Skocz do zawartości


Zdjęcie

Platformy cyfrowe


1486 odpowiedzi w tym temacie

#26 Silence

Silence
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen/Gliwice

Napisano 23 sierpień 2013 - 08:01

Przyjdą deszcze i śnieg, a wtedy odwiedzi Cię Olisadebe na ekranie telewizora.
Zmieniaj talerz na 80 póki pogoda pozwala

Wtrącę się do dialogu.Te 80 to jest średnica talerza tak??Bo mam Polsat i też jak troche mocniej popada to zanika mi obraz...


Fortuna Favet Fortibus

#27 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 23 sierpień 2013 - 08:16

Tak, to średnic, ja przyjebałem u siebie 100 i nie mam żadnego problemu z nc+.

Cena niewiele się różni od 80, jedyne do czego można się przyczepić, to średnio ładnie to wygląda, taki pierdolny talerz, no ale... coś za coś


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#28 roGal

roGal
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 sierpień 2013 - 08:29

A tak z ciekawości ile dałeś za 100??Ja za 80 w sklepie w Mysłowicach za sam talerz bez mocowania i konwertera oczywiście zapłaciłem 80 zł.



#29 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 23 sierpień 2013 - 09:35

Coś niecałą 100 na allegro. najtańszy talerz brałem, bez konwertera.


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#30 kaos azul

kaos azul
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 23 sierpień 2013 - 10:20

potwierdzam,przy talerzu 60 Nka ledwo chodzilo,maly deszcz i sie tracilo wszystko...

 

teraz talerz 80 i zero problemow



#31 Piter

Piter
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 sierpień 2013 - 19:25

Ja mam zeza na 80 a obrotnice na chyba 115, obie odbierają wszystkie HD bez zakłóceń

Na talerzu nie ma co oszczędzać, tym bardziej że wydatek stosunkowo niewielki

#32 donald

donald
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 sierpień 2013 - 23:56

może ktoś polecić internet do domu?

 

nie musi być super szybki, za to bez limitu.

 

router kupię sam.

 

 

chcę, żeby w domu śmigały dwa laptopy, komórki i drukarka (podpięta do sieci).



#33 19łysy64

19łysy64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 wrzesień 2013 - 11:27

Szukam osoby co się zna trochę na tej telewizji całej DVB-T .. Pilne!



#34 gniotek1102

gniotek1102
  • SK1964

Napisano 06 wrzesień 2013 - 17:09

złożyłem nc+ wypowiedzenie zadzwonili zaproponowali warunki na które w sumie zgodziłem się ale z racji że miałem pierwszy dekoder jaki nka wypuściła (bez hd) to pytam że chciałbym wymienić dekoder to babeczka mi mówi że kosztuje 199 zł ten z nagrywarką.
pytam o ten hd bez nagrywarki to mówi że tylko w salonie taki bede mógł sobie wymienic ale za miesiac od zmiany warunków.

Gdybym nie orientował się w temacie i nie wypytwał ją to okazało by się że przedłuże z nią umowe
za miesiąc pójde do salonu wymienią mi dekoder i jednocześnie bede MUSIAŁ zmienić warunki umowy na gorsze bo salon taki warunków nie bedzie mógł mi zaproponować

Kpina że nie można wymienić dekodera nie zmieniając warunków umowy



#35 donald

donald
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 wrzesień 2013 - 18:49

czy do Cyfrowego Polsatu musi koniecznie być talerz taki indywidualny na balkonie, czy jest szansa, że zadziała po podpięciu do takiej anteny zbiorczej na dachu?



#36 Piter

Piter
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 wrzesień 2013 - 12:37

Talerz to podstawa

#37 19łysy64

19łysy64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 wrzesień 2013 - 21:43

czy do Cyfrowego Polsatu musi koniecznie być talerz taki indywidualny na balkonie, czy jest szansa, że zadziała po podpięciu do takiej anteny zbiorczej na dachu?

Talerz potrzebny ale nie koniecznie musi być ten z Cyfrowego Polsatu obojętnie jaki ;)



#38 JOHAN 13

JOHAN 13
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 wrzesień 2013 - 07:02

Wcieło mi Baby TV i Disney Junior na NC+.Mocie te kanały czy też u kogoś wjebało?



#39 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 12 wrzesień 2013 - 08:51

Wczoraj wieczorem miałem :napinka: , dziś nie wiem :huh:


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#40 mody18

mody18
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 wrzesień 2013 - 15:04

Interesuje mnie NC+. Chce tam przejść z Polsatu. Jedynie co chcę, to wszystkie kanały sportowe. Ile to tak mniej więcej kosztuje? Bo jak widziałem ofertę w internecie, to tam nie idzie wybrać tylko sportu, ale są główne pakiety. Jeżeli znów zadzwonię na infolinię, muszę być przygotowany, na ile mogę negocjować :) .



#41 19marek64

19marek64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 wrzesień 2013 - 07:31

Tylko w platynie masz wszystkie kanały chyba że dadzą Ci gold + pakiet c+ którego nie ma w ofercie. W porównaniu z platyna jest 5zł tańszy:) a jest chyba nawet szerszy
Jako nowy klient możesz mieć zupełnie inną ofertę

#42 Patol

Patol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaToruń

Napisano 26 wrzesień 2013 - 10:25

mam N-kę i wypowiedziałem umowę z myślą o korzystniejszej ofercie przy przejściu na nc+, interesują mnie tylko kanały sportowe i w chwili obecnej oferują tylko Platinum za 99zł, i tu mam pytanie do tych którzy mają ten pakiet, jaką cenę udało wam sie wynegocjować ? żebym mógł wiedzieć jak długo ich przetrzymać :)



#43 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 październik 2013 - 20:22

Czekaj, dziś do mnie dzwonili i za C+Silver+cała paczka C+ 64zł



#44 Patol

Patol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaToruń

Napisano 04 październik 2013 - 12:26

To by było dobre, założyłem sobie kwotę max 65 zł i nie odpuszcze im :)

#45 Bouni_Ledziny

Bouni_Ledziny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 październik 2013 - 14:18

Mam dekoder polsatu z funkcją nagrywania. Czy da sie jakoś zrzucić nagrany program na kompa, pamięć usb? Ogarnia ktoś takie rzeczy?

#46 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 06 grudzień 2013 - 11:48

Pytanie mam o kablówki i inne takie

 

Jestem abonentem UPC juz 4 lata i jak wiadomo mają mnie w dupie jeśli chodzi o promocje dla przedłużających umowę.

poprzednio  zaproponowali mi pakiet telefon internet i tv mimo, ze nie chciałem telefonu to wychodziło to taniej niz pakiecie 2w1.

Teraz mi sie będzie kończyć umowa i nie mogę skorzystać z promocji bo nie są dla tych co posiadają już pakiet 3w1  lub są tylko dla nowych klientów. a nie chce zasranego telefonu którego nawet nie podłączyłem

Zastanawiam sie jak to zrobić bo w praktyce wychodzi na to, ze opłąca sie wziąć samątv + interner LTE z plusa czy z cyfrowego Polsatu z routerem niż ich zasrane pakiety dla stałych klientów.

 

 

Jaka jest jeszcze opcja tv? oprócz UPC? . Z różnych względów ( nie chce mi sie pisać) nie mogę mieć talerza. co mi pozostaje NETIA?  orange?  jak to tam wygląda nie zacina sie obraz? ma ktoś ich usługi?



#47 JACA

JACA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTAUZEN

Napisano 06 grudzień 2013 - 11:59

Artis złóż najpierw wypowiedzenie umowy i czekaj na telefon z DUK. Wtedy rozmowa prowadzona jest zupełnie na innych warunkach.



#48 szro

szro
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 grudzień 2013 - 12:49

mam N-kę i wypowiedziałem umowę z myślą o korzystniejszej ofercie przy przejściu na nc+, interesują mnie tylko kanały sportowe i w chwili obecnej oferują tylko Platinum za 99zł, i tu mam pytanie do tych którzy mają ten pakiet, jaką cenę udało wam sie wynegocjować ? żebym mógł wiedzieć jak długo ich przetrzymać :)

Promocje juz swiateczna maja za 84PLN



#49 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 06 grudzień 2013 - 14:59

Artis złóż najpierw wypowiedzenie umowy i czekaj na telefon z DUK. Wtedy rozmowa prowadzona jest zupełnie na innych warunkach.

 

 

no tak na pewno zrobię ale zastanawiam sie jeszcze na tą netią, z tego co czytam to tam jest zajebiście z tymi pakietami. Wybieram co chce i odrzucam jakieś badziewia. Po co mi 2000 kanałów jak oglądam 20?

Tylko potrzebuje info od kogoś kto to ma czy czasem sie nie zrywa te łącze itd.



#50 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 06 grudzień 2013 - 15:45

ja mam w domu netię od tygodnia, siostra na innym adresie od 2/3 miesięcy i nie zgłaszała mi żadnych uwag co do TV.

w domu mam neta 20mbitów plus tv do wyboru z pakietami, a siostra 50mbitów plus wszystkie kanały (wtedy tylko taka opcja była).

z tymi pakietami jest tak, że przez pierwszy miesiąc masz full, 3 dni przed końcem masz informację, że musisz dokonać wyboru (netia wskazuje Ci to co oglądałeś najczęściej) - musisz wziąć pakiet podstawowy za 15 zł i musisz dobrać pakietów za minimum 20 zł. jeśli nie dokonasz wyboru to netia wybierze Ci te które oglądałeś najczęściej.

 

wczoraj i dzisiaj przy ksawerym tylko kilka razy zastopowało mi obraz na chwilę






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych