Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nieruchomości


1205 odpowiedzi w tym temacie

#326 Antek

Antek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 luty 2017 - 21:55

Kupie ogródek na Śląsku.

 

Minimum 300m2, altana, woda, prąd.


  • wojtek i El_Mariaci lubią to

#327 Antek

Antek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 luty 2017 - 21:44

Mieszkanie do sprzedania w Bytomiu z centralnym, po remoncie z wyposażeniem. 84tys. 
Jak coś to na PW będzie szybciej.

https://www.olx.pl/i...D3-IDkmMBE.html



#328 kurra

kurra
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 luty 2017 - 07:10

Zamierzam jutro uruchomić 10% zniżki w leroy merlin.
Jak ktoś jest chętny skorzystać proszę pw.

#329 Gumiś

Gumiś
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 22 luty 2017 - 21:00

Wrzucam na prośbę koleżanki .

Mam gorącą prośbę! Biorę udział w plebiscycie i potrzebuję wsparcia . Konkurencja depcze nam po piętach i robimy co w naszej mocy, aby nas nie dogonili.

Wejdź na stronę http://www.sztuka-wnetrza.pl i zagłosuj na nas zgodnie z poniższą instrukcją. Plebiscyt trwa do 28 - go. Z Internetu w abonamencie w telefonie można głosować raz dziennie - klucz do sukcesu to systematyczne głosowanie - prośba o małą mobilizację! Z domowego wi-fi, chyba raz na dwa dni.

1. na głównej stronie w czerwonej ramce PLEBISCYT POLSKIE WNĘTRZE klikamy na napis - WNĘTRZA PRYWATNE. ( uwaga! nie klikaj na szary napis z naszą nazwą i projektem )
3. pojawi się spis projektów. Proszę zaznaczyć KÓŁECZKO przy napisie Biuro architektoniczne BAAR / Czarno Białe.
4. Następnie pod spisem projektów klikamy w przycisk ZAGŁOSUJ.

Dzięki wielkie , please głosuj regularnie

Ps. Jeśli Twój telefon ma mały ekran, napis WNĘTRZA PRYWATNE może być częściowo zakryty. Jak strona się w pełni otworzy trzeba precyzyjnie w niego kliknąć i zadziała
http://www.sztuka-wnetrza.pl/

PS. Fotek nie będzie :)

#330 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 06 marzec 2017 - 08:47

Szukam kogos kto zajmuje sie wycena nieruchomosci.

#331 donald

donald
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 marzec 2017 - 08:54

a co potrzebujesz wycenić?

dom/mieszkanie, czy coś innego?



#332 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 06 marzec 2017 - 09:10

Szukam kogos kto zajmuje sie wycena nieruchomosci


a co potrzebujesz wycenić? dom/mieszkanie, czy coś innego?


Teściową
  • rabin lubi to

#333 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 06 marzec 2017 - 09:14

Szukam kogos kto zajmuje sie wycena nieruchomosci.


Zagadaj do kurra z naszego forum.
  • Atest lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#334 krejzol

krejzol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąb

Napisano 16 marzec 2017 - 20:25

Poszukuje mieszkanie, 3 pokoje (Wełnowiec, Dąb, Józefowiec) max 170 tys


Kurwa, pod każdą władzą czuję się jak kundel!
Czemu nie jestem chamem ze sztachetą w ręku!?
Ktoś by się ze mną liczył gdybym rzucił cegłą!
 


#335 Antek

Antek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 marzec 2017 - 21:53

Kupie ogródek na Śląsku.

 

Minimum 300m2, altana, woda, prąd.

 

Podbijam



#336 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 17 marzec 2017 - 07:29

https://www.olx.pl/i...D3-IDktxoQ.html do wynajęcia mieszkanie na Murckach

Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#337 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 20 marzec 2017 - 17:30

Do wynajęcia mieszkanie na Brynowie 45m dwa pokoje.

#338 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 29 marzec 2017 - 10:23

ma ktoś za free możliwość sprawdzić po numerze ewidencyjnym działki, numer księgi wieczystej?



#339 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 23 maj 2017 - 23:29

Jak w mieszkaniu nie ma się gazu, tylko wszystko jest na prąd, to o ile więcej się płaci? Przy dwóch osobach. Tak plus/minus?


Przyjaźń jest wszystkim!


#340 LukaszArt

LukaszArt
  • SK1964
  • LokalizacjaTzn/Józefowiec

Napisano 24 maj 2017 - 05:11

W zależności ile byś płacił za przesył gazu,jakie agd etc.. Z mojego własnego doświadczenia przy samym prądzie wychodziłem +/- 10zł mniej :D



#341 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 24 maj 2017 - 06:09

Jak w mieszkaniu nie ma się gazu, tylko wszystko jest na prąd, to o ile więcej się płaci? Przy dwóch osobach. Tak plus/minus?

 

Bojler, woda ciepla z sieci czy przeplywowy podgrzewacz wody?

 

Ogrzewanie z sieci czy tez na prad?


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#342 Maras

Maras
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 maj 2017 - 06:21

Jak w mieszkaniu nie ma się gazu, tylko wszystko jest na prąd, to o ile więcej się płaci? Przy dwóch osobach. Tak plus/minus?
 

Mi wychodzi za prąd ok 270zł za 2 miesiące. Mam konto na stronie Taurona i co drugi miesiąc podaję odczyt z licznika. Biorą za to dodatkową opłatę 5zł.

2 osoby, woda ciepła z bojlera - mam założony wyłącznik czasowy zeby trochę zaoszczędzić. Gotujemy na piecu elektrycznym.

Dużo korzystam z mikrofalówki no i komputer praktycznie non stop włączony.

W zime grzejemy piecem na drewno.


  • kosa lubi to

#343 puk

puk
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 maj 2017 - 08:20

Jak w mieszkaniu nie ma się gazu, tylko wszystko jest na prąd, to o ile więcej się płaci? Przy dwóch osobach. Tak plus/minus?

Tak na prawdę wszystko zależy od tego jak jesteś do tego przygotowany i jakie sobie wyrobisz nawyki. Ja się trochę przygotowałem i poza ledowymi żarówkami wszechobecnymi, sprzętami w klasie minimum AA była również zmywarka i bojler sterowany czasowy, tak żeby o pewnych stałych porach była na pewno ciepła woda. Na dwie osoby koszt był do 90zł per miesiąc, jako doszło dziecko to rachunki były na poziomie 130zł. Gdzie mojej teściowej się w głowie nie mieściło, że można mieć tak niski rachunek tylko za prąd, bo ona więcej na dwójkę osób płaciła za gaz i prąd.


  • kosa lubi to

#344 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 24 maj 2017 - 12:56

Ogrzewanie miejskie z sieci, a woda jeszcze nie wiem.


Użytkownik kosa edytował ten post 24 maj 2017 - 12:57

Przyjaźń jest wszystkim!


#345 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 24 maj 2017 - 16:34

Jesli ogrzewanie z sieci to koszta az nie beda tak duze. Mysle, ze ok. 200zł-300zl/2m-ce wyjdzie.


  • kosa lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#346 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 24 maj 2017 - 16:38

Orientujecie się jak z cenami mieszkań w Oświęcimiu? W necie za wiele nie ma, a jak są, to ceny jak w Katowicach. 



#347 ElComandante

ElComandante
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 maj 2017 - 17:23

Z doświadczenia na polu życia w mieszkaniu bez gazu mogę powiedzieć, że rachunki przy dwóch osobach wahały się w granicach 130-170 zł/m-c w zależności głównie od ilości zużytej wody (tej podgrzanej) i pory roku. Na całe zużycie składa się woda podgrzewana przepływowym podgrzewaczem wody (2 sztuki elektronicznych podgrzewaczy o różnej mocy osobno dla kuchni i łazienki), sporadyczne korzystanie z piekarnika czy płyty ceramicznej, pracująca na okrągło lodówka, komputer, światło led, pralka używana ok. 5-7 razy w miesiącu. Ogrzewanie mam miejskie, także nie ma związku ze zużyciem prądu. W przypadku wody podgrzewanej przepływowym podgrzewaczem odradzam modele hydrauliczne.


  • kosa lubi to

#348 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 24 maj 2017 - 17:26

Dzięki. To zajebiście, bo tak wszędzie straszą tym, a tu wychodzi, że nie jest to aż tak drogie.


Przyjaźń jest wszystkim!


#349 ElComandante

ElComandante
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 maj 2017 - 17:28

przy odpowiednim doborze sprzętu i ograniczeniu zużycia wody, bo nie ukrywam że przy konfiguracji jaką mam to to jest główny pożeracz prądu, nie ma dramatu. Jest drożej niż z gazem, ale co kto woli.


Użytkownik ElComandante edytował ten post 24 maj 2017 - 17:29


#350 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 24 maj 2017 - 18:26

Dzięki. To zajebiście, bo tak wszędzie straszą tym, a tu wychodzi, że nie jest to aż tak drogie.

 

Prad wychodzi drogo jesli ogrzewanie jest na prad. Wtedy rachunki moga byc kosmiczne.


  • kosa, Foxu i Krzyś lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych