Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tenis Ziemny


451 odpowiedzi w tym temacie

#76 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 07 kwiecień 2014 - 13:58

Pilkarz moze byc miernota biegajaca przez 90 min raz w tygodniu na lewej obronie i zarabiac 30k pln miesiecznie bez ZADNEGO nakladu finansowego! Nie trzeba miec talentu. Starczy po prostu umiec biegac. Wystarczy zrobic przeglad obroncow ekstraklasy. Ogorki pierwszej wody a kasa leci.

#77 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 07 kwiecień 2014 - 14:22

Dokładnie tak, jeżeli nie ma warunków to dzieci się nie robi. Dużo młodych ma to w dupie a później tylko dzieci szkoda. Taki offtop
Takim tokiem rozumowania połowa ludzi w Polsce powinna być bezdzietna. Każdy zrobi wszystko dla swoich dzieci żeby miały dobrze. Znaczy jedynie ktoś na odpowiednim poziomie finansowym może być szczęśliwy i założyć rodzinę ? Trochę chujowe myślenie jak dla mnie. Większość naszych rodziców żyła w chujowych warunkach wychowując nas, niejednokrotnie żyjąc z rodzicami pod jednym dachem w blokach i wychowali dzieci na inteligentnych ludzi. Chyba, że mówicie tutaj o sytuacji, gdzie chop nie dotknął się roboty i ma z babą 8 dzieci w kawalerce, to wtedy jest to nieodpowiedzialność. Możemy przesunąć rozmowę do innego tematu.
  • kosa, Bart i sethe lubią to

#78 Suchoparek

Suchoparek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 07 kwiecień 2014 - 14:55

 

 

 

Co maja powiedziec normalni ludzi pracujac na etacie - o ile go maja - wychowujac dzieci na 45m2. Maja ich nie robic, bo nie ma warunkow? 

 

  Dokładnie tak.  

 

Od ilu m2 można robić dzieci?

 

Jestem ciekaw, ile osób z forum wychowało się na 45m2 ( z dziadkami i/lub rodzenstwem) i mają podobne zdanie jak Gan Ganowicz czy Jaworzno



#79 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 07 kwiecień 2014 - 15:06

Dokładnie tak, jeżeli nie ma warunków to dzieci się nie robi. Dużo młodych ma to w dupie a później tylko dzieci szkoda. Taki offtop

 

To mnie, mojej siostry i pewnie czesci forum nie powinno byc na swiecie, bo nie bylo "idealnych" warunkow. Zreszta Lars idealnie to opisal.


  • kosa lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#80 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 07 kwiecień 2014 - 15:11

ale pilkarzy finansujemy MY a on sie finansuje SAM (bez gwarancji, ze to sie zwroci). On robi przysluge ludziom, ze reprezentuje Polske za darmo i oni sie moga cieszyc jak on wygra.

Biega z orlem na klacie bo jest Polakiem i ma do tego prawo. Nagle nie stal sie wlasnoscia kibicow, zeby po nim jebac.

Powiedzial prawde i chwala mu za to a na onecie juz 5 roznych artykulow, ze skandaliczne gadanie.

Skandal to byc dziennikarska szmata z przerosnietym ego. Chop gada prawde a obrazone dziennikarzyny od razu negatywne artykuly a do tego jak wygra to ino godka "Janowicz zarobil w chuj, jebany bogacz!"

 

Co Gortat zrobil z koszem w Polsce?

Gortat jest sredni ale jest duzy i to wykorzystuje. Janowicz jest sredni ale duzy i ma dobry serw i tez to wykorzystuje. Graja podobnie i podobnie procentowo zarabiaja w stosunku do najlepszych w swoich dyscyplinach. Miedzy nimi jest znak rownosci. Gortat reprezentacji Polski tez gowno daje!

 

Ja pisalem o treningu. Malolaci tez dojezdzaja na treningi, kupuje swoj sprzet, za swoje jezdza na obozy/turnieje itp. Fakt, mniejszy naklad kasy, ale trzeba czesciowo mierzyc sily na zamiary portfela.

 

Jestes pewny, ze reprezentuje Polske za darmo?

 

 

Gortat organizje m.in. campy dla dzieciakow i stara sie reaktywowac koszykowke w Polsce dzieki zaangazowaniu sponsorow. Zreszta to nie ten temat, ale napisalem to dla porownania, ze jak Janowicz mial zale mogl to zrobic podczas tego jak byl na fali, bylby lepszy skutek nizeli teraz.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#81 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 07 kwiecień 2014 - 15:13

Od ilu m2 można robić dzieci?

 

Jestem ciekaw, ile osób z forum wychowało się na 45m2 ( z dziadkami i/lub rodzenstwem) i mają podobne zdanie jak Gan Ganowicz czy Jaworzno

 

Pewnie tak jak w Holandii, ze trzeba miec osobny pokoj dla dziecka, czyli min. 3 pokoje.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#82 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 07 kwiecień 2014 - 15:14

Pilkarz moze byc miernota biegajaca przez 90 min raz w tygodniu na lewej obronie i zarabiac 30k pln miesiecznie bez ZADNEGO nakladu finansowego! Nie trzeba miec talentu. Starczy po prostu umiec biegac. Wystarczy zrobic przeglad obroncow ekstraklasy. Ogorki pierwszej wody a kasa leci.

 

:lol:  :lol:  :lol:

 

Wystarczy, ze potrafisz biegac i juz mozna grac w ekstraklasie? Kurwa, Mayek daj spokoj...


  • kosa lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#83 Jaworzno

Jaworzno
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 kwiecień 2014 - 15:34

Trochę się chyba nie zrozumieliśmy. Nie chodziło mi stricte o samo mieszkanie tylko warunki bardziej finansowe. Dajecie przykład, że kiedyś mieszkało się w 5 osób na m42. Zgoda, tylko że wtedy była robota i dało się wyżywić rodzinę na spokojnie.



#84 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 07 kwiecień 2014 - 16:48

Sprawdz jakie ogorki graja na obronie. Techniczne beztalencia. Po prostu umieja biegac 90 min. Nie da sie tego porownac z tym jaki dobry musi byc Janowicz zeby grac na takim poziomie i ilu ludzi musi pokonac!

#85 mami7

mami7
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 07 kwiecień 2014 - 20:30

ciekawe, czy Katarzyna Piter dzisiaj na konferencji prasowej tak samo wybuchnie jak p.Jerzy. Tej to chyba nawet do szopy nie wpuścili.



#86 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 08 kwiecień 2014 - 08:55

Poprostu Janowicz na konferencji prasowej powinien dostac liscia, chuj mnie to obchodzi co on mysli na dany temat(90% ludzi w kraju ma gorzej od niego a on wyjezdza z jakimis tekstami jak na wiecu wyborczym), szkoda ze nie byl taki wyszczekany po jakims wygranym meczu.Widac dobitnie ze temu klientowi potrzebny jest dobry psychiatria i to od zaraz. Prawda jest taka ze jakby nie ci zli dziennikarze i media to nikt by o tej "gwiazdce"  nie slyszał.Dopoki bedzie on reprezentował Nasz kraj to jego gra interesuje i bedzie interesowała ludzi ktorzy moga go oceniac. Bardzo madrze na temat janowicza wypowiedział sie Pan Fibak.



#87 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 kwiecień 2014 - 09:14

Niektórym się chyba sporty pomyliły...to że gra w Davis Cup to jest jego chęć reprezentowania naszych barw, żadnych profitów z tego nie ma jak nasze piłkarzyki, nie może się wypromować ani nic, gra bo chce...stwierdził prosty fakt: nie ma u nas warunków do uprawiania pewnych sportów i żadnej pomocy...jak Bródka gadał że do Niemiec musi jeździć to większość pisała: budujmy halę, gdy Janowicz w ostrzejszych słowach o tym stwierdza że nie ma u nas warunków to jazda na chłopa...nie ma co gadać gościu osiągnął wiele na dzien dzisiejszy i na jego wiek...mnie najbardziej rozpierdala że zarówno on jak i Radwańska są wszędzie na świecie lepiej traktowani przez media niż u nas...porównanie nakładów nawet w najmniejszym stopniu w tenisie a w piłce to tak jakby Messiego ktoś do Maestro Skrzypczaka porównywał...jeśli ktoś dochodzi do półfinału Wilbledonu to raczej nie jest zasługa dziennikarzy że o nim słychać tylko jego...chcąc nie chcąc dla niektórych chłop se wyrobił markę i wszędzie jest dobrze przyjmowany za walkę, za serce w niej i za zaangażowanie...


  • silny lubi to

#88 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 08 kwiecień 2014 - 09:22

Ale o czym my tu wogole gadamy , Janowicz zachował sie jak buc i burak ktory nie potrafi przegrywac, dlaczego nie był taki madry po jakims wygranym pojedynku?!



#89 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 kwiecień 2014 - 09:30

Bo wtedy dziennikarze chceli mu laske zrobić a teraz chca go wydymac w dupe? Moze dlatego?

#90 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 08 kwiecień 2014 - 09:39

Jakie wydymac, przejebał 2 mecze u siebie w domu i jeszcze sapie.Ciekawe czy Ty  Mayek jestes taki tolerancyjny dla Naszych pilkarzy.Janowicz pokazał 0 profesjonalizmu!



#91 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 kwiecień 2014 - 09:45

pilkarze to co innego niz chop co trenuje dla siebie, za swoja kase, a jak cos zrobi z tej wlasnej kasy to nagle media zaczynaja mowic co ma robic. Tennis to sport "arystokratyczny", takie ma zreszta korzenie! Chop wyklada swoj "majatek" na gre na takim poziomie i to jest jego prywatna sprawa.

 

Klub jest nasza "wlasnoscia". Nie porownuj tennisa z klubem pilkarskim, to jest zupelnie inny klimat! Taki pilkarz jest raz tu a raz tam, jego jebie marka klubu ale nas nie. A tenisista reprezentuje od poczatku do konca samego siebie. Mam nadzieje, ze te roznice do ciebie docieraja.



#92 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 kwiecień 2014 - 09:48

http://eurosport.one...watelstwo/sf4b2

 

 

ooo, wlasnie rzecznikiem krytyki Janowicza zostal spocony janek. Teraz juz nie mam watpliwosci, ze mam o tym wlasciwe zdanie hahaha



#93 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 08 kwiecień 2014 - 09:49

Mayek zgoda tylko ze w tej sytuacji grał dla reprezentacji a to zmienia postac rzeczy.



#94 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 kwiecień 2014 - 09:56

gral bo nikt inny nie chcial. To nie jest tak, ze Polska mu robi łaskę, ze on moze grac z herbem na klacie. Gra bo jest Polakiem a innego nie ma. Jakby bylo 20 chetnych, gralby on a potem cos gadal to ok. Ale po prostu gra bo jest najlepszy w kraju. Czy on za to dostaje kase? Wiadomo, ze hajs to nie wszystko ale takimi kategoriami trza myslec.

 

Chop trenuje 15 lat za wlasne siano, jest najlepszy, reprezentuje kraj i kurwa wiadomo, ze nie chce przegrac meczu! Przegrywa bo jest slabszy, przychodzi na konferencje a tam stado kurew mysli tylko "jak go teraz najbardziej obsmarowac w mojej gazecie/portalu". Jak byl wysoko w wimbledonie to byly naglowki o tym ile kasy zarobil. Ich nie interesuje sport, to sa sprzedajne skurywysyny i dobrze, ze ktos w koncu sie nie bal i im pojechal. Zle, ze ludzie tego nie widza.

 

Teraz jest tak, ze ludzie stoja za zydowsko/niemieckimi itd gazetami i za pacholkami i prosytutkami na ich uslugach a nie za typem co ma racje i ktory za darmo reprezentuje kraj. Te stypendia co tam dostawal z miasta to byly grosze w porownaniu do tego co przez tyle lat trza bylo wlozyc wiec ten watek pomijam.



#95 Dziki

Dziki
  • SK1964

Napisano 08 kwiecień 2014 - 10:03

Tylko, że na tej konferencji żaden dziennikarz nie znęcał się nad nim. On się oburzył na zwykłe pytania. I tu jest problem. On wszedł naładowany mega złymi emocjami na tą konferencję, potrzebował tylko iskierki żeby wybuchnąć. Typowy psychol. I burak :)

Teraz po nim jadą bo dał im powód.

Nie miał powodu, żeby tak się zachować i to wkurwia w jego zachowaniu. Dał dupy, powinien to przyznać i tyle. A jak coś mu leży na wątrobie to powinien udzielić wywiadu jak już emocję opadną. Problem w tym, że on tak nie potrafi bo jak już wspomniałem to psychol. I burak :)

 

Kibicowałem mu, mimo że kilku moich znajomych zniechęcił do siebie już dawno. Teraz odrzuca mnie od niego jak od naszych kopaczy.


  • mami7 lubi to

#96 resovia

resovia
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 kwiecień 2014 - 10:04

.....



#97 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 kwiecień 2014 - 10:25

usunales komentarz a chcialem sie do niego odniesc. Nie rozpatrujcie problemu teraz, kiedy on gra i sa sponsorzy tylko wtedy kiedy ich nie mial. To jest istota problemu. Ty sam inwestujesz w siebie a jak osiagniesz sukces to masz od razu doradcow dookola. A takich co przejebali na tym kase jest wielu.



#98 resovia

resovia
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 kwiecień 2014 - 12:11

usunales komentarz a chcialem sie do niego odniesc. Nie rozpatrujcie problemu teraz, kiedy on gra i sa sponsorzy tylko wtedy kiedy ich nie mial. To jest istota problemu. Ty sam inwestujesz w siebie a jak osiagniesz sukces to masz od razu doradcow dookola. A takich co przejebali na tym kase jest wielu.

Usunalem bo mi sie nie chce klocic o jakies pierdoly z takimi przemadrzalcami jak ty, ale skoro juz musisz sobie zwalic gruche wymadrzajac sie tutaj na forum to prosze bardzo : 

- Janowicz dostaje kase za reprezentowanie kraju na takich turniejach (wiec twoj argument o jego dobrej woli juz padl) oraz to chyba logiczne, ze w takich turniejach jako reprezentanci kraju graja najlepsi - w ogole nie kumam tego, ze "to jest jego dobra wola" - to niech spierdala w takim razie skoro to jest jego "dobra wola", bo musi przygotowywac sie do indywidualnych turniejow - bo tam wieksza kasa

- Janowicz kilka razy w wywiadach twierdzil, ze ma dobre warunki do treningow w Lodzi, przeciez tam miasto zainwestowalo w to kase i to duza !!! http://www.mkt-lodz.com/ - prosze bardzo, dodam, ze na zdjeciach nie ma wiekszosci obiektow, glownie trzech krytych kortow itp , taki wielki sportowiec wyrosl z biedy, nedzy, bez obiektow, wiec teraz majac juz lepsze mozliwosci to kwestia czasu az zostanie krolem Wimbledonu !

 

 

I dajcie sobie spokoj z tymi ogromnymi kosztami jakie ponosi - to jest jego praca, a przeciez kazdy kto ma jakies wlasne przedsiebiorstwo wie, ze trzeba tez inwestowac zeby osiagac zyski. A ten nagle wyjebal, ze to sa koszta, nie ma zaplecza itp, jakos wczesniej nic nie przeszkadzalo. DLa mnie wzorem to jest Malysz - nawet jesli cos powiedzial zlego o warunkach treningowych to po pierwsze robil to z wielka klasa, a po drugie to wracal, zaciskal zeby i trenowal zeby byc jeszcze lepszym, wspomniany Brodka rowniez potrafil pokazac klase i niech Janowicz zrobi dokladnie to samo - udalo sie osiagnac polfinal Wimbledonu w takich spartanskich warunkach ? To chyba problem lezy w jego glowie, a nie obiektach, ktore jak widac jednak znacznie poszly do przodu w miejscu w ktorym trenuje.



#99 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 kwiecień 2014 - 12:18

Tak mówisz o tych świetnych warunkach, Wimbledonie (znanego ze wspaniałej trawiastej nawierzchni), to przypomnij mi w jakim mieście jest w Polsce kort trawiasty z prawdziwego zdarzenia (nie syntetyk) ?

 

Zapominacie, że Janowicz nie mówił na konferencji per "ja". Mówił "trenujeMY, maMY". I ma rację, bo dzieci do dziś grają w rękawiczkach(!) w balonach przy sezonie zimowym. Mam znajomych, którzy prowadzą szkołę tenisa, mają własne korty, halę i jeżdzą po całej Polsce i Europie. Wiele ciekawych rzeczy mówią i to się pokrywa z opinią Janowicza o tragicznych warunkach dla polskiego tenisa.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#100 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 08 kwiecień 2014 - 12:30

To niech ma pretensje do dziadka, że bił Niemca, zamiast się z nim układać, to teraz na korty dojeżdżałby autostradą.

 

Zgoda, że w Polsce nie ma warunków prawie do niczego, ale jakby powiedział to spokojnie, albo nawet nie spokojnie, ale przy jakiejś innej okazji, a nie przegrany mecz/turniej, to zostałby zupełnie inaczej odebrany.

Mógłby wtedy drzeć ryja: "Patrzcie chuje wygrałem a w tym zasranym grajdole nie ma nawet pożądnego kortu, żeby dzieciaki mogły potrenować i iść w moje ślady"

A tak, strzał w kolano...


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych