Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przerwa zimowa sezon 2016/2017: sparingi/transfery

85 odpowiedzi w tym temacie

#1 koleś

koleś
  • SK1964

Napisano 07 grudzień 2016 - 13:12

Rozpoczęcie przygotowań: 12.01

Sparingi:

goal.gif25.01 Odra Opole
goal.gif28.01 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
goal.gif11.02 Raków Częstochowa
goal.gif25.02 Chrobry Głogów

Transfery:

Przychodzą:
Rafał Górecki (O - Progres Kraków (j)) - treningi

Odchodzą:
-

Aktualizacja: 2016-12-07

Użytkownik koleś edytował ten post 07 grudzień 2016 - 13:16

#2 tomzkat

tomzkat
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 07 grudzień 2016 - 14:26

Kiedy ma być ta lista osób do odstrzału? 

#3 Gregg

Gregg
  • LokalizacjaOberschlesien/Wales

Napisano 07 grudzień 2016 - 14:41

Zapewne dowiemy sie na sam koniec, bo ktoś musi te luki pokryć a niewiadomo czy wszyscy obserwowani będą na tak.

#4 Dziki

Dziki
  • SK1964

Napisano 07 grudzień 2016 - 16:27

Leszek Błażyński informuje na TT, że na obóz prawdopodobnie pojedziemy do Turcji. Nie jest to jeszcze przesądzone.

#5 Gregg

Gregg

Napisano 07 grudzień 2016 - 16:29

Znak lepszych czasów 😊

#6 Boguś Wschód

Boguś Wschód
  • SK1964
  • LokalizacjaFC WSCHÓD

Napisano 07 grudzień 2016 - 18:47

Do odstrzału Jurkowski, Sobów, Stanik, Sawicki (Gwarek Tarnowskie Góry).

#7 La Beneamata

La Beneamata

Napisano 07 grudzień 2016 - 18:58

^ i Bębenek. 

#8 blazej

blazej
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 07 grudzień 2016 - 22:04

^ i Bębenek. 

Bębenka nikt nie odrzuci teraz.

#9 sajmonczan

sajmonczan
  • SK1964

Napisano 07 grudzień 2016 - 22:48

Możemy zrezygnować od tak z wypożyczenia Sobkowa ? Bo jak kojarzę wypożyczenie do końca roku. Bębenka chyba nie odstrzelą o ile nie przyjdzie co najmniej dwóch skrzydłowych. 

#10 blazej

blazej
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 07 grudzień 2016 - 22:56

Bębenek jest kontuzjowany, ma zerwane wiązadła więc jest niezdolny do gry i treningów. NIkt go nie wywali w tej chwili- szanujmy się.

#11 szwedzik

szwedzik

Napisano 07 grudzień 2016 - 23:42

Znowu sparingi z samymi "mocarzami"

#12 diverse

diverse

Napisano 07 grudzień 2016 - 23:50

Znowu sparingi z samymi "mocarzami"

spokojnie, jak juz bedziemy w tej Turcji na obozie to oklepiemy Besiktas i Galatasaray  :lajkonik:

• 19mózG64 i Mayek lubią to

#13 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 07 grudzień 2016 - 23:50

akurat dla nas to jest dobre, bo trzeba sie "rozstrzelac". Moze jakby udalo sie wygrac ktorys mecz strzelajac 3 gole, to nasi by w koncu uwierzyli, ze da sie strzelic ponad 2 bramki w 90 minut.
Najwazniejsze jest przygotowanie fizyczne do sezonu, bo na poczatek dostajemy 3 ciezkie mecze.

#14 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 08 grudzień 2016 - 00:06

Obóz w Turcji i sparingpartnerzy wyjaśnią się w piątek. Wtedy klub ma to ogłosić na swojej stronie.

Przyjaźń jest wszystkim!

#15 szwedzik

szwedzik

Napisano 08 grudzień 2016 - 00:19

akurat dla nas to jest dobre, bo trzeba sie "rozstrzelac". Moze jakby udalo sie wygrac ktorys mecz strzelajac 3 gole, to nasi by w koncu uwierzyli, ze da sie strzelic ponad 2 bramki w 90 minut.
Najwazniejsze jest przygotowanie fizyczne do sezonu, bo na poczatek dostajemy 3 ciezkie mecze.

Z jednej strony racja ale z drugiej to przerabialismy to juz i wynikalo tak ze Sobkow strzelal 3 gole w meczu a teraz sami wydzimy jak jest. Powinno to byc jakos pomieszane a nie tylko teoretycznie slabsi. No zobaczymy jak to bedzie, zmiany pewnie beda.

#16 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 grudzień 2016 - 00:27

w Turcji pograja z kims lepszym pewnie lub na swoim poziomie. Teraz jest przerwa zimowa. Sklad juz jest, teraz trzeba sie zgrac. Mysle, ze przerwa zimowa jest zupelnie inna niz letnia. Teraz sie pracuje nad czym innym.

#17 Scarface WNC

Scarface WNC
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 08 grudzień 2016 - 01:20

w Turcji pograja z kims lepszym pewnie lub na swoim poziomie. Teraz jest przerwa zimowa. Sklad juz jest, teraz trzeba sie zgrac. Mysle, ze przerwa zimowa jest zupelnie inna niz letnia. Teraz sie pracuje nad czym innym.

:D
19 kolejek za nami.
Gdzie byłeś?

#18 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 grudzień 2016 - 01:45

No ja byłem na meczach i widziałem, że 3 goli nie umieją wbic,wiec nie są zgrani. Poza tym dojdą pojedyncze sztuki w tym okienku (mam nadzieję)

#19 Flame

Flame
  • LokalizacjaKatowice-Kostuchna

Napisano 08 grudzień 2016 - 11:06

Nie sądzę, żebyśmy zimą szukali napastnika mając Lebedyńskiego i Gonza, dlatego w odwodzie bym zostawił Sobkowa, bo i tak jest lepszy od naszej "utalentowanej" młodzieży.

#20 Gregg

Gregg

Napisano 08 grudzień 2016 - 11:23

Prezes już gdzieś w wywiadzie nadmienił ze Zagłebie ma możliwość ściągnięcia go spowrotem przed terminem jeśli bedzie taka ich wola.

#21 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 grudzień 2016 - 11:27

Nie chodziło mi o napastników. Chodziło o to, zeby kreować więcej sytuacji, bo nie tylko nie strzelamy, ale też nie kreujemy (wyjątek to mecz z Bielskiem). Wzmocnienia muszą być w środku pola, a napastnicy powinni się po prostu zgrać z pomocą.

#22 rabin

rabin
  • SK1964
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 08 grudzień 2016 - 11:32

moiz zdaniem przez większość rundy kreowaliśmy w chuj sytuacji (np.mecz z sosnowcem) a problemem była skuteczność

#23 Scarface WNC

Scarface WNC
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 08 grudzień 2016 - 11:32

No ja byłem na meczach i widziałem, że 3 goli nie umieją wbic,wiec nie są zgrani. Poza tym dojdą pojedyncze sztuki w tym okienku (mam nadzieję)

Myślałem, że to przez brak skuteczności, albo np brak formy Goncerza oraz że potrzebujemy wzmocnień.

#24 KRIS_BEMA

KRIS_BEMA
  • LokalizacjaPanewniki/Ligota

Napisano 08 grudzień 2016 - 11:34

Kamil Jóźwiak ma odejść z Lecha, gdzie w tym sezonie grywa bardzo mało.

– Zastanawiamy się, czy warto wypożyczyć Jóźwiaka na pół roku do innego klubu, gdzie mógłby szybciej się rozwijać. Po kilku miesiącach wróciłby do nas jako ważny zawodnik, a może nawet gwiazda zespołu. Kwadrans gry dla takiego chłopaka to za mało – komentuje sytuację nastolatka Nenad Bjelica (45 l.).

Zainteresowanie wypożyczeniem Kamila są szefowie dwóch czołowych klubów pierwszej ligi: wicelider GKS Katowice i czwarta w tabeli Pogoń Siedlce.

Dzisiejszy przegląd prasy Weszlo. http://weszlo.com/20...c-legia-europy/

#25 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 08 grudzień 2016 - 11:55

Nie chodziło mi o napastników. Chodziło o to, zeby kreować więcej sytuacji, bo nie tylko nie strzelamy, ale też nie kreujemy (wyjątek to mecz z Bielskiem). Wzmocnienia muszą być w środku pola, a napastnicy powinni się po prostu zgrać z pomocą.

A jeżeli Ci powiem, że kreujemy, a to, że nie kreujemy jest tylko twoją wykreowaną teorią bez poparcia w rzeczywistości...

• tommywie lubi to

Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych