Skocz do zawartości


Zdjęcie

kulturystyka, siłownia, odżywki


2904 odpowiedzi w tym temacie

#1926 Kajut

Kajut
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 październik 2016 - 07:38

Wykupiłem sobie karnet na siłownię gdzie w cenie mam saunę, i masaż tajski. Jak mają się owe zabiegi zaraz po treningu do budowy masy mięśniowej? Mija się to z celem? Czy może lepiej zrobić 4 dni treningowe + 2 na 'odnowę biologiczną'?

WHITE BOYS CENTRUM


#1927 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 02 październik 2016 - 07:47

Sauna nigdy bezposrednio po treningu! Zawsze w DN.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#1928 Kajut

Kajut
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 październik 2016 - 08:03

Tak też myślałem, dzięki. :)

WHITE BOYS CENTRUM


#1929 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 październik 2016 - 10:36

Siłka w centrum Katowic otwarta w godzinach 7-8?

Z naciskiem na słowo - siłownia, nie club fitness ;-) Ma być w miare tanio, swojsko, z żelastwem zamiast maszyn ;-)

Znajdę coś takiego?


Użytkownik terror edytował ten post 02 październik 2016 - 10:37

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1930 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 02 październik 2016 - 10:50

Proactiv. Stary dobry klimat. Karnet poranny 80zł. 


  • terror lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#1931 koleś

koleś
  • SK1964

Napisano 05 październik 2016 - 13:14

Proactiv. Stary dobry klimat. Karnet poranny 80zł. 

 

a ceny karnetów o innych porach jak wyglądają?



#1932 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 05 październik 2016 - 15:28

Chyba 120zł.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#1933 żywiec

żywiec
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 październik 2016 - 17:37

Sauna nigdy bezposrednio po treningu! Zawsze w DN.

Dlaczego ?

Poważnie pytam, nie znam sie.



#1934 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 05 październik 2016 - 20:08

Sauna to jakby nie bylo tez wysilek dla organizmu i najlepiej ja stosowac w DN zeby nie obciazac organizmu po wysilku. To tak w uproszczeniu.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#1935 Bouni_Ledziny

Bouni_Ledziny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 październik 2016 - 01:10

Dlaczego ?
Poważnie pytam, nie znam sie.

Po treningu trzeba się dotlenic i uzupełnić płyny a sauna działa dokładnie odwrotnie.

#1936 żywiec

żywiec
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 październik 2016 - 05:18

Ja mam duze klopoty kolanami i barkami oraz lokciami  :hihi:. Kaleka  :lol:

I jak na saunę nie wejdę to zducham caly nastepny dzień  :huh:

Ale to co trening jest nie efektywny, tak ?



#1937 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 06 październik 2016 - 06:12

Ja mam duze klopoty kolanami i barkami oraz lokciami  . Kaleka 

 

To idz do lekarza ew. fizjoterapeuty.

 

Tez wydawalo mi sie, ze mam odwieczny problem z barkami i plecami - jazda autem. Chodze co tydzien na masaze i to co potrafi zrobic dobry masazysta to szok. Wszystko spiecia w plecach mi pousuwal i teraz normalnie mozna funcjonowac :)


  • żywiec lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#1938 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 06 październik 2016 - 10:18

Masazysta?  Fujjjj :)


  • Mayek lubi to

#1939 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 06 październik 2016 - 15:09

Baby nie maja sily na lecznicze masaze :) 

 

Ja wiem, ze Ty lubisz takie masaze... z finalem :)


  • cysiu i Adi1k964 lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#1940 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 06 październik 2016 - 15:57

Zostana przy babach ale pamiętaj o jednym.

Grunt to dobra zabawa:))

#1941 TWL64

TWL64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 październik 2016 - 09:54

Tzw "pamięć mięśniowa". mit czy fakt? Czy ćwicząc daną partię mięśniową raz w tygodniu (dość intensywnie) należy co kilka tygodni zmieniać zestaw ćwiczeń?



#1942 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 17 październik 2016 - 10:14

Czytałem badania, które mówią, że nie trzeba zmieniać. Trzeba zwiększać ciężar lub zmieniać cel treningu (nie robic 24 miesięcy masy :). Przysiady i wyciskanie na płaskiej robi się całe życie tak samo. Reszta mięśni analogicznie

#1943 kmwtw

kmwtw
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 październik 2016 - 17:44

Tzw "pamięć mięśniowa". mit czy fakt? Czy ćwicząc daną partię mięśniową raz w tygodniu (dość intensywnie) należy co kilka tygodni zmieniać zestaw ćwiczeń?

 

Osobiście mogę stwierdzić że istnieje coś takiego jak pamięć mięśniowa, co do drugiego pytania to tak jak pisze Mayek, nie możesz dopuścić aby mięśnie się przyzwyczaiły do treningu.

 

Pozdro


  • cysiu lubi to

#1944 PodlesieFans

PodlesieFans
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPodlesie

Napisano 07 listopad 2016 - 18:47

Co polecicie do sztuk walki ale też do drobnych treningów siłowych.Połączyć to razem w całość i coś co pozwoliło by mi rosnąć przy tym.Wiadomo praca,praca i odpowiednio zbilansowana dieta ale z uwagi na tryb szkolny nie zawsze mi czas na to pozwala wszystko.



#1945 Kajut

Kajut
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 listopad 2016 - 09:46

Robię po każdym treningu 2-3 ćwiczenia na nogi, poza oczywiście normalnym dniem nóg. Jest to błąd? Albo spada efektywność tych ćwiczeń?

WHITE BOYS CENTRUM


#1946 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 12 listopad 2016 - 10:00

Każda partia potrzebuje odpoczynku, więc nie jest wskazane ćwiczyć danej partii co trening w szczególności, że nogi i tak pracują podczas innych ćwiczeń.

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#1947 kmwtw

kmwtw
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 listopad 2016 - 14:30

Robię po każdym treningu 2-3 ćwiczenia na nogi, poza oczywiście normalnym dniem nóg. Jest to błąd? Albo spada efektywność tych ćwiczeń?
 

 

Jaki to mam mieć cel ? Chcesz je porządnie rozbudować ? Zalecam zrobić je raz, a porządnie, później niech odpoczywają kilka dni, w tym czasie włókna się odbudują i mięśnie urosną :)

 

Pozdro



#1948 szkaciorz

szkaciorz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 listopad 2016 - 09:54

Niestety w połowie listopada przy intensywnym treningu siłowym uszkodzilem sobie biceps. Bylem wczoraj u ortopedy, mam zerwany przyczep (ścięgno) glowy długiej bicepsa. Ruchomość normalna i sila raczej tez niezbyt mocno oslabiona wiec operacyjnie nie warto leczyć.do końca roku mam nie ćwiczyć na silowni a potem wracac powoli. Inne sporty mogę. Stad moje pytanie: Czy ktoś miał taka kontuzje? Jak wygladal powrót na siłownię? Bo wiadomo ze juz mocnego treningu siłowego robić nie będę mógł chyba nigdy, ale z normalnym obciążeniem chce ćwiczyć. W kolanie mam zerwane wiezadlo i da się ćwiczyć normalnie. Mówią ze sport to zdrowie:) obecnie w bicepsie mam tzw efekt Papaya , czyli duza glowka jak u kulturystów hehe

#1949 kmwtw

kmwtw
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 grudzień 2016 - 18:58

Na moim No Xplodzie termin ważności widnieje grudzień 2016, pytanie do Was, można dalej wszamać czy out ?



#1950 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 05 grudzień 2016 - 19:19

no chopie, spokojnie mozna jesc. Grudzien 2016. Jakbys mial grudzien 2015 to bym sie zastanowil. Jezeli jest suchy, nie porobily sie grudki z wilgoci to jedz i rosnij






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych