Skocz do zawartości


Zdjęcie

Studia


53 odpowiedzi w tym temacie

#1 vaniTe

vaniTe
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 04 sierpień 2013 - 09:46

Tak jak na starym forum pytania/sugestie.

Dostał się ktoś z obecnych na Politechnikę w Gliwicach ?

Myślę, że będę dziennie pokonywać trasę Katowice - Gliwice autem, więc mógłbym kogoś zbierać po drodze, lub ew. się komuś dokładać na tank, oczywiście to kwestia od października, plany itp. więc pytam tylko wstępnie



#2 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 04 sierpień 2013 - 10:57

będzie ktoś z forumowiczów rekrutował się na AWF na studia magisterskie z zarządzania?


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#3 świstak

świstak
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 sierpień 2013 - 18:36

Tak jak na starym forum pytania/sugestie.

Dostał się ktoś z obecnych na Politechnikę w Gliwicach ?

Myślę, że będę dziennie pokonywać trasę Katowice - Gliwice autem, więc mógłbym kogoś zbierać po drodze, lub ew. się komuś dokładać na tank, oczywiście to kwestia od października, plany itp. więc pytam tylko wstępnie

Może spróbuj się ogłosić np. tu: http://www.carpooling.pl/ albo tego typu innych serwisach.



#4 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 06 sierpień 2013 - 17:18

Znajoma studentka poszukuje pokoju w Katowicach w pobliżu Uniwersytetu Ekonomicznego znajdującego się na Zawodziu.

 

Wymagania: nieprzechodni pokój, najlepiej umeblowany i w sympatycznej cenie. Wprowadziłaby się od połowy września.

 

Oferty na PW


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#5 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 sierpień 2013 - 14:56

niech poszuka na forach studenckich. Na forum prawa jest kilka ogloszen.



#6 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 18 sierpień 2013 - 13:24

na jakiej uczelni/studium zrobie ratownika medycznego, gdzie polecacie, 1,5roku to trwa? interesuje mnie tez kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, gdzie da się zrobić?


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#7 Johny

Johny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 sierpień 2013 - 13:52

Na SUM jest licencjat 3 letni.



#8 fantatic

fantatic
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 sierpień 2013 - 16:45

Pisze w nie typowej sprawie.

Ponad miesiac temu dostalem list z uczelni ze zostalem wypisany z listy z powodu nie uiszczenia wplat za czesne i byla podany numer konta itd. (bylo dopisane ze jest mozliwe przywrocenie do 2 tygodnii pismo trzeba zlozyc). Jedynie sam sie pytalem tego samego dnia jak moge byc przywrocony i tylko tyle. Ok, zaplacilem wszystko.
I teraz ponad po miesiacu dostaje normalne maile od szkoly tak jakby nigdy nic. Jest to dla mnie conajmniej dziwne, poniewaz sami mnie wypisali. Caly czas bylem pewny ze juz nie jestem studentem tej uczelni ale co jakby po kilku miesiac znow mi wyslali takie samo pismo?



#9 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 29 sierpień 2013 - 17:51

chcieli Cię postraszyć ;)

albo mają syf w systemie i nie rozróżniają studentów opłaconych z tymi którzy mieli "zagrożenie"


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#10 fantatic

fantatic
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 sierpień 2013 - 17:54

nie zrozumiales...

ja rzeczywiscie mialem zaleglosci, dostalem list w ktorym bylo wszystko wypisane nr albumu, dane itd. sie zgadzaly.

przez ten ponad miesiac bylem sto procent pewny ze zostalem wypisany, bo przeciez sami to napisali.

a dzisiaj dostaje takiego maila, a ja jestem zagranica....

boje sie ze z tego beda problemy, ze bede musial placic za cos jeszcze itd...



#11 fantatic

fantatic
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 sierpień 2013 - 18:07

Na podstawie art.104 1kpa. art.190 ust.2 pkt.3 ustawy z dnia 27 lipca 2005r. prawo o szkolnictwie wyzszym oraz 19ust 1pkt 5 regulaminu studiow wszop.
 
skreslam Pana...
ze studiow ... stopnia.
 
Uzasadnienia
zgodnie z art 104 1kpt organ administracji publicznej zalatwia sprawe przez wydanie decyji
od niniejszego decyzji przysluguje odwolanie od REktora wszop za posrednictwem dziekana, w terminie do 14 dni od daty jej otrzymania.


#12 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 sierpień 2013 - 23:09

na jakiej uczelni/studium zrobie ratownika medycznego, gdzie polecacie, 1,5roku to trwa? interesuje mnie tez kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, gdzie da się zrobić?

Nie ma już studium, od tego roku zlikwidowali policealna. Pozostały tylko studia wyższe.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#13 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 29 sierpień 2013 - 23:13

dzięki, robilem pare dni temu rozeznanie i sie własnie o tym dowiedzialem... no trudno :)


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#14 Pacior

Pacior
  • SK1964
  • LokalizacjaLigota/Piotrowice

Napisano 30 sierpień 2013 - 07:25

Miro, ratownika medycznego zrobisz na pewno na ŚUM- ie i w Wyższej Szkole Medycznej w Sosnowcu na ul. Wojska Polskiego.



#15 Mozz

Mozz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 wrzesień 2013 - 17:10

Studiował - studiuje ktoś może administrację na UŚ zaocznie ? Posiada może ktoś jakieś notatki, materiały, ksera, książki ?



#16 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 02 wrzesień 2013 - 18:02

Miro, ratownika medycznego zrobisz na pewno na ŚUM- ie i w Wyższej Szkole Medycznej w Sosnowcu na ul. Wojska Polskiego.

dzieki, poki co jednak kombinuje zeby poradzic sobie bez takich studiów w moim fachu :prasa:


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#17 Pavveuek

Pavveuek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice - Ducha

Napisano 02 wrzesień 2013 - 18:16

Miro jak chodzi Ci tylko o papier bo domyślam się, że w straży na to patrzą to idź do Sosnowca, jak chce się czegoś nauczyć to idź na ŚUM (Ps. tyle że 90% tego ci się nigdy nie przyda. najwięcej bys się nauczył na Wiertniczej no ale niestety)

 

Ja aktualnie jestem na 3 semestrze pielęgniarstwa tam w sosnowcu i mam doskonałe porównanie ile się nauczyłem na Wiertniczej, a ile bym się nauczył w sosnowcu ... ale mi chodzi tylko o papier


WIELKA POLSKA


GKS KATOWICE


#18 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 02 wrzesień 2013 - 18:27

Studiował - studiuje ktoś może administrację na UŚ zaocznie ? Posiada może ktoś jakieś notatki, materiały, ksera, książki ?

 

to zalezy jakie masz przedmioty. Wszystko co niezbedne zeby zdac egzamin masz w dziale pomoce naukowe na forum wpia.



#19 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 03 wrzesień 2013 - 10:10

Miro jak chodzi Ci tylko o papier bo domyślam się, że w straży na to patrzą to idź do Sosnowca, jak chce się czegoś nauczyć to idź na ŚUM (Ps. tyle że 90% tego ci się nigdy nie przyda. najwięcej bys się nauczył na Wiertniczej no ale niestety)

 

Ja aktualnie jestem na 3 semestrze pielęgniarstwa tam w sosnowcu i mam doskonałe porównanie ile się nauczyłem na Wiertniczej, a ile bym się nauczył w sosnowcu ... ale mi chodzi tylko o papier

 

dzięki, póki co walcze o kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, to też jest sporo punktowane, a jak uda mi się zrobić to odpuszcze ratownika medycznego :)
 


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#20 GieKSik

GieKSik
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 04 wrzesień 2013 - 14:35

Studiuje ktoś zaocznie transport na polibudzie? Mam parę pytań.



#21 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 wrzesień 2013 - 14:36

Poszedł ktoś na Politechnikę do Gliwic -> Górnictwo i Geologia?


Dołączona grafika


#22 M..

M..
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 wrzesień 2013 - 15:49

Poszedł ktoś na Politechnikę do Gliwic -> Górnictwo i Geologia?


Co chcesz wiedziec ?



#23 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 wrzesień 2013 - 22:58

Czysta ciekawość czy ktoś znajomy bedzie ;)


Dołączona grafika


#24 Jacas

Jacas
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 05 wrzesień 2013 - 09:35

dzięki, póki co walcze o kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, to też jest sporo punktowane, a jak uda mi się zrobić to odpuszcze ratownika medycznego :)
 

kurs KPP moga robic czlonkowie WOPR,TOPR, GOPR itd. oraz pracownicy sluzb (policja, straz p. straz m.) Osoby prywatne nie moga zrobic takiego kursu.

Jesli nalezysz do ktorejs z grup to polecam  www.biurokadrmed.pl  kurs 2 weekendy z bardzo spoko instruktorami a  do tego na prawde dobrze szkola

 

Ratownika mozesz zrobic w medycznej szkole policealnej (na dąbrówce) -2 lata dziennie


  • MiRO lubi to

#25 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 wrzesień 2013 - 13:13

Ratownika mozesz zrobic w medycznej szkole policealnej (na dąbrówce) -2 lata dziennie

Było pisane, od tego roku skzolnego, zlikwidowano 2 letnie szkoły policealne RM.

 

 

Pavveuek, jak tam u Ciebie w Sosnowcu z poziomem nauczania na pielegniastwie?

Też taka rzeźnia jak na ŚUM z ilością godzin, materiału itd., czy w miarę lajtowo to wszystko wygląda?

Masz jakieś rozeznanie porównawcze pomiędzy ŚUM a tą WSM w Sosnowcu?

Bardziej celuje w zdobycie papieru.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych