Jump to content


Photo

Tenis Ziemny


451 replies to this topic

#1 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 22 August 2013 - 17:41

US Open już w przyszłym tygodniu.

 

Jak narazie z istotniejszych rzeczy

 

Szarapowa się wycofała.

 

Agnieszka Radwańska w pierwszej rundzie wylosowała Silvię Soler Espinosę. W 1/8 finału może trafić na Sabinę Lisicką, z którą przegrała półfinał Wimbledonu. W kolejnej rundzie będzie czekała na nią Chinka Na Li, w półfinale może zagrać z Sereną Williams.

 

Jerzy Janowicz znalazł się w dolnej połówce drabinki z Janko Tipsareviciem (kurs kolizyjny w trzeciej rundzie) i Davidem Ferrerem, na którego może trafić w 1/8 finału. Następny w kolejce, według rozstawienia, jest Richard Gasquet. Oznacza to, że Polak dopiero w półfinale może trafić na Rafaela Nadala.



#2 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 27 August 2013 - 18:31

Janowicz właśnie się męczy z Gonzalezem z Argentyny ale mam nadzieję, że da radę...dziś na necie widziałem obronę piłki Nadala - tu link - http://www.rantsport...out-ridiculous/ - coś niesamowitego, mimo że nie kibicuję mu to naprawdę mega mega obrona...Dla mnie Radwańska półfinał minimum a Jerzyk mam nadzieję, że przejdzie dalej bo na razie 5 do 3 dla Argentyńczyka...gra ktoś w ogóle w tenisa w miarę amatorsko??zawsze grałem ze znajomym ale zakończył przygodę...



#3 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 27 August 2013 - 18:43

No Janowicz się pierdoli na razie grubo z tym Gonzalezem.Jurek jest tak nieprzewidywalny że może dojść luźno do półfinału ale może też odpaść w 1 rundzie.

O Radwańską byłbym bardziej spokojny chociaż drabinka ułożyła się jej średnio.



#4 K..

K..
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 28 August 2013 - 07:44

Janowicz niespodzianka jeśli ktoś popatrzy na ten mega kurs na Gonzalesa. Ale patrząc na dokonania Jerzyka na hardzie w tym roku, 5/6 przed meczem to szału nie robił. Przed tym meczem grał z Blake i też dał pokaz. Szkoda, że nigdy nie obstawiam dogów :)



#5 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 02 September 2013 - 09:13

I Radwańskiej już nie ma - ja nie wiem co ona ma z głową w niektórych momentach - czy się spina jak prowadzi za dużo czy co - jak można z 4 do 0 zrobić 6 - 4 ??ogólnie szkoda no ale się nic nie poradzi, wczoraj ciekawy mecz był Wiliams - Stephens - dwie miłośniczki tenisa siłowego - Wiliams lepsza i najprawdopodobniej prócz Azarenki nikt jej nie może przeszkodzić w Wielkim Szlemie...u facetów jedynie mała niespodzianka Haas out z Youzhnym...dziś na kortach w miarę spokojnie za to jutro ciekawe mecze: Youzhny - Hewitt oraz Wawrinka - Berdych..



#6 Foxu

Foxu
  • SK1964
  • LokalizacjaEdinburgh

Posted 10 September 2013 - 00:57

Co za final US Open. Od poczatku wiedzialem ze to bedzie wojna

#7 szkaciorz

szkaciorz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 13 September 2013 - 08:34

Dzis rozpoczyna sie mecz Polski z Australią o awans do grupy światowej. Janowicz kontuzja, ale może to i lepiej, że go Przysieżny zastąpi, zobaczymy po dzisiejszych meczach Kubota i Przysieżnego czy jesteśmy na tyle mocni aby walczyć z najlepszymi w grupie swiatowej



#8 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 13 September 2013 - 15:42

Na razie w plecy Kubot i tak pewnie zostanie...nie mam pojęcia dlaczego ktoś uważa że Przysiężny lepiej niż gra niż Janowicz...wg mnie bez Janowicza w plecy mecz dla nas...to że w US Open mu nie poszło to i tak wg mnie porównywanie go do Przysiężnego z całym szacunkiem ale sensu nie ma...szkoda szansy ale w takim składzie tego nie widzę totalnie...



#9 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 13 September 2013 - 16:06

Chuj z wynikiem, ja tam się cieszę, że zobaczę w nd. Hewitta na żywo, to kawał historii tenisa.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#10 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 13 January 2014 - 10:56

Najlepszy komentarz co do dzisiejszego meczu Janowicza:

 

1484107_700336460010409_2070133517_n.jpg


  • Naujox, Johny and szwedzik like this

#11 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 13 January 2014 - 16:50

Wydaje sie ze gosc mial juz swoje 5min i to sie skonczylo.

Mam nadzieje ze nie



#12 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 13 January 2014 - 18:21

Końca Janowicza bym nie przewidywał nawet gdyby dziś odpadł, AO jakoś mu nie leży nie wiadomo czemu...dziś grał z lekką kontuzję i w sumie zrobił to co miał zrobić - przeszedł dalej, co nie zmienia faktu że ten chłopczyk przeciwko któremu grał był mega mega słaby...teraz będzie miał ciężej i jak zagra tak jak dziś to raczej sukcesu z Hiszpanem nie widzę za bardzo no ale zobaczymy...dziś za to kolejny horror dał publiczności Robredo - przegrywał ostro, już nikt nie widział szans dla niego a on jak to ma w zwyczaju znów wygrał :) kursy zajebiście latały na niego - można było pograć nawet po 10 - no ale kto by wpadł że z 5 do 3 Robredo zrobi 7 do 5....

#13 Berki

Berki
  • SK1964

Posted 15 January 2014 - 07:39

W nocy Jurek zgrywał się przez 1,5 seta. co by o nim nie powiedzieć to serducho do walki ma ogromne. w 3 rundzie trafia na Mayera, który długi mecz z Youzhnym zaliczył. niech walczy dalej, fajnie się ogląda mecze Jerzyka.



#14 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 15 January 2014 - 09:22

To co pisze Berki, wiele można mu zarzucać ale chłop jest mega waleczny, sam trochę jestem zdziwiony awansem bo pamiętajmy, że Jerzyk po kontuzji, ciągle go coś boli, trenował mało, więc patrząc realistycznie 3 runda już jest sukcesem...co nie zmienia faktu, że mam jakieś przeczucie, że z Mayerem wygra :)

#15 guliwer

guliwer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 20 January 2014 - 15:04

Agnietka gra dalej, niestety teraz niewygodna Azarenka. Moglaby w konću skopać dupsko tej (bialo)ruskiej panience.



#16 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 21 January 2014 - 18:52

Dzisiaj mega dobry i długi mecz Djokovic - Wawrinka...mecz pięciosetowy, tenisiści grali zrywami ale show zrobili niesamowity...no i pierwsza duża niespodzianka w AO u mężczyzn - Djokovic odpada...Wawrinka nareszcie ograł kogoś z 2 najlepszych tenisistów na świecie - zresztą jak mało kto on zasługiwał - wcześniejsze mecze na wielkim szlemie z Djoko przegrywał właśnie 3 do 2 i 3 do 2...jutro Murray - Federer - klasyka...no i dziś w nocy Radwańska gra z Azarenką - mam nadzięje, że w końcu jej się powiedzie z Białorusinką...



#17 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 21 January 2014 - 23:01

Bardzo ładny mecz, momentami juz sie wydawało ze staszek juz opadł z sił i przegra ale za kazdym razm pokazywał zośc. Piękny mecz z wieloma zwrotami akcji.



#18 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 22 January 2014 - 00:50

Jeżeli zarwę nockę tylko po to aby obejrzeć jak Radwańska dostaje wpierdol od Azarenki to będę lekko poirytowany :lajkonik:


  • Carlos91 and guliwer like this

#19 Carlos91

Carlos91
  • SK1964

Posted 22 January 2014 - 04:36

Było warto! Niesamowity mecz!



#20 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 22 January 2014 - 04:39

To co Radwańska zagrała to po prostu przechodzi ludzkie pojęcie...6 do 0 z Azarenką w ostatnim secie - masakra...wielkie wielkie gratulacje dla niej...i znów kilka jej zagrań będzie nominowanych do zagrań roku mimo, że rok dopiero się zaczął...jebać noc - dla takich sukcesów warto zarywać nocki...jeszcze raz wielkie gratulacje...



#21 Berki

Berki
  • SK1964

Posted 22 January 2014 - 04:43

i oby nie stalo sie to samo co z Ivanovic (choc tam zawazyla kontuzja Any), ze po ograniu wielkiego rywala potknie sie z Cibulkovą.

 

Ogromna szansa na triumf w Wielkim Szlemie, oby się udało, bo może w końcu się skończy pierdolenie znawców i porównywanie Radwańskiej z Wozniacki.



#22 guliwer

guliwer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 22 January 2014 - 04:44

bylo warto zarwac nocke i zobaczyc jak rozjezdza ta cwaniare pizdowata!!! to co dzisiaj Aga grala to mistrzostwo , z taka gra wygra ten turniej !!!



#23 irishman

irishman

    Irishman

  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 22 January 2014 - 09:30

Kurcze, po wczorajszych emocjach.... i świętowaniu po nich obudziłem się dopiero w trakcie 3-go seta ALE I TAK BYŁO WARTO! Choćby dla tych kilku genialnych zagrań naszej Isi. Jakie ona piłki odbierała to szok.

Azarenka mogła tylko piszczeć z przerażenia! :hihi: :hihi: :hihi:



#24 guliwer

guliwer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 23 January 2014 - 06:35

Aga jest zmiatana z kortu tak jak wczoraj zmiatala Azarenke. Brak sił kompletny.



#25 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Posted 26 January 2014 - 00:35

Brawo Kubot!

A w finale 3mam kciuki za Wawrinkę, pewnie jak większość...


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users