Skocz do zawartości


Zdjęcie

Światowa piłka


5115 odpowiedzi w tym temacie

#51 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 26 sierpień 2013 - 14:31

Ja pierdole Real kupił jakiegoś Bale którego nawet nie znam za 100 mln Euro


  • Kamil1975 lubi to

#52 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 26 sierpień 2013 - 17:21

jak nie znasz Bale to przelezales ostatni rok pod lodem. Kwota astronomiczna ale ciezko okreslic czy warto tyle dac. Real wydal juz miliard sto milionow euro w ciagu 11 lat i nie wygral LM..



#53 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 26 sierpień 2013 - 18:31

Ja pierdole Real kupił jakiegoś Bale którego nawet nie znam za 100 mln Euro

 

Trochę to wstydliwe.

 

Kwota jak kwota, ktoś chce tyle dać to niech płaci. Denerwuje to, że światem rządzi pieniądz, ale ja i tak zawsze powtarzam, że kwestia pieniądza kończy się, gdy dwie drużyny wychodzą na boisko...


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#54 Pio_FCI

Pio_FCI
  • Czytelnicy

Napisano 26 sierpień 2013 - 19:26

Przecież Bale nawet 1 nogą jeszcze nie jest w Realu..Dla mnie, spaprali sprawę. Real chyba  zrozumiał, że wydawanie 100mln jest całkowicie bez sensu..a tymczasem transferem żyje pół piłkarskiego świata i teraz nie mogą nagle zaniżyć transakcji do np 70mln. Wg mnie Bale w Realu nie zagra:)



#55 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 sierpień 2013 - 19:32

To się może skończyć jak "miłość" Lewandowskiego do Bayernu. Bale'owi chyba rok kontraktu pozostał w Tottenhamie, więc lepiej dla nich jeśli dostaliby te ich "tylko" 100 mln € niż nic jak za pół roku Bale wykiwa Koguty. Sam zainteresowany mówi, że chce odejść.

Dziwi zachowanie klubu, ale jak sobie przypomnę, że to Żydzi to nagle wszystko staje się logiczne...



#56 _es

_es
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice

Napisano 27 sierpień 2013 - 07:12

bardzo słaby mecz ManU z Chelsea. Praktycznie żadnych sytuacji,dużo walki,pomyłki sędziego,ogólnie wiało nudą jak cholera...

 

Porażka City z Cardiff  :szok:



#57 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 27 sierpień 2013 - 07:35

jak nie znasz Bale to przelezales ostatni rok pod lodem

 

No można tak powiedzieć :). Na serio go nie znam ;)



#58 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 27 sierpień 2013 - 07:59

MU - Chelsea

nuda na maksa w przerwie zapomniałem, o tym meczu i nie oglądałem drugiej połowy, ale raczej nie ma czego żałować.



#59 kaos azul

kaos azul
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 27 sierpień 2013 - 08:01

wczorajszy mecz MU-Chelsea mega piach,gra na poziomie championship i jeszcze ten teatr przy probie wymuszania karnych,tak z jednej jak i drugiej strony

antyreklama pilki,miejmy nadzieje ze w niedziele LFC sie przejedzie po diablach i bedzie to o wiele ciekawszy mecz



#60 Rafin

Rafin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 27 sierpień 2013 - 09:50

Ani Manchester ani Chelsea nic nie pokazały. Przestałem ten mecz oglądać po pierwszej połowie. Już wolę oglądać GieKSe jak gra taką padake niż to co było wczoraj w Premier League. Strasznie słaby poziom gry...


GIEKSA!!!


#61 mrinda

mrinda
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 sierpień 2013 - 10:05

No można tak powiedzieć :). Na serio go nie znam ;)

 

A ja myslałem ze sobie jaja robisz z tym że go nie znasz;))


  • Albin lubi to

#62 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 sierpień 2013 - 10:18

Wszyscy mówią, że liga hiszpańska jest nudna... Ale czy ktoś z was oglądał ligę francuską?!

 

OMG, wczoraj oglądałem na Canal+ skróty wszystkich meczów kolejki i to jest jakiś DRAMAT! W pierwszej chwili moje skojarzenie było z polską ekstraklasą, ale patrząc na ostatni mecz Wisły czy Śląska, to widziałem tam ciekawszą grę niż we wszystkich meczach Ligue1 razem wziętych! Potem stwierdziłem, że jednak jest większe podobieństwo do naszej pierwszej ligi.. Puste stadiony, zero dopingu, zawodnicy praktycznie kopią się po czołach, nie trafiają do pustej bramki, nie znają zasad - masakra! Zastanawiam się po co C+ w ogóle pokazuję tę śmieszną ligę, bo nie wyobrażam sobie, żeby ktoś to oglądał...

 

Gdyby nie Falcao, Cavani, Lavezzi i przede wszystkim Ibrahimović (asysta i fajna rabona w ostatnim meczu) to już w ogóle byłoby dno...

 

P.S. w żadnym meczu kolejki nie padły więcej niż 3 bramki!



#63 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 27 sierpień 2013 - 11:27

Kaos, nie pierdol:) Reka Czelsea ewidentna ale nikt sie o to nie bedzie ciepal bo United to nie City i inna banda huja zeby jakos mega plakac i robic memy z Webbem w stroju United.

 

Sam mecz nie byl nudny tylko po prostu bylo 0:0, lepiej tak niz biegac jak pojebany z kontrami lewo prawo. Przede wszystkim chodzilo, zeby tego meczu nie przegrac a moze cos strzelic.

 

LFC moze Untied buty czyscici i w nastepnym meczu zostanie to udowodnione. DNB na United value miesiaca bo Liverpool NIC nie gra. 2 razy grali slabiej i 2 razy wygrali 1:0. Skonczylo sie i teraz wpierdol.



#64 kaos azul

kaos azul
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 27 sierpień 2013 - 13:01

jest i adwokat MU :)

mecz byl dramatycznie slaby,zenujacy poziom....

wszystko sie okaze w niedziele,pozdro!



#65 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 27 sierpień 2013 - 14:26

nie chodzi o adwokata ale panie, 2 slabe mecze, 3 dobrych chopow w skladze z czego 1 ma bana a nastroje juz jak w Manchesterze :chamisko: Widzialem bramki, ktore pakowal Liverpool. Kupe farta. Spotkaly sie 2 dobre druzyny dlatego taki mecz byl, duzo walki, malo setek, lepiej tak niz mega ofensywnie i bez glowy.



#66 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 sierpień 2013 - 09:17

najgorszy mecz jaki ostatnio widzialem, zero gry --> ZERO 

granie na 0-0 nic wiecej, moze pare kontr w koncowce spotkania a tak to czysty antyfuzbal



#67 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 sierpień 2013 - 09:40

W całym szumie tych wszystkich meczów nikt nie napisał jeszcze o pierwszym remisie Bayernu :)



#68 kaos azul

kaos azul
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 28 sierpień 2013 - 10:25

....



#69 kaos azul

kaos azul
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 28 sierpień 2013 - 10:25

nie chodzi o adwokata ale panie, 2 slabe mecze, 3 dobrych chopow w skladze z czego 1 ma bana a nastroje juz jak w Manchesterze :chamisko: Widzialem bramki, ktore pakowal Liverpool. Kupe farta. Spotkaly sie 2 dobre druzyny dlatego taki mecz byl, duzo walki, malo setek, lepiej tak niz mega ofensywnie i bez glowy.

ja widzialem CALE mecze, a nie tylko bramki



#70 majk

majk
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 sierpień 2013 - 13:34

czym jest dla Realu te 100mln za Bale'a, jak im się to zwróci w tydzień na koszulkach i biletach z jego prezentacji (vide Ronaldo)

 

osobiscie denerwuje mnie juz taka ciuciubabka, moglby juz przejsc i zacząc nakurwiac



#71 Zielu88

Zielu88
  • SK1964

Napisano 28 sierpień 2013 - 13:48

czym jest dla Realu te 100mln za Bale'a, jak im się to zwróci w tydzień na koszulkach i biletach z jego prezentacji (vide Ronaldo)

 

osobiscie denerwuje mnie juz taka ciuciubabka, moglby juz przejsc i zacząc nakurwiac

 

nie porównuj Cristiano Ronaldo do Bale'a :) mimo wszystko marketingowo tych piłkarzy cały czas dzieli kosmos, ze sprzedaży koszulek CR-7 Real dopiero po dwóch latach zarobił 80 mln euro (a z tego połowa to zysk dla sklepów, dystrybutora - czyli Adidas no i kasa dla samego Cristiano). Nie chce mi się szukać obecnych statystyk, ale pewnie teraz kwota mocna wzrosła.

Jednak Bale nie jest tak dobrze rozpoznawalny więc nie sądzę żeby przykładowo bajtle z Polski, Chin i Japonii tak chętnie kupowali jego koszulki.



#72 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 sierpień 2013 - 14:16

ze sprzedaży koszulek CR-7 Real dopiero po dwóch latach zarobił 80 mln euro

 

to masz jakieś inne informacje od tych, które wszędzie podawali, że Realowi CR7 zwrócił się w ciągu 3 tygodni



#73 Zielu88

Zielu88
  • SK1964

Napisano 28 sierpień 2013 - 14:23

to masz jakieś inne informacje od tych, które wszędzie podawali, że Realowi CR7 zwrócił się w ciągu 3 tygodni

 

a gdzie napisałem, że on się nie zwrócił ? ja napisałem tylko żeby nie porównywać Bale'a do CR-7 bo marketingowo to przepaść.

 

aha i te 80 mln to Real zarobił po roku a nie dwóch latach :)

http://sport.tvp.pl/...wie-sie-zwrocil



#74 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 sierpień 2013 - 19:27

Widzę same negatywne komentarze po spotkaniu MU - Chelsea.

Mecz nie porywał, ale jedna rzecz mi imponowała u obu ekip - dyscyplina taktyczna w obronie przez pełne 90 minut. Oczywiście, zdarzały się momenty nieuwagi, częściej The Blues, ale wyłączenie z gry skrzydeł i napastników to idealna lekcja m.in. dla:

- Legii, jak się powinno bronić (wyniku) w europejskich pucharach,

- GieKSy, żeby wreszcie skończyło się na podsumowaniu n-tych pojedynków w stylu "Man of the Match - Łukasz Budziłek".

Nie ma czego porównywać Premier League do naszego podwórka, ale brakuje mi tego w polskiej piłce - wyrachowania do granic możliwości.



#75 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 sierpień 2013 - 10:13

To Bale już na 100 % w Realu??bo nigdzie oficjalnego komunikatu nie widzę...wie ktoś do kiedy trwa okienko transferowe w Anglii??






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych