Skocz do zawartości

Zdjęcie

GKS Katowice - Olimpia Grudziądz - 04.11 g.19:00

179 odpowiedzi w tym temacie

#26 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 listopad 2016 - 13:06

Ale po co mamy ściągać kolejnego napastnika, skoro i tak miałby siąść na ławce?

Dlaczego ma siadac?
Ja mam nadzieje ze Goncerz odejdzie bo tak jak juz dawno pisalem on swoje 5min mial lub bedzie chociaz rezerwowym bo potrzebujemy napastnika konkretnego. Strzelamy malo bramek

#27 Scarface WNC

Scarface WNC
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 01 listopad 2016 - 13:16

Gdzie ma odejść?? Nie jest w formie to raczej w zainteresowaniu Ekstraklasy nie będzie.
A na Polonie Bytom jest mimo wszystko za dobry.
Ja mam nadzieje, że się odmuli w końcu, a teraz bym spróbował z Lebedyńskim na szpicy.

Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 01 listopad 2016 - 13:16

#28 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 01 listopad 2016 - 14:45

Dobra już zaś nie przesadzajmy w drugą stronę, że skrzywdzimy Wołka nie dając mu teraz grać. Zagrał ok, ale nie wyróżniał się jakoś specjalnie występ poprawny na tle takiego rywala. Pokazał się na boisku, pokazał się przyszłym pracodawcom i trzeba myśleć co dalej. Moim zdaniem brak Wołka w składzie daje nam więcej dobrego niż jego obecność na boisku. Tym bardziej przy grze u siebie gdzie powiedzmy sobie szczerze na Wołka będzie większa presja bo wszyscy pamiętają jaką manianę odpierdzielał w meczach

No ale to co przemawia za Prokiciem? Przecież Prokić nie zagrał od dawna nawet tak średnio-dobrze, jak Wołek w Kluczborku. Na razie to jeden z większych niewypałów w stosunku do tego, na co liczyliśmy. Jasne można dać mu szansę z Grudziądzem, bo jest szybki, ale to na razie taki typowy Januszkiewicz, czyli jeździec bez głowy. Jak już nawet Brzęczek próbuje na skrzydle Abramowicza (jeszcze większy jeździec - ale on bez nóg), to pokazuje jak bardzo jest zawiedziony Prokiciem. No chyba, że pisząc, że Wołek ma iść na ławkę masz na myśli, by zagrał ktoś inny niż Prokić na skrzydle.

Przyjaźń jest wszystkim!

#29 Shellu

Shellu

Mentor Kosy

• LokalizacjaBukowa 1

Napisano 01 listopad 2016 - 17:39

Kosa Wołek nie zagrał źle, ale też nie było jakoś super.

Trochę wychwalanie go kojarzy mi się za wychwalanie Legii za 1:5 w Madrycie :)

Czyli każdy spodziewał się tragicznego występu, a skończyło się bez wstydu.

Prokić ostatnio jak wchodził na zmiany potrafił rozruszać zespół.

• irishman lubi to
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#30 zwierzak

zwierzak
  • SK1964

Napisano 01 listopad 2016 - 17:45

Brzęczka trudno zrozumieć, ale daje fajny znak, że każdy ma u niego szanse, a to jest ogromny plus w takich meczach jak z Olimpia, bo nikt nie może odpuścić, jeżeli chce grać regularnie. Chyba najeyższy czas także na Goncerza, żeby usiadł na ławce.
  • irishman i uzi lubią to
"PS Sezon stracony, bo nie można awansować? Po pierwsze można, a po drugie nawiązanie walki z czołówką pozwoli nam na nowo sprowadzić ludzi na stadion. Wlać nadzieję na nowy sezon. Zgrać drużynę. Zrobić atmosferę. Nigdy nie ma meczów o nic." - Kosa

#31 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 01 listopad 2016 - 23:21

Shellu - dlaczego zero meczów pauzy Alana?

#32 Bart

Bart
  • SK1964
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Napisano 01 listopad 2016 - 23:42

Bo pauza jest za 8 kartkę

#33 MaciekTZN

MaciekTZN
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 01 listopad 2016 - 23:44

Shellu - dlaczego zero meczów pauzy Alana?

Bo po 7 żółtych kartkach się nie pauzuje.

• PAWELS lubi to

#34 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 01 listopad 2016 - 23:54

Prokić ostatnio jak wchodził na zmiany potrafił rozruszać zespół.

Mówisz o tych 7 minutach z Górnikiem, gdzie spieprzył akcję nie wyprowadzając Fosy? ;-)

Ja tam uważam, że w żadnym swoim meczu Prokić nie zagrał choćby tak średnio-dobrze jak Wołek w Kluczborku. Inna sprawa, że grał zazwyczaj w spotkaniach z lepszymi rywalami. Ja bym tego Prokicia jak już to spróbował na szpicy, a nie na skrzydle. Ciekawe, jak to rozwiąże Brzęczek.

Przyjaźń jest wszystkim!

#35 MateuszM23

MateuszM23

Napisano 02 listopad 2016 - 00:38

Dajcie już se spokój z tym dawaniem szansy, dopiero jeden taki (Iwan) opuścił nasz klub i lada chwilę mam nadzieję to samo stanie się z Bębenkiem a Prokić nadaje się jedynie na ławkę z szansą do końca sezonu, my mamy walczyć o awans i potrzeba nam chłopa gotowego na już, który od razu wywalczy sobie skład i da cos swoja gra drużynie, dla mnie to priorytet obsadzenie tej pozycji w najbliższym okienku. 

#36 Sivvy_Brynów

Sivvy_Brynów

Napisano 02 listopad 2016 - 08:22

Jak po jednym meczu Wołkowicza można myśleć o dawaniu mu kolejnych szans ? Koleś za całokształt jest do odstrzału w trybie natychmiastowym.

• BadBoy i szwedzik lubią to

#37 ertai

ertai

Napisano 02 listopad 2016 - 08:47

jak można go skreślać akurat za mecz który dobrze zagrał? Może dłuższa przerwa dała mu do myślenia i inaczej zaczął podchodzić do swoich obowiązków.

#38 Sivvy_Brynów

Sivvy_Brynów

Napisano 02 listopad 2016 - 08:52

Niech się wykaże w rezerwach... Idziemy na awans, każdy mecz jest tym najważniejszym. Wolę minimalizować szansę, że Wołek coś spartaczy

#39 Patol

Patol
  • LokalizacjaToruń

Napisano 02 listopad 2016 - 10:02

jak można go skreślać akurat za mecz który dobrze zagrał? Może dłuższa przerwa dała mu do myślenia i inaczej zaczął podchodzić do swoich obowiązków.

Idąc tym tokiem myślenia to wychodzi na to że wcześniej mu się nie chciało i walił w. chuja, więc ktoś taki jest niepotrzebny.

A ja po prostu myślę że on jest piłkarsko słaby i pewnego poziomu nie przeskoczy.

Użytkownik Patol edytował ten post 02 listopad 2016 - 10:03

#40 blazej

blazej
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 02 listopad 2016 - 10:24

nikt go nie skreśla, na kolejny mecz z rywalem pokroju Kluczbork się może przydać, ale tak jak inni jestem zdania, że powinniśmy go trzymać z dala od pierwszego składu gdy gramy ważne mecze.

@kosa moim zdaniem Prokic całkiem poprawnie zagrał w Bielsku, zjebał tam setkę i zrobił stratę, ale ogólnie to był dobry jego mecz. Przemawiają też za nim umiejętności, które moim zdaniem ma większe i prędzej on odpali dobrą formę niż Wołek moim zdaniem.

#41 Gladiators64

Gladiators64

Napisano 02 listopad 2016 - 10:27

Zaraz się znajdzie ktoś kto wyczyta ze Leimonas wkońcu prosto kopnął piłkę i stwierdzi ze tez mógłby do Nas wrócić . Panowie więcej powagi . Przez właśnie tych zawodników na Blaszoku podczas meczu chula wiatr a wy byście im dali tylko dlatego szanse ze zaprezentował przeciętnie z ostatnią drużyna w tabeli. Naprawdę nie rozumie Was drużyna gra najlepiej od 10 lat wkońcu a Wam się rodzą jakieś pomysły z pietrzakami i Wolkowiczami . Coś krótka macie pamięć . Pietrzak pół roku temu mówił ze chce grać w wielkim klubie jakim jest wisla to teraz niech spierdala syn marnotrawny. A może jeszcze człapiacy Pitry do tego?
  • Seba lubi to

#42 Shellu

Shellu

Mentor Kosy

• LokalizacjaBukowa 1

Napisano 02 listopad 2016 - 10:34

Z Wołka już nic nie będzie, ale...

...decyzję Brzeczka będzie trzeba uszanować.

Wołek to idealny piłkarz zamieniający obraz - jest beznadziejny, ale potrafi zagrać 2-3 mecze z rzędu z bramkami, asystami...
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#43 Sivvy_Brynów

Sivvy_Brynów

Napisano 02 listopad 2016 - 10:44

Tego o Pietrzaku nie słyszałem. Jeśli to prawda to niech Wypierdala....

P.S ciekawe kto sobie jeszcze o nas przypomni. Bo widzę że jak się pojawiłą mega szansa na awans to wszyscy straceńcy zaczynają nagle grać x razy lepiej... Ciekawa przypadłość

Użytkownik Sivvy_Brynów edytował ten post 02 listopad 2016 - 10:45

• 19mózG64 lubi to

#44 irishman

irishman

Irishman - 1968

Napisano 02 listopad 2016 - 11:33

Niech się wykaże w rezerwach... Idziemy na awans, każdy mecz jest tym najważniejszym. Wolę minimalizować szansę, że Wołek coś spartaczy

No akurat Wołek gra na boku pomocy gdzie aż takiej odpowiedzialności nie ma jak np na obronie. No ale też trudno mi sobie wyobrazić po tych dziesiątkach meczów, w których go widziałem, że nagle przyda się drużynie w walce o awans.

Jasne, można podać przykłady piłkarzy, którzy też zostali skreśleni przez kibiców, a jednak się ogarnęli ale Krzysiek jest z nami już tyle lat, że trudno uwierzyć, w to aby tak miało być po jego jednym poprawnym meczu.

No, ale nawet gdyby tak miało być, to tym bardziej ciężko mu będzie pokazać dobra grę na Bukowej, gdzie po tych wszystkich latach ma mnóstwo uprzedzonych do siebie kibiców, na co sobie z resztą solidnie zapracował.

Jeśli chodzi o Prokicia, to oczywiście, że gra słabo. Ale tu po pierwsze zdaje się, że musi się przestawić na grę z boku, a wyłącznie tam widzi go Brzęczek. A po drugie, to w jego przypadku może działać trochę taka... mentalność sportowców (piłkarzy, siatkarzy, handbalistów itp.) z Bałkanów. Oni często jak im idzie, to potrafią grać genialnie, ale jak nie idzie, to nie idzie i kropka. Ja tam jednak ciągle wierze w Andreję - liczę, że jeden mecz, jedna bramka może wszystko zmienić o 180 stopni!

Użytkownik irishman edytował ten post 02 listopad 2016 - 11:42

• Zielu88 lubi to

"Ekstraklasa albo śmierć!!!"

#45 melok

melok
  • LokalizacjaImielin

Napisano 02 listopad 2016 - 12:06

To było coś w stylu "takiemu klubowi jak wisła sie nie odmawia"

#46 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 02 listopad 2016 - 13:15

Z Wołka już nic nie będzie, ale...

...decyzję Brzeczka będzie trzeba uszanować.

Wołek to idealny piłkarz zamieniający obraz - jest beznadziejny, ale potrafi zagrać 2-3 mecze z rzędu z bramkami, asystami...

Oby Prokić też się tego od Wołka nauczył i zagrał teraz 2-3 mecze na dobrym poziomie do końca roku ;-)

Błażej z Podbeskidziem graliśmy w 7. kolejce, a teraz będziemy grali szesnastą. Trochę mało daje.

Przyjaźń jest wszystkim!

#47 Gregg

Gregg
  • LokalizacjaOberschlesien/Wales

Napisano 02 listopad 2016 - 19:22

Odnośnie Pietrzaka to nie powinnismy na niego liczyć tylko dlatego ze zagrał pare meczy w EX. Przed odejsciem nikt nie narzekał ze odchodzi, średni poziom, nic specjalnego, ba wiekszośc na niego narzekała.
Jesli juz mamy dac komuś szanse to komuś kto bedzie wypluwał pluca za GieKSe a Pietrzak napewno do takich nie należy.
  • Krzyś lubi to

#48 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 02 listopad 2016 - 19:53

o co chodzi z tym Pietrzakiem??

#49 Gregg

Gregg
  • LokalizacjaOberschlesien/Wales

Napisano 02 listopad 2016 - 20:10

o co chodzi z tym Pietrzakiem??

Kosa rzucił newsa ze jest przymierzany do nas. Wiecej w temacie transferów.

#50 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 02 listopad 2016 - 20:17

aha. jak dla mnie niech się wali na ryj

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych