Jump to content


Photo

Boks


516 replies to this topic

#51 Lars

Lars
  • SK1964

Posted 19 October 2013 - 11:30

Wg programu, to cała gala Polsat Sport, a walka wieczoru o 23:45 na Polsacie. 



#52 TedeGKS

TedeGKS
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen/Koszutka

Posted 19 October 2013 - 22:34

Proksa w studiu Polsatu na gali w Wieliczce ... jak to powiedział "znowu czuje ten głód boksu" zaczął przygotowania,ale nie chce sypać datami,nazwiskami...

 

Grzesiu trzymamy kciuki i wierzymy w szybki powrót na ring oby w Spodku na 50 lecie GieKSy !!!



#53 TedeGKS

TedeGKS
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen/Koszutka

Posted 19 October 2013 - 23:32

Tak odnośnie tej gali "krzysiu będzie wpierdol" pokazał jednak że wieku się nie oszuka,tym bardziej braku w treningach...

 

ale dobre show odjebali,no i fakt Binkowski pokazał że ma charakter..

 

Ciekawe gdzie babilon da kolejną walkę...może supermarket?



#54 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Posted 19 October 2013 - 23:44

ile jest w prawdy, ze ZImnoch to konfident? 

Walka slaba, brzydka, pyskowki, gryzienie.

Jesli ZImnoch chce cos znaczyc na zawodowym ringu to walki z 8 lat starszym juz emerytem bokserskim powinien konczyc KO.

Wyzej niz europa nie podskoczy.


Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#55 Gała

Gała
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWełnowiec

Posted 19 October 2013 - 23:45

zgadza się, ale to było do przewidzenia, że u Binkowskiego tej świeżości nie dostrzeżemy

pokazał chłop charakter, nie przypuszczałem, że potrwa to 8 rund

 

tym samym według mnie z Zimnochem zadnych "nadziei czysto sportowych" nie ma co wiązać, bo mimo iż Binkowski wykazywał się dobrym cwaniactwem w ringu to walkę powinien inaczej rozegrać - co przez to rozumiem? najzwyczajniej w swiecie go skonczyc 4-5runda wykorzystując siłę, szybkość i wszystko to czego Binkowski już nie ma


  • Lars likes this

#56 Banditen

Banditen
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPolska

Posted 20 October 2013 - 07:54

ile jest w prawdy, ze ZImnoch to konfident?
  

Jest w tym 100% prawdy!

#57 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Posted 20 October 2013 - 09:17

Jest w tym 100% prawdy!


pytam bo caly czas w wywiadach zaprzecza jakby nie, oraz ze prawda jest inna i tylko nieliczni wiedza co i jak. Jesli wsypal kogos z Jagi,to dziwne, ze nadal mieszka w Bialymstoku?
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#58 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Posted 20 October 2013 - 09:35

zgadza się, ale to było do przewidzenia, że u Binkowskiego tej świeżości nie dostrzeżemy

pokazał chłop charakter, nie przypuszczałem, że potrwa to 8 rund

 

tym samym według mnie z Zimnochem zadnych "nadziei czysto sportowych" nie ma co wiązać, bo mimo iż Binkowski wykazywał się dobrym cwaniactwem w ringu to walkę powinien inaczej rozegrać - co przez to rozumiem? najzwyczajniej w swiecie go skonczyc 4-5runda wykorzystując siłę, szybkość i wszystko to czego Binkowski już nie ma

 

Trwa 8 rund, bo hajs z reklam musi sie zgadzac. 

 

Boks to od dawna maszynka marketingowa. Walka to dodatek do tej calej szopki reklamowej.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#59 Wojtas

Wojtas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 20 October 2013 - 10:42

Oglądałem wywiad z Zimnochem po walce i prowadzący powiedział, że Szpila w jakimś innym wywiadzie chwalił Zimnocha po walce i delikatnie wycofywał się z tej całej afery "konfident". Niestety tego wywiadu nie znalazłem.

 

Jeżeli faktycznie tak było i okaże się , że nie jest parówą to dopiero będzie ciekawie.

 

 

 

Dlaczego swego czasu nie odbyła się walka Zimnoch vs Szpilka ? Pamiętam, że mieli chyba walczyć na tej samej walce co Gołota z Saletą (pobili się na konferencji czy tam ważeniu). Jak to się stało, że nie doszło do bitwy ?



#60 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Posted 20 October 2013 - 11:30

Oglądałem wywiad z Zimnochem po walce i prowadzący powiedział, że Szpila w jakimś innym wywiadzie chwalił Zimnocha po walce i delikatnie wycofywał się z tej całej afery "konfident". Niestety tego wywiadu nie znalazłem.

 

Jeżeli faktycznie tak było i okaże się , że nie jest parówą to dopiero będzie ciekawie.

 

Binkowski po walce (za onet.pl)

'Krzysiek walczył naprawdę dobrze. Chciałbym przy tym oficjalnie powiedzieć, że wycofuję się z tej całej afery Zimnocha jako konfidenta. Dotarłem bowiem do prawdy. Wycofuję się ze wszystkich słów, jakie powiedziałem. Prosiłbym więc Artura Szpilkę i jego przyjaciół, żeby odpuścili Krzyśkowi. Dajcie mu czas i niech wyjaśni dokładnie wszystko. Pamiętajcie, że rodak rodaka powinien wspierać. A jeżeli ten popełnia błąd, to trzeba go sprowadzać na dobrą drogę.'


Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#61 ziomek

ziomek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 20 October 2013 - 11:36

Patologia  :dead:



#62 Wojtas

Wojtas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 20 October 2013 - 11:38

To co wkleiłeś to wypowiedź Binkowskiego, ale cały czas mi chodzi o wypowiedź Szpili , która podobno była w podobnym tonie :)



#63 TedeGKS

TedeGKS
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen/Koszutka

Posted 20 October 2013 - 12:27

Oglądałem wywiad z Zimnochem po walce i prowadzący powiedział, że Szpila w jakimś innym wywiadzie chwalił Zimnocha po walce i delikatnie wycofywał się z tej całej afery "konfident". Niestety tego wywiadu nie znalazłem.

 

Jeżeli faktycznie tak było i okaże się , że nie jest parówą to dopiero będzie ciekawie.

 

 

 

Dlaczego swego czasu nie odbyła się walka Zimnoch vs Szpilka ? Pamiętam, że mieli chyba walczyć na tej samej walce co Gołota z Saletą (pobili się na konferencji czy tam ważeniu). Jak to się stało, że nie doszło do bitwy ?

Promotor i grupa nie chcą by ani Zimnoch ani Szpilka na tym etapie kariery miał bilans z wtopą(14-0 wygląda seksowniej
),twierdzą że za wcześnie na taką walkę(tak wczoraj w studiu Polsatu się tłumaczyli)...niby luty ma być ale wątpię chyba że ktoś sypnie naprawdę grubym hajsem.

 

jak to Junior pisał można jeszcze ponakręcać temat wieksza kasa/wpływy/zaczepki facebookowe/pojazdy po rodzinach haha



#64 Lars

Lars
  • SK1964

Posted 20 October 2013 - 12:53

Tylko, że to całe nakręcanie, plus widoczne kolejne walki pokazują, że jeszcze chwila i wszyscy będą mieli na ten pojedynek wyjebane i zaczną się w końcu z tego śmiać (większość już się śmieje). Polsat pewnie myśli, że jak ponakręca jeszcze parę miesięcy, to wpływy z PPV będą takie jak z Adamka z Kliczką. Dodam, że samo PPV odnośnie walki dwóch średnich pięściarzy to jest śmiech na sali.



#65 guliwer

guliwer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 20 October 2013 - 12:59

Niestety boks to juz jedno wielkie gowno marketingowe. Wiecej w tym wszystkim pozasportowych aspektow niz sportowej walki. Trzeba przed walka nakrecic 10 sezonow serialu o zawodnikach zeby sprzedac wiecej ppv albo po prostu pojechac jeden drugiemu , sprzedac liscia itd! Smutne to bo walk jak z lat 90 w wadze ciezkiej juz nigdy nie zobaczymy gdzie wychodzili do ringu wojownicy a nie panienki. Jak widze taka walke Wladka z Szaszka to mnie krew zalewa, jak ktos lubi przytulance to moze poogladac jakies scierwo wenezuelskie. Przykre to.

#66 Komanczz

Komanczz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPiekary/Katowice/Będzin

Posted 20 October 2013 - 20:11

Dlaczego swego czasu nie odbyła się walka Zimnoch vs Szpilka ? Pamiętam, że mieli chyba walczyć na tej samej walce co Gołota z Saletą (pobili się na konferencji czy tam ważeniu). Jak to się stało, że nie doszło do bitwy ?

 

 

 

Szpila dostał propozycję walki z Mollo a jak wiadomo większa kasa za oceanem.Z tej całej afery z Zimnochem w roli konfitury robi się cyrk a Szpilka z chuligana zrobił się pizda co wierność zamiast w sercu nosił na silikonowej branzolecie.



#67 TedeGKS

TedeGKS
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen/Koszutka

Posted 20 October 2013 - 20:20

 

niby bokser w wywiadach troszkę składa zdania a jednak coś w głowie ma,cała prawda.

zresztą ktoś już pisał że typ  jednak nie oderwany od rzeczywistości...

 

filmik rozjebał



#68 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Posted 20 October 2013 - 22:22

  

Jest w tym 100% prawdy!

a tak z ciekawosci skad taka pewnosc w twoim poscie?bo tak mowi Szpilka,ktorego nie tak dawno wyjebano z Wisly?



#69 Lars

Lars
  • SK1964

Posted 21 October 2013 - 07:27

Borg dobry tok myślenia, widać, że "banditen" bardzo lubi wiślaków o czym świadczy chociażby avatar :chamisko:



#70 jaceq

jaceq
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 26 October 2013 - 16:50

Z tym oskarżaniem Zimnocha o konfidenctwo to taki lans Szpilki pod dzieciaków z pokolenia jp. Jeśli chodzi o przygodę Zimnocha z policją/sądem to swego czasu było o tym głośno jak dwóch śmiesznych kolesi z maczetami (ponoć skinheadzi) zaatakowało w Białymstoku pod dyskoteką Ormianina jak szedł z laską. W bójkę wmieszał się brat Ormianina z kumplami bokserami, wśród nich Zimnoch właśnie. Pech chciał, że jeden z maczetowców stracił w bójce maczetę na rzecz ormianina i sam został ciężko ranny i przez to Zimnoch z kolegami bokserami też zasiedli na ławie oskarżonych i musieli się tłumaczyć przed prokuraturą z awantury ze skinami. Nie wiem, nie jestem obyty w środowisku kryminalnym ale nie wiem, czy wyczerpuje to znamiona konfidenctwa, sami sobie to oceńcie.



#71 Banditen

Banditen
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPolska

Posted 27 October 2013 - 09:04

Stary, tak na zdrowy rozum. Ktoś Ci ciśnie od konfi, Ty wiesz, że to bzdura i masz na to papier. Rzucasz im białko na pysk i temat zamknięty! A bić się ramię w ramię z parchami przeciwko Polakom, dla mnie słabe.

#72 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Posted 25 January 2014 - 00:04

czy wiadomo mniej wiecej o ktorej Szpilka bedzie walczyl?

jutro..


Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#73 butcher

butcher
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 25 January 2014 - 04:47

czy wiadomo mniej wiecej o ktorej Szpilka bedzie walczyl?

jutro..

 

Zdaniem mediów:

"Relacja rozpocznie się o godz 1.30 w Polsacie Sport. Walka Szpilki i Jenningsa ma się rozpocząć o godzinie 3:50 naszego czasu."

 

nie wiem, kto tam walczy wcześniej, ale walka Szpilki pewnie ok 4 czasu PL...



#74 Gierdi

Gierdi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 25 January 2014 - 17:26

ITgf05R.png

 

Myślę, że jak sie obudzę to będę ciut bogatszy



#75 AdamP

AdamP
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 25 January 2014 - 22:12

Puszy się Szpilka przed tą walka niesamowicie ale w sumie co ma robić jak chce sie przytulić do hbo to musi grać cwaniaka.

Zobaczymy jak mu pójdzie.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users