Skocz do zawartości


Zdjęcie

Humor


3540 odpowiedzi w tym temacie

#1801 318essex

318essex
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 maj 2015 - 22:02

vWrPyHb.jpg


Wśród baranów trzeba być wilkiem.


#1802 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 maj 2015 - 06:53

Podpity mąż wraca do domu.
- Ty pijaku! Nie mam już do ciebie słów!
- Książek nie czytasz, to i słownictwo ubogie... 


  • ToJa i Sivvy_Brynów lubią to

#1803 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 13 maj 2015 - 07:30

Przed bitwą pod Grunwaldem spotykają się obie armie. Zadowoleni z tego, że się wzajemnie odnaleźli urządzają popijawe.
W krzyżackim obozie wszyscy najebani, chleją na umór, sytuacja trwa kilka dni. Pewnego poranka budzi się Wielki Mistrz Ulryk von Jungingen i odbierając podawaną mu flaszkę, pyta sługi:
- Co to my dzisiaj mamy?
- Dzisiaj ma być bitwa, Wielki Mistrzu...
- O kurwa! - powiedział skacowany Mistrz przecierając twarz.
Gdy już po paru głębszych Mistrz zaczął kontaktować, doszedł do wniosku, że zamiast wymordowywać się wzajemnie można by wystawić do walki po jednym rycerzu z obu stron i wygra ta strona, której rycerz zwycięży. Nie będzie musiało tylu ginąć.  Wysłali więc rycerza z dwoma mieczami  z poselstwem do Polaków. A tam... balanga na całego! Trzeba znaleźć Jagiełłę! Po pewnym czasie odnaleźli go w końcu najebanego w stogu siana. Przystał Na wszystko, co mu powiedzieli...
Teraz trzeba wybrać odważnego do walki. Krzyżacy nie mieli z tym większego problemu - wybrali oczywiście Zygfryda de Loewe - najmężniejszego z mężnych.  2.20 wzrostu, 1,40 w barach. Teraz trzeba znaleźć dla niego konia. Niestety, jakiego by nie przyprowadzili, to albo się załamywał albo Zygfryd kolanami o ziemie szorował...Szukali,szukali i znależli  zajebiście duzego koniora na ,którym mógł walczyć Zygfryd.
Kolejny problem to miecz: szukają i szukają, ale żaden nie jest dobry. Największy miecz jaki znaleźli w całych Prusach to Zygfryd w trzech palcach trzymał! To przecież bez sensu! Poszli więc do kowala, aby wykuł odpowiednie oręże. Kowal wykuł najpotężniejszy miecz jaki istniał - trzymetrowe ostrze!
Zygfryd zważył go w ręku.
- No, tym to mogę walczyć!
Pozostała jeszcze zbroja. Jakiej by nie znaleźli to albo za mała, albo jakaś taka lekka... Ostatecznie stary znajomy kowal wykuł odpowiednią zbroję dla Zygfryda. Zajebista płytówka - pasowała jak ulał, zdobiona złotem i nader wszystko wytrzymała. Zygfryd był gotowy do walki.
Tymczasem w obozie Polaków ten sam problem. Jagiełło szuka ochotnika, ale nikt się nie zgłasza. Król postanawia wziąć ich sposobem - polewa dodatkową porcję miodu (wiele razy). Niestety, nawet totalnie najebani nie chcą walczyć. Jagiełło poszedł do starego druha - Zawiszy Czarnego. Niestety, ten nie był skory do opuszczania domu.
- Ubrudzę się tylko, jeszcze może mi się coś stać... Spierdalaj,nie walcze!
Następny Jurand - ale ten ma oczy wyjebane! BEZNADZIEJA.
Załamany Król wziął sznur i poszedł do lasu się powiesić. Idzie i nagle widzi: jakiś kurdupel - metr dwadzieścia - konus taki, ubrany w marną skórzaną kurteczkę, z zardzewiałą szabelką u pasa.
U Króla pojawiła się iskierka nadziei, takie małe światełko w tunelu. Podchodzi i pyta, czy ten się zgodzi na walkę.
- No pewnie! 
Teraz trzeba go wyposażyć. I tu problem. Jakiego konia by nie znaleźli, to dla niego olbrzym. Nie utrzymałby go nawet. Olali sprawę. Teraz miecz. Niestety, nawet najmniejszego nie był w stanie unieść. Wyluzowali.
Jeszcze zbroja. Ale jakiej by nie przynieśli, to dla naszego bohatera jak dom wielka - popijawy by mógł w środku urządzać. Dali se siana. Zostawili mu tylko to co miał - cienką skórę i przerdzewiałą szabelkę. Na koniec poprosili tylko o jedno:
- Po wszystkim możesz robić co chcesz, ale w dzień bitwy, na Boga, przyjdź trzeźwy!
Słonce wzeszło, obie armie stoją naprzeciwko siebie. Z szeregu krzyżackiego wyłania się wspaniały rycerz. Ale gdzie Polak???... Szukają go i szukają. W końcu znaleźli - oczywiście najebany. Mimo to tanio skóry nie sprzedamy. Cucą go i wypychają. Na ugiętych nogach, zataczając się wychodzi na pole bitwy. Naprzeciw niemu wielki Zygfryd de Loewe w błyszczącej złotem zbroi, z wykurwistym mieczem, . Spina wierzchowca i rusza do ataku. Pędzi z ogromną prędkością, ziemia drży pod kopytami konia.
Jagiełło wytrzeźwiał natychmiast i pojął co zrobił. "Ja pierdolę! Przecież on zaraz zmiażdży naszego i wpadnie w nas - rozniesie nas w puch. Jesteśmy już martwi!" - pomyślał zasłaniając twarz.
- W NOGI, kuurwa, W NOGI!!! - krzyczy Król i wszyscy spierdalają gdzie popadnie.
Zygfryd de Loewe  wpada na kurdupla Polaka - huk, trzask, uniósł się tylko kurz i dym... Wielki Mistrz podjeżdża na miejsce potyczki,aby pogratulować swojemu zwycięstwa. Kurz opada, a tu straszny widok: koń leży z obciętymi nogami, parenaście metrów dalej Zygfryd bez nóg, a Polak stoi niewzruszony opierając się o szablę i mówi:
- Gdyby nie było "W NOGI", to bym cię kurwo Szkopie  zajebał..."



#1804 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 13 maj 2015 - 10:46

Hahahaha
Crazy Boys!

#1805 Jurek

Jurek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 maj 2015 - 11:57

http://wiadomosci.on...owskiego/jf5svr



#1806 19CHUDY64

19CHUDY64
  • SK1964
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 14 maj 2015 - 17:52

https://m.youtube.co...h?v=6vy0xZQr0g8

#1807 Suchoparek

Suchoparek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 14 maj 2015 - 21:30

11169465_408199486031260_305834709918813



#1808 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 maj 2015 - 07:13

Jakie sny ma informatyk?

 

Na Javie.


  • ToJa lubi to

#1809 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Napisano 16 maj 2015 - 09:16

Ja,a jak długo śpi? Adobe.

#1810 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 maj 2015 - 09:22

Odkąd sąsiadka ma nowego psa mogę mówić, że bywam w nowym Yorku.


 



#1811 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 16 maj 2015 - 09:31



#1812 uzi

uzi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 maj 2015 - 15:21

Znalezione w necie:)

 

Jadę z Opola do Częstochowy I widzę gościa łapiącego okazję. Zatrzymałem się, a on mówi, że bardzo potrzebuje podwózki I że nie ma grosza I czy bym mu nie pomógł. Zabieram go, sadzam obok siebie I zaczynamy luźną rozmowę.
Do słowa do słowa wychodzi na to, że gość właśnie wyszedł z pierdla, gdzie spędził parę lat za rozboje, napady itp. Zrobiło się nieswojo, nawet zacząłem się nieco bać. Ale patrzę, a tu jeszcze jeden koleś łapie stopa, więc pomyślawszy, że tamten nic MI nie zrobi przy świadku, przesadziłem pasażera na tylną kanapę a nowego zaprosiłem na miejsce obok siebie.
No I jedziemy, rozmawiamy, jest ok. Po jakimś czasie koleś z boku (drugi wsiadający) wyciąga odznakę, blankiecik I mówi, że jest policjantem, a ja dostaję mandat 300,- zł I ileś tam punktów, Bo tu i tam przekroczyłem prędkość, tyle a tyle razy wyprzedzałem na skrzyżowaniu I jeszcze coś tam I jeszcze coś tam. Tak mnie zaskoczył, że niewiele myśląc przyjąłem mandat, oczywiście wkurwiony do czerwoności. Chwilę później gliniarz każe się wysadzać.
Nic nie odezwawszy się wysadziłem go tam, gdzie chciał I nadal czerwony pojechałem dalej. Po niedługim czasie gostek z tylnej kanapy, dotychczas milczący, prosi abym go wyrzucił tam I tam, kiedy wysiadł wyjął portfel I daje trzy, stówy.
Ja na to: - Przecież umawialiśmy się, że podwiozę pana za darmo, nie chcę tej forsy.
On odpowiada: - Bierz Pan, będzie na ten mandat.
Ja na to: - Ale jak to? Przecież mówił Pan, że nie ma pieniędzy. Poza tym to był mandat dla mnie I przecież nic Panu do tego.
A on: - Chciał Pan być uprzejmy... życzliwy... podwozi pan człowieka z dobrego serca, a ten kutas mandat Panu wypisuje... To mu zajebałem portfel.



#1813 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 16 maj 2015 - 18:09

comment_MSIjAokvIG7NphzbAY0ocMTJZebfd4Fd


  • jajo1964 lubi to

#1814 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 maj 2015 - 18:30

comment_vwe5Kf9HaWF8L5R0jRIUPkph3dCEYMLW

 

comment_TbjEvTP1fJ6wkUgYvhug74SjJCJSqT1a

 

comment_rXuC76XHYTZxIvNsxnqFfv8nwaKLOMHJ

 

comment_gcRmVNoJYYGZr96nvVgAehmMuAdAtkNb

 

comment_I2coUk0ykdhppmi4We6CMA9e3QHBTUbk

 

comment_s2W0PKDGQrCIwBcAbxG90ip3qBWHTB1c

 

comment_R1cGmswXTp6q1RgVlx5XDKLwheOqG0ub

 

comment_8eqbsaGn4NGvM74XOZV6WNgkC3S4aFEG



#1815 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Napisano 17 maj 2015 - 23:02

A nagrodę za najbardziej popierdolony film w internetach zdobywa...


  • Sir Bobby lubi to

#1816 Sir Bobby

Sir Bobby
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 maj 2015 - 12:36

piles, nie wlaz na forum :cham:



#1817 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 18 maj 2015 - 13:17

5c7105fa967cad395e6c556d9f7928e4.png



#1818 bekabeka!

bekabeka!
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 maj 2015 - 19:48

http://www.tvp.info/...miast-rewolweru

 

na miejscu lekarzy pozwolił bym mu umrzec, zamiast go ratowac. jak ktos jest glupi to i tak sie sam wykonczy, a moze jeszcze kogos ze soba przypadkiem zabije.



#1819 marcin_89

marcin_89
  • SK1964

Napisano 18 maj 2015 - 21:14

post-207-0-04081100-1431980194.jpg

Załączone pliki


Użytkownik marcin_89 edytował ten post 18 maj 2015 - 21:19

  • 19mózG64 lubi to

#1820 HarpagaN

HarpagaN
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 19 maj 2015 - 05:17



#1821 tobiasz

tobiasz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 21 maj 2015 - 12:51

Nie wiedziałem kaj to wrzucić Po wczorajszym meczu Legia - Jagiellonia J.Kosecki się oburzył , były śmiechy ze sweterka Dudy ale Kosecki też ma fajne wdzianko od 2:33



#1822 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 maj 2015 - 10:45

 

I wiadomo skąd platyna


Dołączona grafika


#1823 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Napisano 23 maj 2015 - 02:01

 

I wiadomo skąd platyna

Kurwa, nie rozumiem. Co oni tam śpiewają?


  • anetoshi lubi to

#1824 hanySS

hanySS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 maj 2015 - 08:09

   

to  :chamisko: dokładniej mówiąc refren 


Użytkownik hanySS edytował ten post 23 maj 2015 - 08:11


#1825 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 23 maj 2015 - 09:25

Nie rozumiem w pewnej kwestii Popka. Ja wiem, że dobrze się bawi, ale za taką samą muzykę Jędker został za Monopol pogoniony ze sceny hip-hopowej, nie wspomnę, że producentem Monopolu był Robert M (aktualnie Rozbójnik Alibaba), który aktualnie jest współzałożycielem Gangu Albanii i dobrze się wszyscy bawią. Dla mnie to jest hipokryzja.


  • Suchoparek lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych