Jump to content


Photo

Jak zarobić aby sie nie narobić?


11 replies to this topic

#1 PePe

PePe
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 19 November 2016 - 22:49

Witam ,nie było mnie tu panowie ładnych pare lat tzn na forum,Panowie może ktos gra na giełdzie ,kto gdzies inwestuje?,może inwestuje w złoto ,może próbuje sił w revsherach?może nieruchomości?,gdzie najlepiej zarobić prócz etatu:-)myśle ,ze temat na nadchodzaca zime fajny i sie przyjmnie.



#2 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 19 November 2016 - 23:00

Przepraszam że nie w temacie, ale Imielok jednak żyje  :hihi:

 

:szok:


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#3 PePe

PePe
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 19 November 2016 - 23:03

haha żyje,niy zaśmiecej tymatu,:p czynny na stadionie jeszcze i do konca moich dni:-),było sie na paru życiowych zakrętach :p,znikło z forum na pare lat,napisz na temat lepi:-)



#4 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 19 November 2016 - 23:20

I już buczy :lol: 
Nie wiem co to te rev coś tam, ale o złocie niedawno było krótko w pierdolniku w temacie "pytania/odpowiedzi" albo "szukam pomocy". Ktoś tam pisał że się w to bawi.


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#5 PePe

PePe
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 19 November 2016 - 23:59

programy revshare np:MX WORLD, MY24 HOUR INCOME,sa to HYIPY tzn programy w których mozna zarobic najlepiej,ale jest ryzyko ,ze tak jak zus ,kiedys padnie:-)kupujesz adpacki i pozniej one wypracowuja 10% wpłaconego kapitału,tak w przybliżeniu opisuje

 

 

ale to dla kogoś kto chce wpłacic minimum 100 dolców

 

można tam zarobić fajna kase bez zbędnego wysiłku

 

 

działa ktoś w nieruchomościach ?


Edited by kosa, 20 November 2016 - 22:36.


#6 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Posted 20 November 2016 - 22:37

Wszystkie linki do programów revshare będą usuwane. 


Przyjaźń jest wszystkim!


#7 hunter

hunter
  • Czytelnicy

Posted 21 November 2016 - 10:22

na giełdzie jest spoko tylko wpierw przed inwestowaniem radze poczytać analizowac spółki wykresy finanse zarząd projekty strone internetowa bo giełda to - jak ja na początku - szybko sie nadziałem i liczyłem na łatwy zysk a tu była strata, dlatego czlowiek sie nauczył na błędach



#8 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Posted 21 November 2016 - 11:15

programy revshare np:MX WORLD, MY24 HOUR INCOME,sa to HYIPY tzn programy w których mozna zarobic najlepiej,ale jest ryzyko ,ze tak jak zus ,kiedys padnie:-)kupujesz adpacki i pozniej one wypracowuja 10% wpłaconego kapitału,tak w przybliżeniu opisuje

 

 

ale to dla kogoś kto chce wpłacic minimum 100 dolców

 

można tam zarobić fajna kase bez zbędnego wysiłku

 

 

działa ktoś w nieruchomościach ?

Nieruchomości fajna sprawa ale bariera wejścia w ten rynek zdecydowanie wysoka . mieszkania na wynajem w dobrej lokalizacji biznes z którego spokojnie można wyciągnąć obecnie około 7-8 % zainwestowanego kapitału, a jeżeli użyjesz lewarowania kredytem na dobrych warunkach to spokojnie około 15 % rocznie wyciągniesz ( oczywiście jest konieczna dobra lokalizacja i dobry standard mieszkania ) Tak jak napisałem największym minusem jest konieczność posiadania znacznego kapitału ( co najmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych ).



#9 _es

_es
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice

Posted 22 November 2016 - 23:44

może zacznij pisać komiksy?  :czytaj:


  • Foxu, ToJa, Bart and 1 other like this

#10 PePe

PePe
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 24 November 2016 - 22:39

no zajebalem,pewnie bylbym lepszy od "blok ekipy" no szkoda ze tym jeblem:/


Edited by PePe, 24 November 2016 - 22:39.

  • ToJa and 19mózG64 like this

#11 Nikita

Nikita
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Posted 25 November 2016 - 09:52

Nieruchomości fajna sprawa, ale musisz mieć trochę gotówki na start , prawnika , ekipe remontowa i przydałoby sie zaprzyjaźnionego komornika , który będzie Ci podsyłał informacje o lokalach . 2 lata temu chciałam wejść w mieszkania, ale nie jest to takie proste jeśli chcesz uniknąć podatku od sprzedaży, a nie jest on mały.



#12 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Posted 03 December 2017 - 21:58

Nieruchomości fajna sprawa ale bariera wejścia w ten rynek zdecydowanie wysoka . mieszkania na wynajem w dobrej lokalizacji biznes z którego spokojnie można wyciągnąć obecnie około 7-8 % zainwestowanego kapitału, a jeżeli użyjesz lewarowania kredytem na dobrych warunkach to spokojnie około 15 % rocznie wyciągniesz ( oczywiście jest konieczna dobra lokalizacja i dobry standard mieszkania ) Tak jak napisałem największym minusem jest konieczność posiadania znacznego kapitału ( co najmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych ).

A jaką masz opinię o rynku górnośląskim (Katowice, Gliwice)? Jest na tyle wysoki popyt, że sprawa jest ołacalna (jak w przypadku miast w stylu Warszawa, Wrocław, Kraków)?


  • wojtekbezportek likes this




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users