Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pierwsza liga - sezon 2016/2017

1941 odpowiedzi w tym temacie

#1901 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 22 grudzień 2016 - 11:51

A Shellu ty zaś swoje. Czy ja to uznaje za pewnik? Nie. Ale no nie można powidziec, że im specjalnie zależy, skoro robią takie pojebane ruchy "transferowe".

#1902 żywiec

żywiec
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 grudzień 2016 - 12:08

Ja też jakoś nie wierzę w chęci Chojniczanki, co do ZS to oni może i chcą tylko nie mają pojęcia jak i robią takie błędy jak my kiedyś !

Wszystko sie dobrze układa, 4/5 dobrych wzmocnień i robimy na wiosnę swoje a wtedy spokojnie będziemy walczyć o pierwsze miejsce w tej marnej lidze :)

#1903 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 22 grudzień 2016 - 12:42

Czy ja to uznaje za pewnik?

Czyli co, teraz takie Mayki maja rację, że Chojnice nie interesuje awans?

Przyjaźń jest wszystkim!

#1904 szwedzik

szwedzik

Napisano 22 grudzień 2016 - 15:05

Zostajemy My i miedz

Dzieki za info!

#1905 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 22 grudzień 2016 - 16:08

Dobra Piotrze. Braklo tam emotikona. Biorę to na klate. Jak to tam jest naprawdę i tak się nie dowiemy. Chyba że awansuja :)

#1906 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 22 grudzień 2016 - 18:27

Braklo tam emotikona.

Tak jest za kazdym razem jak Mayek jebnie babola :) - jest emotka hehe  

• Lars lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.

#1907 Shellu

Shellu

Mentor Kosy

• LokalizacjaBukowa 1

Napisano 23 grudzień 2016 - 01:56

Tak pisząc na serio, to możemy sobie gdybać, że w Zagłębiu i Chojniczance są roszady i jest to z korzyścią dla nas (bo jest).

Ale umówmy się, my mimo zajebistego wyniku na jesień swoją grą dupy nie urwaliśmy i jesteśmy ciągle na ten moment w korespondencyjnej walce z naszymi rywalami. U nas (na plus) nie ma takich zawirowań co w Sosnowcu i Chojnicach. Ale nadal nie są to na tyle duże zmiany co u nich, żeby uznać, że sportowo jesteśmy lepsi.

Nadal trzeba się skupić na wzmocnieniach, bo druga taka runda z tą kadrą nam się raczej nie powtórzy.

Stąpajmy twardo po ziemi. Na radość przyjdzie czas w czerwcu.

Oczywiście cieszę się z rozpierdolu u rywali :) Ale my mamy robić swoje.

"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#1908 koleś

koleś
  • SK1964

Napisano 23 grudzień 2016 - 07:27

Z drugiej strony musimy już się przygotowywać kadrowo na ekstraklasę. W tym momencie żadne uzupełnienie składu o średniaków z 1 ligi lub przeciętniaków z ekstraklasy nie mają sensu. To muszą być osoby, które będą gotowe na grę nie w 1 lidze, ale w ekstraklasie.

Na dzień dzisiejszy to kto by łapał się do ekstraklasowego składu? M. Abramowicz, Czerwiński, Kamiński, Kalinkowski, Zejdler, Foszmańczyk, Lebedyński i może Goncerz jak wróci do formy. Trzeba zdecydowanie wzmocnić skład bo przeskok jest duży a i spotkań jest więcej.

• irishman i Typerke lubią to

#1909 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 24 grudzień 2016 - 00:01

I zwróć uwagę, że z wyjątkiem Alana wymieniłeś wszystkich ze środka. To pokazuje, a raczej potwierdza, gdzie straszy czarna dziura...

Z drugiej strony, skrzydła chyba uzupełnić i wkomponować w drużynę najłatwiej, przynajmniej w pomocy...

Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 24 grudzień 2016 - 00:02

#1910 Ultras GieKSa'03

Ultras GieKSa'03
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 25 grudzień 2016 - 23:08

http://allegro.pl/li...?us_id=33967853

Celem niniejszej aukcji jest licytacja oryginalnej koszulki meczowej Tomasza Foszmańczyka, w której odbył wiele spotkań w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017 godnie reprezentując barwy GKS-u Katowice.

Koszulka o rozmiarze S.

Aukcja jest prowadzona w szczytnym celu - uzyskana kwota zostanie przeznaczona na leczenie Sary – 9-cio letniej córki jednego z kibiców GKS Katowice chorej na dysmorfię.

Szczegółowy opis choroby znajduję się pod tym linkiem: https://youtu.be/1ZJ...A2Akbc_I0jy2Amg Profil Sary na facebook-u https://www.facebook.com/pomocsarze/

Kibice GKS-u Katowice nie raz udowodnili że potrafią pomagać, koszty leczenia Sary są naprawdę wysokie dlatego liczymy na zaciętą licytację niniejszej koszulki. Nikt nie chciałby znaleźć się w sytuacji takiej, jak rodzice Sary, dlatego gorąco zapraszamy do licytacji i chęci pomocy w tym jakże rodzinnym okresie świątecznym!

Koszulka została sprzedana na poprzedniej aukcji za kwotę 1150 zł i dzięki uprzejmości jednego z naszych kibiców została przekazana w celach charytatywnych – liczymy na przebicie tej kwoty!

Dla tych osób którzy chcieli by wesprzeć finansowo leczenie Sary zapraszamy do kontaktu z nami lub bezpośrednio z rodzicami na profilu FB „Pomoc Sarze”.

Dziękujemy! – Ultras GieKSa 2003

Fanatyczny Styl Życia

Ultras GieKSa`03

#1911 kaszub

kaszub

Napisano 27 grudzień 2016 - 11:05

Witam! Jestem kibicem Chojniczanki. Czasem zaglądam sobie na różne fora klubów rywalizujących z Chojniczanką w I lidze. Nie wypowiadam się, ale teraz chciałem zrobić wyjątek, ponieważ na Waszym forum jeśli pisze sie coś na temat Chojniczanki to z reguły nie ma w tym za wiele prawdy. Dlatego chciałem napisać kilka uwag dla rozjaśnieniea sprawy. To co sie dzieje teraz w Chojniczance jest owocem i kontynuacjom pracy, która została zapoczątkowana w 2005 roku kiedy klub spadł po raz pierwszy w swojej historii do 5 ligi osiągając dno. wtedy nastąpiła zmiana władz, spłata długów i marsz w góre. L.Bartnicki wskoczył do pędzącego pociągu, on go nie rozpędził.

Nie wiem ile w tym prawdy, ale w Chojnicach wielu uważało Bartnickiego za ojca ich sukcesu.

L.Bartnicki pracował w Chojnicach 7 miesięcy, specjalnie dla niego stworzono stanowisko Dyrektora Zarządzającego czyli nie wiadomo tak naprawdę co. Zatrudniono go głównie w celach marketingowych i PR jako rozpoznawalną twarz w I lidze. Prowadził m.in. cotygodniową audycje w lokalnym radio na temat Chojniczanki i Bytovii. Nigdy jednak nie miał on żadnej mocy decyzyjnej w naszym klubie. W Chojniczance od lat rządzą ci sami ludzie: vprezes J.Klauzo dyr.sportowy M.Chrzanowski i 2-3 członków zarządu. To ciało decyzyjne pozostaje wciąż takie samo.

Zgadza się on był dyrektorem zarządzającym. Byłem pewny że sportowym bo bodajże w meczu z sosnowcem Andrzej Iwan mówił właśnie że Bartnicki jest uważany w chojnicach za ojca sukcesu i że on miał największy wpływ na zatrudnienie Bartoszka i za udane okienko transferowe z stąd mój błąd.

Nie słyszałem tej wypowiedzi Iwana, ale jestem przekonany, że mówił o dyr. sportowym Macieju Chrzanowskim, który zna Bartoszka osobiście od wielu lat i sam w wywiadzie dla "Czas Chojnic" mówił, że ściągnął Bartoszka i przekonał władze klubu do tego pomysłu.

Podsumujmy:

- Zagłębie traci Mandrysza, zostają hamulcowi z Dudkiem na czele ---> Zagłębie odpada z gry.

-Chojnice tracą Bartoszka, Hermesa i Bartnickiego ---> Chojnice odpadają z gry.

Mamy awans z pierwszego miejsca juz w grudniu! Idę po szampana!

Chojniczanka w ostatnich 5-6 latach zrobiła ogromny postęp w dziedzinie marketingowej. Nie wisząc nigdy na klamce żadnej kopalni, huty czy resortu wojska tudzież milicji zaczęła wcześniej od innych uczyć się radzić sobie w innej rzeczywistości. To poważny klub, choć nie dysponuje wielkimi środkami finansowymi. Dlatego skoro już zaszedł tak daleko to zrobi wszystko co możliwe żeby tę sytuacje wykorzystać. Miasto już wstępnie zapowiedziało, że pomoże klubowi gdyby zaszła taka potrzeba. Między bajki należy włożyć plotkę o jakimś odpuszczeniu walki o awans.

Odejście Bartnickiego to żadna strata dla klubu. Odejście Bartoszka jeszcze nie wiadomo, ale jeśli zostanie Hermes którego klub nie zamierza nigdzie puszczać to raczej nastąpi kontynuacja tego co było na wiosnę. Zaś o odejściu Hermesa nic na razie nie wiem. To chyba na tyle. Pozdrawiam!

#1912 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 27 grudzień 2016 - 13:17

Kaszub, wypowiedź Shella to chyba była ironia pod adresem kolegów po szalu, którzy właśnie tak podchodzą do tematu, jak go znam, byłby jednym z ostatnich, którzy lekceważą przeciwnika :)

• Shellu, 19mózG64 i cichy1964 lubią to

#1913 Flame

Flame
  • LokalizacjaKatowice-Kostuchna

Napisano 27 grudzień 2016 - 13:53

Nie ma co w ogóle patrzeć na innych, to my musimy wzmocnić skład i postawić kropkę nad i

#1914 BGC64

BGC64
  • SK1964

Napisano 27 grudzień 2016 - 14:16

https://youtu.be/VsLu7c3V77o
To ty?
GieKSa Banik

#1915 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 27 grudzień 2016 - 14:23

Kempol on jest z tej drugiej wioski, która chowała się na własnym stadionie, a potem już nigdy więcej nie ruszyła się do Katowic na wyjazd.

• Emigrant64 lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!

#1916 BGC64

BGC64
  • SK1964

Napisano 27 grudzień 2016 - 15:43

Z tych co to skakali na głowę przez barierki hehe?
  • kosa i Emigrant64 lubią to
GieKSa Banik

#1917 Ultras GieKSa'03

Ultras GieKSa'03
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 27 grudzień 2016 - 17:29

http://allegro.pl/li...?us_id=33967853

30 minut do końca aukcji charytatywnej - pomagamy!

Fanatyczny Styl Życia

Ultras GieKSa`03

#1918 La Beneamata

La Beneamata

Napisano 28 grudzień 2016 - 12:08

Piast Gliwice prowadzi zaawansowane rozmowy nt wykupienia Vamara Sanogo z Zagłębia Sosnowiec. 

• 19mózG64 i mazi33 lubią to

#1919 Tankofermentor

Tankofermentor
  • SK1964
  • LokalizacjaMikołów / Piotrowice

Napisano 28 grudzień 2016 - 12:17

Piast Gliwice prowadzi zaawansowane rozmowy nt wykupienia Vamara Sanogo z Zagłębia Sosnowiec. 

Oby go wykupili. Jeszcze by sie przydało żeby ktoś sprzątnął Pribule.

#1920 Scarface WNC

Scarface WNC
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 28 grudzień 2016 - 12:41

Oby go wykupili. Jeszcze by sie przydało żeby ktoś sprzątnął Pribule.

Pribula zeszły sezon miał bardzo dobrą jesien,a potem w porównaniu wyjątkowo słabą wiosnę.
Może sytacja się powtórzy.

#1921 Eric Cantona

Eric Cantona
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 30 grudzień 2016 - 14:37

Jan Urban ledwo został trenerem Zagłębia Sosnowiec a Śląsk Wrocław staje na głowie, żeby sprowadzić go do Wrocławia.

#1922 Berki

Berki
  • SK1964

Napisano 30 grudzień 2016 - 14:49

ciekawe rzeczy, nie wiem kiedy mnie ten Urban w Sosnowcu ominął.

#1923 rabin

rabin
  • SK1964
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 30 grudzień 2016 - 15:03

siedzi w szatni ...dudek go zamknął

#1924 Flame

Flame
  • LokalizacjaKatowice-Kostuchna

Napisano 30 grudzień 2016 - 19:26

Jan Urban ledwo został trenerem Zagłębia Sosnowiec a Śląsk Wrocław staje na głowie, żeby sprowadzić go do Wrocławia.

Trenerem Sosnowca został przecież Dariusz Banasik z Siedlec

#1925 La Beneamata

La Beneamata

Napisano 31 grudzień 2016 - 14:01

Że jeszcze ktoś się nabiera na te jego "umiejętności" :D A że w Śląsku nie patrzą na kasę, to podejrzewam, że jeszcze mu dadzą jeden z lepszych kontraktów w E-klasie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych