Skocz do zawartości


Zdjęcie

MMA itp.


341 odpowiedzi w tym temacie

#26 Kryss64

Kryss64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 wrzesień 2013 - 19:02

Orientuje sie ktoś gdzie w necie mozna obejrzeć dzisiejsze ksw?

http://www.futbolhd.pl/stream4.php elegancki obraz.



#27 GOLDMAN

GOLDMAN
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 wrzesień 2013 - 19:53

kuurde nie dziala to, jakies inne linki?



#28 P.M

P.M
  • SK1964

Napisano 28 wrzesień 2013 - 20:28

http://aliez.tv/live/3_17099/

 

 

Dziala jak na razie!



#29 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 wrzesień 2013 - 10:36

Wczorajsza gala wg mnie na plus - dobre walki były - trochę Nastula mnie zawiódł ale wieku się jednak nie oszuka...no i Pudzian wczoraj nagrzany masakrycznie :)



#30 Pavveuek

Pavveuek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice - Ducha

Napisano 29 wrzesień 2013 - 11:40

A ja mam już serdecznie w dupie te całe KSW i te ich ppv.

Kurwa płace na Polsat nie małą kasę, żeby mieć kanały sportowe to z jakiej paki mam jeszcze płacić za KSW i kurwa może jeszcze mecz Polski w piłce nożnej jak to już miało miejsce. 

Wole obejrzeć sobie na Orange Sport UFC.


  • kck i Kryss64 lubią to

WIELKA POLSKA


GKS KATOWICE


#31 mhtn

mhtn
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 wrzesień 2013 - 11:40

Walka Gamrota dla mnie nuda, jakos tez nie jestem zwolennikiem wygrywania walk przez sprowadzenia, a tak to z trybun wygladalo, podobno w tv walka zostala dobrze odebrana, no ale jak wspomnialem na trybunach wialo nuda, o walce Kornika nawet nie ma co wspominac, ostrzylem sobie na to zeby, po to tam pojechalem i nie moglem uwierzyc ze tak sie skonczylo - nie wierze tez w przypadek ze strony Anzora, bo taki jest wlasnie charakter czeczencow, po za tym jak ktos ladnie wspomnial na jednym z forum o MMA, gdyby to Kornik zrobil taka zagrywke to na pewno skonczyloby sie dyskwalifikacja a nie no-contest, co jest dla mnie nie zrozumiale.

Karolinka 1sza runda ladnie, nastepne ciezkie do punktowania, bo mogly isc w obie strony, ale na szczescie poszly w jej. Borysa nawet nie komentuje, bo to klasa sama w sobie i zrobil co do niego nalezalo, po za tym uwielbiam jego stojke i oby w koncu ogarnal ten pas z rak Saidova. Cieszy mnie porazka Materli, gdyz najzwyklej go nie lubie, do tego za duzo ostatnio gwiazdorzy, co zreszta bylo widac na hali, wiec fajnie, ze go Silva sprowadzil na ziemie, po za tym jak mozna zrobic takie frajerskie wejscie w nogi? Zaskoczyl mnie Rozalski, za ktorym tez nie przepadam, ale pokazal, ze jednak cos potrafi po za gadaniem - szkoda Paul'a liczylem na wiecej z jego strony w stojce. Co do Nastuli to po cichu liczylem na niego, ale jednak lata nie te i az zal bylo patrzec na jego stan przedzawalowy. Przed walka Pudziana zmylem sie z hali, gdyz najzwyklej mialem ja w dupie.

 

ogolnie gala jak dla mnie slaba i szczerze walki na facebooku z pierwszej lepszej gali UFC stoja na lepszym poziomie, panowie z KSW mogli by w koncu postawic na sport, a nie tylko jak mawiaja na "czysty biznes".



#32 PePe

PePe
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 wrzesień 2013 - 11:51

som kajs na necie jakie powtórki,boch walk niy widzioł?



#33 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 wrzesień 2013 - 12:06

Te KSW to więcej teatru i show niż prawdziwego MMA. Nudy straszne, walka Mańkowskiego było tylko na dobrym poziomie, reszta to chłam. 

Czeczeniec specjalnie rozjebał nochal Kornikowi, przecież to był ewidentnie widać że poszedł ciałem ku głowie.

No i sądziłem że kiedyś waluś wyjdzie przy "ona tańczy dla mnie", ale jednak walusia ubiegł ten amerykaniec  :szydera:


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#34 Kryss64

Kryss64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 wrzesień 2013 - 12:06

som kajs na necie jakie powtórki,boch walk niy widzioł?

na ipli zobacz może już wstawili.

 

Tu mosz Pudziana , Nastuli  i Materli.

http://www.mmlodz.pl...?category=sport



#35 Krzychu

Krzychu
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąb/Centrum

Napisano 30 wrzesień 2013 - 18:16

Z wielkim smutkiem zmuszeni jesteśmy podjąć decyzję o odwołaniu gali MMA Attack 4, która 26 października miała odbyć się w Ergo Arenie. Powodem odwołania gali w Trójmieście są problemy spowodowane wycofaniem się dwóch głównych sponsorów, bez których wsparcia nie uda nam domknąć się budżetu. Nie dotyczy to firm Meble Bodzio oraz Kesmet, którym za chęć dalszej współpracy serdecznie dziękujemy. Nie bez znaczenia jest także słaba sprzedaż biletów, która utwierdziła nas w przekonaniu, że polskie MMA nie jest gotowe na dużą galę z czysto sportową kartą walk. Za zaistniałą sytuację pragniemy przeprosić tych fanów, którzy kupili bilety na galę. Oczywiście, otrzymają oni zwrot poniesionych kosztów. Przepraszamy również zawodników, którzy przez ostatnie tygodnie przygotowywali się do swoich walk, a którym nie będzie dane stanąć w oktagonie. Zawodnicy również otrzymają rekompensatę za przygotowania. Mamy nadzieję, że jak największa część z nich otrzyma szanse od innych organizacji, a my zobaczymy ich w akcji w przyszłości.

MMA Attack pragnie przy tym zaznaczyć, że odwołanie czwartej edycji nie oznacza końca działalności naszej organizacji. Jesteśmy zmuszeni zrobić krok w tył, by nabrać rozpędu i wrócić na należne nam miejsce na polskiej i europejskiej scenie MMA. Wrócimy mądrzejsi i mocniejsi, by w 2014 roku pokazać fanom sportów walki nową jakość. Mamy nadzieję, że nasi fani zostaną z nami.

Z wyrazami szacunku

MMA Attack Team



#36 TedeGKS

TedeGKS
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen/Koszutka

Napisano 07 grudzień 2013 - 01:08

http://polwizja.net/...e.php?page_id=4

 

Bruno Santos - Jotko 

 

3 Polak dla organizacji UFC,prosto z Brisban

 

Ciekawe jak do wypadnie.



#37 TedeGKS

TedeGKS
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen/Koszutka

Napisano 07 grudzień 2013 - 01:29

Jotko wygrywa 1 walke,wielki sukces Polaka.



#38 koleś

koleś
  • SK1964

Napisano 29 grudzień 2013 - 11:30

 

Rewanż Silvy kończy się złamaną nogą.



#39 Gała

Gała
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWełnowiec

Napisano 29 grudzień 2013 - 21:00

..drastyczny i bolesny koniec kariery



#40 Komanczz

Komanczz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPiekary/Katowice/Będzin

Napisano 30 grudzień 2013 - 23:20

Myślisz że już po chłopie?Szkoda by było.

Jednak rzeczywiście kontuzja taka że jak się patrzy to aż boli.



#41 Gała

Gała
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWełnowiec

Napisano 31 grudzień 2013 - 00:05

Myślę, że to definitywny koniec (zdrowie - wiek, psychika) a szkoda, bo na takowy nie zasłużył.

Byleby w przyszłości nie stał się obiektem manipulacji i nie był pożywką dla komercyjnych, mających mało wspólnego ze sportem ringowych potyczek ze średniakami (osobiście w to nie wierzę, ale dobrze wiemy, ze takich przypadków nie brakowało)

 

..ale są też i tacy, co już wyczekują trzeciego starcia ;-)))



#42 19łysy64

19łysy64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 grudzień 2013 - 02:12

Raczej juz koniec kariery... Szkoda bo jego walki ogląda sie z czystą przyjemnością

#43 zetdeer

zetdeer
  • SK1964

Napisano 31 grudzień 2013 - 10:22

Gdyby nie wiek to lajtowo by wrócił. GSP zerwał więzadła i wrócił na szczyt, więc i takie złamanie da się ogarnąć. Tyle, że po powrocie motoryka i praca nóg, na której mocno bazował już na bank nie będą te co dawniej. No i psychika. Po takim złamaniu każdy by się dwa razy zastanowił przed wyprowadzeniem kopnięcia z pełną mocą.

 

Ale mógłby przejść do kaesdabju i Kaliboba poskładać:)



#44 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 grudzień 2013 - 13:55

szkoda, bo na takowy nie zasłużył.

Cóż, los to niezły cyniczny skurwiel biorąc pod uwagę stosunek Silvy do przeciwników i to w jak drastyczny sposób skończył. Życie pokazało mu miejsce w szeregu.

Pewne rzeczy nie są dane na zawsze.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#45 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 styczeń 2014 - 10:56

Błachowicz na 4 walki do UFC trafia...


  • Przemosz lubi to

#46 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 styczeń 2014 - 11:23

Przynajmniej nie ścipił jak Khalidov



#47 mhtn

mhtn
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 styczeń 2014 - 11:34

moze byc na 4, moze byc na 10, a moze sie skonczyc na 1

o mamedzie nie ma co tutaj wspominac, niech lepiej zje snickersa...



#48 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 styczeń 2014 - 12:32

Odważna decyzja, nie ma co dyskutować...wiadomo ryzyko duże ale jak się uda to może być duży sukces...a ten Czeczono - Polak niech se dalej siedzi w Polsce i rozpierdala każdego typka jak chce na KSW...jak się patrzy tylko na portfel to później niestety to tak wygląda...



#49 AdamP

AdamP
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 styczeń 2014 - 12:37

jak się patrzy tylko na portfel to później niestety to tak wygląda...

 

Święta racja ze to nie federacja tylko folwark Khalidova tylko czy powinien sie hamerykańcom sprzedawać za czapke gruszek. Dopóki ciołki będą ogladać KSW i płacić za ja jakieś ochłapy to nie widze powodu żeby nie trzepać kasy na frajerach.



#50 Johny

Johny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 styczeń 2014 - 17:47

Jednym zalezy na "trzepaniu kasy na frajerach", a innym na nowych wyzwaniach i ciaglym rozwoju, moze na poczatku za mniejsza kase, ale jesli sie sprawdzi to nie bedzie biedniejszy.


  • IGREK lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych