Skocz do zawartości


Zdjęcie

MMA itp.


341 odpowiedzi w tym temacie

#301 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 listopad 2017 - 09:04

Poczytaj Sobie wywiad z Nią,dlaczego tak sie zachowywała. Asia się pozbiera i w rewanżu spokojnie wygra.

#302 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 06 listopad 2017 - 09:55

O co chodzi z tą JJ? Opisze ktoś w skrócie?


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#303 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 06 listopad 2017 - 10:50

Miała kolejną obronę pasa i przegrała, mimo, że była faworytem. Ludzie jej nie lubią za pajacowanie i lekceważenie przeciwnika, więc nie brakuje zadowolonych z porażki. Mam nadzieję, że pomogłem :chamisko: 



#304 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 06 listopad 2017 - 11:05

Tyle, to sobie wydedukowałem sam  :hihi:

Bardziej mi chodziło o to gdzie i z czym ona tak pajacuje?

Connora odpierdala przed walkami czy o co chodzi?

 

Także wybacz, ale chuja pomogłeś  :hihi:


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#305 Szafa

Szafa
  • SK1964
  • LokalizacjaLigota/Piotrowice

Napisano 06 listopad 2017 - 11:21

025_Joanna_Jedrzejczyk_and_Rose_Namajuna

 

Nie sledze insta itp, do ktorego ktos tutaj nawiazywal. Widzialem jedynie ważenie (zdjecie powyzej). Dla kogos, kto oglada sporty walki regularnie wielkich scen nie bylo, ale ja osobiscie zawsze widzac takie zachowanie, podswiadomie kibicuje drugiej stronie. I tu mysle, ze zadzialo to tak samo. Stad taka ilosc komentarzy.


  • Bartek84 i PRT lubią to

#306 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 06 listopad 2017 - 11:22

Klaudiusz Sevkowic po indycencie widzę, że wyjechał do Stanów. 



#307 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 06 listopad 2017 - 11:26

025_Joanna_Jedrzejczyk_and_Rose_Namajuna

 

Nie sledze insta itp, do ktorego ktos tutaj nawiazywal. Widzialem jedynie ważenie (zdjecie powyzej). Dla kogos, kto oglada sporty walki regularnie wielkich scen nie bylo, ale ja osobiscie zawsze widzac takie zachowanie, podswiadomie kibicuje drugiej stronie. I tu mysle, ze zadzialo to tak samo. Stad taka ilosc komentarzy.

 

E, tam nic takiego.

Poza tym ona chyba zawsze się w ten sposób waży (napinka itp.).

Dostała - trudno, ale że taka gównoburza z tego...


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#308 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 06 listopad 2017 - 12:40

Najpierw jej napinka i reklamowa wszechobecność były ok, a teraz nagle przez to przegrała. Ludzie są zabawni :)
  • 19mózG64 i hermano lubią to

Przyjaźń jest wszystkim!


#309 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 06 listopad 2017 - 12:51

Przecież Małysz jak zaczął grać w reklamach to też był chuj i mu palma odbijała, to samo było z Lewandowskim, teraz JJ.

 

Serio, to myślałem, że odjebała coś dziwnego  - nie wiem powiedziała, że Kaczyński jest spoko, albo zaadoptowała pszczołe...


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#310 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 06 listopad 2017 - 12:57

Ludziom zawsze coś przeszkadza. Najlepsze jest to, że zawsze oceniają powierzchownie. Nawet do łba im nie przyjdzie, że to jakiś element marketingu, choć osobiście takiego rodzaju nie pochwalam i zawsze podświadomie człowiek będzie za tym, który nie cwaniaczy, ale nie powiem złego słowa o niej jako o sportowcu, bo żeby dojść do światowego poziomu, trzeba przeskoczyć można powiedzieć miliony innych i tego odebrać jej nie można. 

Co innego np taki Szpila. On jest debilem i to udowadnia każdym wpisem, wywiadem, zachowaniem wobec przeciwnika, gdzie po przed ostatnim wpierdolu zgrywał pokornego, po czym przyszła walka z Kownackim, którego traktował jak jakiegoś pazia i PO RAZ KOLEJNY dostał wpierdol i kolejny nokaut. To jest przykład cymbała i jemu na pewno nie będę kibicował nawet z racji narodowości. 


  • kosa, jajo1964 i Bojar lubią to

#311 mhtn

mhtn
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 listopad 2017 - 14:53

szkoda, mimo, że jej zachowanie mi się nie podobało, to jednak zawsze sercem za Polką, ale niestety...

chyba najbardziej mnie wkurwia to, że przegrała właśnie z Namajunas, z którą zapewne wygrałaby 9 na 10 walk...

oby z porażki wyciągnąć wnioski i szybki rewanż

 

inna sprawa, że ta gala rozjebała system, na 3 walki mistrzowskie wszystkie wygrali pretendenci



#312 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 listopad 2017 - 15:04

Najpierw jej napinka i reklamowa wszechobecność były ok, a teraz nagle przez to przegrała. Ludzie są zabawni :)

 

Najlepsze jest to, że zawsze oceniają powierzchownie. Nawet do łba im nie przyjdzie, że to jakiś element marketingu

Ludzie, kto tu jest zabawny? Zamiast się po prostu zapytać z jakiego powodu ktoś pisze tak a nie inaczej sami stosujecie schematy które tutaj ganicie. Bez sens.

Joanna wpierdoliła bo totalnie zlekceważyła rywalkę, i nie mam na myśli tego jebanego ważenia, ale pierwszą rundę w octagonie.

Każdy kto tam coś trenował to widział, że Namajunas weszła na mega koncentracji a Joanna wyszła z założenia że ją rozpierdoli w pierwszej rundzie kombinacją lewy-prawy-highkick.

A to że Joanna od ostatniej walki zaczełą bardziej skupiać się na marketingu, promowaniu napojów, ciuchów, jeździe na deskorolce niż relacji z maty to już inna kwestia, komuś to może być obojętne, ale mnie np. to drażni. Bo wolałbym się skupić na danej osobie, jak trenuje, co, dlaczego, a nie obserwować przez kilka dni nowy model butów bądź popijanie Oshee w restauracji :D

 

 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#313 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 06 listopad 2017 - 15:54

Zamiast się po prostu zapytać z jakiego powodu ktoś pisze tak a nie inaczej sami stosujecie schematy które tutaj ganicie. Bez sens.
czyli jak większość osób pisze, że "dobrze jej tak, niech spierdala i nie wraca" to mam napisać "przepraszam, czemu pan tak napisał?"  

#314 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 listopad 2017 - 15:59

A kto tak pisał w tym temacie? Chyba dysktujemy pomiędzy osobami wpisującymi się tutaj, a nie jakimiś hipotetycznymi myslami, czy wpisami na Der Onet?


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#315 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 06 listopad 2017 - 16:01

Kurwa,synek...:)



#316 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 listopad 2017 - 16:06

No dla mnie to są jakieś hipotetyczne myśli po pierwsze słyszę teksty w stylu "dobrze jej tak, niech spierdala i nie wraca" czy to że " przez napinka i reklamowa wszechobecność"  "teraz nagle przez to przegrała." Gdzie można poczytać takie opinie? Kto tam mówi/pisze?


Użytkownik terror edytował ten post 06 listopad 2017 - 16:07

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#317 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 06 listopad 2017 - 16:13

Przegrała to przegrała. Podobno najlepszym się zdarza, nawet Polkom w UFC.


Crazy Boys!

#318 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 listopad 2017 - 16:23

No szkoda że taki mądry nie jesteś w przypadku przegranych GieKSy :(


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#319 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 06 listopad 2017 - 17:07

No szkoda że taki mądry nie jesteś w przypadku przegranych GieKSy :(

Ja ogólnie głupi jestem, nie martw się. 

Nie chciałbym w temacie MMA wypowiadać się o przegranych GieKSy poza tym ligę w tym sezonie śledzę regularnie dopiero od 12. kolejki.

O przyczynach porażki w ostatnich spotkaniach kiedyś usłyszysz, (nie)obiecuję.
 


Użytkownik jajo1964 edytował ten post 06 listopad 2017 - 17:12

Crazy Boys!

#320 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 listopad 2017 - 17:18

Się znalazł kurwa Kędziora ćpania.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#321 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 06 listopad 2017 - 17:23

Kędziora? Na dzień dzisiejszy bliżej mi do Skrzecza bo naprawdę nie wiem co mam Ci powiedzieć/odpisać. Zresztą na zaczepki słowne lepiej nie reagować bo to karmienie trolla. EOT.


Crazy Boys!

#322 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 06 listopad 2017 - 21:47

O przyczynach porażki w ostatnich spotkaniach kiedyś usłyszysz, (nie)obiecuję.

Pierdol to, pisz teraz.

Użytkownik Simao edytował ten post 06 listopad 2017 - 21:47

Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#323 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 24 grudzień 2017 - 00:28

Ram pam pam pam pam, jeb jeb jeb, szukam Popka, gdzie on jest.

#324 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Napisano 24 grudzień 2017 - 00:39

Cyrk jak chuj.
Po całej walce (wróć - szopce) pt. Popek-Strachu - powinny pojawić się napisy w stylu: Scenariusz:........ , Reżyseria: ..............

I ten Szpila  :lol:


  • Cuba lubi to

#325 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 grudzień 2017 - 01:24

bardziej szokujące jak ten Soldić rozjebał Mańkowskiego, masakra... 22 lata i takie umiejętności? ciekawe jak wysoko zajdzie

 

tak samo druga dobra walka Janikowskiego, też może w KSW namieszać, jeśli będzie się dalej rozwijał


  • Cuba lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych