Skocz do zawartości

Zdjęcie

Boks

388 odpowiedzi w tym temacie

#376 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 16 lipiec 2017 - 14:44

Proszę Cię. Zimnoch to kolejny baran, który uwierzył, że zdobędzie mistrzostwo świata, bo obił Granta, który wyglądał w ringu jak przestraszona dziewczynka na polu w trakcie burzy. To jest właśnie przejebane, że tacy pięściarze jak Wawrzyk, Wach, Zimnoch, Szpilka, Rekowski wierzą, że jak wygrywają w galach na wypizdowach i mają bilans z ZEREM w rekordzie, to mogą walczyć z najlepszymi na świecie. Zimnoch na pewno będzie teraz zgrywał tego, który może stawiać warunki, ale Paaanie. Mati zapłaci, a marketingowo się sprzeda ta walka, weźmie na miękko. 

• Simao lubi to

#377 Krzychu

Krzychu
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 16 lipiec 2017 - 15:01

Proszę Cię. Zimnoch to kolejny baran, który uwierzył, że zdobędzie mistrzostwo świata, bo obił Granta, który wyglądał w ringu jak przestraszona dziewczynka na polu w trakcie burzy. To jest właśnie przejebane, że tacy pięściarze jak Wawrzyk, Wach, Zimnoch, Szpilka, Rekowski wierzą, że jak wygrywają w galach na wypizdowach i mają bilans z ZEREM w rekordzie, to mogą walczyć z najlepszymi na świecie. Zimnoch na pewno będzie teraz zgrywał tego, który może stawiać warunki, ale Paaanie. Mati zapłaci, a marketingowo się sprzeda ta walka, weźmie na miękko.

Ja o tym wiem, ale teraz niewiele trzeba zeby dostac walke o pas, a walka ze Szpilka moze mu sie tylko finansowo oplacac, a jest to dla niego duze ryzyko, bo jest cienki jak dupa weza

#378 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 16 lipiec 2017 - 16:12

Źle się wyraziłem, bo oni walki o pas dostają (nie wiedzieć czemu), ale to ich puszenie się mnie rozpierdala. Borek mówił, że następną galę chce zorganizować na południu, jestem ciekaw czym może zaskoczyć. Może w Spodku będzie :)

#379 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 16 lipiec 2017 - 16:42

Zimnoch "Życzę mu z całego serca, żeby wrócił na ring, bo chcę dać kibicom naszą walkę. Wierzę, że tak będzie. " :)

Użytkownik Lars edytował ten post 16 lipiec 2017 - 16:43

#380 Krzychu

Krzychu
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 16 lipiec 2017 - 17:30

Zimnoch "Życzę mu z całego serca, żeby wrócił na ring, bo chcę dać kibicom naszą walkę. Wierzę, że tak będzie. " :)

Czyli rozwiał moje wątpliwości :)

#381 Banditen

Banditen
  • LokalizacjaPolska

Napisano 09 wrzesień 2017 - 23:23

Noooo! Wreszcie fajne info po tym zjebanym meczu. Miejmy nadzieję, że parówa z jakąś kontuzją. Dobrze, bo już się zimnej w dupie przewracało.

#382 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 10 wrzesień 2017 - 12:24

Takie walki jak wczorajsza pokazują gdzie jest miejsce naszych "ciężkich'. Teraz pewnie walka Szpili z Zimnochem będzie formalnością, ale i tak kurwa pewnie bez problemu sie sprzeda w PPV. 

#383 Foxu

Foxu
  • SK1964
  • LokalizacjaEdinburgh

Napisano 28 październik 2017 - 23:22

Joshua 20-20, 20KO. Troche kontrowersyjnie (zly moment wybral sedzia na przerwanie), ale w pelni zasluzone zwyciestwo.

W studiu G.Proksa komentujacy walke.

#384 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 05 listopad 2017 - 04:53

Wilder DEMOLUJE w pierwszej rundzie Stiverna. Oby kurwa w końcu zawalczył z Joshuą! 

Dla przypomnienia polski akcent dotyczący Wildera :rotfl: 

• jajo1964, lolo1989 i paulek lubią to

#385 HarpagaN

HarpagaN
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 05 listopad 2017 - 04:54

Ale się Jędrzejczyk sprzedała , ja pierdole !!

#386 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 05 listopad 2017 - 04:58

Wjebała? 

• HarpagaN lubi to

#387 HarpagaN

HarpagaN
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 05 listopad 2017 - 05:01

Jak Nowak z Kluczborkiem.

• Lars lubi to

#388 jajo1964

jajo1964
  • SK1964
  • LokalizacjaCentrum

Napisano 05 listopad 2017 - 05:36

Wilder DEMOLUJE w pierwszej rundzie Stiverna. Oby kurwa w końcu zawalczył z Joshuą! 

Dla przypomnienia polski akcent dotyczący Wildera :rotfl:

Przecież Szpilkę rozjebałby H. z WNC :) Pozdro.

Szczepionka się przyjęła na to nie ma już lekarstwa... CRAZY BOYS

#389 mariusjno

mariusjno
  • LokalizacjaJaworzno

Napisano 18 listopad 2017 - 19:24

Polsat sport walka Kamila Młodzińskiego chłop z Mysłowic przyjaciel Grześka Proksy trzymamy kciuki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych