Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bary i kluby z użyciem wódy


1 odpowiedź w tym temacie

#1 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 06 listopad 2017 - 16:43

Może dubluję jakiś temat więc jeśli jest zbędny to usuńcie.

Klubowa - spoko klimat, ochroniarz całkiem lajtowy i obecny na meczu z SMS-em. Po drugiej tercji stwierdził, że wynik jest niesprawiedliwy :huh: Alkohol w miarę tani, czasem trochę za dużo przyjebanych ludzi ale lokal z potencjałem.

Magazyn - na niedzielnym hokeju to chyba wszyscy barmani z wizytacją  :hihi: Melanż zależy od dogadania się z barmanami ale bywa spoko. Na "bramce" jakiś nafutrowany koleś, któremu przeszkadza koszulka Tommy'go Hilfigera z GKS-u (no ale przecież nie powie tego bo sam się pewnie zastanawia czy to klubowa więc woli pobiec po kolegów z innych barów żeby też patrzyli się jak szpak w pizdę). Myślałem, że się typek zaraz popłacze jak usiadł na chama do stolika i pierdoli, że musi lokal zamykać, że to jego praca i że my nie wiemy jak to jest. Polecam PS. Pączek nie pij tyle. 

Fabryka Porcelany - dwa tygodnie temu było całkiem spoko jeśli ktoś lubi elektroniczną muzykę. Szkoda tylko, że brudasy sobie chodzą w niebieskich koszulkach z numerem 22 (44/2) na plecach, albo czapkach jakichś z dupy est.1920. i myślą, że są incognito. Ech, te liczby.

Mam nadzieję, że będzie ciekawa dyskusja. 


Crazy Boys!

#2 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 06 listopad 2017 - 18:54

Forever Salome!!






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych