Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nieruchomości


1205 odpowiedzi w tym temacie

#26 wozny

wozny
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaCentrum

Napisano 20 luty 2014 - 18:13

Elo wynajme mieszkanie umeblowane (kawalerka) do 400/500zl czynsz + media bez kaucjii jesli cos bedzie to prosze o kontakt :)

#27 19marek64

19marek64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 luty 2014 - 11:29

kumpel wynajmie kawalerkę na burowcu

http://tablica.pl/of...1#xtor=EREC-55-[id1]-20140225-[diplayLink]-20419721@1-20140225204604



#28 majk

majk
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 marzec 2014 - 23:42

Ma ktos z was w domu ogrzewanie na prąd, piec akumulacyjny, klimatyzator itp? prosze o pw;)



#29 Fiszka

Fiszka
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice Śląskie

Napisano 10 czerwiec 2014 - 20:13

Dom w surowym stanie na sprzedaż ! Ceny do negocjacji.

 

http://olx.pl/oferta...D3-ID6a25B.html

http://olx.pl/oferta...D3-ID6a437.html


Użytkownik Fiszka edytował ten post 10 czerwiec 2014 - 20:13


#30 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 12 czerwiec 2014 - 18:12

jakby ktoś słyszał o najlepiej m2 do wynajęcia w dzielnicach: Koszutka, Śródmieście, Brynów (w tym Ptasie, Zgrzebnioka), Paderewa od września/pażdziernika to proszę o info ! :)


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#31 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 13 czerwiec 2014 - 01:16

http://www.katowice....-na-wynajem.htm


Przyjaźń jest wszystkim!


#32 donald

donald
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 czerwiec 2014 - 20:05

Szukam lokalu do wynajęcia.

 

Duży garaż lub powierzchnia magazynowa. Może być po sklepie, warsztacie samochodowym, myjni, itp.

 

Konieczna energia i woda.

 

Powierzchnia od ok. 40 do 100 m2.

 

 

Oczywiście tanio :)



#33 kurra

kurra
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 czerwiec 2014 - 11:21

cudownych mieszkań nie ma ale stawki przyzwoite

może kogoś zainteresuje

 

http://www.katowice....-katowicach.htm



#34 Jacenty

Jacenty
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 czerwiec 2014 - 21:52

Kolega potrzebuje meldunek na stale- notaralnie zrzeknie się wszelkich praw-chodzi o papier.

 

Miasto dowolne



#35 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 01 lipiec 2014 - 10:13

cudownych mieszkań nie ma ale stawki przyzwoite może kogoś zainteresuje
Co masz na myśli, że nie ma cudownych? Kiedyś przeszedłem po kilku mieszkaniach to się załamałem, począwszy od tego, że nie było w ogóle podłogi, tylko piasek (okolice słonecznej), we wszystkich kibel albo na klatce, albo w ogóle :hihi: (Dąbrówka). Zmieniło się coś w tym temacie ?  

#36 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 01 lipiec 2014 - 13:45

Raczej nie, ale na logikę patrząc to i tak to się opłaca. Jak wylicytujesz dobry czynsz, to nikt Cię z tego mieszkania nie wyrzuci, a chyba po 5 latach możesz je wykupić za 60% wartości rynkowej. A to że jest wiele do zrobienia w środku, to w sumie jest dobre - odstrasza tych co się zniechęcają, a tak naprawdę daje pole do popisu i ustawienia/zrobienia mieszkania od początku do końca po swojemu. W sumie jakbyś kupił mieszkanie od jakiejś babci, to też byś je zrobił pod siebie. Tutaj masz często wręcz surowy stan i po prostu wychodzi trochę drożej, ale za to możesz je mieć po swojemu. 

 

Gorsza rzecz że często tam są nieciekawe lokalizacje.


Użytkownik kosa edytował ten post 01 lipiec 2014 - 13:45

Przyjaźń jest wszystkim!


#37 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 01 lipiec 2014 - 13:46

Najlepiej niech kurra napisze ile według niego trzeba władować w takie mieszkania by móc w nich potem mieszkać.


Przyjaźń jest wszystkim!


#38 Sonny

Sonny
  • SK1964

Napisano 01 lipiec 2014 - 16:35

Z tego co się orientuję to nie da się ich wykupić, ale jeśli rzeczywiście by się dało to jest to spory plus.



#39 Wierutnik

Wierutnik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 lipiec 2014 - 20:57

chopy pilna sprawa czy będąc zameldowanym bardzo krótko na wynajmie mieszkania kopalnianego u znajomej osoby która mieszka tam 30 lat idzie jakoś przejąć ten wynajem bo wiem że jak najemca główny umiera to nie ma szans tego przejać ?


  • ciachecki lubi to

#40 kurra

kurra
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 lipiec 2014 - 22:37

Najlepiej niech kurra napisze ile według niego trzeba władować w takie mieszkania by móc w nich potem mieszkać.

 

spóźnione ale szczere :)

 

Zazwyczaj są to mieszkania do wielkiego remontu ale jak ktoś ma dwie ręce i kilku znajomych do pomocy to nie ma tragedii.

 

WC na klatce bądź bez - takie też są - przy każdym ogłoszeniu jest informacja na ten temat - inna sprawa, iz przy dzisiejszych możliwościach da się wszystko zrobić - maszynka kosztuje ok 800zł.

 

Największy problem to ogrzewanie - różne możliwości - węgiel, gaz, pellet

 

Deski podłogowe (jeśli brakuje podłóg) to 20-30zł/m2, na to panele.

Prąd też wypada zrobić ale to mały kłopot.

 

Jak ktoś nie potrafi samemu zrobić to zawsze można poszukać niedrogich budowlańców - sam mam kilku.

 

Oczywiście taki remont waha się od 10-15 (praca własna) 20-25 tysięcy (pracownicy) - mówimy tu o dość kompleksowym remoncie.

 

Czy to drogo - biorąc pod uwagę, że można znaleźć w miarę fajne, duże mieszkanie za 300zł czynszu wydaje się to wręcz bajeczne. Poza tym , jak Kosa napisał, miasto tak łatwo z mieszkań nie wyrzuca :)

 

Wykupić nie ma opcji, na dzień dzisiejszy, problem jest własnościowy, zazwyczaj są to mieszkania w zarządzie UM. UM jest tylko częściowym właścicielem bądź w ogóle. Zapewne jest to przygotowanie pod zasiedzenie lokali przez UM. Pewnie jak własność uregulują to będzie szansa na wykup (poza tym kto się kilka lat temu spodziewał, że spółdzielcze mieszkania pójdą za kilkaset złotych a TBS będzie można sprzedać bądź wykupić - w Krakowie już można u nas jeszcze kłopot)

 

:)


Użytkownik kurra edytował ten post 09 lipiec 2014 - 22:39


#41 szkaciorz

szkaciorz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 lipiec 2014 - 09:11

chopy pilna sprawa czy będąc zameldowanym bardzo krótko na wynajmie mieszkania kopalnianego u znajomej osoby która mieszka tam 30 lat idzie jakoś przejąć ten wynajem bo wiem że jak najemca główny umiera to nie ma szans tego przejać ?

 nie ma szans



#42 DPNG

DPNG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 lipiec 2014 - 21:46

Szukam dobrego radcy prawnego ktory specjalizuje sie w nieruchomosciach. Problem z TBS.

#43 Byku

Byku
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 sierpień 2014 - 19:50

Odbywaja sie teraz jakies przetargi na mieszkania z miasta? Bo na tej nowej stronie um Katowice jakos nie moge znaleźć informacji.



#44 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 13 sierpień 2014 - 06:28

Czy to drogo - biorąc pod uwagę, że można znaleźć w miarę fajne, duże mieszkanie za 300zł czynszu
Patrz kurwa zapomniałem o tym temacie :chamisko:  Naprawdę jest szansa wygrać przetarg, gdzie czynsz będzie wynosił 300 zł? :) Z tego co pamiętam, to nie wydaje mi się :) Co do remontu, to jest kasa, to wszystko można zrobić, jest mądry łeb to i po kosztach, poza tym będąc na swoim można to robić w dłuższym okresie czasu, wedle uznania. Lokalizacja też sporo daje. Miałem okazję się wprowadzić do mieszkania, gdzie czynsz wynosi 150zł, wystarczyło zdrapać grzyba ze ścian, zrobić instalację, kibel z łazienką, ale dzielnica, gdzie psy chujami wodę piją jednak mnie odstraszyła :chamisko: 

#45 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 22 sierpień 2014 - 08:52

szukam mieszkania do wynajęcia od 15 października najpóźniej, najlepiej 2 pokoje, dzielnica Śródmieście, Centrum, Koszutka, Brynów, może być długoterminowy, nie chodzi o studenckie wynajmy. Olxy, otodomy przeglądam regularnie, więc chodzi mi o konkrety po znajomości najlepiej :)


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#46 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 30 sierpień 2014 - 10:00

do wynajęcia garaż przy ul. Iłłakiewiczówny, za szlabanem, z oświetleniem i monitoringiem, pw


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#47 Matjas1983

Matjas1983
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 sierpień 2014 - 18:16

Mam do sprzedania mieszkanie moze być bez pośrednika http://dom.gratka.pl...wiec-adama.html


Użytkownik Matjas1983 edytował ten post 30 sierpień 2014 - 18:17


#48 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 22 wrzesień 2014 - 16:09

Jakby był ktoś chętny na wynajem biurka w tzw. przestrzeni coworkingowej w centrum Katowic za 400 złotych netto/msc, to niech mi napisze PW. Dostęp 24/7.

 

Start gdzieś za miesiąc.


Użytkownik kosa edytował ten post 22 wrzesień 2014 - 16:09

Przyjaźń jest wszystkim!


#49 maniek

maniek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice/Sławków

Napisano 01 październik 2014 - 08:07

Szukam mieszkania do wynajęcia w Katowicach . PW.



#50 Tweety

Tweety
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWejherowo

Napisano 05 październik 2014 - 10:11

Jest tu ktoś kto pracuje w nieruchomościach? Mieszkanie w Katowicach na sprzedaż, chciałbym skonsultować






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych