Skocz do zawartości


Zdjęcie

Światowa piłka


5116 odpowiedzi w tym temacie

#101 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 02 wrzesień 2013 - 21:07

u buka jest kurs 1,14 to nie robcie zartow z takimi zakladami:) Kaos sie pospinal bo Liverpool wygral 3 pierwsze mecze ostatni raz jak jeszcze byla bialo-czarna telewizja.



#102 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 wrzesień 2013 - 21:17

te42.jpg



#103 K..

K..
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 wrzesień 2013 - 22:46

u buka jest kurs 1,14 to nie robcie zartow z takimi zakladami:) Kaos sie pospinal bo Liverpool wygral 3 pierwsze mecze ostatni raz jak jeszcze byla bialo-czarna telewizja.

 

Daj mi dziennie ze 3 takie kursy co wchodzą i jestem bogacz :)



#104 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 02 wrzesień 2013 - 22:48

W moim odczuciu, to transfer Ozila do Arsenalu jest transferem tego lata. Po prostu fenomenalny piłkarz z zaskoczenia opuszcza klub i nie czarujmy się, ale Arsenal nas do takich spektakularnych transferów nie przyzwyczajał.

 

Bale był od czerwca łączony i ta saga wręcz znudzała się a jedyne co w tym jest głośne, to suma. Tottenham to żydowski klub, więc wiedzą jak rozbijać bank klubu z Madrytu, zresztą z Modriciem było tak samo. Jest dobry (dosłownie zajebisty), ale czy różnicę zrobi na tle Ronaldo, Isco czy innych wymiataczy? Ciężko stwierdzić, tylko czekać.

 

Na Old Trafford szału nie będzie, nawet Moyes zbiera powoli cięgi, ale mnie cieszy, że został Rooney! Przyjdzie tylko Fellani, czekam na potwierdzenie.



#105 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 wrzesień 2013 - 23:13

Ale szkoda, bo Isco czy Bale to dalej wielkie niewiadome

 

Isco jest niewiadomą? Jak na razie to w dotychczasowych meczach, to on rządzi i dzieli w Realu, więc myślę, że już jest bardziej wiadomą niż niewiadomą



#106 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 wrzesień 2013 - 00:28

Bale był od czerwca łączony i ta saga wręcz znudzała się a jedyne co w tym jest głośne, to suma. Tottenham to żydowski klub, więc wiedzą jak rozbijać bank klubu z Madrytu, zresztą z Modriciem było tak samo.

30 melonów za Modrića to dużo? Wątpię.

 

Real oddał Ozila za dobry hajs. Niemiec miałby ciężko z grą, chciał podwyżki, musiało się to tak skończyć. Warto zauważyć, że Real oddają Ozila i Higuaina skasował 90 melonów! A do tego dochodzi kilka mniejszych transferów. W Arsenalu za dużo nie osiągnie. Kupili Ozila ale w obronie nadal mają dziury, Giroud nie ma konkurenta a na skrzydłach nadal to słabo wygląda. Wygrali 1-0 z Tott ale mieli mega farta (ostatnie kilkanaście minut to nie wychodzili z pola karnego).



#107 _es

_es
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice

Napisano 03 wrzesień 2013 - 07:05

zgadzam się z postem wyżej, Oezil nie rozwiązuje problemów Arsenalu,ale wszyscy są tam tak spragnieni spektakularnych transferów,że już widzą Arsenal jako zwycięzcę CL. Oni potrzebują napastnika,skrzydłowego i obrońców,a sprowadzają....bramkarza i klasyczną 10. A że świetną 10 to inna sprawa.

 

Dla mnie mistrzostwem Realu są sprzedaże. 40 mln za Higuaina, 42,5 za Oezila, sprzedaż Albiola,Callejona...wychodzi na to,że w tym okienku nie są na jakimś mega minusie pomimo wydanych chyba 160 mln ojro, to ok 110-120 mln do nich wróciło. A Barca sprzedaje Ville za 2 mln.

 

Idąc za tym królem polowania powinny być Napoli i Tottenham. W przypadku tych drugich minusem może być czas dokonanych transferów,bo trochę minie zanim zawodnicy się wkomponują w zespół..

 

a 100 mln za Bale'a...jesteś tyle wart ile za Ciebie zapłacą. A czy rok będzie to 150 mln czy 25 mln - to się okaże. Wolny rynek :) i sygnał,że marketing jest na pierwszym miejscu. W Spurs wszystko kręciło się wokół niego,a tutaj będzie trochę inaczej.  I ciekawie co zrobią,jak Benzema dozna jakiegoś urazu? Wiem,Morata...ale to nie ta półka jeszcze.

 

A przy okazji jak się bawimy w obstawianie top 4 w Anglii to obstawiam Chelsea,ManC,Spurs,ManU. Jakie kursy? :)



#108 kaos azul

kaos azul
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 03 wrzesień 2013 - 08:12

u buka jest kurs 1,14 to nie robcie zartow z takimi zakladami:) Kaos sie pospinal bo Liverpool wygral 3 pierwsze mecze ostatni raz jak jeszcze byla bialo-czarna telewizja.

cos pozno doszla kolorowa tv do Ciebie na osiedle,bo ostatnio LFC wygral 3 szpile na poczatku sezonu 19 lat temu:)

Cantona,cos lichy ten kurs,jak zmienimy na top2 zasady,to mozna cos pomyslec



#109 Norbi_GKS

Norbi_GKS
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLiGota

Napisano 03 wrzesień 2013 - 08:14

 

 

A przy okazji jak się bawimy w obstawianie top 4 w Anglii to obstawiam Chelsea,ManC,Spurs,ManU.

Nie wiem czemu nikt nie stawia w roli choćby małego faworyta Liverpoolu FC?

W spotkaniu z  Manchesterem United mieli dużo szczęścia, ale ich gra była lepsza niż choćby sezon temu. Mam nadzieje że to oni będą czarnym koniem tego sezonu.


Zapamiętaj- jak pomoc to tylko w obie strony.

#110 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 03 wrzesień 2013 - 09:24

bo Liverpool ma 3 dobrych chopow i brak lawki. To temu ich nikt nie stawia w roli faworyta, ino jakies fanatikery tak robia. Zaraz bedzie wpierdol ze Swansea a dalej juz samo pojdzie;)



#111 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 03 wrzesień 2013 - 09:24

cos pozno doszla kolorowa tv do Ciebie na osiedle,bo ostatnio LFC wygral 3 szpile na poczatku sezonu 19 lat temu:)

Cantona,cos lichy ten kurs,jak zmienimy na top2 zasady,to mozna cos pomyslec

 

Wyśrodkujmy na top 3. Czyli liga mistrzów bez eliminacji. Zakład stoi? :-)



#112 kaos azul

kaos azul
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 03 wrzesień 2013 - 10:37

Eric napisz mi PM ,nie bedziemy tu smiecic wiecej



#113 kibard

kibard
  • SK1964

Napisano 03 wrzesień 2013 - 11:56

Isco jest niewiadomą? Jak na razie to w dotychczasowych meczach, to on rządzi i dzieli w Realu, więc myślę, że już jest bardziej wiadomą niż niewiadomą

Już Wesley Sneijder w pierwszych meczach w Realu pokazywał cuda, a jak się później skończyło wiemy. Real jest specyficznym klubem i jak pokazuje przykład Sneijdera, Ozila, Robbena w tym klubie grając na najwyższym możliwym poziomie można bardzo szybko wylecieć z klubu po kilku słabszych meczach.



#114 Wojtas

Wojtas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 wrzesień 2013 - 12:00

Przecież powodem odejścia Ozila czy Robbena nie było kilka słabszych meczy.

 

Już Wesley Sneijder w pierwszych meczach w Realu pokazywał cuda, a jak się później skończyło wiemy. Real jest specyficznym klubem i jak pokazuje przykład Sneijdera, Ozila, Robbena w tym klubie grając na najwyższym możliwym poziomie można bardzo szybko wylecieć z klubu po kilku słabszych meczach.



#115 Bhoy

Bhoy
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBytków

Napisano 03 wrzesień 2013 - 12:08

Dla mnie Spurs bez szans na top 4. Mają ciekawą ekipę, ale za dużo namieszali w składzie. Pierwsze 3 mecze słabe uciułane zwycięstwa po 1-0 i karnych i kolejny wpierdol derbowy od Arsenalu. Faworytem do majstra dla mnie Chelsea potem na równi Manchestery i Arsenal ciut niżej oceniam bardzo ciekawy Liverpool.



#116 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 03 wrzesień 2013 - 13:07

Macie gdzieś artykuł albo filmik z YT gdzie Gareth Bale strzelał mecz w mecz co najmniej jedną bramkę w przeciągu chyba 3 tygodni?

Było na starym forum może ktoś kojarzy. Nie potrafię odnaleźć.


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#117 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 03 wrzesień 2013 - 13:21

Trzech tygodni? A co to za wyczyn? To masz raptem maks 6 spotkań, a pewnie były to trzy-cztery. Na upartego może by się znalazł ktoś kto w trzy tygodnie miał co mecz dwie bramki.


Przyjaźń jest wszystkim!


#118 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 03 wrzesień 2013 - 13:49

Bale mial taka serie ze co mecz bramka, mogl spokojnie 6 meczow pod rzad strzelac. Kosa to jest wyczyn bo oni czesto wygrywali 1:0 2:0 i on strzelal wlasnie te zwycieskie bramki. To nie Real czy Barca gdzie nie jest to az takim wyczynem tylko a) Tottenham b) premier league.



#119 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 03 wrzesień 2013 - 14:44

dokładnie, w jednym z meczów strzelił hattricka a w innym strzelił na wyrównanie. Kosa to jest wyczyn w każdej lidze moim zdaniem, i tych meczów faktycznie było z 6-7 :)


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#120 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 03 wrzesień 2013 - 15:00

Kurwa zamiast Bale przeczytałem Best :D

 

U nas tak miał w III lidze (obecnie druga) Damian Sadowski, który trafiał:

 

14.10.2007 GKS Katowice - GKS Jastrzębie 2:1 
21.10.2007 Szczakowianka Jaworzno - GKS Katowice 0:1
28.10.2007 GKS Katowice - Chrobry Głgów 3:2
4.11.2007 Legchia Zielona Góra - GKS Katowice 1:2

  • Foxu lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!


#121 pooceq

pooceq
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMyslowice/Kent

Napisano 03 wrzesień 2013 - 15:46

Wygrali 1-0 z Tott ale mieli mega farta (ostatnie kilkanaście minut to nie wychodzili z pola karnego).

 

Fart? Chyba inny mecz ogladales. Ostatnie kilkanascie minut to faktycznie byla obron (w starym, dobrym stylu Arsenalu), ale przez 80 minut zydki wogolne nie istnialy. Mieli kilka sytuacji, ale zadna nie byla realnym zagrozeniem. Jedynie Lloris uratowal ich przed totalna kleska

Reszta sie zgadza. Fajnie, ze sprowadzili swiatowej klasy zawodnika, ale dziury w obronie i ataku sa dalej spore. Ja mam jednak nadzieje, ze Ozil to dopiero poczatek transformacji klubu, jak to mialo miejsce w przypadku transferu pewnego Holendra 18 lat temu. :)



#122 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 wrzesień 2013 - 15:58

Takie było moje odczucie :)

 

Nie wierzę w żadne transformacje. Kibice chcieli gwiazdę. Nie udało się z Higuainem, Suarezem, to kupili niepotrzebnego im Ozila. Niemiec nie potrafi wytrzymac kondycyjnie w Hiszpanii a da w Anglii? Wątpie. Na pewno posle kilka pilek, dogra z wolnego/rożnego, ale jest strsznie slaby fizycznie. Ale ostatnie podanie ma jak nikt inny na swiecie, dlatego szkoda, ze odszedl z Realu :)

 

Co do Bale'a - nie raz ratowal tott od remisow, cala druzyna sie muruje a ten jeb z 30m nie do oborny - tego w RM brakowało w zeszlym sezonie :)



#123 ethan

ethan
  • SK1964

Napisano 03 wrzesień 2013 - 17:45

Fart? Chyba inny mecz ogladales. Ostatnie kilkanascie minut to faktycznie byla obron (w starym, dobrym stylu Arsenalu), ale przez 80 minut zydki wogolne nie istnialy. Mieli kilka sytuacji, ale zadna nie byla realnym zagrozeniem. Jedynie Lloris uratowal ich przed totalna kleska

Reszta sie zgadza. Fajnie, ze sprowadzili swiatowej klasy zawodnika, ale dziury w obronie i ataku sa dalej spore. Ja mam jednak nadzieje, ze Ozil to dopiero poczatek transformacji klubu, jak to mialo miejsce w przypadku transferu pewnego Holendra 18 lat temu. :)

 

Pooc uwielbiam Twoje posty :) widać że koguty zalazły Ci bardziej za skórę niż chorzowscy. No ale to Twoja sprawa



#124 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 03 wrzesień 2013 - 18:48

mnie bawi gadanie o Tottenhamie zydzi. Ja bym o tym nie wiedzial w ogole. Co to ma do rzeczy? Sa tam flagi izraela na trybunach? Fest pojebane takie gadanie. Wciskanie na sile polityki na stadion.



#125 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 wrzesień 2013 - 19:27

Mayek a na Widzewie są??






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych