Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nieruchomości


1205 odpowiedzi w tym temacie

#51 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 05 październik 2014 - 12:36

Siedzi ktos w kredytach hipotecznych?



#52 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 05 październik 2014 - 13:17

Jest tu ktoś kto pracuje w nieruchomościach? Mieszkanie w Katowicach na sprzedaż, chciałbym skonsultować

 

 

kurra


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#53 kurra

kurra
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 październik 2014 - 21:38

54m2, Giszowiec, 3-pokojowe, 7 piętro - do remontu

 

pójdzie za jakieś 158-159tys.

 

Jak ktoś będzie zainteresowany mogę przeprowadzić remont w bardzo dobrej cenie.

 

tel 604472700



#54 kurra

kurra
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 październik 2014 - 21:42

inwestycyjne (pod wynajem) chyba że ktoś chce mieszkać w sosnowcu :)

 

50m2 dwa pokoje przy UŚ.

do remontu

 

właśnie robią nową elewację budynku

 

105-110tys plus remont

 

zysk  z najmu ok 1000-1200 miesięcznie (netto) czyli jakieś 10-12% w skali roku

 

z remontem jak w powyższym :)

 

tel 604 472 700


  • kosa lubi to

#55 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 25 październik 2014 - 15:29

Mozna ubezpieczyc mieszkanie na dowolna kwote? Tak, zeby, jak wyjebie gaz w calej kamienicy i stracisz cale mieszkanie, nie stracic ani grosza na tym. Pracuje ktos w ubezpieczeniach?

#56 Damianos

Damianos
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 25 październik 2014 - 15:50

Mozna ubezpieczyc mieszkanie na dowolna kwote? Tak, zeby, jak wyjebie gaz w calej kamienicy i stracisz cale mieszkanie, nie stracic ani grosza na tym. Pracuje ktos w ubezpieczeniach?

Mozesz ..

Kwota odtworzeniowa tzw  

Przy mieszkaniu dosc prosto  te kwot podać, przy domu  trudniej

Ale kwoty musza byc realne ani nie moga byc zanizone  ani zawyzone

Niestety Twoj cyrk zeby podac cos urealniongo... ubezpiaczałem m.in budynk gospodarczy i mialem podac kwote za jaka go odbuduje jesli  bedzie szkoda 100 % /co  bylo trudne/..


  • Mayek lubi to

#57 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 25 październik 2014 - 15:52

W przypadku samochodu tak sie nie da, nie?

#58 piotrko

piotrko
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 październik 2014 - 12:42

A ja mam pytanie odnośnie zakupów działek rolnych. są jakieś wpisy w księdze wieczystej czy urząd gminy planuje jakieś zagospodarowanie na tym miejscu czy np szło by bez problemu taką działkę przekształcić w  budowlaną? Może być informacja na PW jak ktoś ma jakieś pojęcie na ten temat :)



#59 Shelf

Shelf
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 październik 2014 - 17:09

Mamy kogoś od kredytów hipotecznych?



#60 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 27 październik 2014 - 17:12

Piszcie obaj do użytkownika kurra. Jak sam nie pomoże to na pewno odeśle do kogoś. Od kredytów na pewno ma niezłego gościa, a od działek rolnych już nie wiem.


Przyjaźń jest wszystkim!


#61 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 27 październik 2014 - 17:18

Przepisy odnośnie przeksztalcen dzialek rolnych reguluje prawo rolne i nie jest to taki latwy temat. Trzeba uderzac do prawnika, ktory w tym siedzi. Nie sadze, ze internet nam w tym pomoze. Trzeba wiedziec gdzie uderzyc po informacje.

#62 Blejz

Blejz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 październik 2014 - 17:41

A ja mam pytanie odnośnie zakupów działek rolnych. są jakieś wpisy w księdze wieczystej czy urząd gminy planuje jakieś zagospodarowanie na tym miejscu czy np szło by bez problemu taką działkę przekształcić w  budowlaną? Może być informacja na PW jak ktoś ma jakieś pojęcie na ten temat :)

trzeba zadzwonic do urzedu gminy i dowiedziec sie czy jest uchwalony plan zagospodarowania przestrzennego
mozna to tez sprawdzic na stronie gminy
jesli jest to trzeba sie zapytac kiedy bedzie zmieniany i czy dana dzialka ma szanse na przeksztalcenie



#63 ziomek

ziomek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 październik 2014 - 11:24

Mam parę pytań odnośnie TBS-ów na Witosa, mamy kogoś kumatego na forum ?



#64 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 29 październik 2014 - 22:59

Napisz do kurra, ale najlepiej to tam zadzwonić do nich lub się przejechać. A jeszcze lepiej nie korzystać z TBSów ;)


  • ziomek lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!


#65 Maras

Maras
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2014 - 17:59

Gdyby ktoś miał jakieś info o sprzedaży domu bez pośredników w okolicach podlesie/kostuchna/ochojec to prosze o PW



#66 Emporio

Emporio
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2014 - 23:02

Panowie szukam do wynajęcia mieszkania w Katowicach interesuje mnie Śródmieście, Tauzen, Witosa chodzi mi o kawalerke albo max 2 pokoje.Jakby ktoś cos miał albo znajomy to walcie na PW.

#67 wojciech1964

wojciech1964
  • Czytelnicy

Napisano 11 listopad 2014 - 23:05

polecam gumtree albo lepiej sie okresl ile jestes w stanie placic



#68 Emporio

Emporio
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2014 - 23:08

polecam gumtree albo lepiej sie okresl ile jestes w stanie placic


Przegladam te wszystkie serwisy ale może ktoś ma znajomego tutaj. Tak do 1300zl za najm+media oczywiście.

Użytkownik Emporio edytował ten post 11 listopad 2014 - 23:14


#69 szro

szro
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 listopad 2014 - 10:46

Panowie szukam do wynajęcia mieszkania w Katowicach interesuje mnie Śródmieście, Tauzen, Witosa chodzi mi o kawalerke albo max 2 pokoje.Jakby ktoś cos miał albo znajomy to walcie na PW.

Paderewa?



#70 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 12 listopad 2014 - 11:28

Emporio napisz do użytkownika kurra.


Przyjaźń jest wszystkim!


#71 Emporio

Emporio
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 listopad 2014 - 19:14

Paderewa?


Poszło PW.

#72 zumo71

zumo71
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 14 listopad 2014 - 13:59

Przekształcenie działki rolnej w budowlaną to w cholerę formalności i spore koszta.

Zdecydowanie bardziej opłaca się poszukać działki na której stoją już jakieś budynki . Taka działka ma status "działki rolnej z zabudowaniami", nie musisz jej przekształcać na budowlaną, jedynie uzyskujesz zgodę na remont/przebudowę istniejących budynków, wychodzi bez porównania taniej.



#73 wojtaskatowice

wojtaskatowice
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 14 listopad 2014 - 18:53

Przekształcenie działki rolnej w budowlaną to w cholerę formalności i spore koszta.
Zdecydowanie bardziej opłaca się poszukać działki na której stoją już jakieś budynki . Taka działka ma status "działki rolnej z zabudowaniami", nie musisz jej przekształcać na budowlaną, jedynie uzyskujesz zgodę na remont/przebudowę istniejących budynków, wychodzi bez porównania taniej.


Najpierw trzeba sprawdzić plan zagospodarowania przestrzennego w urzedzie gminy bo może się okazać ze działka zostanie przekształcona samoczynnie w budowlaną.

#74 Kostuchna

Kostuchna
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 listopad 2014 - 22:06

Wynajme mieszkanie Katowice Kostuchna 54 m², dwa pokoje kuchnia, łazienka, balkon. ciepła woda oraz centralne ogrzewanie. Więcej info priv


Użytkownik Kostuchna edytował ten post 20 listopad 2014 - 22:10


#75 krejzol

krejzol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąb

Napisano 05 grudzień 2014 - 23:38

Zauważyłem, że coraz wiecej jest ofert typu "ODSTĄPIE MIESZKANIE" za powiedzmy 30k, może ktoś opisać jak to wygląda? Tzn dostaje meldunek i można mieszkać ? Czy jak dam gosciowi kase to nie bedzie potem jakichś dziwnych sytuacji ze moze mnie wywalić?

Wiem ze nie jest to mieszkanie na własność ale czy taki meldunek daje gwarancje że Cie nie nikt nie wyrzuci?


Kurwa, pod każdą władzą czuję się jak kundel!
Czemu nie jestem chamem ze sztachetą w ręku!?
Ktoś by się ze mną liczył gdybym rzucił cegłą!
 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych