Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tenis Ziemny


451 odpowiedzi w tym temacie

#276 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 01 listopad 2015 - 18:00

bud, ja też się cieszę:)

 

Ale gdyby nie Szarapowa ...

 

Isia dostała się do półfinału "kuchennymi drzwiami", ale też chwała jej za to, że wykorzystała dar od losu:)

 

Gra tyle lat, jest w czołówce, ale tak naprawdę, nie wygrała najważniejszych imprez.

 

O Olimpiadzie nie wspomnę ...

 

Na teraz jednak, cieszmy się chwilą.



#277 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 01 listopad 2015 - 18:01

Krzysiu, daj sie ludziom cieszyc, ja ja uwazam za krakowska galerianke, ktora wykorzystala dar losu juz do granic mozliwosci, juz kurde chyba niczego wiecej nie osiagnie, ale jak ludzie ja lubia i kibicuja jej bo jest Polka, to niech maja chwile radosci, nie ma co tej olimpiady wypominac, kto mial przez to na nia inaczej patrzec to patrzy, reszta bedzie kibicowac mimo wszystko. Tys jest serio maruda :D

 

edit: tu sie dalo wygrac wiecej szmalu niz w wielkim szlemie, wszystko jasne :chamisko:


Użytkownik Mayek edytował ten post 01 listopad 2015 - 18:13

  • Krzyś i 19mózG64 lubią to

#278 Szafa

Szafa
  • SK1964
  • LokalizacjaLigota/Piotrowice

Napisano 01 listopad 2015 - 20:31

Jaki dar od losu? Dziewczyna zagrala w turnieju, bo byla w pierwszej 8 na swiecie! Zgadzam sie, ze z zawodniczkami grajacymi silowo nie wygra nigdy i wiekszosc jej sukcesow zyciowych opiera sie na odpowiedniej dla niej drabince, ale trzeba miec jakis umiar w tym komentowaniu jakby nie bylo sporego sukcesu. Czasem przypomina mi to naglowki z gazet typu "Adam Malysz dopiero trzeci". Bez jaj

#279 Jack

Jack
  • Czytelnicy

Napisano 01 listopad 2015 - 20:36

Też nie wiem o co sapiecie. Lewandowski też nie wygrywa tytułu najlepszego piłkarza na świecie, a jakoś wszyscy go kochają.

 

Zgadzam sie, ze z zawodniczkami grajacymi silowo nie wygra nigd

Już wygrywała nie raz, więc o co cho. Jeśli byłaby jeszcze lepsza w tym co teraz umie, to pokonałaby nawet tego mutanta Serene.



#280 Szafa

Szafa
  • SK1964
  • LokalizacjaLigota/Piotrowice

Napisano 01 listopad 2015 - 20:49

Wiem, ze wygrywala, moze zle sie wyrazilem. Grajac silowo, trudno o precyzje. Zawodniczek, ktore potrafia polaczyc jedo i drugie jest tylko kilka na swiecie (pomijajac mecze zycia itp) i grajac z nimi zawsze bedzie stala na straconej pozycji. Wygrac moze, ale przynajmniej dla mnie jest to niespodzianka. Super ze wygrala,ale dla mnie ten turniej to tylko maszyna do robienia pieniedzy. Teraz przerwa i zobaczymy co pokaze na AO

Użytkownik Szafa edytował ten post 01 listopad 2015 - 21:00


#281 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 listopad 2015 - 21:01

Wiadomo, że Mastersa nie ma co porównywać do Wielkiego Szlema ale też nie ma co przesadzać, że to jakiś zwykły, nieistotny turniej WTA...

Czy coś więcej osiągnie - ciężko stwierdzić, tenis damski jest mega nieprzewidywalny, skoro taka nawet Bartoli niewiadoma skąd i jak zdobyła Wimbledon... 

Za kilka dni rusza męska edycja, tam na pewno takich niespodzianek już nie będzie....



#282 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 01 listopad 2015 - 21:10

Ale ty mayek pierdolisz, ostatnio nawet mądrze prawiłeś ale znowu chyba leków rano nie wziąłeś. Dobrze ze ty jesteś najlepszy i ci wszystko wychodzi
  • BadBoy, toma i JOHAN 13 lubią to

#283 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 01 listopad 2015 - 21:26

pierdolenie. Po 1 jej nie lubie, to mam taka a nie inna opinie, wyrazilem to zreszta czytelnie. Napisalem, dlaczego uwazam, ze wykorzystala dar losu (bo wybrala ladne cialo a nie bycie babochlopem i pewnego poziomu silowego nie przeskoczy).

Zawsze cos osiaga jak jej upierdoli drabinka i jak czarna nie gra. I to sa kurwa fakty. A ty tu o lekach. Wykorzystala dar losu, bo jej upierdolilo i zmaksymalizowala swoje umiejetnosci. Czy to takie zle? Jakby Gieksa sie zamurowala w meczu z Barca i pierdolnela na 1:0 to tez bym nie udawal, ze jestesmy dobrzy, tylko ze nam w chuj przyfarcilo i wykorzystalismy dar losu. Tyle. Lekow nie wziales ty, na zrozumienie tekstu pisanego. Pozdrawiam, nie ma co sie spinac. Nie lubie nafochanej galerianki krakowskiej, ale jestem pelen podziwu dla maksymalizacji tego co ma.



#284 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 listopad 2015 - 22:40

Przesadzasz Mayek w swojej opinii.

Użytkownik LTS edytował ten post 01 listopad 2015 - 22:40


#285 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 02 listopad 2015 - 07:16

Jaki dar od losu? Dziewczyna zagrala w turnieju, bo byla w pierwszej 8 na swiecie! Zgadzam sie, ze z zawodniczkami grajacymi silowo nie wygra nigdy i wiekszosc jej sukcesow zyciowych opiera sie na odpowiedniej dla niej drabince, ale trzeba miec jakis umiar w tym komentowaniu jakby nie bylo sporego sukcesu. Czasem przypomina mi to naglowki z gazet typu "Adam Malysz dopiero trzeci". Bez jaj

 

 

Szafa, dar losu to była wygrana Szarapowej 2-0 z Penettą:), co było warunkiem dalszej gry Radwańskiej w turnieju.



#286 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 listopad 2015 - 12:19

Wielkie mi rzeczy ze wygrala 2:0. Dar losu bylby gdyby Urszula Radwanska wygrala 2:0 z Serena i w tedy Agnieszka by awansowala. Wygrala turniej i chuj.

#287 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 27 styczeń 2016 - 23:05

Chyba pora odświeżyć temat...

 

Radwańska - Willimas 3.30

 

3mamy kciuki, obym się mylił, nie wierząc w niespodziankę :)


  • szwedzik lubi to

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#288 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 styczeń 2016 - 04:04

Nie ma zbytnio co ogladac...

#289 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 28 styczeń 2016 - 09:09

Finalnie padłem i nie oglądałem, w sumie dobrze, bo nie było czego...


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#290 kibard

kibard
  • SK1964

Napisano 28 styczeń 2016 - 09:20

(bo wybrala ladne cialo a nie bycie babochlopem i pewnego poziomu silowego nie przeskoczy).

 

Nie czytałem całego tematu, ale to odnośnie Radwańskiej? Jeśli tak to miałem okazję zobaczyć ją z bliska i figurę to ma, ale 14 letniego chłopca. Chuda strasznie i ogólnie rzecz biorąc jakaś taka aseksualna.



#291 Banditen

Banditen
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPolska

Napisano 28 styczeń 2016 - 10:00

Serena przy niej to bogini seksu.

#292 hermano

hermano
  • SK1964
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 28 styczeń 2016 - 10:03

22 minuty i Djokovic niszczy! 6:1



#293 diverse

diverse
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 styczeń 2016 - 12:02

ale sensacja w finale, Angelique Kerber pokonuje S. Williams i wygrywa AO 

 

rzadko patrze na tenis, ale ten mecz wyjątkowo dobrze mi sie ogladalo ;)


  • Przemosz i hermano lubią to

#294 paulek

paulek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 30 styczeń 2016 - 21:18

to jutro obejrzyj Djokovica : )


  • diverse lubi to

#295 TedeGKS

TedeGKS
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen/Koszutka

Napisano 31 styczeń 2016 - 00:40

W finale z Djoko pusiak więc będzie nudno i gładko.

 

Szkoda tego półfinału z Rogerem,zupełnie inaczej sobie to wyobrażałem.

Nawet FEDex nie pierdnął.



#296 diverse

diverse
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 styczeń 2016 - 12:48

to jutro obejrzyj Djokovica : )

 

obejrzalem, podobalo sie ;) 



#297 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 styczeń 2016 - 12:50

Bardzo rzadko się zdarza żeby kobiecy finał był ciekawszy od facetów...
Murray strasznie spięty, Djoko zrobił co miał zrobić.
A mecz Kerber z Williams był jednym z najlepszych meczów tenisa kobiet jaki kiedykolwiek oglądałem.
Boli troszkę że Kerber która ma chyba w 100% polską rodzinę, trenuje w Polsce, reprezentuje szkopów.



#298 mos

mos
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice [WNC]

Napisano 31 styczeń 2016 - 16:42

Bardzo rzadko się zdarza żeby kobiecy finał był ciekawszy od facetów...
Murray strasznie spięty, Djoko zrobił co miał zrobić.
A mecz Kerber z Williams był jednym z najlepszych meczów tenisa kobiet jaki kiedykolwiek oglądałem.
Boli troszkę że Kerber która ma chyba w 100% polską rodzinę, trenuje w Polsce, reprezentuje szkopów.

Mnie nie boli, bo niejednokrotnie prosiła w przeszłości o pomoc polski związek tenisa i za każdym razem słyszała odmowe i tłumaczenie że nie maja pieniędzy.



#299 La Beneamata

La Beneamata
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 marzec 2016 - 21:35

Maria Sharapova złapana na dopingu:

 

276df34d1e2de4041249.jpg


GKS KATOWICE & BANIK OSTRAVA


#300 La Beneamata

La Beneamata
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 kwiecień 2016 - 13:57

Przyjechała, startowe odebrała i się pożegnała :D

 

http://katowice.wyborcza.pl/katowice/1,35026,19859935,katowice-open-2016-agnieszka-radwanska-wycofala-sie-z-turnieju.html


GKS KATOWICE & BANIK OSTRAVA





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych