Skocz do zawartości


Zdjęcie

Studia


53 odpowiedzi w tym temacie

#26 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 05 wrzesień 2013 - 20:24

wszyscy ino papier...  :chamisko:


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#27 loki266666

loki266666
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 wrzesień 2013 - 20:41

Jeżeli ktoś dostał się w tym roku na zarządzanie sportem na AWFie to pisać na PW 



#28 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 wrzesień 2013 - 23:27

wszyscy ino papier... 

;-)

Takie pojebane czasy, że niedługo aby zostac murarzem będziesz musiał skończyć 6 lat podstawówki, 3 gimnazjum a na końcu 4 letnie technikum :kac:


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#29 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 wrzesień 2013 - 12:01

Zaczyna ktoś studia na administracji na us?



#30 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 październik 2013 - 19:33

Pożyczę / Odkupię wszystkie 5 tomów " Podstaw Fizyki" David Halliday-a  ( ew. pierwszy Tom też mnie ratuję)

 

 

 

Dołączona grafika


#31 M..

M..
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 październik 2013 - 16:11

 

Pożyczę / Odkupię wszystkie 5 tomów " Podstaw Fizyki" David Halliday-a  ( ew. pierwszy Tom też mnie ratuję)

 

 

 

 

GIG :) 



#32 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 październik 2013 - 19:53

Niestety :(

 

Korki też by się przydały


Dołączona grafika


#33 MaciekTZN

MaciekTZN
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 25 październik 2013 - 11:50

Ma ktoś na zbyciu zbiór zadań z matmy Grzymkowskiego?



#34 vaniTe

vaniTe
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 25 październik 2013 - 12:33

Tak mam, ale w użyciu :) więc odkupić nie da rady, chyba że potrzebujesz coś konkretnego z tamtąd



#35 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 październik 2013 - 20:07

Ma ktoś na zbyciu zbiór zadań z matmy Grzymkowskiego?

 

Nie polecam tego,same zadania a nie ma nawet odpowiedzi do działów. Książka chyba tylko do korków.


Dołączona grafika


#36 Klaudia

Klaudia
  • SK1964
  • LokalizacjaWełnowiec/ Mikołów

Napisano 16 styczeń 2014 - 01:38

Czy ktoś byłby w stanie pomóc mi z zadaniem ze statystki opisowej? :rebacz:


"Chwile, które przepełniają emocje tak mocne, że uzależniają jak narkotyk..."


#37 PatiT

PatiT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 16 styczeń 2014 - 17:23

A co dokładnie?

19 GKS KATOWICE 64


#38 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 luty 2014 - 17:46

Kupie ^Podstawy statyki" Brodnego i "Podstawy fizyki tom 3,4,5" Hallidaya

Dołączona grafika


#39 Zawodzie72

Zawodzie72
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice Zawodzie

Napisano 19 luty 2014 - 13:10

Kupie ^Podstawy statyki" Brodnego i "Podstawy fizyki tom 3,4,5" Hallidaya

Podstawy fizyki mogę Ci załatwić.Szczegóły pw



#40 Izmo

Izmo
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 kwiecień 2014 - 21:22

Czy kierunek teleinformatyka jest warty zastanowienia? Pytanie ogólne, nie biorące pod uwage gdzie by ewentualnie studiowac ;)



#41 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 kwiecień 2014 - 14:37

Panowie i panie,orientuję się ktoś jak wygląda jakieś szczególy po wybraniu poniższych specjalizacji na Górnictwie i Geologii?

Nadeszła pora wybrania dalszego toku edukacji a nie wiem co dalej,

 

Eksploatacja złóż to wiadomo o co chodzi i perspektywy,a jak to wygląda po Geodezji Górniczej? Czy jest duże zatrudnienie geodetów w zakładach górniczych czy zbyt mała ilość miejsc w stosunku do chętnych ( jak BHP ) ?

Maszyny górnicze i drogowe to bardzo ciężki przedmiot w porównaniu do powyższych,sztandarowych specjalizacji?

( wytrzymałość materiałów,mechanika,fizyka itp.) ?

Jest ktoś w stanie udzielić więcej informacji niż ogólniki podane na uczelni. Coś od "wewnątrz" jak to wygląda w zakładach górniczych. ?

Pozdrawiam


Dołączona grafika


#42 zetdeer

zetdeer
  • SK1964

Napisano 16 kwiecień 2014 - 15:53

Studia niszczą życie.



#43 Nash

Nash
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaZadole

Napisano 16 kwiecień 2014 - 16:16

Lepiej jebać za 900zł nockami u Aldarisa :lol:



#44 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 kwiecień 2014 - 20:11

Studia niszczą życie.

 

To już wiem,pytanie jak zniszczyć sobie bardziej :chamisko:


Dołączona grafika


#45 barru

barru
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 kwiecień 2014 - 10:29

A gdzie polecacie pójść na architekturę? Które miasto ma najlepszy ten kierunek?



#46 HunT

HunT
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 kwiecień 2014 - 17:05

Czy kierunek teleinformatyka jest warty zastanowienia? Pytanie ogólne, nie biorące pod uwage gdzie by ewentualnie studiowac ;)

Na pewno warto studiować teleinformatykę, sam jestem z wykształcenia technikiem teleinformatykiem, ale studia podjąłem na Informatyce na wydziale MS Politechniki Śląskiej :) Co do studiów teleinformatycznych to mam tam kolegę, który poszedł po technikum i mówi, że jest bardzo fajnie, ale trzeba się przyłożyć, bo nie oszczędzają. Mile widziana jest jakakolwiek wiedza na temat elektroniki & elektrotechniki przez którą trzeba tam przebrnąć i lepiej już wcześniej sobie przyswoić podstawy programowania w C/C++, gdyż to też jest tam przedmiotem nauki a sam wiem, że różnie to z tym u każdej osoby wygląda.


Użytkownik HunT edytował ten post 27 kwiecień 2014 - 17:06


#47 Izmo

Izmo
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 kwiecień 2014 - 20:45

Na pewno warto studiować teleinformatykę, sam jestem z wykształcenia technikiem teleinformatykiem, ale studia podjąłem na Informatyce na wydziale MS Politechniki Śląskiej :) Co do studiów teleinformatycznych to mam tam kolegę, który poszedł po technikum i mówi, że jest bardzo fajnie, ale trzeba się przyłożyć, bo nie oszczędzają. Mile widziana jest jakakolwiek wiedza na temat elektroniki & elektrotechniki przez którą trzeba tam przebrnąć i lepiej już wcześniej sobie przyswoić podstawy programowania w C/C++, gdyż to też jest tam przedmiotem nauki a sam wiem, że różnie to z tym u każdej osoby wygląda.

Dzięki wielkie ;)



#48 Damianos

Damianos
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 25 maj 2014 - 12:04

Potrzebuje jakiś autorów / ekonomistów piszących o cenie, taryfie  i taryfie w transporcie, kosztach i kosztach  w transporcie -->  sama teoria mi jest potrzebna. kilak nazwisk/publikacji  żebym konkretnie wiedział gdzie szukać 



#49 M..

M..
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 maj 2014 - 16:34

Panowie i panie,orientuję się ktoś jak wygląda jakieś szczególy po wybraniu poniższych specjalizacji na Górnictwie i Geologii?

Nadeszła pora wybrania dalszego toku edukacji a nie wiem co dalej,

 

Eksploatacja złóż to wiadomo o co chodzi i perspektywy,a jak to wygląda po Geodezji Górniczej? Czy jest duże zatrudnienie geodetów w zakładach górniczych czy zbyt mała ilość miejsc w stosunku do chętnych ( jak BHP ) ?

Maszyny górnicze i drogowe to bardzo ciężki przedmiot w porównaniu do powyższych,sztandarowych specjalizacji?

( wytrzymałość materiałów,mechanika,fizyka itp.) ?

Jest ktoś w stanie udzielić więcej informacji niż ogólniki podane na uczelni. Coś od "wewnątrz" jak to wygląda w zakładach górniczych. ?

Pozdrawiam

 

 

 

 

Eksploatacja wiadomo-fedra, sciany przodki.
Geodezja-niewiem jakie dopuszczenia mozesz po tym robic, napewno geolog gorniczy etc. zadzwon do WUGu i sie dowiedz-moze warto wybrac latwiejsza droge do tego samego celu(co po EZIZO).
Maszyny-dozor w dzialach maszynowych, nie mozna robic dopuszczen typowo gorniczych(na 99% ale rowniez mozesz zadzwonic do WUG i skonsultowac).

Kazda specjalizacja to duzo mechanki i fizyki -termomechanika, hydromechanika, mechanika górotworu czy geomechanika. Ogolnie ciezko oderwac sie od fizyki, matmy czy mechany. Sory taki mamy klimat ;)


Użytkownik M.. edytował ten post 25 maj 2014 - 16:34


#50 Damianos

Damianos
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 26 maj 2014 - 13:02

Potrzebuje jakiś autorów / ekonomistów piszących o cenie, taryfie  i taryfie w transporcie, kosztach i kosztach  w transporcie -->  sama teoria mi jest potrzebna. kilak nazwisk/publikacji  żebym konkretnie wiedział gdzie szukać 

Nikt nic nie kojarzy ??






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych