Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liga Mistrzów i Liga Europejska 2016/2017


352 odpowiedzi w tym temacie

#151 kurra

kurra
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 marzec 2017 - 22:52

Kurwa mac..Przy stanie 3-1 dla Barcelony dostalem takie oto info od znajomego, ktory sledzi 24h gielde z bukmacherki.

"Pelno wplat na awans Barcelony, mecz wyglada na ulozony."

 

 

 

:)



#152 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 marzec 2017 - 22:56

Ja przy wyniku 2:0 po kursie 4 pusciłem awans Barcy razem z Manchesterem... :) No i Manchester jak to on.

Ogolnie wkurwiają mnie te jebane nurki.Suarez i Neymar to powinni w piłke wodną grać pizdy.



#153 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 08 marzec 2017 - 23:15

PSG samo sobie winne. Cavani i Di Maria mogli zabić mecz, nawet jak sędzia miał gest wobec Barcelony z karnym.

#154 Banditen

Banditen
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPolska

Napisano 08 marzec 2017 - 23:16

Chuj postawia Ci kebaba ale tego w Mikołowie.

Nie będę Ci dupy bronił tylko dlatego, że chcesz sobie pojeść.
  • Junior i Mateusz lubią to

#155 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 08 marzec 2017 - 23:17

Czuć rękę mera Paryża.

Miastu nie na rękę był ten awans. Ten mecz śmierdział jak z Camp Nou do Wieży Eiffel'a.


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#156 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 marzec 2017 - 23:18

PSG samo sobie winne.

Całkowita zgoda. Kompletnie zła taktyka albo raczej jej brak pozbawila ich praktycznie pewnego awansu.

Użytkownik szwedzik edytował ten post 08 marzec 2017 - 23:19


#157 kibard

kibard
  • SK1964

Napisano 08 marzec 2017 - 23:24

Tak jest kurwa! Jak GieKSa awansuje do ekstraklasy w takim samym stylu to koło Chuja mi to będzie latać. Przez rok będą pamiętać, a potem tylko wynik :)

#158 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 marzec 2017 - 23:24

Shellu, bedziesz tak pierdolil, ale moge cie merytorycznie zagiac z tym, ze miastu nie na reke awans Gieksy. Mozesz sobie gadac co chcesz i faktycznie pewne fakty byly naginane, ale tez pewne fakty mogly byc lub byly prawdziwe. Nie sposob teraz to sprawdzic odnosnei kwot puszczanych na mecz, ale jedno jest pewne. Ty nie masz zielonego pojecia jak zachowuje sie gielda zakladow przy ustawce, jak sie ustawia mecze, jak sie kurs ksztaltuje itd. Ale bedziesz pierdolil i sugerowal, ze ty jestes lepszy kibic, bo ja napisalem, ze mecz WYGLADA (!!!!!!) jakby byl ustawiony. Pierdolic bedziesz o tym do skutku, a jak awansujemy to w ogole bedizesz gadal "a gadali, ze ustawiony". Nie kurwa, nie gadali. Sa jednak pewne przeslanki, ze moglo tak byc. Nie trzeba se wrzucic polki do bramki jak Jojko, zeby ustawic mecz.

 

A o miescie to se tylko przypomnij kiedy Uszok mowil "biore go". Chyba do dupy chyba i nie sobie, tylko kibicom. I miastu nie na reke awans, bo bedzie presja na stadion. Jezeli ktos uwaza, ze to zdanie poprzednie jest nieprawdziwe to jest idiota. To jest fakt taki jak to, ze rano bedzie wschod slonca. Jezeli Gieksa awansuje, to miasto bedzie mialo presje na stadion, lub gre na Slaskim. Tak czy inaczej bedzie presja na stadion i im jest ten awans nie na reke.

Nie ogladalem meczu, ale cud Barca zrobila. Nawet jak im sedzia przy 1 golu pomogl, to nie zmienai to faktu, ze paryz cioty. Nawet w sumie bez tego meczu paryz to cioty :chamisko:



#159 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 08 marzec 2017 - 23:31

Shellu, bedziesz tak pierdolil, ale moge cie merytorycznie zagiac z tym, ze miastu nie na reke awans Gieksy. Mozesz sobie gadac co chcesz i faktycznie pewne fakty byly naginane, ale tez pewne fakty mogly byc lub byly prawdziwe. Nie sposob teraz to sprawdzic odnosnei kwot puszczanych na mecz, ale jedno jest pewne. Ty nie masz zielonego pojecia jak zachowuje sie gielda zakladow przy ustawce, jak sie ustawia mecze, jak sie kurs ksztaltuje itd. Ale bedziesz pierdolil i sugerowal, ze ty jestes lepszy kibic, bo ja napisalem, ze mecz WYGLADA (!!!!!!) jakby byl ustawiony. Pierdolic bedziesz o tym do skutku, a jak awansujemy to w ogole bedizesz gadal "a gadali, ze ustawiony". Nie kurwa, nie gadali. Sa jednak pewne przeslanki, ze moglo tak byc. Nie trzeba se wrzucic polki do bramki jak Jojko, zeby ustawic mecz.

 

Ty dalej uważasz, że GieKSa zremisowała w Chojnicach, bo taka była ustawka u buka? Czy może już jednak bardziej dlatego, bo Krupa dzwonił do Brzęczka? Głupi jesteś jak but i z postu na post stajesz się głupszy. 

 

Naprawdę jeśli ktoś uważa, że w Chojnicach była ustawka jest głupi. Ba, jeśli nawet ktoś ma część podejrzenia, jakąkolwiek przesłankę, to jest głupi. Nie da się tego inaczej wytłumaczyć.


Użytkownik kosa edytował ten post 08 marzec 2017 - 23:40

  • Junior i zwierzak lubią to

Przyjaźń jest wszystkim!


#160 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 marzec 2017 - 23:40

Nigdy nie uwazalem, ze to byla ustawa. Glupi jest ten, kto ze zdania "mecz WYGLĄDA jakby byl ustawiony" uklada sobie w glowie "mecz byl ustawiony" i pisze feletiony o tym.

 

Moje teksty:

 

1) "Bo wygląda mi to na w huj ustawke. Serio czuje tu rękę miasta."

 

WYGLADA!!! Kurwa wyglada. Nie jest ustawione, tylko wyglada, bo przestali na grac, a mielismy ich w garsci. Napisalem to w poscie:

 

"Człowiek już ma wizję, że Krupa zadzwonił do klubu i powidzial, że huja ma być z awansu, bo i tak nie będzie kaj grac.
A tak serio, to pojebanie gramy. Nie wiem jak się można tak nagle spierdolic w ciągu 10 minut."

 

Człowiek ma wizje, bo przestali grac. Nikt nie mowi, ze tak jest. Ten post to bardziej szydera/ironia/czarne wizje po 10 latach gowna!

 

Reke miasta rozwijam w poscie nastepnym:

 

2) "Potrzeba zmiany właściciela. Z tym właścicielem nie ma presji na wynik. Jak nie awansują, to nic im się nie stanie."

 

Czy to nie jest prawda? Nic im sie nie stanie. To jest najprawdziwszy fakt. Jak nie awansujemy to miasto zas da kase, moze da AASA. Pensje sie nie zmienia, poszukamy transferow i bedizemy zas probowac.

 

 

Gdzie napsialem nieprawde?

Gdzie napsialem, ze uwazam, ze mecz sprzedany?!! Gdzie napisalem, ze byla ustawka u buka? Gdzie napisalem, ze Krupa dzwonil? Napisalem, ze takie wizje sie rodza po przebiegu meczu i po tkwieniu w tym gownie, a dodatkowo dochodza do tego informacje o stadionie. Zaprzeczysz? Miasto buduje stadion, czy sie miga? Jest miastu na reke awans? Jest? Nie jest.


  • Krzyś, JACA i harry64 lubią to

#161 Waldas

Waldas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 marzec 2017 - 23:51

Jak Barca nic nie grała w Paryżu, tak PSG nic nie pokazało w Barcelonie. Stracić taką przewagę to jednak trzeba umieć! ;) "Bramka" Iniesty to klasa, inteligencja zawodnika. Wolny Neymara piękny, choć lepsi bramkarze pewnie by się starali to wyciągnąć. Błąd w kryciu przy ostatniej bramce, gdzie 3 czy 4 zawoników Barcy było pozostawionych bez opieki, to są przykłady dlaczego PSG odpadło (ale sędzia również dołożył cegiełki). Ciekawe czy w Paryżu kibice będą obwiniać Krychowiaka, za to, że wszedł na boisko i stracili awans ;)

P.S. To, że kasa poszła na Chojniczankę czy na remis, to nie jest dziwne. Gdy grają dwie wyrównane drużyny i goście prowadzą, to dużo osób daje na żywo kasę na gospodarzy (czy remis), bo kursy idą w górę. Założę się, że ten sam buk w sobotę miał wiele zakładów na Romę (albo remis) jak Napoli wygrywało w Rzymie
  • kosa lubi to

#162 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 marzec 2017 - 23:56

To nie chodzi o to na kogo idzie kasa, tylko czy przesadnie dużo nie idzie na jedną w stron.
Ja nie pisałem o kwotach, sam byłem ciekawy, bo przestalismy grac. O tym była mowa. Nagle nam tlen odcielo, wyglądało to dziwnie. O kasie pisał ktoś inny.

#163 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 08 marzec 2017 - 23:59

Mayek czyli jak napiszę, że WYGLĄDASZ mi na pedofila, to będzie ok? Bo napisałem, że wyglądasz, a nie że nim jesteś? Albo jak napiszę, że WYGLĄDA na to, że jesteś śmierdzielem, to będzie ok? Kurwa zaraz się okaże, że byłeś 100 proc. pewny, że to nie jest ustawka, ale jak debil sobie napisałeś dla żartów, że tak to WYGLĄDA. 


Użytkownik kosa edytował ten post 08 marzec 2017 - 23:59

  • Dudi_1979 lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!


#164 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 09 marzec 2017 - 00:06

Gdzie napsialem, ze uwazam, ze mecz sprzedany?!! Gdzie napisalem, ze byla ustawka u buka?

Napisałeś to w zdaniu "Bo wygląda mi to na w huj ustawke. Serio czuje tu rękę miasta."

Mayek nie rób kurwy z logiki, bo właśnie takimi tłumaczeniami jak powyżej próbujesz udowodnić, że to my mamy problem z logiką.

Dla mnie nie ma różnicy czy powiesz "mecz był ustawiony" (sprzedany czy chuj wie jaki, nieważne), a "mecz wygląda mi na w chuj ustawiony". Możesz dowodzić teraz po fakcie, że użyłeś słowa "wygląda mi", co niby ma sugerować, że nie dałeś kategorycznego twierdzenia, ale no kurwa... Zasugerowałeś to w taki sposób, jakby tak było i nie bredź, że jest inaczej/

Rakiem wycofujesz się ze swojego zdania i zaraz napiszesz, że "tylko mi taka myśl przez głowę przemknęła, że może nie do końca czysto się wszystko odbyło".

PS. Kosa to dobrze przykładem zobrazował.
 


Użytkownik Shellu edytował ten post 09 marzec 2017 - 00:07

"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#165 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 09 marzec 2017 - 00:12

Rakiem wycofujesz się ze swojego zdania
 

 

 

"Człowiek już ma wizję, że Krupa zadzwonił do klubu i powidzial, że huja ma być z awansu, bo i tak nie będzie kaj grac.
A tak serio, to pojebanie gramy. Nie wiem jak się można tak nagle spierdolic w ciągu 10 minut."



#166 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 09 marzec 2017 - 00:13


2) "Potrzeba zmiany właściciela. Z tym właścicielem nie ma presji na wynik. Jak nie awansują, to nic im się nie stanie."

 

Czy to nie jest prawda? Nic im sie nie stanie. To jest najprawdziwszy fakt. Jak nie awansujemy to miasto zas da kase, moze da AASA. Pensje sie nie zmienia, poszukamy transferow i bedizemy zas probowac.

 

 

Gdzie napsialem nieprawde?

Gdzie napsialem, ze uwazam, ze mecz sprzedany?!! Gdzie napisalem, ze byla ustawka u buka? Gdzie napisalem, ze Krupa dzwonil? Napisalem, ze takie wizje sie rodza po przebiegu meczu i po tkwieniu w tym gownie, a dodatkowo dochodza do tego informacje o stadionie. Zaprzeczysz? Miasto buduje stadion, czy sie miga? Jest miastu na reke awans? Jest? Nie jest.

 

 

 

Czy może już jednak bardziej dlatego, bo Krupa dzwonił do Brzęczka?

 

 

moze to skomentujecie?



#167 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 09 marzec 2017 - 00:14

tak wierze w ustawke, ze widzimy sie na Stomilu :chamisko:



#168 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 09 marzec 2017 - 09:53

Mayek serio pierdolisz glupoty i sie nie dziwie,ze Ci cisna.
Kurwa mecz w telewizji ,to calkiem co innego,chocby ,to wygladalo niewiadomo jak dziwnie.
Mayek nie widziales reakcji lawki na zdobyte i stracone bramki,reakcji trenera,calej tej otoczki.
Kto twierdzi po transmisji telewizyjnej,ze mecz mogl byc ustawiony jest jebniety i szkoda slow na komentowanie takich glupot.
Telewizja,to nie mecz,to tylko ogladanie meczu w telewizji.

#169 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 09 marzec 2017 - 11:21

nie uwazam, ze byla ustawka.

 

Przeczytaj do 5 razy zanim przeczytasz to co na dole napisze (!!!)

 

Abstrahujac od tego meczu. jak ktos ustawia mecze, to nie skacze na lawce z radosci po stracie gola, nie ma glupich usmieszkow, i cala otoczka nie mowi "chcemy wjebac". W ustawionym meczu sie walczy, jest agresja, jest spina itd. Ale wynik sie zgadza.

Mam nadzieje, ze to potrafisz zrozumiec. Nie pisz zatem, ze byla spina. Zawsze jest! Zawsze sa reakcje trenera itd.

 

 

Nie uwazam, ze mecz Chojnice - GKS byl ustawiony. Jestem zawiedziony, ze nasi pilkarze przegapili szanse i wypuscili wygrana z reki, w gosc frajerski sposob.


  • Krzyś lubi to

#170 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 09 marzec 2017 - 11:52

karny do Barcy byl. Ludzie pisza, ze nurkowanie, ale uwiesil sie na nim, to ten sie wywrocil. Karny prawidlowy.


Użytkownik Mayek edytował ten post 09 marzec 2017 - 11:58


#171 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 09 marzec 2017 - 11:58

nie uwazam, ze byla ustawka.

 

Przeczytaj do 5 razy zanim przeczytasz to co na dole napisze (!!!)

 

Abstrahujac od tego meczu. jak ktos ustawia mecze, to nie skacze na lawce z radosci po stracie gola, nie ma glupich usmieszkow, i cala otoczka nie mowi "chcemy wjebac". W ustawionym meczu sie walczy, jest agresja, jest spina itd. Ale wynik sie zgadza.

Mam nadzieje, ze to potrafisz zrozumiec. Nie pisz zatem, ze byla spina. Zawsze jest! Zawsze sa reakcje trenera itd.

 

 

Nie uwazam, ze mecz Chojnice - GKS byl ustawiony. Jestem zawiedziony, ze nasi pilkarze przegapili szanse i wypuscili wygrana z reki, w gosc frajerski sposob.

Czy to znaczy że widziałeś już taki ustawiony mecz i reakcje jakie są? Chyba, że osobiście brałeś udział w takiej ustawce to wiesz?

 

A odnośnie meczu z Chojniczanką- lepiej by było jakbyś się nie pogrążał tymi pokrętnymi tłumaczeniami. Zaraz będziesz robił jeszcze rozbiór i analizę poszczególnych zdań, że tak na prawdę to całkowicie coś innego wynika z Twoich wpisów.

A Twoje ostatnie zdanie odczytuję, że jednak przyznajesz, że byłeś wkurwiony i dlatego rzuciłeś hasło o ustawieniu meczu. A że "przepraszam" nie chce Ci przejść przez gardło to niektóre typy tak mają i ja to rozumiem :)


  • kosa lubi to

#172 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 09 marzec 2017 - 12:01

to nie chodzi o to, co mi chce przejsc przez gardlo. Chodzi o to, ze jak nie mam dowodow to nie mowie "ustawka", tylko mowie, ze graja tak, jakby mecz byl ustawiony. Niektorzy dostrzega roznice, inni powiedza, ze to nie ma znaczenia. bo to to samo. A jednak jest cos takiego jak dowod i cos takiego jak podejrzenia i domysly oraz cos takiego jak relacja swiadka.

Nie ma sensu tego tematu ciagnac w nieskonczonosc, dobrze, ze jutro mecz. Mam nadzieje, ze nagle nie przestana grac i wygramy.



#173 zwierzak

zwierzak
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 marzec 2017 - 12:04

 

Niesamowita reakcja LE!! 


  • hermano lubi to

#174 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 marzec 2017 - 12:53

Niesamowita reakcja LE!! 

 

co w niej niesamowitego? cieszył się jak każdy kibic Barcy po takim meczu...

 

ale zastanawiam się czy tytuł frajerów roku jest odpowiedni dla PSG, czy bardziej już pod frajerów stulecia to podchodzi? 



#175 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 09 marzec 2017 - 14:17

https://gfycat.com/BowedOnlyChicken




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych