Skocz do zawartości


Zdjęcie

Marsz Niepodległości 2013


151 odpowiedzi w tym temacie

#26 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 listopad 2013 - 11:06

http://feedly.com/k/1iTCvzo

#27 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2013 - 17:12

Marsz rozwiązany. Płonie brama amb. Rosji.

 

Rozlew krwi teraz będzie.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#28 mrinda

mrinda
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2013 - 17:14

Banda patriotycznych dzikusów rozpierdala własną stolice.

 

+ za spalenie tęczy tym jebanym homo



#29 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2013 - 17:32

Odpoczniesz sobie od forum przez jakiś czas...


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#30 Pouchkine

Pouchkine
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2013 - 18:30

To uczestnicy marszu zostali zaatakowani przez tęczę, bramę ambasady i kostkę brukową. Przecież wiadomo, że manifestanci są pokojowo nastawieni.


გკს კატოვიცე – სილეზიური საფეხბურთო კლუბი, დაარსდა 1964 წელს


#31 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 11 listopad 2013 - 18:40

dobra, wypierdalac z tym lewactwem. Gieksa to prawicowy klub i nie ma miejsca na czerwone pierdolenie. Do widzenia.



#32 JACA

JACA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTAUZEN

Napisano 11 listopad 2013 - 18:47

Jak ktos ma Republika TV niech sobie zobaczy co wyprawia ta jebana milicja...To jest dalej najzwyklejsze ZOMO...Brutalne wyłapywnaie i zatrzymywanie ludzi w podeszłym wieku czy znecanie się nad nieprzytomnym gościem...


  • Naujox i Bart lubią to

#33 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2013 - 18:48

To uczestnicy marszu zostali zaatakowani przez tęczę, bramę ambasady i kostkę brukową. Przecież wiadomo, że manifestanci są pokojowo nastawieni.

Jeszcze ktoś chce się odezwać w podobnym tonie i pożegnać z forum ? 


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#34 Francmauren

Francmauren
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2013 - 19:34

[post usunięty, prywatne dane]



#35 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2013 - 19:42

Skończ wpierdalać te koksy, bo ewidentnie Ci na łeb poszło Panie JOH.

 

*ban za ułatwianie pracy policji


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#36 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2013 - 19:52


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#37 marcel0001

marcel0001
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2013 - 20:17

dobra, wypierdalac z tym lewactwem. Gieksa to prawicowy klub i nie ma miejsca na czerwone pierdolenie. Do widzenia.

 

Czemu piszesz, że GieKSa to prawicowy klub? Przecież upodobania polityczne nie powinny mieć znaczenia, bo przecież chodzi o to że jesteśmy GieKSą. Po co się mamy dzielić przez jakiś buraków z sejmu którzy nas rzekomo reprezentują.

 

A co do tego co miało miejsce na Marszu Niepodległości, to jak kogoś tam nie było(w tym mnie) to nie powinien się wypowiadać, bo z mediów wiadomo, że dowiemy się tego co oni chcą żebyśmy się dowiedzieli...


  • Johny lubi to

#38 KAPUSTA

KAPUSTA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaCentrum Katowic

Napisano 11 listopad 2013 - 20:27

Ale osoby ktore sie tutaj wypowiadają nie mają tylko informacji z tv



#39 Stęga

Stęga
  • SK1964
  • LokalizacjaPiotrowice

Napisano 11 listopad 2013 - 21:16

krew człowieka zalewa, patrząc na skalę incydentów to Straż MN działała b.dobrze co widać chociażby na filmie z początku starć przy skłocie lewarów

jebane media kłamią w żywe oczy, poziom skurwienia TVNu powoli osiąga TVP 1, która w teleexpresie podawała, ze w "marszu środowisk nacjonalistycznych i narodowych idzie kilka tysięcy osób" oczywiście urywki to wyłącznie jakieś dymy/raca i w chuj radiowozów

wsi24 przez dobre 10 min pokazywało skupisko psów (na oko grubo ponad 300 + armatki), które przegania wszystkich z drogi, oczywiście nikt ich nie atakował, sunęli całą szerokością, po czym z tyłu wspiera ich kolejna formacja grubo ponad 200 kasków, kto tym wszystkim kurwa dowodzi? jakim trzeba być łbem żeby tak liczną grupe wysłać na +/- 100 osób?! nie wiem jakie te psy miały zadanie, i po co ich wystawili na ulice ale to całe rozwiązanie marszu + taka liczba psów w jednym miejscu to za chuj nie był przypadek, skończyło się chyba i tak dobrze...

 



#40 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 11 listopad 2013 - 22:09

Oczywiście, że nie przypadek. Rozjebało mnie dzisiaj jak odbierałem mamę z dworca PKS w Katowicach. Czytałem, że utrudniali wyjazdy z dworców ludziom do Warszawy. Idę spokojnie przez ulicę, pusto jak chuj, zero aut, zero ludzi, zero psów, po czym widzę wchodząc na dworzec radiowóz między autokarami pełny psów, za chwilę drugi radiowóz...Pewnie scenariusz ten sam..



#41 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 11 listopad 2013 - 22:46

Jeszcze ktoś chce się odezwać w podobnym tonie i pożegnać z forum?

Tak, ja mam ochotę się wypowiedzieć. A jeśli okaże się, że to nie forum GieKSiarzy, a jakichś prawolucjonistów czy ki chuj wie kogo,to chyba i pożegnać się będzie trza.

 

Po obejrzeniu relacji z obu stron (by Wyborcza + TVN vs. Republika TV) stwierdzam, że jak ktoś tam nie był, nigdy nie dowiemy się, jak było. Bo dla mnie ani fanatycznie antykibicowskie media, ani PiS-owscy szczekacze pokroju Pospieszalskiego wiarygodni nie są.

 

Jeśli by tak było, jak pokazuje TVN, byłoby to skrajne kurewstwo ze strony uczestników i organizatorów marszu. A także debilizm, bo wiadomo, że wiadome służby na coś takiego czekają. Jeśli wierzyć wersji Republiki, maszerowały spokojne, przyjaźnie nastawione do świata baranki, w co nawet człowiek o inteligencji 5. klasy podstawówki nie uwierzy.

 

Stęga, co do jakości pracy straży marszu,to zjednych filmików wynika, że działała bardzo dobrze, jednak inne źródła informują, że przepuszczała uczestników marszu pod squat. Tak samo jedni twierdzą, że narodowcy zaczęli ciepać flaszkami z benzyną, inni, że - squatersi. Jestem przekonany, że prawda leży kajś pośrodku, 

 

Chujowo, że był ten incydent pod ruską ambasadą. Nie wiem, jak to wygląda w świetle prawa, ale ambasady mają charakter eksterytorialny, więc może być z tego skandal dyplomatyczny. Ale właśnie, z drugiej strony - widać tu też brak wyobraźni ze strony organizatorów marszu. Na chuj ruska ambasada na trasie i jak ma się to do pokojowego charakteru demonstracji? Rozumiem marsze w rocznicę katastrofy smoleńskiej, ale co ma ruska ambasada do Święta Niepodległości? Skoro tak, to może należało zahaczyć jeszcze o ambasady Niemiec i Austrii? Jak dla mnie bezsens i właśnie brak wyobraźni.

 

@Mayek: chyba Ci się pomyliło ze Szkocją czy Izraelem, tam kluby mają ścisłe powiązania ze względu na politykę czy wyznanie. GieKSa to klub wszystkich GieKSiarzy i na szczęście nigdy żadna opcja polityczna nie zawłaszczy jej dla siebie. Tak samo jak środowiska prawolucjonistów nie zawłaszczą monopolu na patriotyzm. 

 

Jak dla mnie każde skrajne oszołomstwo, zarówno z lewa, jak i z prawa, graniczy z debilizmem. Aczkolwiek patriotyzmu w dosłownym tego słowa znaczeniu nie wyklucza.

 

Dziękuję, dobranoc.


  • świstak i marcel0001 lubią to

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#42 Jurek

Jurek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2013 - 22:57

Tak samo jedni twierdzą, że narodowcy zaczęli ciepać flaszkami z benzyną, inni, że - squatersi. Jestem przekonany, że prawda leży kajś pośrodku, 

 

 

nawet na GW piszą że mołotow poleciał z dachu



#43 Stęga

Stęga
  • SK1964
  • LokalizacjaPiotrowice

Napisano 11 listopad 2013 - 23:08

ciekawe bo ja wyczytałem, że

 

 

 

Na zdjęciach naszego fotoreportera widać, jak w środku Przychodni płonie ogień. Budynek był obrzucony koktajlami Mołotowa. Część mieszkańców schroniła się na dachu. Squat - jak mówią jego mieszkańcy - nie został spalony tylko dlatego, że bardzo szybko gasili wrzucane butelki z ogniem. 


#44 Jurek

Jurek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2013 - 23:12

relacji live na gw nie śledziłem :) przeglądałem tylko newsy na różnych portalach.



#45 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2013 - 23:18

Marszowcy zaatakowali skłot, co z tego ? Mołotowy przygotowane na dachu pewnie do celów naukowych ta ? Z tym ścierem inaczej prowadzić dialogu się nie da, już nawet nie mówię o tym, że zajmują budynek oczywiście nielegalnie. Banda ćpunów i tyle.

 

Jeśli by tak było, jak pokazuje TVN, byłoby to skrajne kurewstwo ze strony uczestników i organizatorów marszu. A także debilizm, bo wiadomo, że wiadome służby na coś takiego czekają. Jeśli wierzyć wersji Republiki, maszerowały spokojne, przyjaźnie nastawione do świata baranki, w co nawet człowiek o inteligencji 5. klasy podstawówki nie uwierzy.  

 

Powiem Ci tak chopie, jak ktoś jest w stanie rozpocząć zdanie od tak skrajnej głupoty jak dywagacje czy mogło być tak jak pokazuje TVN to ja nie mam pytań i generalnie powinnienem już tutaj uciąć dyskusję. 

Nie wiem, jak to wygląda w świetle prawa, ale ambasady mają charakter eksterytorialny, więc może być z tego skandal dyplomatyczny.

Ciekawe czy tak samo się przejmowałeś skandalem dyplomatycznym gdy Rosjanie niszczyli materiał dowodowy, albo teraz jak w nieskończoność przetrzymują własność naszego rządu (wrak). Bez porównania do budki zbitej z kilku desek. Fakt, faktem, że kacapy to rozegrają na swój sposób i po raz kolejny upokorzą Tuska i jego bandę.

 

Po obejrzeniu relacji z obu stron (by Wyborcza + TVN vs. Republika TV) stwierdzam

 

Tu po raz kolejny się ośmieszasz, bo TV Republika nie była tutaj jedną ze stron. Kaczyński przecież odciął się od Marszu, a co za tym idzie Sakiewicze i jego media też.

 

Rozmawiałem z wieloma uczestnikami Marszu, np. Ci co szli z przodu przy samej ciężarówce z nagłośnieniem w ogóle nie wiedzieli o jakiś gonitwach. Normalny spokojny pochód.

 

 


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#46 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2013 - 23:21

Tak, ja mam ochotę się wypowiedzieć. A jeśli okaże się, że to nie forum GieKSiarzy, a jakichś prawolucjonistów czy ki chuj wie kogo,to chyba i pożegnać się będzie trza.

 

Nie insynuuj kurwa, bo nienawidzę tego strasznie. Mrinda dostał bana, bo pośrednio obrażał naszych kolegów, którzy pojechali tam grupą to raz. Dwa, od dawna w wielu tematach pierdolił takie głupoty, że się nie dało tego czytać.


  • Zielu88 lubi to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#47 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2013 - 23:27

Z tym marszem jest tak jak z Korwinem.

Wszystko w słusznej sprawie ale "marketing i otoczka medialna" bliska 0



#48 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2013 - 23:29

vPHhgp2.jpg


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#49 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2013 - 23:57

Na rozluźnienie tematu:

 

 



#50 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 listopad 2013 - 23:58

http://www.vesti.ru/...html?vid=552394

 

1 minuta, leci pokojowy koktajl od obrońców skłotu.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych