Skocz do zawartości


Zdjęcie

kulturystyka, siłownia, odżywki


2904 odpowiedzi w tym temacie

#2151 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 15 sierpień 2017 - 03:43

Cityfit ale bez umowy nie wejdziesz.



#2152 sethe

sethe
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 sierpień 2017 - 11:04

Pany czy takie specyfiki jak sudafed, cirrus  faktycznie pomagają poprawić wydolność? Na necie czytam, że ludzie kręcą lepsze czasy biegając i biorąc odpowiednio większą dawkę tych leków.



#2153 donald

donald
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 sierpień 2017 - 11:57

Znajomy brał Sudafed, to musiał biegać codziennie po 2h, bo inaczej zasnąć nie mógł, tak go nakręcało

#2154 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Napisano 28 sierpień 2017 - 19:46

Pany czy takie specyfiki jak sudafed, cirrus  faktycznie pomagają poprawić wydolność? Na necie czytam, że ludzie kręcą lepsze czasy biegając i biorąc odpowiednio większą dawkę tych leków.

Jak nie masz badań AD i nie jesteś zawodowcem to kołuj recepte na tussipect. W połączeniu z kawą i aspiryną (lub polopiryna) zdziała cuda. 



#2155 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 03 wrzesień 2017 - 21:12

Ogarnio ktos Multisporta?



#2156 Polo

Polo
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 wrzesień 2017 - 21:28

Ogarnio ktos Multisporta?


Ja na grubie mosz, ale Multipla hahah

#2157 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 03 wrzesień 2017 - 21:37

Kurwa zalozyl konto i szaleje haaha.

 

 

Tobie tez by sie przydala silownia, a bieznia to na bank :lol:



#2158 buli

buli
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 wrzesień 2017 - 12:00

Nowa koszulka,okazała sie za mała dla mnie rozmiar XL,30zł

2dsl16g.jpg



#2159 jas1u

jas1u
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 wrzesień 2017 - 12:02

Dziewczyna chce kupić rowerek stacjonarny albo orbitreka. Co lepiej i na co zwracać uwagę przy zakupie?

 

Praca nad nogami i brzuchem (Bieganie odpada ze względu na czas).



#2160 hanys77gks

hanys77gks
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 wrzesień 2017 - 12:18

Dziewczyna chce kupić rowerek stacjonarny albo orbitreka. Co lepiej i na co zwracać uwagę przy zakupie?

 

Praca nad nogami i brzuchem (Bieganie odpada ze względu na czas).

 

90 % kupujących taki sprzęt max. po miesiącu przestaje go używać a po dwóch zastanawia się gdzie to ciulstwo przestawić żeby nie przeszkadzało.10 % zaczyna od tego drugiego.Serio szkoda kasy a ćwiczyć można bez sprzętu.Jak nie mieszka w kawalerce to niech zacznie od skakanki.


  • Junior lubi to

#2161 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 18 wrzesień 2017 - 12:19

Wskaż mi różnice między czasem w terenie, a na maszynie? Rowerkiem nie zrobi ani brzucha, ani nóg. Poza tym. To zależy od diety. Jak już to orbitrek. Jak nie ma czasu to trzeba biegac sprinty.

#2162 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 wrzesień 2017 - 12:31

Tak jak poprzednicy pisza, taki sprzet to kasa w bloto. 

 

Dieta przede wszystkim, pozniej tak jak pisali koledzy, albo bieganie albo skakanka - jesli brak czasu. 


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2163 jas1u

jas1u
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 wrzesień 2017 - 13:02

Dzięki za rady.

 

Mayek nie mamy z kim tak często dziecka zostawić i dlatego pojawiła się idea rowerka żeby mieć gościa na oku jak mnie nie ma.

A jak jestem to jest już ciemno i sama się boi biegać.

Skakanka w naszych małych pokojach też odpada.

 

W takim razie zostają jakieś aeroby na siłkach/fitnesach. Ostatnio mi coś mówiła o fitnesie na trampolinach (?). Ma to sens? Fajne to dla baby?

 

Dieta to wiadomo.

 

PS. Skakanka jest takim dobrym ćwiczeniem, że polecacie? Ja zawsze myślałem, że to tylko tak na rozgrzewkę itp.



#2164 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 wrzesień 2017 - 13:15

Raczej nie znajdziesz tutaj odpowiedzi o fitnesie na trampolinach, bo kazdy tutaj z nas pisze raczej o swoich doswiadczeniach, chyba, ze Mayek skokoł :))), ale u nas na silce cieszy sie to duza popularnoscia i raczej poczatkujacym sie tego nie zaleca w szczgolnosci po dluzszej przerwie od sportu. Na prawde jest to mega wyczerpujace z tego co obserwuje i slyszalem. Niech zacznie od zajec typowo fitness na poczatku, a pozniej przejdzie juz na cos powazniekszego. 


  • jas1u lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2165 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 wrzesień 2017 - 13:15

A bieganie to co? NIe rozgrzewka? ;-)

 

Skakanka dla początkującego który chce schudnąć jest o wiele lepsza z dwóch powodów - nie obciąża stawów a po drugie daje bardziej w kość niż "bieganie".

Człapania po parku (tak to się kończy u bab) chuja daje, może sobie tak człapać i 1 godzinę a ile z tego będzie efektywnego treningu? Mało.

Na skakance trzeba trzymać tempo bo inaczej nie będziesz skakać a "bieganie" kwestia względna.

Pod względem czas/efektywność to skakanka miażdzy bieganie, do tego skakanka angażuje tyle samo, jak nie więcej mięśnie co bieganie.

 

Patrząc po sobie, ja po 10 minutach na skakance jestem o wiele bardziej wypluty niż po 5 km. Do skakanki mają podjazdy jedynie interwały.


  • jas1u lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2166 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 13:51

niech sobie puści na YT Chodakowską i ćwiczy w domu. Nie będzie potrzebować sprzętu a będzie to mała namaistka tego fitnessu. Bez sensu wydawać kasę na taki sprzęt jak rowerek czy orbitek.



#2167 Bouni_Ledziny

Bouni_Ledziny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 wrzesień 2017 - 00:18

Dzięki za rady.

Mayek nie mamy z kim tak często dziecka zostawić i dlatego pojawiła się idea rowerka żeby mieć gościa na oku jak mnie nie ma.
A jak jestem to jest już ciemno i sama się boi biegać.
Skakanka w naszych małych pokojach też odpada.

W takim razie zostają jakieś aeroby na siłkach/fitnesach. Ostatnio mi coś mówiła o fitnesie na trampolinach (?). Ma to sens? Fajne to dla baby?

Dieta to wiadomo.

PS. Skakanka jest takim dobrym ćwiczeniem, że polecacie? Ja zawsze myślałem, że to tylko tak na rozgrzewkę itp.


Kettle jej kup i niech interwaly robi. W 15 minut zrobi kozacki trening.

#2168 19łysy64

19łysy64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 wrzesień 2017 - 00:09

jakie białko jest najlepsze bo każdy mówi co innego, Izolat ?



#2169 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 28 wrzesień 2017 - 04:06

Szkoda kasy na izolat.

#2170 19łysy64

19łysy64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 wrzesień 2017 - 12:55

Na allegro jest FA WHEY PROTEIN 2270G za 150zl to chyba dobra cenna smak kokos

#2171 trouble maker

trouble maker
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 wrzesień 2017 - 15:31

są tańsze i smaczniejsze np.wpc z kfd.



#2172 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 28 wrzesień 2017 - 18:49

Na allegro jest FA WHEY PROTEIN 2270G za 150zl to chyba dobra cenna smak kokos

 

 

Za ta kase u Krista kupisz ponad 3kg bialka.



#2173 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 28 wrzesień 2017 - 18:54

Dokladnie.

 

Walcie do Krista z forum, bo zadne allegro nie ma lepszych cen niz Krist, a i doradztwo macie fachowe no i przede wszystkim dajecie zarobic swoim. 


  • IGREK i karamaltz lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2174 Gała

Gała
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWełnowiec

Napisano 28 wrzesień 2017 - 22:04

Dzięki za rady.

 

Mayek nie mamy z kim tak często dziecka zostawić i dlatego pojawiła się idea rowerka żeby mieć gościa na oku jak mnie nie ma.

A jak jestem to jest już ciemno i sama się boi biegać.

Skakanka w naszych małych pokojach też odpada.

 

W takim razie zostają jakieś aeroby na siłkach/fitnesach. Ostatnio mi coś mówiła o fitnesie na trampolinach (?). Ma to sens? Fajne to dla baby?

 

Dieta to wiadomo.

 

PS. Skakanka jest takim dobrym ćwiczeniem, że polecacie? Ja zawsze myślałem, że to tylko tak na rozgrzewkę itp.

 

Zapraszam na zajęcia fitness na trampolinach do parku JumpWorld na Giszu. Pierwsze zajęcia gratis to może ocenić jak się podoba :) w razie pytań PW



#2175 JACA

JACA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTAUZEN

Napisano 29 wrzesień 2017 - 08:42

Proszę o rade. Udalo mi się przez wakacje zrzucić ponad 20 kg. Dieta i ruch. Pogoda za oknem się zmienia ,dzień krótszy także pora wybrać się na silownie. Co polecicie albo gdzie znajde jakies ćwiczenia które jeszcze będą dotyczyły redukcji wagi a i przy okazji trochę miesni przydaloby się odbudowac. Z góry wielkie dzięki za wskazówki lub jakieś przydatne info.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych