Skocz do zawartości


Zdjęcie

kulturystyka, siłownia, odżywki


2904 odpowiedzi w tym temacie

#2026 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 29 marzec 2017 - 14:37

spacer jest dobry, jezeli masz 180cm wzrostu i 150kg. Inaczej mozna se w dupe wlozyc spacer ;) biegi i interwaly pozniej. Zacznij od biegow. I dieta x5



#2027 Assmodeo

Assmodeo
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 marzec 2017 - 14:38

Aeroby dorzuć.


Amicus Optima Vitae Possessio


#2028 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 marzec 2017 - 15:35

spacer jest dobry, jezeli masz 180cm wzrostu i 150kg. Inaczej mozna se w dupe wlozyc spacer ;) biegi i interwaly pozniej. Zacznij od biegow. I dieta x5

 

I tak zapierdalam z psem, więc po prostu spacer musi być tak czy siak i powiem Ci, że spacer zazwyczaj mi bardziej daje w dupę niż bieganie (zmęczenie), na ile faktycznie się przekłada na redukcji to nie wiem.

Biegać, biegam - napisałem.

Dieta - wiadoma sprawa.
Pytam o rodzaj treningu. Kolega podpowiada FBW i chyba się skusze.



#2029 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 29 marzec 2017 - 20:18

Wrzuc diete, wtedy mozna myslec o reszcie. 

 

...bo wiekszosc osob pisze, ze nie je czipsow i kfc i mysli, ze to klucz do sukcesu.


  • cysiu lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2030 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 29 marzec 2017 - 20:19

Pytam o rodzaj treningu. Kolega podpowiada FBW i chyba się skusze.

 

Trening silowy nie sprawi, ze bedziesz chudszy. Redukcja to przede wszystkim dieta i aeroby (nie spacer). 


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2031 Bouni_Ledziny

Bouni_Ledziny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 marzec 2017 - 20:26

I tak zapierdalam z psem, więc po prostu spacer musi być tak czy siak i powiem Ci, że spacer zazwyczaj mi bardziej daje w dupę niż bieganie (zmęczenie), na ile faktycznie się przekłada na redukcji to nie wiem.
Biegać, biegam - napisałem.
Dieta - wiadoma sprawa.
Pytam o rodzaj treningu. Kolega podpowiada FBW i chyba się skusze.



Przy tym sprzęcie FBW będzie jak znalazł. 3 razy w tygodniu, ćwiczenia wielostawowe na dużych ciezarach. Jak dorzucisz do tego interwaly to efekty będą na pewno lepsze i szybciej.

#2032 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 marzec 2017 - 22:39

Gdzie znajdę jakąś tabelkę żeby obliczyć bialko kalorie itd do masy i wzrostu ciała



#2033 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 marzec 2017 - 23:00

spacer jest dobry, jezeli masz 180cm wzrostu i 150kg. Inaczej mozna se w dupe wlozyc spacer ;) biegi i interwaly pozniej. Zacznij od biegow. I dieta x5

 

 

Trening silowy nie sprawi, ze bedziesz chudszy. Redukcja to przede wszystkim dieta i aeroby (nie spacer). 

 

 

Ja pierdole...co wy z tym spacerem? Mogłem nie wspominać...
Dieta jest, bieganie jest, pytam po prostu o jakiś pomysł na ćwiczenia inne niż to samo co zwykle.

W każdym razie tej wiosny padnie chyba na FBW i zobaczymy.

 

Dziękuje!



#2034 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 marzec 2017 - 00:57

Podesle ci jutro mój FBW. Klasyczne ćwiczenia,3 zestawy do rotacji

Dołączona grafika


#2035 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 marzec 2017 - 04:22

wklej tutaj jak mozesz

#2036 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 30 marzec 2017 - 06:22

Ja pierdole...co wy z tym spacerem? Mogłem nie wspominać...
Dieta jest, bieganie jest, pytam po prostu o jakiś pomysł na ćwiczenia inne niż to samo co zwykle.

W każdym razie tej wiosny padnie chyba na FBW i zobaczymy.

 

Dziękuje!

 

Sam napisales, ze do tego "Bieganie i spacer", wiec po drobroci tlumaczymy Ci, ze spacer nic nie da. Tylko tyle. 

 

To tak jakbym chcial zostac kierowca rajdowym i napisalbym, ze czytam Auto Świat ;)


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2037 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 30 marzec 2017 - 06:23

I jak mozesz to wklej ta diete, na pewno kilka osob tutaj doradzi Ci co zmienic lub zostawic. 


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2038 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 30 marzec 2017 - 06:26

Co myslicie o tym? Bardziej pod redukowanie, ale bez "zylowania" sie.

 

W pozniejszym etapie chcialbym zrezygnowac z ryzu/makaronu, by jeszcze bardziej wyciac wegle. Bedzie ok? 

 

1.jpg


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2039 IGREK

IGREK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGzG

Napisano 30 marzec 2017 - 10:50

Podesle ci jutro mój FBW. Klasyczne ćwiczenia,3 zestawy do rotacji

Wklej tutaj.



#2040 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 marzec 2017 - 11:12

Sesja I 15powtórzeń R
Sesja II 10powtórzeń CR
Sesja III 5powtórzeń CM

 

Zestaw A

Nogi:  Przysiady z sztangą na barkach 3s

Plecy:  Podciąganie się na drążku szeroko 3s

Klatka:  Wyciskanie Sztangi ławka pozioma 3s
Barki:  Wzniosy ramion bokiem w opadzie tułowia 2/3s

Biceps:  Uginanie ramion z sztangą stojąc 2s

Triceps:  Prostowanie ramion sztangielka 2s
Brzuch: Brzuszki + obciążenie 3s

 

  Zestaw B

Nogi: Wykroki ze sztangą na karku 3s

Plecy:  Martwy ciąg 3s

Klatka: Wyciskanie Sztangi ławka skośna 3s
Barki:  Unoszenie sztangi w przód 2s

Biceps: Uginanie ramion ze sztangielkami supinacja 3s

Triceps:  Wyciskanie francuskie 3s
Brzuch: Skośne brzuszki+obciążenie 3s

 

  Zestaw C

Nogi: Martwy na prostych nogach 3s

Plecy: Wiosłowanie sztangielkami 3s

Klatka: Rozpiętki na ławce poziomej 3s
Barki: Military press 2s

Biceps: Modlitewnik 3s

Triceps: Pompki odwrotne / franuskie w siadzie/ wąska ławka 3s
Brzuch: Przyciąganie kolan do brzucha w zwisie na drążku 3s


Użytkownik Miłosz1964 edytował ten post 30 marzec 2017 - 11:13

  • IGREK lubi to

Dołączona grafika


#2041 hanySS

hanySS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 marzec 2017 - 18:58

warto sie zainteresować suplementami na stawy typu animal flex , flexit itp ??  czy to zwykłe placebo i wyrzucanie kasy w błoto ?? z góry dzieki za odpowiedz


Użytkownik hanySS edytował ten post 30 marzec 2017 - 18:59


#2042 kmwtw

kmwtw
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 marzec 2017 - 19:06

Tak przeglądałem posty m.in. post Juniora z rozpiską jadłospisu i nasuwa się chęć podpowiedzenia Wam, jak można w fajny sposób stracić trochę tłuszczu. Mianowicie sposobem na to jest zmiana spożywania węgli zamiast rano to na noc, a białko z tłuszczem wsadzamy na śniadanie (np. jajecznica z boczkiem na oleju kokosowym nierafinowanym). Co nam taka zmiana daje ? Otóż dając węglowodany na noc wspomagamy regenerację i nie nie będziemy tyli, nie będą się te węglowodany odkładały na tłuszcz, jeśli zachowamy w ciągu dnia odpowiednia ich ilość. Natomiast jeśli chodzi o poranny posiłek b-t to musimy trochę poznać nasz organizm, nasz układ hormonalny, co się z nim dzieje podczas wybudzenia.

Jak wstajemy to poziom glukagonu czyli hormonu antagonistycznego do insuliny, który ma za zadanie pilnowanie aby cukier nie spadł poniżej pewnego poziomu jest na wysokim poziomie, a że zapasy naszej glukozy zaczynają się wyczerpywać to glukagon czerpie cukier z tłuszczów! Więc jedząc na śniadanie danie składające się z b-t nie obniżamy naszego glukagonu, który jest "w trakcie pracy". To samo dzieje się z hormonem wzrostu który osiąga szczyt do 2 godzin po wybudzeniu, a jak wiadomo jest to hormon anaboliczny.

Ja stosując się do tego systemu osiągnąłęm obniżkę w pasie o kilka cm (aktualnie 83 cm) przy czym obwody wszystkich partii wzrosły (w łapie aktualnie 42 cm).

 

Pozdrawiam trenujących :)


  • Bouni_Ledziny lubi to

#2043 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 30 marzec 2017 - 19:26

Dla mnie wegle na noc to zabojstwo :(


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2044 Assmodeo

Assmodeo
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 marzec 2017 - 20:07

warto sie zainteresować suplementami na stawy typu animal flex , flexit itp ??  czy to zwykłe placebo i wyrzucanie kasy w błoto ?? z góry dzieki za odpowiedz

Warto.
Animal Flex dobrze wplywa.
sam na sobie testowalem.


  • cysiu lubi to

Amicus Optima Vitae Possessio


#2045 mały

mały
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 marzec 2017 - 21:57

warto sie zainteresować suplementami na stawy typu animal flex , flexit itp ?? czy to zwykłe placebo i wyrzucanie kasy w błoto ?? z góry dzieki za odpowiedz

Warto,ale jeszcze lepszy jest hydrolizat kolagenu. Tyle ze jest drozszy.

#2046 hanySS

hanySS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 marzec 2017 - 06:09

Ok , to jezcze jedno pytanie czy lepiej dołożyć do animal flexa ?? czy nie przepłacać i kupić coś tańszego ??  bo rozrzut w cenie jest spory 



#2047 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 31 marzec 2017 - 06:13

Mi swego czasu pomogl tylko Animal. Nic innego bym nie polecil. Tyle, ze trzeba uwazac podobno na bulgarskie podróbki :)


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2048 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Napisano 31 marzec 2017 - 15:56

Na flexa nie ma zawodnika. Co by nie gadać, jest najlepszy. 
Hydrolizat kolagenu + glukozamina u mnie już od 35 zł/ 400g

Kompleksy z msm od 31zł/ 200g 



#2049 kris64

kris64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 marzec 2017 - 17:00

Ja również polecam, sporo się męczyłem ze stawami i dopiero animal pomógł. 



#2050 kmwtw

kmwtw
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 marzec 2017 - 19:05

Ja sobie chwale flexit z nutrend






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych