Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bytovia Bytów - GKS Katowice - 12.11 g.18:00

213 odpowiedzi w tym temacie

#201 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 14 listopad 2016 - 12:24

Wisła Płock awansowała w zeszłym sezonie notując 9 (słownie: dziewięć) porażek!

Za wcześnie na darcie szat. Tym bardziej, że przed drużyną trzy miesiące spokojnej i komfortowej pracy.

Zgadza się.
Tylko, że po rundzie jesiennej - 17meczach miała 34pkt czyli o dwa więcej niż my a zanotowała 5 porażek.

Więc czeka nas jeszcze dużo pracy i przed nami ciężka walka o awans.

Ogólnie to nie ma co porównywać za bardzo jeden do drugiego, a liczy się obecny sezon i na tym oraz na sobie trzeba się skupić, a nie ktoś tam w zeszłym sezonie.
Tak samo bez sensu by było napisanie że w sezonie 14/15 Lubin miał 3 porażki, a Termalica 5 porażek.

Jeśli chcemy awansować to musimy wygrywać, a nie patrzeć kto ile przegrał meczy a zrobił awans.

Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 14 listopad 2016 - 12:50

• irishman lubi to

#202 irishman

irishman

Irishman - 1968

Napisano 14 listopad 2016 - 14:36

To że z tak słabą ofensywą udaje nam się być tak wysoko to cud i zasługa rewelacyjnej obrony.
Trudno będzie jednak powtórzyć taką rundę pod względem gry obronnej, bo to był ewenement. Dlatego konieczne jest wzmocnienie ataku. Musimy zacząć strzelać bramki, bo bez tego będzie dupa, a nie ekstraklasa.
Dograć solidnie te dwa mecze, wygrać je, a potem masa pracy przed sztabem.

Pełna zgoda! No tylko, że co nam da, że kogoś pozyskamy do ataku skoro wygląda na to, że trener nawet nie próbuje jakichś innych rozwiązań, twierdząc że Gonzo jest naszym najlepszym napastnikiem i kropka?

Wisła Płock awansowała w zeszłym sezonie notując 9 (słownie: dziewięć) porażek!

Za wcześnie na darcie szat. Tym bardziej, że przed drużyną trzy miesiące spokojnej i komfortowej pracy.

No bez przesady, nikt tu nie rozdziera szat, nikt nie panikuje. Po prostu dyskutujemy sobie jak ten nieźle funkcjonujący mechanizm jeszcze poprawić, tak żeby sprostał o wiele trudniejszym wymaganiom jakie przyniesie runda wiosenna.

• adamooo lubi to

"Ekstraklasa albo śmierć!!!"

#203 Murzyn81

Murzyn81
  • LokalizacjaGwiazdy/ Świętochłowice

Napisano 14 listopad 2016 - 15:15

Ogólnie sama porażka to nic takiego, jeszcze pewnie z 3 razy przegramy w tym sezonie. Mam też wrażenie że Gonzo jest nie do ruszenia co chodzi o napad. Więc nie wiem o jakie wzmocnienia chodzi Brzęczkowi, bo tylko to szwankuje.

#204 Shellu

Shellu

Mentor Kosy

• LokalizacjaBukowa 1

Napisano 14 listopad 2016 - 15:32

Na dwoje babka wróżyła z tym Gonzem. Z jednej strony nic nie daje ostatnio drużynie, z drugiej Brzeczek też glupi nie jest i to widzi - ale też nie chce sadzac kapitana na ławce, żeby nie obniżyć morale.

Pamiętajcie, że GieKSa z Gonzem jednak większość meczów wygrywa.
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#205 TomTom

TomTom

Napisano 14 listopad 2016 - 15:41

Konia z rzędem temu, komu uda się w przerwie zimowej sprowadzić do 1 ligi napastnika, który na sto procent doda wartości do pierwszego składu. Gonzo wciąż jest najlepszym strzelcem w drużynie, gdyby nie te nieszczęsne karne to jego pozycja byłaby zupełnie inna.

#206 Scarface WNC

Scarface WNC
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 14 listopad 2016 - 15:55

Pamiętajcie, że GieKSa z Gonzem jednak większość meczów wygrywa.

W tym sezonie ma się to trochę nijak bo zagrał we wszystkich 17kolejkach.

Można by też napisać że w każdym meczu co przegraliśmy to grał Goncerz ;))
( za każdym razem całe 90minut )

PS Wiem, że chodzi ci o te zeszłe sezony plus ten. Ale...

Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 14 listopad 2016 - 16:01

• 19mózG64 i totu lubią to

#207 tomzkat

tomzkat
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 14 listopad 2016 - 16:28

Z drugiej strony Brzęczek nie sadzając Goncerza na ławce obniża morale wszystkich zawodników rezerwowych - po co mają się starać, skoro nieważne jaką padakę zagra Goncerz to i tak oni nie wejdą bo ten jest kapitanem. Na każdego działałoby to demotywująco. 

#208 delaserna

delaserna
  • SK1964
  • LokalizacjaPszczyna / cały świat

Napisano 14 listopad 2016 - 20:01

Goncerz na obecną chwile jest "mocno problematyczny" jezeli chodzi o inna jedenastke...

- bo kapitan

- po "snajper" tej ligi 

- bo  "morale"

etc

wiele osob pisze - "Brzęczek widzi na treningach, Brzęczek wie..."

ale tak na chopski rozum - p. Goncerz od wielu kolejek zalicza "równię pochyełą" (i jz nawet nie mowie o karnych), więc dla mnie dziwnym jest ze trener uporczywie przepycha taki układ ataku a nie inny - dla  "zluzowania" Grzesia , moglby go zmienic w trakcie II polowy - i bysmy zobaczyli np Sobkowa, Lebedynskiego na "szpicy" - a tak to nie mamy punktu odniesienia...

• gniotek1102 lubi to

#209 Picapao

Picapao

Napisano 14 listopad 2016 - 20:30

Arka coś miała 9 zwycięstw 6remisów i 0 porażek. ( a 3 porażki w całym sezonie )
Wliczając mecze Listopadowe - czyli cała runda wiosenna to 10 zwycięstw 7 remisów.
Po 17kolejkach też mieli 32pkt i byli drudzy.

Tym bardziej tym składem, który mamy?? Rewolucja w zimie?

Ogólnie to nie ma co porównywać za bardzo jeden do drugiego, a liczy się obecny sezon i na tym oraz na sobie trzeba się skupić, a nie ktoś tam w zeszłym sezonie.
Tak samo bez sensu by było napisanie że w sezonie 14/15 Lubin miał 3 porażki, a Termalica 5 porażek.

Jeśli chcemy awansować to musimy wygrywać, a nie patrzeć kto ile przegrał meczy a zrobił awans.

No way.... Cieszę się, że w końcu do tego doszedłeś  :D

p.s. Może nie rewolucja, ale wzmocnienie składu wskazane na co wszyscy liczymy przecież  :pijak:

#210 Albin

Albin

Napisano 15 listopad 2016 - 12:31

Jak to mówią?

Najlepszą obroną jest atak! heheeh

Mówią też, że drużynę buduje się od defensywy :D

#211 Scarface WNC

Scarface WNC
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 15 listopad 2016 - 15:11

No way.... Cieszę się, że w końcu do tego doszedłeś  :D

Chyba nie do końca skumałeś o co chodzi.

Może jakbyś nie okroił mojego posta to lepiej by ci wyszło ;)

Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 15 listopad 2016 - 15:14

#212 irishman

irishman

Irishman - 1968

Napisano 15 listopad 2016 - 15:58

Mówią też, że drużynę buduje się od defensywy :D

I to jest bardzo mądre stwierdzenie! Ja bym poszedł nawet dalej i stwierdził, że my już mamy zbudowaną nie tylko defensywę ale w ogóle 75% drużyny.

• Albin lubi to

"Ekstraklasa albo śmierć!!!"

#213 Picapao

Picapao

Napisano 15 listopad 2016 - 18:54

A na wiosnę już będziemy musieli. ;)

Chyba nie do końca skumałeś o co chodzi.

Może jakbyś nie okroił mojego posta to lepiej by ci wyszło ;)

Scarface no rzeczywiście to zdanie zmienia postać rzeczy i w zupełności zmienia wyrażenie mojego poprzedniego posta heh

Pozdrawiam ;)

#214 Scarface WNC

Scarface WNC
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 16 listopad 2016 - 02:05

Scarface no rzeczywiście to zdanie zmienia postać rzeczy i w zupełności zmienia wyrażenie mojego poprzedniego posta heh

Pozdrawiam ;)

Zmienia.
Ale dalej nie rozumiesz.

Też pozdrawiam.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych