wiem że było napisane jakie silniki w tym samochodzie omijać szerokim łukiem a jakie są godne "polecenia" jakby mógł ktoś przypomnieć bo nie potrafię znaleźć



#95 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 wrzesień 2013 - 20:41

kiedyś był poruszany na forum temat Fiata Stilo i wiem że było napisane jakie silniki w tym samochodzie omijać szerokim łukiem a jakie są godne "polecenia" jakby mógł ktoś przypomnieć bo nie potrafię znaleźć

 

 

 

Nawet do tego kurwa nie podchodz ...... jesli stilo to tylko jtd , benzyna Cie utopii

---
JTD to faktycznie dobre silniki, co nie znaczy że nic się nie zdupi. Jeżeli nie jeździsz naprawdę dużo omijaj diesle każdej marki.

---
Miałem Stilo jtd 1.9 w sumie silnik w porzo ale w huj awaryjne z innym czesciam mechanicznym tj łozyska w kole zawieszenie tj łączniki stabilizatorów . Jeżeli silnik zadbany to pojezdzisz a disel mało pali także na trasie ogólnie zadowolony ale jak mówia fiat gówno wart
---

Też sie kiedyś zastanawiałem nad takim stilo za 10tyś... ale kogo bym nie pytał to każdy mi odradzał.
Awaryjność, awaryjność, awaryjność... przynjamniej tak słyszałem cheesy.gif
Ponoć tam jest nawet problem z wymianem żarówki.
Suma sumarum kupiłem Astre G i jestem zadowolony

Stare forum


Dołączona grafika


#96 migot

migot
  • SK1964

Napisano 03 wrzesień 2013 - 11:21

jak sprawdzić rozmiar felgi? mam fabryczne, muszę kupić nową jedną a nie wiem jaką mam.



#97 Foxu

Foxu
  • SK1964
  • LokalizacjaEdinburgh

Napisano 05 wrzesień 2013 - 19:55

Ktos cos moze powiedziec o tych oponach KORMORAN Gamma B2 235/40R18 95Y? Cena atrakcyjna, ale czy warto oszczedzac, czy lepiej dolozyc i wziasc jakas znana marke?



#98 Byku

Byku
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 wrzesień 2013 - 22:33

Chopy, moze pytanie glupie, ale kompletnie sie na tym nie znam. Czy do takiej alfy http://otomoto.pl/al...-C30373049.html mozna wrzucic silnik 1.9 jtd i bedzie jezdzila? Czy trzeba zamieniac skrzynie i inne bebechy? Jaki koszt jest przerzucenia silnika z jednego auta do drugiego?



#99 PH1964Gisz

PH1964Gisz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 wrzesień 2013 - 21:03

jakieś  opinie na temat silników VW 1.4 TDI I 1.9 SDI? awaryjność, spalanie ,koszty części, serwisu itd. z góry dzięki



#100 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 06 wrzesień 2013 - 23:45

zamuła i awaryjność (jak na TDI) wpisane w życiorys


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych