Skocz do zawartości


Zdjęcie

MEGA WAŻNA INFORMACJA!


17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Berki

Berki
  • SK1964

Napisano 20 grudzień 2017 - 11:19

Powoli kończy się rok, a jak sami wiecie nie był on dla nas najlepszy. Koniec roku nie przynosi zmiany w tej kwestii i mamy dla Was niestety smutną informacje.

 

Z dniem 1 stycznia 2018 roku Strefa GieKSy przestaje działać na stadionie. Póki co nie wiadomo gdzie i kiedy nastąpi ponowne otwarcie sklepu stacjonarnego, na ten moment nie chcemy niczego obiecywać. Ciągle będziemy działać w internecie i będziecie mogli nabywać gadżety przez www.StrefaGieKSy.pl , jak możecie się domyślić nowości oraz dorabiania gadżetów w takiej sytuacji nie planujemy.

 

Dziękujemy Wam za te ponad 3 lata współpracy, dzięki Wam udało się tutaj wytrzymać tak długo. Na koniec mamy mały apel, odwiedzajcie nas do końca roku, czy to na zakupy czy zbić pożegnalną pionę, po raz kolejny na Was liczymy i wiemy, że nas nie zawiedziecie!

 

CAŁA GIEKSA RAZEM!



#2 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 grudzień 2017 - 11:39

I to jest bardzo chujowa i przygnębiająca wiadomość...



#3 kivan

kivan
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 grudzień 2017 - 16:06

Niech ten rok się kończy bo co dzień gorsze informacje

#4 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 20 grudzień 2017 - 16:11

Temat powinien brzmieć "mega chujowa informacja". 

 

Tak czy siak, życzę wielkiego powrotu! 



#5 Berki

Berki
  • SK1964

Napisano 20 grudzień 2017 - 16:12

Nie dramatyzujcie, bo my się tak łatwo nie poddajemy ;)


  • Jas lubi to

#6 kivan

kivan
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 grudzień 2017 - 17:06

Wrócicie silniejsi

#7 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 20 grudzień 2017 - 17:10

Co tu się dzieje? Kogoś, coś trzeba wyjaśnić? Oby to nowe miejsce było w jakimś prestiżowym miejscu skoro ktoś nas nie chce w naszym domu. Gdzie ma być "Strefa GieKSy" jak nie na stadionie GKS-u Katowice? Chyba, że podjęto decyzję o nagłym przyśpieszeniu budowy nowego stadionu i w przyszłym roku (no, może maksymalnie rok po wyborach samorządowych) "Strefa" będzie już w nowej, oby lepszej świątyni.


Crazy Boys!

#8 drozdzik15

drozdzik15
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTrojkolorowa IrLANDIA

Napisano 22 grudzień 2017 - 10:48

Dziękuję bardzo... Tak na dzień dobry chciałem Wam podziękować za współpracę. Byłem u Was raz osobiście i jestem zadowolony. Teraz dostałem paczkę ( na czas😉) i cacy pełna profeska. Szkoda że nie będzie Was na stadionie bo to jest właśnie miejsce w którym sklep GieKSy powinien być.
Nasowa mi się pytanie: gdzie będą sprzedawane bilety, karnety? Czy klub to przejmuje i może będzie chciał otworzyć swój sklepik? Całkiem możliwe.
Życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku......
Pozdro z Irlandii...

#9 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 22 grudzień 2017 - 11:08

Nie wiem jaka jest geneza rozstania z B1, jezeli przyjazna, na ludzkich warunkach na linii Sklep - Klub (w co wierzę) to jest to dobra decyzja.

Niestety, ale to, żeby sklepik był na stadionie, przemawia tylko to, że to stadion.

Ale szczerze mówiąc nasz stadion jest chujowo skomunikowany, że ja pierdolę. Daleko od centrum, nie rzuca się w oczy, mało kto ma po drodze, zeby podjechać itp. 

Jeżeli nowy sklep będzie w centrum i koszt jego utrzymania bedzie podobny lub lepszy niż na stadionie, to bardzo dobrze, że się przenosi.

 

Problem pojawia się w dni meczowe, trzeba dodatkowego samochodzu, który przewiezie asortyment ze sklepu stacjonarnego do budek na stadionie.

 

Z całego serca życzę powodzenia i "nowego otwarcia" na pełnym pierdolnięciu!


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#10 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 22 grudzień 2017 - 13:10

Otworzyć SG w Silesii, GK i na AKSie :)



#11 mustafa

mustafa
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 22 grudzień 2017 - 14:43

Otworzyć SG w Silesii, GK i na AKSie :)

 

Niestety ale centra i galerie handlowe nie chcą mieć u siebie sklepów z gadżetami klubowymi


Tylko do przodu!

#12 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 22 grudzień 2017 - 14:50

W innych miastach są


  • jajo1964 lubi to

#13 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 grudzień 2017 - 15:02

Pomijając to, że galerie nie chcą sklepów z gadżetami klubowymi, to ogólnie w galeriach są chore czynsze. Żeby zarobić na koszt utrzymania nawet "wyspy"  w takiej SCC czy GK to klub / miasto by się musiało pewnie dołożyć. Samo SK ze sprzedaży gadżetów tego nie pociągnie. Czynsze lokali w centrum to tez kosmos. W grę wchodzi bardziej lokal z kimś na pół, np jakimś sklepem sportowym, tak mi się wydaje.


Użytkownik Tankofermentor edytował ten post 22 grudzień 2017 - 15:24


#14 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 22 grudzień 2017 - 19:53

Jak by wszyscy oplacili skladki to na miesiąc rozpoznania by wystarczylo 😀

#15 mustafa

mustafa
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 22 grudzień 2017 - 22:26

Działamy w kierunku żeby było lepiej ale to nie jest tania zabawa. Najbliższy czas pokaże co jesteśmy w stanie zdziałać bez pomocy innych. Narazie najwiekszą pomocą jaką możecie nam wszyscy udzielić jest wizyta i zakupy świąteczne w Strefie do końca tego roku.
  • Jas i BadBoy lubią to
Tylko do przodu!

#16 Berki

Berki
  • SK1964

Napisano 24 grudzień 2017 - 14:17

Siema GieKSiarze,

znacie naszą sytuację, dlatego uruchamiamy do końca roku zniżki i zachęcamy tym samym do zakupów.

Przez cały okres Świąt macie do dyspozycji na www.strefagieksy.pl 20% kod rabatowy na cały asortyment sklepu internetowego wpisując hasło SWIETA17.

To samo będzie obowiązywało przez ostatnie 4 dni działania sklepu stacjonarnego na Bukowej. Serdecznie zapraszamy!

Korzystając z okazji mimo naszych problemów życzymy wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!

 

3tNPtVo.jpg

 


  • BadBoy i hermano lubią to

#17 joGuś

joGuś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice Śląskie

Napisano 27 grudzień 2017 - 10:53

edit


Użytkownik joGuś edytował ten post 27 grudzień 2017 - 10:54


#18 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 19 kwiecień 2018 - 12:00

Edit

Użytkownik Mayek edytował ten post 19 kwiecień 2018 - 12:11

  • bart_wnc lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych