Jump to content


Photo

kulturystyka, siłownia, odżywki


2904 replies to this topic

#51 loki266666

loki266666
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 01 August 2013 - 21:50

Napalm swędzi bo jest tam z tego co pamiętam 4g beta alaniny, więc jak ktoś jest podatny na ten składnik to ma przejebane  :lol:



#52 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Posted 01 August 2013 - 22:54

czemu bierzecie przedtreningowki? Nie macie motywacji? Jaki to daje realny wplyw na trening? Moim zdaniem to czysty marketing. Bralem kiedys przez okolo 10 dni i jedyne co czulem to, ze mi to ryje beret lekko ale czy to ma wplyw na wieksze miesnie? Cos mi sie nie wydaje.

 

Kiedys bralem przed kazdym treningiem. Daje dobre pierdolniecie, ale z czasem przestawalo dzialac, wiec teraz biore przed duzymi partiami, przede wszystkim plecami jak robie wiosla i polsztange, gdzie napierdalam silowo.

 

Czuc, ze pomaga, ale pewnie podobnie byloby po wypiciu kawy :), bo wiekszosc z nich ma chyba tez kofeine (?).

 

Krist by musial sie wypowiedziec, bo w tym siedzi, ale za 1 razem jak mi dal przedtreningowke to dzialala az milo. 


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#53 19łysy64

19łysy64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 02 August 2013 - 00:43

Z tego co wiem to godne polecenia jest Noxpump  http://www.musclefit...es_nox_pump.jpg



#54 IRAS

IRAS
  • SK1964

Posted 02 August 2013 - 08:01

Mayek Ty wszystko dobrze wiesz na każdy temat o siłowni, to czemu nie jesteś Mr Olympia?

 

 

Przetreningówka dobra sprawa jak ktoś ma problemy z mobilizacja, nie każda daje moc ale jak trafi się to początek dobry. Polecam osobą które nie mają czasu by odpoczać miedzy pracą a siłownia. 

 

Dorian kiedyś dobry, teraz zmienili skład i nie wiem jak kopie.


  • Kasia likes this

#55 chudy

chudy
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 02 August 2013 - 09:25

Dorian kiedyś był dobry bo w składzie miał 1.3 (geranium), teraz po zmianie składu jest beznadziejny tzn. taki jak reszta "zwykłych" przedtreningówek. 

Jeśli ktoś chce MOCNĄ to niech poszuka na allegro (chociaż tam też trzeba uważać) odżywek które zawierają geranium.

W sklepie takich nie się nie dostanie bo geranium jest niby jako "doping" i jest zakazany...


  • adikgisz likes this

#56 Misiek

Misiek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 02 August 2013 - 10:27

Ważne, żeby przed treningówka miała w składzie geranium, oczywiście kofeina i inne stymulanty też są ważne, ale nie można porównywać kawy do przed treningówki z geranium w składzie.



#57 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 02 August 2013 - 10:28

"Mayek Ty wszystko dobrze wiesz na każdy temat o siłowni, to czemu nie jesteś Mr Olympia?"

 

moze dlatego, ze taki wyglad nie kazdego kreci.

Poza tym co ma wiedza do praktyki? Co to za pierdolenie. Myslalem, ze prezentujesz wyzszy poziom niz takie glupie przegadywanie sie. Ci wszyscy personal trainer tez musza sie w standardowych drzwiach nie miescic, zeby dawac porady? Idz pan w huj z takimi zaczepkami.

 

Junior, za 1 razem nawet thermo speed dziala:)

 

Nie piszcie do mnie na pw jak nie macie diety/celu (za was tego nie zrobie bo to nie ma sensu) i nie piszcie jak trenowac przy danych schorzeniu. Od schorzen jest lekarz, pare razy juz dostalem taka wiadomosc. Cos was boli, idzcie do lekarza bo se mozna krzywde zrobic.



#58 Byku

Byku
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 02 August 2013 - 11:44

Mayek, przedtreningowka przedtreningowce nierowna. Te wymienione wyzej, z geramina klepia, i nie jest to zaden chwyt marketingowy. Sa sytuacje ze czlowiek jebie w robocie 12h, i ciezko znalezc sily zeby jebnac po pracy trening, wtedy jakis dopalacz jak znalazl. Kiedys jeszcze były dobre srodki z efedryna, wydaje mi sie ze lepsze od 1.3. Pakowali to do spalaczy, bo dobrze dzialalo na redukcji, ale pewnie i tak wiekszosc jadła to w innym celu :))

Kiedys do roboty wzialem jakas resztke bodajze Noxipro. Dalem na sprobowanie starym cpunom, ktorzy futer ciagna jak odkurzacz i byli zaskoczeni ze takie cos mozna dostac "legalnie" ( wtedy to juz nie bylo legalne ).

Co do swedzenia/mrowienia przy napalmie to pewnie jest to skutek BetaAlaniny, jak dla mnie przyjemne uczucie.



#59 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 02 August 2013 - 12:10

ok, tylko luzne pytanie. Faktycznie, jak ktos jebie fizycznie po 12h to mu pobudzacz potrzebny. Mnie sie bardziej rozchodzilo w tym pytaniu czy to ma wplyw na wyniki/postepy? Czy to ma ino dodac checi?



#60 Byku

Byku
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 02 August 2013 - 12:15

Na moim przykladzie, tylko silowe postepy, no chyba ze wdupialem cos jeszcze do tego. 


  • mateo likes this

#61 Sonny

Sonny
  • SK1964

Posted 02 August 2013 - 16:14

FA Wow Protein Bar 12x60g za 30zł - smaki truskawka i jagoda (data do 13.10.2013) i czekolada-karmel (23.10.2013). Data stosunkowo długa, a wychodzi 2,5zł za batona. Normalnie na allegro koło 5,5-6zł.

 

e8sksn.png



#62 chudy

chudy
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 02 August 2013 - 17:06

Gdzie w Katowicach dostane coś takiego: ActivLab Ultra Energy?



#63 Bugi

Bugi
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPanewniki

Posted 02 August 2013 - 17:12

Mayek Ty wszystko dobrze wiesz na każdy temat o siłowni, to czemu nie jesteś Mr Olympia?

 

 

Przetreningówka dobra sprawa jak ktoś ma problemy z mobilizacja, nie każda daje moc ale jak trafi się to początek dobry. Polecam osobą które nie mają czasu by odpoczać miedzy pracą a siłownia. 

 

Dorian kiedyś dobry, teraz zmienili skład i nie wiem jak kopie.

 

Iras byku ,ja brałem starego i nowego Doriana. Stary to kosmos, a nowy też dobry. Z resztą wezmę Ci kiedyś na próbę, to sam porównasz.

 

Co do braku motywacji - mi już jej brakuje. Nie chce mi się tak,jak kiedyś. Dawniej trening był świętem, a do tego okazją do spotkania z ziomkami na siłce. Był trening, rozmowy i kino. Teraz z konieczności trenuję na Pure i to chyba wpływa na mnie bardzo źle, bo wchodzę tam i mi się nie chce. Mimo, że siłownia wyposażona 1000 razy lepiej niż ta osiedlowa, na której trochę czasu spędziłem.



#64 Guest_acab_*

Guest_acab_*
  • Anonimowi

Posted 02 August 2013 - 17:23

Stare siłownie mają swój niepowtarzalny klimat. Co do przedtreningówek godny uwagi jest także S.A.W z treca.



#65 mody18

mody18
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 02 August 2013 - 18:08

Weźcie się zastanówcie i pomyślcie, czy Wy tak naprawdę potrzebujecie odżywki prócz białka? Ludzie, nie macie motywacji? Odpalcie porządną muzykę i wypijcie solidną kawę. Nie rośniecie? Zacznijcie od diety. Nie tracicie tłuszczu - patrz poprzedni punkt + aero. Nie jesteście prosami, by wydawać krocie na odżywki.


  • Edy likes this

#66 Bugi

Bugi
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPanewniki

Posted 02 August 2013 - 18:55

Weźcie się zastanówcie i pomyślcie, czy Wy tak naprawdę potrzebujecie odżywki prócz białka? Ludzie, nie macie motywacji? Odpalcie porządną muzykę i wypijcie solidną kawę. Nie rośniecie? Zacznijcie od diety. Nie tracicie tłuszczu - patrz poprzedni punkt + aero. Nie jesteście prosami, by wydawać krocie na odżywki.

 

Chłopie, ty sam zacznij od diety. Pozujesz na mentora w tym temacie, a ostatnio z tego co pamiętam to miałeś między 10,a 15kg niedowagi.



#67 mody18

mody18
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 02 August 2013 - 19:00

Tyle, że Ty mnie widziałeś jakieś 2 lata temu, a od tamtej pory przybrałem prawie 30 kg. Więc jak nie wiesz - tpo po co się udzielasz na mój temat. Bez spiny .



#68 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Posted 02 August 2013 - 19:02

Weźcie się zastanówcie i pomyślcie, czy Wy tak naprawdę potrzebujecie odżywki prócz białka? Ludzie, nie macie motywacji? Odpalcie porządną muzykę i wypijcie solidną kawę. Nie rośniecie? Zacznijcie od diety. Nie tracicie tłuszczu - patrz poprzedni punkt + aero. Nie jesteście prosami, by wydawać krocie na odżywki.

 

TAK!

 

Witaminy, glutamina, amino...


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#69 Bugi

Bugi
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPanewniki

Posted 02 August 2013 - 19:06

Tyle, że Ty mnie widziałeś jakieś 2 lata temu, a od tamtej pory przybrałem prawie 30 kg. Więc jak nie wiesz - tpo po co się udzielasz na mój temat. Bez spiny .

 

Jakiś rok temu w Silesii.

Kurwa, gratulacje. 30kg bez koksu nadaje się na księge Guinessa biorąc pod uwagę warunki, w jakich żyjemy (praca, szkoła, ograniczone fundusze).

 

Wrzuć fotkę w takim razie. Będzie motywatorem do działania dla młodych i nie tylko.



#70 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 02 August 2013 - 19:10

amino tylko na redukcji.

glutamina huj wie czy na takim poziomie ma sens

witaminy sa w zbilansowanej diecie i bialku.

 

Kupuje rozne odzywki ale coraz czesciej zastanawiam sie nad sensem kupowania (mimo, ze wyplata w gore)



#71 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Posted 02 August 2013 - 19:19

Bugi u Ciebie to nie brak motywacji, a po prostu wiek :)


Przyjaźń jest wszystkim!


#72 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Posted 02 August 2013 - 19:20

Czemu amino na redukcji? Przeciez to bezposredni budulec miesnia, wiec nie rozumiem tej argumentacji (?)

 

Glutamina przydaje sie bardzo, przynajminej w moim przypadku, nie czuje takiego "zmeczenia" miesnia np. po calym tygodniu cwiczen. Wg. mnie miesien lepiej sie jednak regeneruje.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#73 mody18

mody18
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 02 August 2013 - 19:22

Jakiś rok temu w Silesii.

Kurwa, gratulacje. 30kg bez koksu nadaje się na księge Guinessa biorąc pod uwagę warunki, w jakich żyjemy (praca, szkoła, ograniczone fundusze).

 

Wrzuć fotkę w takim razie. Będzie motywatorem do działania dla młodych i nie tylko.

 

Wiedza kolego. Nie będę Ci nic udowadniał, bo nie mam takiej potrzeby. Ćwiczę obecnie z Maykiem, więc On może potwierdzić, że przybrałem i to, że bez koksu. To czy wierzysz, czy nie - nie interesuje mnie :).



#74 Bugi

Bugi
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPanewniki

Posted 02 August 2013 - 19:25

Bugi u Ciebie to nie brak motywacji, a po prostu wiek :)

Heee,no i Prezes musiał poruszyć przykry temat  :lol:

 

Małolaty za  mną wciąż szaleją,więcnie jest tak źle,hehehe .



#75 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 02 August 2013 - 19:30

mowiac o amino mialem na mysli bcaa.

 

Co do samych aminokwasow to jak masz dobra diete to dostarczasz pelna pule bialek (czyli aminokwasow)

To jest taki bajer zeby odzywke bialkowa nazywac proteiny a jakies tam okreslone bialka nazywac aminokwasy a jeszcze inne bcaa.

Trza wiedziec czy to sie rozni.

Amino sa w miesie, jajkach, rybach. Dlatego jak masz dobra diete to nie musisz tego jesc bo juz dostarczasz 100% dzienne zaprotrzebowanie.

Ale marketing robi swoje. Dlatego trza sei zastanowic czy nam to rzeczywiscie wszystko potrzebne.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users