Jump to content


Photo

kulturystyka, siłownia, odżywki


2904 replies to this topic

#26 19piotrek64

19piotrek64
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaCentrum

Posted 26 July 2013 - 20:18

Mayek czy Twoim zdaniem redukcja bez bcaa ma sens ? Chodzi mi przede wszystkim o bieganie na czczo .


  • adikgisz likes this

#27 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 26 July 2013 - 20:35

sposobow prowadzenia redukcji jest nascie.

BCAA jednak powinno byc. Zreszta to zalezy jaka masz wage. BCAA przede wszystkim zapobiega spalaniu miesni. Jak masz sam fet to nie ma co palic wiec ja bym olal chyba ze masz duzo pieniedzy. Jak masz miesnie to bierz. Duzo ludzi bierze caly rok BCAA.

Nie do konca tez wiadomo czy bieganie na czczo ma sens. Czytalem badanie, ktore pokazuje ze dopiero po 80 min biegania jest roznica miedzy bieganiem po jedzeniu a na czczo a wiadomo, ze tyle nie wytrzymasz/nie ma sensu.

Ja bym nie biegal na czczo. Zamiast tego ulozyl idealna diete, trzymal sie jej bezwzglednie i po prostu napierdalal. To jest ciezkie, wiadomo. Ale nie wiem czy ciezej robic interwaly czy biegac na czczo. Przede wszystkim to polecam najpierw miec gore miesni bo ja robie redukcje i juz mi psychicznie przeszkadza, ze mi lapska spadly, mimo, ze w dalczym ciagu znajomi mi gadaja ze jestem dupny haha. Redukcja to 50% psychika i dobre nastawienie do tego, zeby ciagle napierdalac.


  • Hans1964 likes this

#28 19piotrek64

19piotrek64
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaCentrum

Posted 26 July 2013 - 20:38

czyli jeśli diete bede przestrzegał w 100 % to aeroby moge olac i jechać tylko treningiem siłowym ? :) najchetniej to aeroby robilbym po treningu silowym ale nie mam takiej mozliwosci bo na silowni nie ma ani rowerka ani bieżni. Myslalem nad skakanka ale nie wiem czy to dobry pomysl...



#29 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 26 July 2013 - 20:42

nie, znaczy kurwa. To zalezy:) To wszystko zalezy, sa ludzie co traca feta bo maja ujemny bilans, nie musza robic aerobow. Normalna osoba musi. Wszystko co podbija tetno do 190 jest dobre, skakanka jest dobra ale to trza miec kondycje, zeby na tym zrobic interwal. Poczytaj se bodybuilding.com, sfd.pl i potem pytaj. Temat rzeka, duzo koksow co doradzaja jak robic diete a sylwetke zrobili na roznych specyfikach, musisz sam do tego dojsc w duzej mierze. To czy aeroby po silowym to tez roznie bywa, niektorzy rozdzielaja.



#30 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Posted 27 July 2013 - 08:30

Majek, powiedz mi, jak wg. Ciebie to podbijanie tetna do 190(ja bym np umarl przy tym)ma się doo opini dietetyka sportowego (nie byle kto), ktory twierdzi, ze fet spala się "na spacerze" przy ok 60% max.tetna. Bez spiny, pytam calkiem powaznie.
A jeśli chodzi o KFD bialko, to akurat wiadomo co tam jest. WPC + MPC więc jako tanie bialo jest ok. Chodz bardziej z tych tanich polecam UNS. Przypuszczam, ze oni wlasnie robia bialo dla kfd, ale zawsze moga im lyzke byle czego dosypac :)

#31 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 27 July 2013 - 08:35

fest sie spala na tetnie 65% okolo jak robisz godzinny bieg stalym tempem ale interwaly sa lepsze. Krotsze, intensywniejsze, wiekszy szok dla organizmu.

Te bialka z sfd i kfd mialy zla opinie, nie pamietam ktore ale ktos ciulal na skladzie.



#32 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Posted 27 July 2013 - 08:47

Byl walek w bialkach sfd. Ale to podobno przeszlosc i od tamtej pory kazda partie badaja. Nie kazdy ma kase na ON, więc z tanich bialek na pewno UNS. Z polskich, drozszych na pewno Trec, Olimp sa pewne. To samo z gainerami, taki mass xxl np. Skladem niszczy popularna masowke z dymatize.

#33 IRAS

IRAS
  • SK1964

Posted 27 July 2013 - 17:13

Białko z KFD dobre zarówno w smaku i działaniu, cena też fajna. Polecam!



#34 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 27 July 2013 - 17:52

jak jestescie stwierdzic dzialanie bialka? Bez uszczypliwosci, pytam z ciekawosci. Dla mnie to tak jakby mowic ze wolowina dobra w dzialaniu.



#35 Gała

Gała
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWełnowiec

Posted 28 July 2013 - 12:36

Może dobrze się rozpuszcza i nie lata do sracza po każdej konsumpcji :)

 

Ja polecam Dymatize Elite Whey Protein - smak banan .. geniusz, a jeśli o śniadanko z blendera chodzi (owsiane, białko, banan i mleko) to już w ogóle.. pycha :)



#36 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 28 July 2013 - 12:53

tez polecam. Tak naprawde to huj wie, ktore bialko najlepsze. Na bodybuilding kroluje ON Whey. I to nie tak ze sponsoring czy cos tylko naprawde w huj wpisow ludzi co maja po tysiace postow, ktorzy je rekomenduja. Dymatize dla mnie w smaku rowniez zajebiste. To nie ma takiego super znaczenia. Faktycznie te bialka sa drogie i jak ktos nie ma kasy na luzne wydatki to nie ma sensu az tyle inwestowac.



#37 19łysy64

19łysy64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 30 July 2013 - 01:47

http://sklep.kfd.pl/...025g-p-164.html jakieś opinie na temat tego No-xplode ?



#38 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 30 July 2013 - 11:18

tylko nie kupuj cytrynowego bo tego sie nie da jesc. Na co dokladnie jest ten suplement bo z opisu wynika, ze na wszystko, mase, redukcje, caly rok nalezy zrec haha.



#39 Guest_acab_*

Guest_acab_*
  • Anonimowi

Posted 30 July 2013 - 11:59

bsn to przedtreningówka, lepiej zainwestuj w napalm. Znajomi brali bsn, według ich strasznie przereklamowany.



#40 19łysy64

19łysy64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 30 July 2013 - 12:04

 Znajomy miał doriana nox pump  http://www.megapower...an_nox_pump.jpg i mówił ze zajebista pompa po tym



#41 Ciapek

Ciapek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 30 July 2013 - 12:42

Dla mnie po napalmie lepsza , to nie ten dorian co wcześniej był.



#42 Thales

Thales
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 30 July 2013 - 13:02

śniadanie - 0,3 l mleka, jeden banan, 30 gram płatków owsianych (wiejskich), 30 gram odżywki białkowej. Wszystko wciepnąć do miksera, albo lepiej blendera, wymieszać i wypić. Robisz to 5 minut, 5 minut pijesz. Full wypas.

obiad- standardowo : torba ryżu i pierś z kurczaka

kolacja - lajtowo, zjedz sobie np. wsioka.

Trzy posiłki to i tak za mało w ciągu dnia :)



30 gram prochu ?
czy 30 gram białka? ( czyli np moze wyjść ok. 70 gram prochu )

#43 Ka.

Ka.
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 30 July 2013 - 15:29

30 gram prochu ?
czy 30 gram białka? ( czyli np moze wyjść ok. 70 gram prochu )

 

Skoro odpisoł że 30 gram odżywki, to 30 gr odżywki, bez żadnego wyliczania ile w ten skład wchodzi białka. Jo teroz zainwestowołech w białko UNS WPC Econo i na epie też pisze żeby nie przekraczac 30 gr prochu.



#44 Milka 1981

Milka 1981
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 30 July 2013 - 22:29

Majek, powiedz mi, jak wg. Ciebie to podbijanie tetna do 190(ja bym np umarl przy tym)ma się doo opini dietetyka sportowego (nie byle kto), ktory twierdzi, ze fet spala się "na spacerze" przy ok 60% max.tetna. Bez spiny, pytam calkiem powaznie.
A jeśli chodzi o KFD bialko, to akurat wiadomo co tam jest. WPC + MPC więc jako tanie bialo jest ok. Chodz bardziej z tych tanich polecam UNS. Przypuszczam, ze oni wlasnie robia bialo dla kfd, ale zawsze moga im lyzke byle czego dosypac :)

Dzisiaj przegladalem stare numery magazynow kulturystycznych I znalazlem to:

Okazuje sie , ze kluczem do odtluszczonej sylwetki jest intensywnosc treningow.

W skrocie cytuja pania z serwisow kulturystycznych ktora twierdzi , ze lepiej 1-1,5 godziny lekko pobiegac a nawet do 3 godzin spacerowac!!! niz intensywnie trenowac 20 minut gdyz to nie spali tluszczu  bo ona wie ze tluszcz sie spala po 30 minutach.

Fakty dowodza ze zasoby glikogenu u sredniowytrenowanej osoby wystarczaja na 2h intensywnego treningu co powoduje , ze tluszcz nie jest spalany , natomiast intensywny bieg interwalowy -w 20 minut pozwoli podkrecic metabolizm na wiele godzin po treningu.przy intensywnym treningu nastepuje wyrzut hormonow "odchudzania" :tescia , hormone wzrostu , adrenaliny I noradreainy

spade natomiast poziom insulin czyli otluszczenia sylwetki.

Dlugotrwale marsze nie powoduja wyrzutu tych hormonow a w niektorych badaniach przyczyniaja sie wrecz do ich spadku.Zapomnij zatem o powysilkowym spalaniu tluszczy po marszu.

W mojej opini co sam stosuje trening na duzych ciezarach I w miare intensywny tetno do 180 dla mnie jest najlepszy .

Drugim zagadnieniem jest dlaczego tak twierdza dietetycy z silowni I inni znawcy? W mojej opini dlatego zeby zatrzymac klientow na silowni na dlugi czas dozujac im stopniowa postepy , co powoduje ze wiecej kaski wydajesz I na silke I na suplementy.

 

Jak znajde czas to wkleje zdjecie strony.



#45 Lysio

Lysio
  • SK1964

Posted 01 August 2013 - 20:44

Potrzebny dobry przedtreningowy odmulacz. Co jest teraz dobre?



#46 loki266666

loki266666
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 01 August 2013 - 21:04

Napalm. Na mnie mało co działa a ta przetreningówka daje kopa. Ale zawsze trzeba sprawdzić na sobie, na jednego działa na drugim nie robi żadnego wrażenia. Kupuj saszetki i sprawdzaj, koniec końców wybierzesz dla siebie najlepszą.



#47 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Posted 01 August 2013 - 21:36

Wg. mnie najelpszy jest hemorage.

 

Napalm swedzi jak chuj...


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#48 mały

mały
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 01 August 2013 - 21:40

Mi najbardziej podeszedł messomorph, Napalm mnie zniszczył  :gacek:



#49 waluś

waluś
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 01 August 2013 - 21:47

ja miałem od kumpla pare dawek mesomorpha i dla mnie był kosmos naprawde pobudzał ( a tu nie godom bo robia na 3 zmiany więc kiepsko z siłami nie kiedy było) zaś sam miałem już nie pamiętam nazwy coś z nutrabolica i było mi po tym tak słabo w głowie się kręciło coś ala zapaści  że kumplowi oddałem pół pudełka. O napalmie zaś słyszałem że swędzi. 



#50 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 01 August 2013 - 21:48

czemu bierzecie przedtreningowki? Nie macie motywacji? Jaki to daje realny wplyw na trening? Moim zdaniem to czysty marketing. Bralem kiedys przez okolo 10 dni i jedyne co czulem to, ze mi to ryje beret lekko ale czy to ma wplyw na wieksze miesnie? Cos mi sie nie wydaje.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users