Skocz do zawartości

Zdjęcie

GKS Katowice - Olimpia Grudziądz - 04.11 g.19:00

179 odpowiedzi w tym temacie

#1 Flame

Flame
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice-Kostuchna

Napisano 31 październik 2016 - 13:22

Mecz z Kluczborkiem już historią, teraz w piątek potyczka z Grudziądzem. 

Olimpia ma tylko 3 pkt. przewagi na strefą spadkową i raczej fajerwerków nie ma w tym sezonie. W ostatniej kolejce zremisowali po totalnie bezbarwnym meczu ze Stomilem u siebie.

Notowania trenera Paszulewicza nie stoją zbyt wysoko i możemy się przyczynić do jego zwolnienia.

Szczególną uwagę trzeba zwrócić na Angielskiego(wicelidera strzelców) i mającego 12841 lat Marcina Kaczmarka w pomocy.

Użytkownik Flame edytował ten post 31 październik 2016 - 13:22

#2 blazej

blazej
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 31 październik 2016 - 13:41

Paszulewicz po ostatnim meczu stwierdził, że cieszy go zero z tyłu bo w przypadku jego zespołu jest to dość niespotykane.

Trzeba podejść do meczu na mega koncentracji i zrobić swoje w ataku. Teraz wymieniłbym Wołkowicza na Prokica na skrzydle. Wołek ok zagrał z Kluczborkiem poprawnie, ale gra na B1 to zupełnie inna sprawa dla niego. Dodatkowo rywal lepszy.

• irishman lubi to

#3 Homer

Homer

Napisano 31 październik 2016 - 16:13

Co z Prażnovskim ? Będzie mógł grać w piątek ?

#4 Murzyn81

Murzyn81
  • LokalizacjaGwiazdy/ Świętochłowice

Napisano 31 październik 2016 - 16:28

Z tym Lebedyńskim coś wiadomo, czemu grzał ławę?

#5 Stęga

Stęga
  • SK1964
  • LokalizacjaPiotrowice

Napisano 31 październik 2016 - 16:30

Z tym Lebedyńskim coś wiadomo, czemu grzał ławę?

bo na boisku może przebywać jednocześnie 11 zawodników drużyny gości

#6 Murzyn81

Murzyn81
  • LokalizacjaGwiazdy/ Świętochłowice

Napisano 31 październik 2016 - 16:32

Takiś mądry?

#7 Stęga

Stęga
  • SK1964
  • LokalizacjaPiotrowice

Napisano 31 październik 2016 - 16:34

grał Wołkowicz Fosa Mandrysz Goncerz, czego nie rozumiesz? nikt nie będzie pisał o ew. dolegliwościach Lebedynskiego (o ile takie są/były) zeby nie ulatwiac zadania przeciwnikom, proste

#8 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 31 październik 2016 - 16:48

grał Wołkowicz Fosa Mandrysz Goncerz, czego nie rozumiesz? nikt nie będzie pisał o ew. dolegliwościach Lebedynskiego (o ile takie są/były) zeby nie ulatwiac zadania przeciwnikom, proste

:lol:

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.

#9 Adi1k964

Adi1k964
  • SK1964

Napisano 31 październik 2016 - 17:07

Czerwiński  7 żółtych?   ile meczów  pauzy?

#10 Shellu

Shellu

Mentor Kosy

• LokalizacjaBukowa 1

Napisano 31 październik 2016 - 17:42

Zero.

• Adi1k964 lubi to
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#11 TyperGS

TyperGS

Napisano 31 październik 2016 - 18:44

Szczególną uwagę trzeba zwrócić na Angielskiego(wicelidera strzelców) i mającego 12841 lat Marcina Kaczmarka w pomocy.

Ksywa Kaczmarka to mumia?

Użytkownik TyperGS edytował ten post 31 październik 2016 - 18:54

#12 Shellu

Shellu

Mentor Kosy

• LokalizacjaBukowa 1

Napisano 31 październik 2016 - 18:57

Tutanchamon ponoć - serio tak gdzieś kiedyś było napisane :D

• TyperGS lubi to
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#13 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 31 październik 2016 - 19:00

Uważam, że Wołkowicz zasłużył, by zagrać od pierwszej minuty z Olimpią. Byłoby to bardzo nie fair wobec niego, gdyby w pierwszym składzie wyszedł słaby Prokić. Tak jak kiedyś Garbacik zagrał zamiast słabego Praznovskiego w meczu ze Stalą Mielec i potem to on wyszedł w jedenastce w Tychach.

Przyjaźń jest wszystkim!

#14 TyperGS

TyperGS

Napisano 31 październik 2016 - 19:15

Uważam, że Wołkowicz zasłużył, by zagrać od pierwszej minuty z Olimpią. Byłoby to bardzo nie fair wobec niego, gdyby w pierwszym składzie wyszedł słaby Prokić. 

Wszystko w głowie Jerzego, w Kluczborku wyszedł na boisko słaby Grzegorz co było moim zdaniem bardzo niesprawiedliwe dla Mikołaja ( wiem wiem to nie takie proste kapitana na ławie posadzić). Najważniejsze że wygrywamy i decyzje trenera moim zdaniem na dzień dzisiejszy są niepodważalne. Jakim składem wyjdziemy teraz?. Ważne by zwycięskim!

Użytkownik TyperGS edytował ten post 31 październik 2016 - 19:53

• kosa i irishman lubią to

#15 La Beneamata

La Beneamata

Napisano 31 październik 2016 - 22:04

Ja jestem ciekaw kiedy obudzi się Prokić. Można było wiązać z nim spore nadzieję, a tymczasem w żadnym meczu tak naprawdę nam nie pomógł. Zarówno Prokić i Bębenek powinni być wyróżniającymi się graczami na tle 1. ligi, a grają zupełne nic. Bębenek to już kompromitacja kompletna...

#16 Shellu

Shellu

Mentor Kosy

• LokalizacjaBukowa 1

Napisano 31 październik 2016 - 22:07

Ja bym dał Mandrysza i Prokića na skrzydła.

• irishman lubi to

#17 Scarface WNC

Scarface WNC
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 31 październik 2016 - 22:11

Ja jestem ciekaw kiedy obudzi się Prokić. Można było wiązać z nim spore nadzieję, a tymczasem w żadnym meczu tak naprawdę nam nie pomógł. Zarówno Prokić i Bębenek powinni być wyróżniającymi się graczami na tle 1. ligi, a grają zupełne nic. Bębenek to już kompromitacja kompletna...

Prokić na tle II ligi a nie I ligi.
Z Bębenkiem sie zgadza.

#18 sajmonczan

sajmonczan
  • SK1964

Napisano 31 październik 2016 - 23:02

Olimpia to bardzo młoda drużyna. Po prostu trzeba ich wypunktować i nie dać szansy rozwinąć skrzydeł. Bardzo nierówni więc trzeba to wykorzystać. 

Oni mają kilku młodzieżowców w wyjściowym składzie. 

• polo77 lubi to

#19 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 01 listopad 2016 - 07:08

Trzeba od pierwszej minuty zwiazac rywalom nogi naszym dopingiem.
Decyzje trenera owszem do tej pory dobre ale spróbowałbym wpuścić gonzo na podmęczonych rywali. Kiedys ten wariant dawal nam kilka goli dzieki czemu Goncerz przebił sie do pierwszego skladu na stałe, prawda? Jest to mądry piłkarz i pewnie zrozumiałbyy taka decyzję. Jest tez ambitny i nie odpuściłby sobie walki o powrot do pierwszego skladu.

Usatysfakcjonowany bede jak kazdy inny ze skromnego 1:0, ale fajnie byloby zobaczyc festiwal strzelecki w naszym wykonaniu zwlaszcza ze gramy u siebie ;)

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

#20 szwedzik

szwedzik

Napisano 01 listopad 2016 - 09:02

Gonzo ma problem ze soba. Nie udaje mu się przyjmować prostych piłek albo dokładnie podać. Podmęczony rywal tutaj może nie wystarczyć aby zagrał lepiej.

Festiwal strzelecki to nie u Nas,mamy czesto wyniki 1:0 ,słaba skuteczność robi swoje,takiej obrony jak mamy to nie ma nikt w lidze,dlatego jestesmy tak wysoko w tabeli,z przodu zawsze coś wpada.Oby do końca rundy dolecieć z taką formą a potem ściągnąć napastnika.

Prokić jak przychodził to myslałem że to będzie ogromne wzmocnienie,a obecnie jest troche nie wypałem chociaż u Nas bywały dużo,dużo gorsze nie wypały i wierze że w koncu się przebudzi,wiąże z nim duże nadzieje nadal.

#21 blazej

blazej
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 01 listopad 2016 - 09:25

Dobra już zaś nie przesadzajmy w drugą stronę, że skrzywdzimy Wołka nie dając mu teraz grać. Zagrał ok, ale nie wyróżniał się jakoś specjalnie występ poprawny na tle takiego rywala. Pokazał się na boisku, pokazał się przyszłym pracodawcom i trzeba myśleć co dalej. Moim zdaniem brak Wołka w składzie daje nam więcej dobrego niż jego obecność na boisku. Tym bardziej przy grze u siebie gdzie powiedzmy sobie szczerze na Wołka będzie większa presja bo wszyscy pamiętają jaką manianę odpierdzielał w meczach

#22 adamooo

adamooo
  • Lokalizacjatauzen

Napisano 01 listopad 2016 - 09:35

Tak naprawde to Brzeczek ma duze pole manewru w przodzie i moze z przodu zagrac Prokicem i Mikolajem ,bo konsekwencji jakie wyciagną i odstawil po kilku kiksach Praznowskiego ,jakos wobec Gonza nie umie wyegzekwowac.Narazie bronia go wyniki ,ale widze ze wiekszosc piszacych eidzi ze niektore jego decyzje sa co najmniej dziwne.W piatek kolejne 3 pkt. do zdobycia ?wiec mozemy sie spodziewac zmian w wyjsciowej jedynastce ,oby z dobrym dkutkiem aa bedziemy liderem.
.
  • irishman lubi to

#23 Flame

Flame
  • LokalizacjaKatowice-Kostuchna

Napisano 01 listopad 2016 - 09:41

On nie odpierdzielał maniany, tylko właśnie się starał i pokazywał pełnię swoich możliwości... :szydera:

#24 irishman

irishman

Irishman - 1968

Napisano 01 listopad 2016 - 11:02

Gonzo ma problem ze soba. Nie udaje mu się przyjmować prostych piłek albo dokładnie podać. Podmęczony rywal tutaj może nie wystarczyć aby zagrał lepiej.

Festiwal strzelecki to nie u Nas,mamy czesto wyniki 1:0 ,słaba skuteczność robi swoje,takiej obrony jak mamy to nie ma nikt w lidze,dlatego jestesmy tak wysoko w tabeli,z przodu zawsze coś wpada.Oby do końca rundy dolecieć z taką formą a potem ściągnąć napastnika.

Prokić jak przychodził to myslałem że to będzie ogromne wzmocnienie,a obecnie jest troche nie wypałem chociaż u Nas bywały dużo,dużo gorsze nie wypały i wierze że w koncu się przebudzi,wiąże z nim duże nadzieje nadal.

Ale po co mamy ściągać kolejnego napastnika, skoro i tak miałby siąść na ławce?

Przecież jest Lebedyński, nie próbowaliśmy także jeszcze wariantu z Prokiciem na szpicy - jak się nie sprawdzi także tam, to wtedy możemy oceniać go jako niewypał transferowy.

"Ekstraklasa albo śmierć!!!"

#25 SIMON

SIMON
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 01 listopad 2016 - 12:21

Prokić to jest gość do szybkiego ataku , tylko brakuje mu pewności siebie a to sie przekłada na skuteczność. Postawiłbym na niego zamiast Goncerza na szpicy, ale nie w meczu z Grudziądzem bo tu będzie atak pozycyjny gdzie On sie nie nadaje.

W piątek Mikołaj za Grzesia i o wynik jestem spokojny.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych