Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sezon 2016/2017 - Transfery

4481 odpowiedzi w tym temacie

#51 m1964

m1964
  • SK1964

Napisano 20 kwiecień 2016 - 12:54

Wywalając Leimonasa i tak musisz mu płacić kontrakt. Jeżeli Iwan z Burym by wypalili (a taki chyba był plan, zgadza się?) to nowy środkowy pomocnik siedziałby na ławce. W takiej sytuacji budżet klubu obciążałoby przez pół roku 2 graczy na ławce. Rozsądne rozwiązanie? Moim zdaniem nie.

Co do napastników - czy klub naprawdę nie zrobił nic by pozyskać kogoś, czy może jedyna rozsadna opcja w uwczesnym czasie to Zahorski? Wykładać dużą kasę na zawodnika mającego być tylko zmiennikiem... Hmm ponownie rozsądne rozwiązanie?

Idąc dalej, obrona - czy naprawdę w zimie potrzebowaliśmy wzmocnień? Może tak, ale kto z Was jest wstanie powiedzieć jacy zawodnicy byli dostępni na rynku?

Co do bramkarza - kto z Was wie jakie są układy Motały? Może jest wstępnie dogadany z Górnikiem i Kuchta u nas zostanie. A może klub dał sobie kilka miesięcy na to by go jakoś zatrzymać?

Czemu zawsze zakładamy, że ktoś w klubie specjalnie wali w huja i nic nie robi? Jeżeli macie takie informacje, że ktoś gra przeciwko nam to wiecie do kogo się zgłosić. Myśle, że jak przedstawicie odpowiednie dowody to takiej osoby następnego dnia w klubie nie będzie.

i to jest sedno temtu - po 1 kto jest a rynku w danym czasie, kto przyjdzie do I ligowego klubu (np z eklasy; na odbudowe???!!!) a przede wszystkim czy "chciany" zawodnik wkomponuje sie odpowiednio w druzyne i bedzie gral jak z nut czego wszyscy oczekujemy...

#52 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 20 kwiecień 2016 - 12:57

Co do Kochańskiego jak przychodził do nas to wielu pisało że to transfer na plus.
Ja tylko byłem że ciekaw dlaczego Legia puszcza nam od tak taką perełkę.
Nie wystąpił nawet 10 minut i to jest chyba odpowiedz dlaczego.

Czemu Brzeczek nie wystawi, nie próbuje go teraz gdy już jest musztarda po obiedzie - dziwne.
Tak samo mimo, że Zahorski jak wchodzi to jest cienizna to już teraz też chociaż raz bym zaryzykował i wpuścił chłopa od początku by zobaczyć co zaprezentuje. I albo wyjść dwójką napastników lub Goncerza posadzić na ławie bo i tak nie jest w formie więc dużo nie stracimy na tym.

Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 20 kwiecień 2016 - 12:58

#53 Scarface WNC

Scarface WNC
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 20 kwiecień 2016 - 13:06

i to jest sedno temtu - po 1 kto jest a rynku w danym czasie, kto przyjdzie do I ligowego klubu (np z eklasy; na odbudowe???!!!) a przede wszystkim czy "chciany" zawodnik wkomponuje sie odpowiednio w druzyne i bedzie gral jak z nut czego wszyscy oczekujemy...

Pozwolisz, że się odniosę do tego.

Kolego nie wiem jak inni sobie to wyobrażają ale np ja nie liczę na jakieś gwiazdy z ekstraklasy. ( nie ma na to szans )
Ale by walczyć o awans to trzeba wziąć wyróżniających się zawodników w I lidze. Ale nie w zespołach które lecą z hukiem lub ledwie się utrzymują.
Dodatkowo z kogoś z II ligi np jakiegoś napastnika ale z samego szczytu...
A z Ekstraklasy to pewnie niechcianych bo nikt nie zamieni z dobrej woli od tak na ligę niżej.
Oraz wypożyczyć kogoś kto się nie łapie do składu zespołów z grupy mistrzowskiej.

A co do znanych nazwisk też bym był ostrożny , żeby nie przyszli dograć sobie do końca kariery jak to wygląda np Garguła w Miedzi albo Golański w Górniku.
Ale to już nie nasza w tym głowa, mamy chłopa od tego.

Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 20 kwiecień 2016 - 13:11

#54 Polo64

Polo64

Napisano 20 kwiecień 2016 - 13:18

Ja byłbym za opcją wypożyczenia 2-3 zawodników z Lecha Poznań - Motała ma tam znajomości, akademia najlepsza w Polsce, młodzi zawodnicy na pewno by nie odpuszczali bo chcieliby grać jak najwięcej by wrócić do Lecha i tam walczyć o miejsce w 1 drużynie, my byśmy pozbyli się problemu z młodzieżowcem :) 

#55 blazej

blazej
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 20 kwiecień 2016 - 13:35

Pozwolisz, że się odniosę do tego.

Kolego nie wiem jak inni sobie to wyobrażają ale np ja nie liczę na jakieś gwiazdy z ekstraklasy. ( nie ma na to szans )
Ale by walczyć o awans to trzeba wziąć wyróżniających się zawodników w I lidze. Ale nie w zespołach które lecą z hukiem lub ledwie się utrzymują.
Dodatkowo z kogoś z II ligi np jakiegoś napastnika ale z samego szczytu...
A z Ekstraklasy to pewnie niechcianych bo nikt nie zamieni z dobrej woli od tak na ligę niżej.
Oraz wypożyczyć kogoś kto się nie łapie do składu zespołów z grupy mistrzowskiej.

A co do znanych nazwisk też bym był ostrożny , żeby nie przyszli dograć sobie do końca kariery jak to wygląda np Garguła w Miedzi albo Golański w Górniku.
Ale to już nie nasza w tym głowa, mamy chłopa od tego.

No tylko właśnie widzisz ten top II ligi wybiera ekstraklasę z pierwszą ligą nawet nie gada. A Ci z I ligi to dla przykładu z dzisiejszego wywiadu z prezesem Górnika: "Chcieliśmy Szymonowicza ze Stomilu, ale padła kwota 600 tysięcy" .... nawet jakby udało się zejść z ceny w negocjacjach to i tak będzie to kosmiczna kwota. Niestety ciężki jest rynek I ligi, w niczym to nie usprawiedliwia Motały i Brzęczka ale jednak podejrzewam, że może być problem z takimi gwiazdami pierwszej ligi. 

Najbardziej jednak boli mnie sytuacja w której gra Leimonas a nie grają nasi młodzieżowcy. Rozumiem, że tam nie ma def pomocnika, ale cholera trzeba ryzykować. Kiedyś jak nie było kim grać daliśmy grać Fonfarze, Sznaucnerowi, Kowalczykowi, Gajtkowskiemu i dali radę wiec nie rozumiem czemu takiego Witkowskiego, Juraszczyka ( jeśli przekręciłem to sory wypadło mi), który podobno miał być najlepszy z tej młodzieży. Niczym nie ryzykujemy, szczególnie teraz.

#56 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 20 kwiecień 2016 - 13:40

Wywalając Leimonasa i tak musisz mu płacić kontrakt. Jeżeli Iwan z Burym by wypalili (a taki chyba był plan, zgadza się?) to nowy środkowy pomocnik siedziałby na ławce. W takiej sytuacji budżet klubu obciążałoby przez pół roku 2 graczy na ławce. Rozsądne rozwiązanie? Moim zdaniem nie.

Co do napastników - czy klub naprawdę nie zrobił nic by pozyskać kogoś, czy może jedyna rozsadna opcja w uwczesnym czasie to Zahorski? Wykładać dużą kasę na zawodnika mającego być tylko zmiennikiem... Hmm ponownie rozsądne rozwiązanie?

Idąc dalej, obrona - czy naprawdę w zimie potrzebowaliśmy wzmocnień? Może tak, ale kto z Was jest wstanie powiedzieć jacy zawodnicy byli dostępni na rynku?

Co do bramkarza - kto z Was wie jakie są układy Motały? Może jest wstępnie dogadany z Górnikiem i Kuchta u nas zostanie. A może klub dał sobie kilka miesięcy na to by go jakoś zatrzymać?

Czemu zawsze zakładamy, że ktoś w klubie specjalnie wali w huja i nic nie robi? Jeżeli macie takie informacje, że ktoś gra przeciwko nam to wiecie do kogo się zgłosić. Myśle, że jak przedstawicie odpowiednie dowody to takiej osoby następnego dnia w klubie nie będzie.

i z takim podejsciem dalej bedziemy 100 lat do awansu.Po pierwsze wole miec kłopoty bogactwa niz to co teraz (czyli 1 chłop jest pod forma lub z kontuzja) i jest mega problem.Chujowe okienko transferowe wynikało pewnie z 3 powodow:1.brak kasy

2.Brzeczek chciał sprawdzic kadre(mega bład , nie trzeba byc fachowcem zeby wiedziec ze paru graczy to łamagi)a i teraz majac mozliwosc ogrywania gra jednymi i tymi samymi grajkami.3.Miernosc Motały(według jego zapowiedzi miało byc nie wiadomo jak a jest jak kazdy widzi plus totalne olanie kierunkow zagranicznych przez niego).reasumujac dopoki nie zmoeni sie punkt 1 i 3(musi mega sie poprawic) to awansu nie bedzie na bank.

Użytkownik marcin GieKSa edytował ten post 20 kwiecień 2016 - 13:46

#57 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 20 kwiecień 2016 - 13:41

No tylko właśnie widzisz ten top II ligi wybiera ekstraklasę z pierwszą ligą nawet nie gada. A Ci z I ligi to dla przykładu z dzisiejszego wywiadu z prezesem Górnika: "Chcieliśmy Szymonowicza ze Stomilu, ale padła kwota 600 tysięcy" .... nawet jakby udało się zejść z ceny w negocjacjach to i tak będzie to kosmiczna kwota. Niestety ciężki jest rynek I ligi, w niczym to nie usprawiedliwia Motały i Brzęczka ale jednak podejrzewam, że może być problem z takimi gwiazdami pierwszej ligi. 

Najbardziej jednak boli mnie sytuacja w której gra Leimonas a nie grają nasi młodzieżowcy. Rozumiem, że tam nie ma def pomocnika, ale cholera trzeba ryzykować. Kiedyś jak nie było kim grać daliśmy grać Fonfarze, Sznaucnerowi, Kowalczykowi, Gajtkowskiemu i dali radę wiec nie rozumiem czemu takiego Witkowskiego, Juraszczyka ( jeśli przekręciłem to sory wypadło mi), który podobno miał być najlepszy z tej młodzieży. Niczym nie ryzykujemy, szczególnie teraz.

I dlatego szuka sie tanszych i wcale nie gorszych zawodnikow zagranicznych.Da sie wszedzie ale nie u nas.

#58 Naujox

Naujox

Napisano 20 kwiecień 2016 - 13:46

No tak, bo zawodników w Europie jest stu i są tak bardzo rozchwytywani.

Boże, uchowaj GieKSę od takich "specjalistów" jak powyżej.

Teraz się dowiadujemy, że chujowe wyniki to wina RYNKU  :lol:

Użytkownik Naujox edytował ten post 20 kwiecień 2016 - 13:46

• marcin GieKSa lubi to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości."

- Friedrich August von Hayek

#59 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 20 kwiecień 2016 - 13:48

Prawda jest taka jak sie chce wzmocnic to sie wzmocni nawet w zime.

• Naujox lubi to

#60 La Beneamata

La Beneamata

Napisano 20 kwiecień 2016 - 13:49

a po czym wnosisz? na podstawie czego wyciągasz swoje realistyczne wnioski?

Po tym, że już w zimie mieliśmy się solidnie wzmocnić o czym mówili Motała i Brzęczek, a skończyło się na daremnych transferach, kolejnych "odpadów". Dopóki nie zobaczę w lato zdjęć czy filmów z prezentacji z zawodnikami naprawdę mogącymi coś wznieść, dalej będę uważał, że nie ma podstaw na to, byśmy mogli mieć udane okienko. 

Dziwię się, że dalej jest pomijany rynek czesko-słowacki. Nie dość, że do tych dwóch państw mamy rzut beretem, to do tego można tam znaleźć tanich i ciekawych zawodników. Przykłady Práznovský'ego, zaciągu Piasta i innych graczy z tych krajów można mnożyć...

Praznovsky zdaje się ma klauzulę, że po rozegraniu iluś tam meczów jego kontrakt automatycznie ulega przedłużeniu.

Burkhardt też ma jakąś klauzulę przez co istnieje rozbieżność pomiędzy nim a Cyganem co do długości kontraktu.

Jeśli chodzi o Práznovský'ego to owszem niby ma klauzule przedłużenia kontraktu o dwa lata, ale nigdzie do tej pory nie znalazłem informacji by tak się stało. 

Co do Burkhardta. Po rozwiązaniu kontraktu z Łęczną, z nami podpisał go podobno na 2 lata do 2018 roku. 

• marcin GieKSa lubi to

#61 Scarface WNC

Scarface WNC
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 20 kwiecień 2016 - 14:17

No tylko właśnie widzisz ten top II ligi wybiera ekstraklasę z pierwszą ligą nawet nie gada.

Tak tylko, że jak już kiedyś pisałem przejście z II ligi do Ekstraklasy to za wysokie progi i potem jest ława i duży zjazd z formą.
Wiec trzeba jakoś im wbić to do głowy, że nie ma sensu od razu lecieć do Ekstraklasy.

Przykład np Setla 3 napastnik tamtego sezonu w II lidze przeszedł do smrodów z Nadwiślana i zagrał ledwie pare sekund w Ekstraklasie.

Baaa nawet taki super snajper Sekulski 30 bramek W Stalowej Woli - przeszedł Jagielonii dali mu coś tam pograć, jedna bramka strzelona i wypożyczony do Korony a tam też ława ława i tylko końcóweczki. A strzela tylko w III ligowej Jadze jaki i Koronie

Niezgoda z Wisły Puław do Legi i też nic nie gra.

Natomiast inni najlepsi strzelcy tamtego sezonu przeszli do klubów I ligowych grają i strzelają :

Arak został na kolejny sezon w Zagłębiu  po awansie - 7 bramek

Maciej Górski ze Znicza przeszedł do Chrobrego - 12 bramek.

Lewicki z Legionowii do Zawiszy - 14 bramek

Wiec raz że trzeba im to wytłumaczyć że nie ma sensu już od razu walić do Ekstraklasy.
A dwa przykład Lewickiego i Górskiego pokazuję że idzie ich jednak zawinąć do I ligi.

Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 20 kwiecień 2016 - 14:22

#62 blazej

blazej
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 20 kwiecień 2016 - 14:23

Jasne zgadzam się, że te przykłady pokazują to co wszyscy widzimy, że lepiej najpierw wejść do I ligi problem w tym, że póki co Ci młodzi tego nie widzą. Coś podobnego jak z grą za granicą u ekstraklasowych graczy. Tyle przykładów powrotów a mimo to próbują i wszyscy jadą. Część dla kasy, część chce się sprawdzić. Tak samo jest z tymi graczami z II ligi.

#63 Scarface WNC

Scarface WNC
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 20 kwiecień 2016 - 14:26

No bo menadżerowie ryją im berety oraz kasa.

Ale tak jak wymieniłem przykłady - Lewicki i Górski, graja strzelają są w formie i kto wie czy za chwilę nie będą przymierzania do klubów w Ekstraklasie.
( Oraz to że idzie nawet tych ze szczytu klasyfikacji bramkowej ściągnąć do I ligi. )

A ci co polecieli do niej sezon wcześniej to nie grają w niej tylko w III lidze.
No ale kasa się pewnie zgadza...

Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 20 kwiecień 2016 - 14:32

#64 La Beneamata

La Beneamata

Napisano 20 kwiecień 2016 - 14:46

Jeszcze takie porównanie transferów (do klubu) za czasów pracy Proksy i Motały:

Grzegorz Proksa (okienko letnie):

• Mateusz Kuchta (05.02.96) [BRAMKARZ] - wypożyczenie (ilość rozegranych meczów/strzelonych bramek - 20/0)

• Oliver Práznovský (SVK/15.02.91) [OBROŃCA] - za darmo (16/3)

• Wojciech Jurek (12.10.94) [OBROŃCA] - za darmo (0/0)

• Wojciech Trochim (31.03.89) [POMOCNIK] - za darmo (22/1)

• Filip Burkhardt (23.03.87) [POMOCNIK] - za darmo (22/3)

• Bartosz Iwan (18.04.84) [POMOCNIK] - za darmo (17/3) 

• Daniel Ciechański (26.02.95) [NAPASTNIK] - wypożyczenie (10/0)

Dariusz Motała (okienko zimowe):

• Wojciech Kochański (23.04.96) [OBROŃCA] - za darmo (ilość rozegranych meczów/strzelonych bramek - 0/0)

• Marcin Flis (10.02.94) [OBROŃCA] - wypożczyenie (6/0)

• Patryk Szymański (10.04.93) [POMOCNICY] - za darmo (4/0)

• Tomasz Zahorski (22.11.84) [NAPASTNICY] - za darmo (3/0)

#65 m1964

m1964
  • SK1964

Napisano 20 kwiecień 2016 - 15:38

No tak, bo zawodników w Europie jest stu i są tak bardzo rozchwytywani.

Boże, uchowaj GieKSę od takich "specjalistów" jak powyżej.

Teraz się dowiadujemy, że chujowe wyniki to wina RYNKU  :lol:

ty malolacie w przykrotkawych spodniach sie nigdy nie zmienisz - zawsze byles jak szpik - specjalista od spierdalania wszystkiego...

ciekawe czy jak twoje dziecko zacznie dostawac jedynki w szkole tez zajebiesz focha i je zabierzesz ze szkoly czy pojdzie twoja droga?!

99% ludzi cie nie zna a byles i jestes zwyklym smarkiem - madrym na "odleglosc" zarowno w tematach prowadzenia klubu, sciagania zawodnikow czy gadek o stadionie...

wszedzie miales okazje byc - nigdzie nie widniejesz bo jestes kim jestes - nikt cie nie widzi ale kazdy "wie" kto ty jestes hehehe 

• mazi33 i Jarecki lubią to

#66 zwierzak

zwierzak
  • SK1964

Napisano 20 kwiecień 2016 - 16:46

Prawda jest taka jak sie chce wzmocnic to sie wzmocni nawet w zime.

Pytanie tylko, czy naprawdę była taka potrzeba? Piszecie, że Motała nie jest profesjonalistą i nie zna rynku, a może jest całkowicie odwrotnie? Kto z Was jest w 100% pewien, że klub nie obserwuje jakiś zawodników w Czechach, Słowacji, czy na bałkanach? Kto z Was wie, czy klub nie rozmawia z wyróżniającymi się zawodnikami 2 ligi? Może właśnie na tym polega profesjonalizm, że zamiast brać, co było dostępne na zimowym stole, lepiej dać sobie czas i popracować nad ściągnięciem naprawdę dobrych zawodników. Kto z Was jest w 100% pewien, że tak nie jest?

Żeby nie było nie twierdze, że Motala tym profesjonalistą jest. zachęcam tylko do szerszego spojrzenia na sytuacje, bo jak widać wariantów może być kilka. Nie koniecznie tylko jeden, że ktoś przespał zime i nic nie robi.
  • Bill X lubi to
"PS Sezon stracony, bo nie można awansować? Po pierwsze można, a po drugie nawiązanie walki z czołówką pozwoli nam na nowo sprowadzić ludzi na stadion. Wlać nadzieję na nowy sezon. Zgrać drużynę. Zrobić atmosferę. Nigdy nie ma meczów o nic." - Kosa

#67 zwierzak

zwierzak
  • SK1964

Napisano 20 kwiecień 2016 - 17:05

Tylko z drugiej strony nie podoba mi się to, że Motała załatwił Kochańskiego i Kochański jak jest okazja to nie gra bo trzeba go powoli wprowadzać do drużyny gdzie Szołtys od razu jest rzucony na "głęboką wodę".

Jeżeli kiedykolwiek miałeś kogoś pod sobą w pracy to pewnie wiesz, że nie wszystkich można traktować identycznie. Inna sprawa to, że młodych zawodników nie powinno oceniać się na podstawie umiejętności, które mają w danym momencie, a potencjału i tego co rokują w dłuższej perspektywie. Co do Kochańskiego to trener wyjaśnił sytuacje w wywiadzie dla GieKSa.pl. Chęć ogrywania go jest. W każdym razie byłbym bardzo delikatny w ocenie takich transferów w perspektywie tylko kilku miesięcy.
"PS Sezon stracony, bo nie można awansować? Po pierwsze można, a po drugie nawiązanie walki z czołówką pozwoli nam na nowo sprowadzić ludzi na stadion. Wlać nadzieję na nowy sezon. Zgrać drużynę. Zrobić atmosferę. Nigdy nie ma meczów o nic." - Kosa

#68 Krzyś

Krzyś
  • LokalizacjaLigota

Napisano 20 kwiecień 2016 - 17:21

w przerwie letniej jest mało czasu na zgranie drużyny, nie to co w zimowej.

Na co liczy zarząd, to nie wiem.

#69 Krzysiek1964

Krzysiek1964
  • Lokalizacjaos.Ptasie

Napisano 20 kwiecień 2016 - 18:13

To może zacznij uważniej oglądać mecze bo takie posty to idiotyzm.

Rozumiem jakbys Burego krytykował za słabą jesień, zjazd z formą, idiotycznego tweety na Rozwoj, fatalny mecz ze Stomilem ale nie ....trzeba się przypierdolic do kartki, która przerywała kontrę Sosnowca ( jakby jej nie dostał to by była gadka że co to za mecz jak kartek nie dostajemy) i do krzyku gdzie koles ma rozwalone wiązadła i kostkę. Brawo.

Ok. To z boiska zapamiętałem mecz w rezerwach z Radzionkowem jak przedreptał 90 minut i podawał każdą piłkę do najbliższego.
Ja go nie krytykuję tylko stwierdzam z czego go zapamiętałem.

Użytkownik Krzysiek1964 edytował ten post 20 kwiecień 2016 - 18:15

#70 m1964

m1964
  • SK1964

Napisano 20 kwiecień 2016 - 18:14

w przerwie letniej jest mało czasu na zgranie drużyny, nie to co w zimowej.

Na co liczy zarząd, to nie wiem.

jest i Krzys ; )

jak Wy prowadzicice codzienne zycie - ja takiego marude wyjebalbym w kosmos po jednym dniu...

odp: zarzad mysli na 100% o wakacjach - jestes zadowolony?!

#71 m1964

m1964
  • SK1964

Napisano 20 kwiecień 2016 - 18:17

Ok. To z boiska zapamiętałem mecz w rezerwach z Radzionkowem jak przedreptał 90 minut i podawał każdą piłkę do najbliższego.
Ja go nie krytykuję tylko stwierdzam z czego o zapamiętałem.

co to za analizy - zawodnik po eklasie winien ciagnac gre I ligowego zespolu a on tego nie robi/bil wiec jest zwyklym 1 ligowym sredniakiem...

dla mnie za malo jak na lidera ktory mialby cos z nami ugrac w I lidze...

to samo cala sterta zawodnikow - tu nie ma czasu na zabawe.

#72 Krzysiek1964

Krzysiek1964
  • Lokalizacjaos.Ptasie

Napisano 20 kwiecień 2016 - 18:22

co to za analizy - zawodnik po eklasie winien ciagnac gre I ligowego zespolu a on tego nie robi/bil wiec jest zwyklym 1 ligowym sredniakiem...

dla mnie za malo jak na lidera ktory mialby cos z nami ugrac w I lidze...
to samo cala sterta zawodnikow - tu nie ma czasu na zabawe.

Zgadzam się z Tobą. A analiza odnosi się do mojej subiektywnej opinii i polemiki z Blazejem.

#73 Krzyś

Krzyś
  • LokalizacjaLigota

Napisano 20 kwiecień 2016 - 18:23

M, a czy ja marudzę?

Stwierdziłem fakt.

Przerwa zimowa, a letnia. Tylko tyle.

Wiem, że mam łatkę marudy :), ale bez przesady.

Niech mnie i innych zarząd zaskoczy, bo obecnie to nie wygląda to dobrze.

#74 m1964

m1964
  • SK1964

Napisano 20 kwiecień 2016 - 18:31

M, a czy ja marudzę?

Stwierdziłem fakt.

Przerwa zimowa, a letnia. Tylko tyle.

Wiem, że mam łatkę marudy :), ale bez przesady.

Niech mnie i innych zarząd zaskoczy, bo obecnie to nie wygląda to dobrze.

to idac tym tokiem - czemu nie bralismy jakis wolnych zawodnikow bez wzgledu na przerwy???

swiat jest tak duzy  na bank by sie cos znalazlo ; ))

jaki kurwa zarzad?

to chyba Brzeczek i Motala dobieraja zawodnikow a nie zarzad???

Użytkownik m1964 edytował ten post 20 kwiecień 2016 - 18:32

#75 Scarface WNC

Scarface WNC
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 20 kwiecień 2016 - 18:36

Pytanie tylko, czy naprawdę była taka potrzeba? Piszecie, że Motała nie jest profesjonalistą i nie zna rynku, a może jest całkowicie odwrotnie? Kto z Was jest w 100% pewien, że klub nie obserwuje jakiś zawodników w Czechach, Słowacji, czy na bałkanach? Kto z Was wie, czy klub nie rozmawia z wyróżniającymi się zawodnikami 2 ligi? Może właśnie na tym polega profesjonalizm, że zamiast brać, co było dostępne na zimowym stole, lepiej dać sobie czas i popracować nad ściągnięciem naprawdę dobrych zawodników. Kto z Was jest w 100% pewien, że tak nie jest?

Żeby nie było nie twierdze, że Motala tym profesjonalistą jest. zachęcam tylko do szerszego spojrzenia na sytuacje, bo jak widać wariantów może być kilka. Nie koniecznie tylko jeden, że ktoś przespał zime i nic nie robi.

Zwierzak właśnie problem jest w tym że wszyscy piszemy że Motałą JEST profesjonalistą.
A zima niestety tego nie pokazała....

No ale byle do lata - będzie miał czas na rehabilitacje ;)

Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 20 kwiecień 2016 - 18:36

Użytkownicy przeglądający ten temat: 12

1 użytkowników, 9 gości, 2 anonimowych

DamianBoH