Skocz do zawartości


Zdjęcie

Światowa piłka


5115 odpowiedzi w tym temacie

#1 _es

_es
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice

Napisano 10 sierpień 2013 - 16:16

Rusza Bundesliga,czas otworzyć odpowiedni temat.

 

W 85 minucie BVB wygrywa już 4-0 w Augsburgu, właśnie Lewandowski karnego strzelił,wcześniej hat-tricka zaliczył nowy w Dortmundzie Aubemeyang,który ma szansę wyleczyć ze składu Błaszczykowskiego.

 

Wczoraj Bayern odprawia BMG grając w 'starym' składzie.

 

Ośmiu Polaków zgłoszonych do Bundesligi,oby sezon był bardziej emocjonujący od ostatniego!


  • Polo i Kogut lubią to

#2 mrinda

mrinda
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 sierpień 2013 - 17:59

Tez jestem ciekaw co bedzie z Błaszczykowskim, Myśle ze bedzie grał...



#3 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 sierpień 2013 - 18:15

Borussia dzisiaj straszną padake grała...
  • multi lubi to

#4 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 18 sierpień 2013 - 19:47

Nie da się ogladac meczów Barcelony.Drużyny ,które z nimi grają to jakaś kpina.Zapowiada się jeszcze bardziej nudny sezon niż poprzedni.

#5 BamboDM

BamboDM
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 sierpień 2013 - 19:53

Niby Dlaczego atest ? Grają ciągle piłka a jak mówi , święta zasada kto ma piłke nie traci bramki :D



#6 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 18 sierpień 2013 - 19:59

Bo to nudne w chuj.Pierwsza połowa 3-5 bramek, w drugiej wyjebka i koniec meczu.Nikt z nimi nie podejmuje walki.Każdy kto przyjeżdża chce przegrać jak najniżej ,jesli się uda oczywiscie.Wszyscy maja chyba taki mecz wpisany w straty.Często to wyglada jak marny sparing.

#7 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 18 sierpień 2013 - 20:01

100% poparcia. Nudna liga w chuj. Nastepnych meczow nie ogladam bo szkoda czasu. Gieksa by sie mogla bardziej postawic niz Levante.



#8 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 18 sierpień 2013 - 20:12

No ale to nie wina Barcelony tylko właśnie tych drużyn.

 

Kilka w ostatnim czasie pokazało, że Barcę da się zneutralizować. Oczywiście nie były to ekipy pokroju Levante, tylko Chelsea, Inter, Real lub Bayern.

 

 

Mnie irytuje, że Barcelona nigdy nie dobija rywali w drugiej połowie.

 

Teraz natomiast trwa mecz Real Betis i już w pierwszych 10 minutach Betis miał dwie kapitalne okazje do zdobycia bramki. Jak na razie niebo a ziemia, ale zobaczymy.


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#9 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 18 sierpień 2013 - 20:15

I gol dla Betisu :)


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#10 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 18 sierpień 2013 - 20:22

Skrót myślowy Real Betis jest nietrafiony:)
Rzeczywiście jak na razie ogląda się to dużo lepiej.Jeszcze jeden dla Betisu i bedzie dużo ciekawiej.Szanse maja.

#11 czaik

czaik
  • SK1964
  • LokalizacjaSPA

Napisano 18 sierpień 2013 - 20:22

Ja tam wybrałem PSG, które już przegrywa u siebie z Ajaccio 0-1.

Zobaczymy jak się skończy. 1 mecz falstart.


ŽIVOT JE BOJ!

 

GieKSa&Banik


#12 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 18 sierpień 2013 - 21:51

Betis - frajerzy jebani.


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#13 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 18 sierpień 2013 - 21:57

pierwszy raz sie cieszylem ze Real wygral bo by sie tej ligi nie dalo ogladac jakby od startu byli w dupe i zas by bylo mistrzostwo w grudniu rozstrzygniete.



#14 czaik

czaik
  • SK1964
  • LokalizacjaSPA

Napisano 18 sierpień 2013 - 22:02

No, a Ajaccio urwało 2 pkt. PSG.

Jeśli dobrze widziałem statystyki w strzałach 34 - 1 dla PSG  :szok: 

Bramka Cavaniego - klasa.


ŽIVOT JE BOJ!

 

GieKSa&Banik


#15 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 18 sierpień 2013 - 22:10

Czy liga włoska jest w tym roku na cyfrze?

#16 Wojtas

Wojtas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 sierpień 2013 - 22:19

pierwszy raz sie cieszylem ze Real wygral bo by sie tej ligi nie dalo ogladac jakby od startu byli w dupe i zas by bylo mistrzostwo w grudniu rozstrzygniete.

 

Tak mayek, co roku liga jest w grudniu rozstrzygnięta.

 

 

Real w sumie falstart, szczególnie po bardzo dobrym okresie przygotowawczym



#17 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 19 sierpień 2013 - 08:12

W Anglii ruszyła liga, która na szczęście nigdy nie nudzi. Dla mnie niespodziewanie (patrząc po sparingach) piękne rozgromienie Swansea City na wyjeździe, aż 1:4.

 

Robin Van Persie i Danny Welbeck w ataku klasa sama w sobie, więc Wayne Rooney musi walczyć o wyjściową jedynastkę z Javierem Hernandezem, ale w 30 minut zaliczył 2 asysty, więc dobry występ. Tylko szkoda, że z kolegami się nie cieszył po bramkach, ale pogodził się, że za tydzień zagra w barwach Manchesteru United a nie Chelsea Londyn.

 

Arsenal Londyn (konkretnie Arsene Wenger) tradycyjnie, dużo gadki, zero przełożenia na czyny. Brak transferów i blamanż 1:3 z Aston Vill.

 

Hiszpania, to hegemonia dwóch klubów. W Anglii co weekend klasyk. Na tym polega ewenement tej ligi.



#18 JACA

JACA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTAUZEN

Napisano 19 sierpień 2013 - 08:19

Nie wiadomo jeszcze kto będzie pokazywał Serie A w tym seoznie. UBiegłoroczne prawa nsportu wygasły. Z plotek czy informacji które są kolporotowane na twiterze miedzy innymi przez Borka to serie A trafi albo do OrangeSport albo nc+ razem w pakiecie z meczami LM piłki ręcznej..



#19 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 19 sierpień 2013 - 08:44

Aston Villa gra dobra pilke. Dla mnie to nie taki blamaz. Arsenal to tylko nazwa. Jezeli patrzysz po nazwie to blamaz ale po prostu trza na to realnie spojrzec, Villa to nie beda ogorki w tym sezonie, mysle, ze sa w stanie zrobic spokojnie top 6.

Arsenal jeszcze odpali i w top4 bedzie.



#20 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 19 sierpień 2013 - 10:39

Przede wszystkim ciekawe czy do LM Arsenal wejdzie. Ja mysle ze tak bo zawsze umie sie przesliznac. Ale presja jest ogromna, bo jak nie wejda to sezon w duzej czesci stracony juz na starcie.
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#21 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 19 sierpień 2013 - 10:43

Wejdzie, ale ich ambicje są chyba wyższe,zreszta jak co roku.Niestety z tego zawsze wychodzi dupa.

Mecze w Anglii są zawsze emocjonujące,tam kazdy może wygrać z każdym.Yno te trybuny przerażające.



#22 BamboDM

BamboDM
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 sierpień 2013 - 11:41

Po prostu FC Barcelona ma taki styl wypracowany , żeby znudzić przeciwnika tymi podaniami. Wtedy szybsze 3-4 podania no i bramka :D



#23 yataman

yataman
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 sierpień 2013 - 12:09

... sorki

#24 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 19 sierpień 2013 - 12:09

No dokladnie mozna powiedziec tez ze ich hipnotyzuja
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#25 yataman

yataman
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 sierpień 2013 - 12:15

Wejdzie, ale ich ambicje są chyba wyższe,zreszta jak co roku.Niestety z tego zawsze wychodzi dupa.
Mecze w Anglii są zawsze emocjonujące,tam kazdy może wygrać z każdym.Yno te trybuny przerażające.


Gdyby w Anglii atmosfera na trybunach byla jak chociażby u nas czy w Niemczech to już w ogóle nie można byłoby się oderwać od telewizora :-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych