Skocz do zawartości


Zdjęcie

Platformy cyfrowe


1481 odpowiedzi w tym temacie

#51 Patol

Patol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaToruń

Napisano 06 grudzień 2013 - 17:05

Promocje juz swiateczna maja za 84PLN

Zapomniałem poinformować chyba, że jak dostali wypowiedzenie to od reki zdecydowali sie na 59.90 zł :) bez dyskutowania...gorzej z nowymi klientami :/



#52 Bhoy

Bhoy
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBytków

Napisano 06 grudzień 2013 - 18:23

Wszystkim odradzam upc. To sa najwieksze zjeby na ziemi, oszusci i podupiency. Ja od nich zdupiam do nc+

#53 Pio_FCI

Pio_FCI
  • Czytelnicy

Napisano 06 grudzień 2013 - 18:38

Patol to max co mogłeś wyciągnąć, graty;) Ja w momencie afery ncplus wysłałem 2 pisma o wypowiedzenie..Po 3 telefonach (2 wcześniejsze potwierdzenie rezygnacji) z 119zł zszedłem na 59 za full opcje.



#54 19CHUDY64

19CHUDY64
  • SK1964
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 06 grudzień 2013 - 19:36

Wszystkim odradzam upc. To sa najwieksze zjeby na ziemi, oszusci i podupiency. Ja od nich zdupiam do nc+

Zgadzam się w 1000% ja też od nich pitłem po tym jak mnie w chuja chcieli zrobić też myślę o nc+ ino czekam żeby jakaś promocja świąteczna zrobili bo na razie to lipa u nich;/



#55 Piter

Piter
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 grudzień 2013 - 22:37

Awaria w Polsacie wszystko z tr 10758MHz swieci czyli all VOD tez jest za free

#56 Bhoy

Bhoy
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBytków

Napisano 07 grudzień 2013 - 08:21

19CHUDY64 jak długo żyję, żadna firma tak mnie nie potraktowała jak oni. Do kurwicy mnie doprowadzili totalnej, ale nawet nie chce mi się szczegółów podawać. 5 telefonów, ustaleń przekonywań, w końcu ulegliśmy z żoną i przychodzi gościu z całkowice złym zamówieniem i niekorzystnym dla nas. Miał być na drugi dzień z prawidłowym sprzętem, ale oczywiście cisza w eterze i zero telefonów z ich strony. 



#57 19CHUDY64

19CHUDY64
  • SK1964
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 08 grudzień 2013 - 18:51

Korzysta ktoś z telewizji w neti? Chciałbym wiedzieć czy jesteście zadowoleni z jakości itd. bo zastanawiam się pomiędzy nc a tą tv w neti.



#58 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 08 grudzień 2013 - 23:06

dziś coś czytałem że NC+ na święta dodaje jakieś 15 kanałów i atrakcyjne ceny, w robocie dodali mi to do oferty  :sprzet:  więc jak ktoś chce NC+ to pisać dokładnie jakie ma wymagania i zainteresowania ofertowe i będziemy działać :D


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#59 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 08 grudzień 2013 - 23:10

http://www.satkurier...atformy-nc.html - nic specjalnego w tych 15 kanałach.



#60 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 09 grudzień 2013 - 17:26

no to może tym przebije :)

 

Proponuję Wam ofertę zbudowaną na podstawie oferty dla pracowników punktów NC+! Oferta ograniczona i dostępna po uzgodnieniu szczegółów ze mną na pw.

 

Informujemy, że dnia 05 grudnia 2013r do punktów sprzedaży wprowadzamy dwie nowe oferty 12 miesięczne.

 

1. Oferta Universe+ w cenie 59 zł z opcja Premium Family & Sport oraz HBO na 12 miesięcy GRATIS.

Promocja zawiera również dostęp do opcji Premium Film za zł do 2 miesięcy. 

 

2. Oferta Comfort+ w cenie 39 zł, która została wzbogacona o opcję Multi+ za 0 zł przez 12 miesięcy.

Dodatkowo Abonentowi zostanie włączona opcja

HBO w prezencie na 12 miesięcy oraz opcja

Premium Family & Sport do 2 miesięcy gratis.

 

2cypgjm.jpg

 

lub 

 

2yovfx4.jpg


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#61 StoczeK

StoczeK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaJaworzno

Napisano 09 grudzień 2013 - 18:03

Czy ktoś może wie czy wprowadzenie przez nc+ Polsat HD i kilku programów tematycznych jest stałą oferta??... bo jeśli tak to  Polsat cyfrowy nie będzie za bardzo miał czym postraszyć...


GieKSa.pl

#62 Norbi_GKS

Norbi_GKS
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLiGota

Napisano 09 grudzień 2013 - 18:14

Z tego co czytam to ma być to oferta stała.


Zapamiętaj- jak pomoc to tylko w obie strony.

#63 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 09 grudzień 2013 - 18:16

Czy ktoś może wie czy wprowadzenie przez nc+ Polsat HD i kilku programów tematycznych jest stałą oferta??... bo jeśli tak to  Polsat cyfrowy nie będzie za bardzo miał czym postraszyć...

jaki Polsat wprowadzili ? bo jeśli zwykły Polsat HD to ja go mam już odkąd pamiętam



#64 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 09 grudzień 2013 - 18:37

Czy ktoś może wie czy wprowadzenie przez nc+ Polsat HD i kilku programów tematycznych jest stałą oferta??... bo jeśli tak to  Polsat cyfrowy nie będzie za bardzo miał czym postraszyć...

ogolnie Polsat ma przejebane, bo dzis się dowiedzialem że abonent Polsatu Cyfrowego może w każdym momencie trwania umowy bez konsekwencji zerwać umowę i przejść do NC+  :chujamizrobisz:  obecnie czekam na odpowiedz czy prawo daje taką możliwosc również innym abonentom usług TV...


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#65 mami7

mami7
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 09 grudzień 2013 - 19:26

ogolnie Polsat ma przejebane, bo dzis się dowiedzialem że abonent Polsatu Cyfrowego może w każdym momencie trwania umowy bez konsekwencji zerwać umowę i przejść do NC+  :chujamizrobisz:  obecnie czekam na odpowiedz czy prawo daje taką możliwosc również innym abonentom usług TV...

w jaki sposób zerwać umowę bez konsekwencji? przejście tylko do nc+ czy możliwy inny operator?



#66 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 grudzień 2013 - 21:00

Proponuję Wam ofertę zbudowaną na podstawie oferty dla pracowników punktów NC+! Oferta ograniczona i dostępna po uzgodnieniu szczegółów ze mną na pw.

 

Informujemy, że dnia 05 grudnia 2013r do punktów sprzedaży wprowadzamy dwie nowe oferty 12 miesięczne.

 

1. Oferta Universe+ w cenie 59 zł z opcja Premium Family & Sport oraz HBO na 12 miesięcy GRATIS.

Promocja zawiera również dostęp do opcji Premium Film za zł do 2 miesięcy.

 

Przecież oni to już jakiś czas proponują. Ja dostałem taką ofertę + multiroom



#67 Typerke

Typerke
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 grudzień 2013 - 21:56

http://promocje.upc....b_sobie_prezent

 

 

 

TV

 

http://allegro.pl/to...3744779636.html



#68 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 09 grudzień 2013 - 22:44

ogolnie Polsat ma przejebane, bo dzis się dowiedzialem że abonent Polsatu Cyfrowego może w każdym momencie trwania umowy bez konsekwencji zerwać umowę i przejść do NC+  :chujamizrobisz:  obecnie czekam na odpowiedz czy prawo daje taką możliwosc również innym abonentom usług TV...

 

 

w jaki sposób zerwać umowę bez konsekwencji? przejście tylko do nc+ czy możliwy inny operator?

tu są szczegóły dla abonentów cyfrowego polsatu, którzy by chcieli teraz skorzystać z okazji na wypowiedzenie umowy.

http://tvpolsat.info...=5699&c_start=0

http://forum.satkuri...3382&start=3285

 

Przecież oni to już jakiś czas proponują. Ja dostałem taką ofertę + multiroom

no to gratuluję że taką Ci dali, u nas weszła od 5 grudnia, a dziś dostaliśmy pozwolenie zeby nie sprzedawac jej tylko pracownikom NC+, także nie wnikam dlaczego ją dostałeś wcześniej;)


  • mami7 lubi to

Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#69 mami7

mami7
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 10 grudzień 2013 - 09:13

tu są szczegóły dla abonentów cyfrowego polsatu, którzy by chcieli teraz skorzystać z okazji na wypowiedzenie umowy.

http://tvpolsat.info...=5699&c_start=0

http://forum.satkuri...3382&start=3285

 

od siebie tylko dodam, że umowy wypowiedzenia trzeba składać do 20-go grudnia.



#70 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 21 grudzień 2013 - 13:10

jakby ktoś brał TV z Netii to spytajcie się czy są spełnione wszystkie wymogi techniczne !

po podpisaniu umowy okazało się, że telewizja od czasu do czasu się przycina na kilka sekund - technicy stwierdzi, że związane jest to zza dużą odległością od centralki - ponad 1000m.

teraz netia jedyne co ma do zaproponowania to rozwiązanie umowy... 

próbuje wynegocjować, że umowa zostaje ale biorę full pakiet z jakimś dużym rabatem



#71 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 21 grudzień 2013 - 15:13

A jak przelaczasz kanaly to tez masz taki 2-3sek. przestoj?


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#72 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 21 grudzień 2013 - 15:31

niezależnie od kanału i przełączyć się nie da bo wszystko wisi.

technicy byli - firma zewnętrzna - mówili, że odkąd netia oferuje TV jeszcze nie udało się im tego rozwiązać.

technicy twierdzą, że do 1000m ma działać później już nie koniecznie - ja mam 1300m. a netia twierdzi tylko, że na łączu 10mbitów ma działać. przy czy podczas rozmowy wszystko było ok



#73 PATYK

PATYK
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 grudzień 2013 - 12:36

Chopy jest taki problem. Rodzice maja z upc kablowke. Tam gdzie dekoder polsat jest ok a na innych tv polsat jest zasniezony. Czy to tylko przez to ze nie ma dekodera? Kablowka miala normalnie nadawac programy w analogowej wersji. Chyba ze polsat juz jest tylko cyfrowo i nie odbiera na starszych tv?

#74 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 grudzień 2013 - 10:51

chopy sprawa, 

 

mlody od brata stracil mi kas karta z nc+

 

ile kosztuje duplikat ? ile sie czeko na nowo ?

 

z gory dzieki



#75 LLunatyk

LLunatyk
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 grudzień 2013 - 17:16

Może mi ktoś wyjaśnić jak to zrobić: Posiadam dekoder N box HDTV i chciał bym córce w pokoju podłączyć telewizor ale tak żeby ona mogła sobie oglądać co chce nie zależnie od tego co ja oglądam w swoim pokoju...? 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych