Jump to content


Photo

Światowa piłka


5115 replies to this topic

#26 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 19 August 2013 - 12:52

zwlaszcza jak byly oprawy propedalskie, eh.



#27 TedeGKS

TedeGKS
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen/Koszutka

Posted 19 August 2013 - 14:55

Niby dopiero pierwsze szpile ale coś mi się wydaje że w Madrycie jeszcze zatęsknią za Mourinho.



#28 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Posted 19 August 2013 - 15:10

Mecz byl kiepski i gdyby nie frajerstwo Betisu bylby remis. Nieobecnosc Mou mozna dwojako rozpatrywac. Pilkarze nie beda juz maszynkami do zapierdalania od poczatku do konca i to moze wwyjsc na plus lub na minus. Wiadomo mniejsza presja moze pozwolic um pokazac swoje umiejetnosci albo wrecz przeciwnie.

Mou to jednak kapitalny trener.
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#29 BamboDM

BamboDM
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 19 August 2013 - 15:22

Mou jest strasznie irytującym trenerem jego defensywny styl jest nudy , z takim zawodnikami jak miał w Realu powinien prowadzić bardziej ofensywny styl gry.



#30 Czapla

Czapla
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 19 August 2013 - 15:36

Bambo od razu widac ze barcelonie kibicujesz i napisz to wprost ze jestes antyreal/anty mourinho a nie pierdol o jakims defensywnym stylu bo tylko sie osmieszasz, poczytaj ile bramek bylo strzelanych w kazdym sezonie kiedy Mou byl na lawce w Madrycie i zastanow sie dobrze jak te liczby maja sie do defensywnego stylu gry o ktorym piszesz


  • tommywie likes this

#31 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 19 August 2013 - 15:49

to nawet nie musi być kwestia bycia antyreal/antymourinho - po prostu podpierania się informacjami, które ktoś gdzieś kiedyś rzucił, a wszyscy ślepo w to wierzą... antyfutbolowy Real Mourinho pobił rekord ilości strzelonych bramek w lidze :D ot, taki fuks



#32 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Posted 19 August 2013 - 17:47

Nie przesadzajmy, że podpieranie się informacjami, które ktoś rzucił

 

Jak ktoś nie jest ślepy, to wystarczył mu jeden mecz, żeby zobaczyć, że Real gra ofensywnie.

 

Defensywnie to zagrał Mourinho Interem z Barceloną na Camp Nou.

 

Bambo - prowokacja jakaś.


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#33 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Posted 19 August 2013 - 19:39

Siła ofensywy Realu tkwi w defensywie czyli szybkim agresywnym ataku na połowie rywali; nie jest to takie klasyczne bronienie się na swojej połowie czy w "16" tylko wysoki pressing. Może o to mu chodziło? :huh:  Ale żeby pisać że styl Mou jest nudny  :lol:


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#34 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Posted 19 August 2013 - 20:57

Pierwsza kolejka i Newcastle jak się frajerzyło, tak się frajerzy dalej.

 

Kompletnie nie rozumiem jak można było pozostawić nieudacznika Pardew na stanowisku.

 

To co grają w obronie to koszmar, a do tego dochodzi głupota...


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#35 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 19 August 2013 - 21:06

czysty debilizm

sklad maja calkiem ciekawy a graja jak najwieksze parowy

jeden juz wylecial pewnie na tym sie nie skonczy, jedynie ben arfa cos tam probuje



#36 BamboDM

BamboDM
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 19 August 2013 - 21:29

Panowie może mi powiecie ze Muo niema defensywnego stylu gry ? Wystarczy zobaczyć w statystki jak prowadzil Chelsea ,  Inter ,FC Porto !!! Nawet legenda Realu twierdził , że Mou prowadzi Real anty piłkarsko jak znajde wypowiedz to wam pokaze.  Kibicuje FC Barcelonie , ale to niema żadnego znaczenia , bo teraz to wy nie jestescie obiektywni , bo jak przychodziło Mou grać z jakimś lepszym zespołem , to jego styl był bardzo defensywny .



#37 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Posted 19 August 2013 - 21:48

Ile masz lat?


  • Mayek likes this

Przyjaźń jest wszystkim!


#38 Czapla

Czapla
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 19 August 2013 - 21:55

A co mnie interesuje zdanie legendy? Pewnie Ci chodzi o Di Stefano, fakt jest taki ze powiedzial tak jak piszesz, ale to nie znaczy ze tak jest i juz, koniec, legenda tak powiedziala i nie ma dyskusji, daruj se takie argumenty

#39 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Posted 19 August 2013 - 22:02

Po przeczytaniu ostatniego postu tego Bambo, dokładnie taką samą myśl mam jak Kosa.

 

Sama stylistyka pisania na poziomie 12-latka, który po praz pierwszy ma okazję zaistnieć na forum.


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#40 _es

_es
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice

Posted 20 August 2013 - 07:05

dopiero wczoraj przekonałem się jakich transferów dokonało ManCity,skoro takiego Jovetica nie było nawet na ławce,a w obronie brak środkowego obrońcy. Polityka w stylu Barcelony :) ale pojechali ze Srokami ostro,bramka Toure palce lizać. 

 

Ale gol weekendu dla mnie to gol Lamparda. Nie mam wątpliwości,że pod skrzydłami Mou będzie jeszcze lepszy. A swoją drogą Mata nie grał bo...?

 

a co do tego co pisze Bambo to zobacz ostatnie mecze Realu z Barceloną i powiedz gdzie jest ta antypiłka Realu? Pod Mourinho Real grał świetnie stylowo,strzelał mnóstwo bramek i oglądało się ich lepiej niż ciuciubabkę Barcelony. Mówię to ja - kibic Barcelony. Z mocną wiarą,że Martino tchnie w to wszystko nowy polot.



#41 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 20 August 2013 - 14:26

hmmm co do tej obrony to wydaje mi sie ze kapitalne spotkanie do czasu kontuzji zagral Kompany, 

dac mu jeszcze jednego solidnego srodkowego obronce i bedzie spoko, 

ogolnie sklad City calkiem ciekawy, 

ciszy mnie fakt ze trener postawil chyba na Dzeko ktory mimo tego ze nie strzelil gola to mial spory udzial w zwyciestwie



#42 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 20 August 2013 - 16:46

Polskie media przy hiszpańskich to uczeń i mistrz...

 

United mimo wygranej 4-1 nie zachwycali. Swansea spokojnie kontrolowało mecz a tu jeb - dwie bramy w dwie minuty i koniec. Z taką grą to z Chelsea czy City nie ma co marzyć o wygranych.

 

Arsenal to mega ciule, to samo Wenger. Mają kasy w ciul. Za mniej niż 50mln funtów mogli zakontraktować super zawodników (Cabaye, Fallaini, Baines) a pierdolą się z tym, że szkoda gadać. A teraz wypadał im jeszcze Chamberlain :lol:

 

Chelsea i City to chyba daleko przed wszystkimi.

 

Liga hiszpańska będzie w ciul ciekawa. Betis i Sociedad utrzymały składy, a ubytki fajnie pozastępowali. Nie ma co oceniać po perwszej kojece, ale widać różnicę w grze Barcelony - ostry i wysoki pressing, tego za Tito nie było. Jednak Levante się nie popisało, a ostatnia bramka to kabaret. Real średnio rozpoczął sezon, ale Isco pokazał że może być tym, kogo brakowało w drużynie Mou. 



#43 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Posted 20 August 2013 - 16:58

brama Lamparda piękna



#44 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 20 August 2013 - 17:18

takie dupcenie o United to ja juz slysze pare sezonow. City wygrali 4:0 ale dlatego ze Newcastle bylo tragicznie slabo. Chelsea 2:0 i mozna powiedziec, ze tylko 2:0.

Pierwsze mecze i gadanie kto na co nie ma szans, usmialem sie:) Skonczy sei tak jak zwykle czyli United podniosa puchar bo Czelsi sie obsra. City to banda najemnikow, zobaczymy jak beda wygladali w przekroju sezonu.

United na oko jest najslabsze od lat ale wszystko zweryfikuje boisko. Za tydzien w pon mecz z Chelsea. Szkoda a zarazem dobrze, ze tak szybko. City ma 5 meczow mega latwych a potem u siebie United. Ktos im dobrze terminarz ulozyl.



#45 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 20 August 2013 - 17:27

Tylko Fergusona już nie ma, który potrafił z takiego patałacha jak Evans zrobić solidnego zawodnika...



#46 _es

_es
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice

Posted 20 August 2013 - 21:26

hmmm co do tej obrony to wydaje mi sie ze kapitalne spotkanie do czasu kontuzji zagral Kompany, 

dac mu jeszcze jednego solidnego srodkowego obronce i bedzie spoko, 

ogolnie sklad City calkiem ciekawy, 

ciszy mnie fakt ze trener postawil chyba na Dzeko ktory mimo tego ze nie strzelil gola to mial spory udzial w zwyciestwie

jeden Kompany. Barca też ma jednego Pique,a potem jest problem. Lescott nie jest stoperem z najwyższej półki. Właśnie tego 'dać mu jeszcze jednego' nie zrealizowano,tak samo jak w Barcelonie...a wątpię,że jeszcze kogoś kupią.

 

a Dżeko - co mnie też cieszy - został piłkarzem meczu :)

 

a ManU NIGDY nie można skreślać. Utrzymali skład,więc będą cholernie mocni. Ale jak pisał Mayek za tydzień w poniedziałek pierwszy poważny sprawdzian. To może pokazać czy nadal mają swój charakter wypracowany za Fergusona.

 

Co do Realu to problem się robi z Ikerem. Nie wiem ile prawdy w tym co piszą,ale jego sytuacja mu się nie podoba,czemu daje wyraz,a jeśli do ekipy dołączy niechciany rzekomo tam Bale to...cholera wie co z tego będzie. Albo następni Galacticos, albo klapa i kłótnie wewnątrz. Pierwszy mecz pokazał,że Isco to może być strzał w dychę. Dobrze,że karuzela znów się kręci.



#47 BamboDM

BamboDM
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 20 August 2013 - 22:01

Bale dołączy do Realu jak Perez chce zawodnika to zawsze go bierze choćby by miał dać xxx kasy, może pora żeby Iker zmienił klub dopóki jest jego ikoną .



#48 Czapla

Czapla
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 21 August 2013 - 15:23

tylko to juz nie rok 2000 ze to Perez wybierał jaki zawodnik zostanie kupiony a jaki sprzedany, tamte czasy juz mineły, teraz trener, czy to byl Mou czy teraz Ancelotti wybiera zawodonika ktory ma zostac pozyskany i Bale jest na celowniku Realu przede wszytskim ze wzgledu sportowych i to nie jest tak ze nie chca w szatni Bale tylko chodzi o kwote transferu, Ramos i paru innych piłkarzy w wywiadach powtarzalo tylko to ze wlasnie troche za duzo pieniedzy, mysle ze jedynym niezadowolonym z pozyskania Bale bedzie glownie C.Ronaldo, wiec Bambo wedlug mnie zas sie mylisz ze to tylko Perez pragnie tego zawodnika, co do Ikera to mysle ze trzeba zaczekac jeszcze 3-4 kolejki, jesli nie skoczy do podstawowego składu to mysle ze juz w zimowym okienku odejdzie do innego klubu, dla mnie bardzo watpliwe ze bedzie to FCB, obstawiałbym bardziej za ManU



#49 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 22 August 2013 - 04:35

w nieoficjalnych informacji wynika, że nc+ i Orange Sport będą pokazywały Serie A przez dwa następne sezony. Dwa mecze na kanałach nc+ a jeden w Orange.

 

Na swoim FB Orange już potwierdziło, że Serie A u nich będzie, ale nie podało konkretnych danych.

 

Oferta piłkarska NC+ może zadowolić :)



#50 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Posted 26 August 2013 - 08:03

Polskie media przy hiszpańskich to uczeń i mistrz...

 

United mimo wygranej 4-1 nie zachwycali. Swansea spokojnie kontrolowało mecz a tu jeb - dwie bramy w dwie minuty i koniec. Z taką grą to z Chelsea czy City nie ma co marzyć o wygranych.

 

Arsenal to mega ciule, to samo Wenger. Mają kasy w ciul. Za mniej niż 50mln funtów mogli zakontraktować super zawodników (Cabaye, Fallaini, Baines) a pierdolą się z tym, że szkoda gadać. A teraz wypadał im jeszcze Chamberlain :lol:

 

Chelsea i City to chyba daleko przed wszystkimi.

 

Czekałem cierpliwie, żeby odpowiedzieć. Więc Manchester United nigdy nie jest faworytem, czy to obrońca tytułu czy pretendent, jednak skutecznie wygrywają ligę a sezon temu, to zdeklasowali rozgrywki, zaś 2 sezonu temu frajersko oddali mistrza, gdzie Sergio Aguero w 94 minucie tego upragnionego mistrza. Chelsea Londyn wygrała 2 mecze, jednak póki co szału nie ma, ale w Anglii najważniejsze jest to, żeby wygrywać z teoretycznie słabszymi zespołami, bo na koniec sezonu wychodzi to bokiem. Manchesterem City po meczu z Newcastle United wszyscy się zachwycali, że 4:0 i piękna gra, tylko po wczorajszej porażce 3:2 w Cardiff można powiedzieć, że łatwych spotkań nie ma a City forsowało pod koniec obronę dopiero, bo Edin Dżeko fartem strzelił na 0:1, jednak trzeba potrafić, żeby "tunel" wykorzystać przy strzale i umieścić piłkę w siatce.

 

Dzisiaj wieczorem klasyk Manchester - Chelsea. Dla Davida Moyesa w końcu prawdziwy wymagający rywal. Wayne Rooney ma zagrać w podstawowym składzie, żeby rozwiać wątpliwości. Będzie ciężki mecz dla United, bo Chelsea w ostatnich spotkaniach bezpośrednich częściej wychodzi zwycięsko.

 

Tylko Fergusona już nie ma, który potrafił z takiego patałacha jak Evans zrobić solidnego zawodnika...

 

Zgadzam się. Johnny Evans był takim drewniakiem swego czasu, że Adrian Napierała by go wygryzł, jednak skuli kontuzji Rio Ferdinanda/Nemanji Vidicia zagrał pod rząd 35-40 spotkań i ograł się konkretnie.






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users