Skocz do zawartości

Zdjęcie

GKS Katowice - Chrobry Głogów - 26.11 g.17:45

163 odpowiedzi w tym temacie

#151 Time4GKS

Time4GKS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 listopad 2016 - 12:41

Najlepsze jest to że Nowak przychodził jako  1 bramkarz, a okazało się że drugi bramkarz tak samo dobry albo nawet lepszy. I widac ze brali pod uwage kontuzje, wiec mieli drugiego tormana przygotowanego.

Jakby nie patrzec, to Abram nam wybronil pare punktow.

#152 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 28 listopad 2016 - 12:54

Abramowicz często powtarza, że rewelacyjna robotę wykonuje m.in. dzięki Jojce...

Którego niektórzy chętnie chcieli "pogonić" jeszcze kilka miesięcy temu.
  • silny i Rhat lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.

#153 Artis

Artis
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice/Ducha

Napisano 28 listopad 2016 - 13:09

Jojko może też się pochwalić chyba formą Budziłka?

• irishman lubi to

#154 Dudi_1979

Dudi_1979
  • SK1964
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 28 listopad 2016 - 13:28

Jojko może też się pochwalić chyba formą Budziłka?

pochwalić to się może bramką, która przyczyniła się do spadku smrodów :hihi:

• markus73 lubi to

#155 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 28 listopad 2016 - 13:30

Jojko ma najwyższe uprawnienia jakie może mieć trener bramkarzy, ale niestety ludzie oceniają go powierzchownie.

• Artis lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!

#156 tommywie

tommywie
  • SK1964

Napisano 28 listopad 2016 - 13:41

Panie Turek, kończ pan ten mecz!!!

ale żeście się uczepili tego określenia... o panu Turku słyszałem jakieś 30 razy z ust jakiegoś chopa na 5-tce, a poza panem Turkiem, to tylko same wyzwiska od niego leciały na naszych piłkarzy, że chuje, kurwy, zjeby, ciule - serio kurwa tak ma wyglądać kibicowanie?

żałosne że panowie piłkarze nie ruszyli dupy żeby na senatorze 5 przybić piątkę.... kurwa a ryja my darli jak zawsze. Panowie piłkarze SŁABO!!!!!

może właśnie dzięki takim, jak chop, o którym piszę powyżej...

Abramowicz wygrał nam mecz.Wcześniej pisalem o nim troche gorzej,odwołuje.Pomyliłem sie i jest to na prawde solidny bramkarz. Brawo!!!

ale Dobroliński i tak nie jest gorszy, nie? :hihi: 

Mecz bardzo średni w naszym wykonaniu, ciężko kogoś na plus wyróżnić poza Abramowiczem, który znowu mocno obniżał sobie ocenę grą nogami... Widać było w tym meczu (i w kilku poprzednich) jak mocno drużyna zależy od środka pola (o czym notorycznie wspominałem, gdy mieliśmy Leimo i Pielorza), bo jak Zejdler gra słabo, albo go nie ma, to cała gra się sypie - w ofensywie i w defensywie... 

Jestem ciekaw co się dzieje z tym Prokiciem, że nie przebija się do składu, a jak wchodzi, to ma zachowania, jakby w życiu grał najwyżej na placu z kolegami...

Tak więc mecz słaby, ale mimo wszystko emocjonujący i najważniejsze, że wygrany!

#157 mami7

mami7
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 28 listopad 2016 - 13:42

wygraliśmy ten mecz bo dążyliśmy do zwycięstwa.

Bramkarz jest od tego, żeby wybronić trudne strzały a nie tylko te co lecą prosto w ręce.

Determinacja i zaangażowanie pomogło w tym meczu zdobyć 3pkt. Może i szczęśliwie ale gdyby nie atakowali to Chrobry by nie popełnił błędów.

Użytkownik mami7 edytował ten post 28 listopad 2016 - 13:43

• m1964, irishman i Tankofermentor lubią to

#158 sajmonczan

sajmonczan
  • SK1964

Napisano 28 listopad 2016 - 13:57

No to widzisz ale na forum jest tak, że jak mamy Alana to nie potrzeba na prawego obrońcy.

http://forumgieksy.p...nsfery/page-138
:czytaj:

Tak mi odpisano.

Dokladnie Ci opisałem czemu ściągnięcie tego konkretnego gracza jest raczej niemożliwe. Po pierwsze ma kontrakt, po drugie pewnie Chojniczanka by zechciala za niego duze pieniadze, trzy on sam by musial chcieć a śmiem w to wątpić bo kolo ma 31 lat ma Czerwinskiego jako rywala a my teraz nie placimy najlepiej w tej lidze a w tym wieku to wg. Mnie ważna kwestia. Spróbować zapytać zawsze można ale wg. Mnie ściągnięcie twgo gracza jest w zimie nierealne.

Poza tym bocznych obrońców zmienia się z przymusu. Dlatego ja bym ściągnął na taką pozycję młodego perspektywicznego gracz, który miałby szansę z takim konkurentem sie rozwinąć a w razie jakichs kartek wskoczyc do skladu i dac jakość.
  • irishman lubi to

#159 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 28 listopad 2016 - 17:44

Jest gdzieś filmik z reakcji Brzęczka po 1 bramce?:)

#160 Scarface WNC

Scarface WNC
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 28 listopad 2016 - 18:34

Dokladnie Ci opisałem czemu ściągnięcie tego konkretnego gracza jest raczej niemożliwe. Po pierwsze ma kontrakt, po drugie pewnie Chojniczanka by zechciala za niego duze pieniadze, trzy on sam by musial chcieć a śmiem w to wątpić bo kolo ma 31 lat ma Czerwinskiego jako rywala a my teraz nie placimy najlepiej w tej lidze a w tym wieku to wg. Mnie ważna kwestia. Spróbować zapytać zawsze można ale wg. Mnie ściągnięcie twgo gracza jest w zimie nierealne.

Poza tym bocznych obrońców zmienia się z przymusu. Dlatego ja bym ściągnął na taką pozycję młodego perspektywicznego gracz, który miałby szansę z takim konkurentem sie rozwinąć a w razie jakichs kartek wskoczyc do skladu i dac jakość.

Nie to sory, myślałem że Ilków-Gołab w Chrobrym Głogów gra.
Ale skoro w Chojniczance to w ogóle ten pomysł odpada, bo go nam nie dadzą. ;)

Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 28 listopad 2016 - 18:34

#161 sajmonczan

sajmonczan
  • SK1964

Napisano 28 listopad 2016 - 21:13

Jak zwykle przypierdalasz siesię do najmniej istotnej kwestii a potem się dziwisz, że co drugi post jest zgłaszany. Dalej multum argumentów za tym, że sprowadzenie go wcale nie będzie dobre a po drugie może okazać się po prostu niemożliwe. Co nie zmienia faktu, że sprowadzenie PO jest istotne ale pisałem kogo ja bym szukał na ta pozycję i dlaczego.

#162 Scarface WNC

Scarface WNC
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 28 listopad 2016 - 21:23

OK, ale chcesz dyskutować, a nawet nie wiesz gdzie dany zawodnik gra.
A tym bardziej to jest dziwne, bo w sobotę strzelił nam bramkę.

#163 Rijkaard

Rijkaard
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 28 listopad 2016 - 23:28

Nie chce się przypierdalać, ale ilu zawodników zostało sprowadzonych z tych którzy przewinęli się w tym temacie (od kilku lat) ?

Dajmy spokojnie Brzęczkowi zrealizować swoje wizje, Motała też mam nadzieję wie co robi - można różnie patrzeć ale ostatnie okienko transferowe udało nam się jak nie pamiętam kiedy (w 1 lidze).

Pierdoli mnie opinia prostaków

#164 sajmonczan

sajmonczan
  • SK1964

Napisano 29 listopad 2016 - 11:12

OK, ale chcesz dyskutować, a nawet nie wiesz gdzie dany zawodnik gra.
A tym bardziej to jest dziwne, bo w sobotę strzelił nam bramkę.

Bo myślałem akurat o Chojniczance i napisałem z rozpędu. Jak podajesz nazwiska to powinieneś brać pod uwagę szansę i sens jego ściągnięcia. Poza tym zobacz ile nasze dywagacje mogą dac. Przykłady można mnożyć jeżeli chodzi o rozczarowania szczególnie u graczy teoretycznie doświadczonych.

Wg. Mnie podawalesw dużo ciekawsze nazwiska młodych graczy. Ciekawi mnie na ile możliwe jest wypożyczenie takiego Górskiego.
  • irishman lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych