Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komputery


1961 odpowiedzi w tym temacie

#1501 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 19 październik 2017 - 23:57

Panowie mam takie pytanie - zaczalem grac sobie w gre twierdza krzyzowiec 2, w trakcie rozgrywki potrzebuje od czasu do czasu wyjsc do pulpitu (zerknac na neta itp), a tu zonk nie da rady ! Ani jeden skrot klawiszowy nie dziala (np alt + esc) ani klikniecie w ikonke windows. Gra normalnie caly czas dziala, tylko poprostu nie wychodzi do pulpitu. Ma ktos pomysl na to ? (w innych grach normalnie dziala)

spróbuj

"Windows" + "D"

lub "alt" + "tab"

lub "alt" + "esc"

lub "ctrl" + "alt" + "del" (kilka razy do skutku)

lub "windows"

lub "ctrl" + "shift" + "esc" (kilka razy do skutku)

opcję ostatnią możesz rozwinąć o ruszanie myszką tak, aby najechać (niejako w myślach) gdzie pojawił ci się menedżer zadań i spróbować kliknąć w jego obszar. Czasami w takich problemowych sytuacjach trzeba klikać myszką do oporu na zmianę z kombinacją klawiszy.

 

EDIT jest jeszcze opcja odwrotna do drugiej: "alt" + "shift" + "tab"


Użytkownik 19mózG64 edytował ten post 19 październik 2017 - 23:59

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#1502 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 22 październik 2017 - 22:05

Jeśli ta gra sprytnie przechwytuje zdarzenia z klawiatury i do tego trzyma fokus to i tak może wyjść z tego jeden wielki chuj. Smutne ale prawdziwe.



#1503 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 26 październik 2017 - 01:07

na videotesty na YT wstawili w ostatnim miesiącu 3 zestawy PC:

 

2000 PLN: 

 

2500 PLN:

 

3500 PLN:

https://www.youtube.com/watch?v=vHw3WqnT_NM

 

Warto prześledzić sekcję komentarzy, bo zdarza się często, że maniacy komputerowi mają lepsze wskazówki od ekspertów z YT.


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#1504 Kruszynka

Kruszynka
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 28 październik 2017 - 20:37

Witam, potrzebuje pomocy :)
Jakiś czas temu zakładałam siec wifi i utworzyłam druga sieć/podsieć (ma tą samą nazwe tylko ze na końcu dopisane "2" i jest ona podpięta do tej głównej). Dodam, że ta główna sieć jest zabezpieczona hasłem a ta podpięta nie i chyba mi się wszyscy sąsiedzi podpinaja.
Wie ktoś może jak usunąć tą "podsieć" czy co to tam przypadkowo stworzyłam??



#1505 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 06 listopad 2017 - 16:40

polecicie jakiegoś laptopa do 1200 zł ?

laptop dla ojca, net, fb :), YT, jakieś filmy, dysk przydałby się minimum 500GB.

mile widziany WIn7, 10 nie pogardzimy jeżeli z 7 się nic nie znajdzie.



#1506 jaśka

jaśka
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 13 listopad 2017 - 05:26

Laptop mi padł, ekran wogóle mi się nie załańcza.
Polecacie jakiś sprawdzony serwis laptopów?
Rudzka GieKSa

#1507 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 13 listopad 2017 - 11:09

Pany

 

Potrzebuje sobie zrobić w biurze pokój do telekonferencji, tzn mieć rzutnik, na którym będę widzieć  kogoś, kto nadaje po drugiej stronie, kamere oraz mikrofon.

 

Rzutników jest w pizdu dajcie mi znać na jakie parametry mam zwracać uwagę i jakie do absolutne minimum, jakiś przedział cenowy, firmy itd.

To samo z kamerką i mikrofonem.



#1508 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 13 listopad 2017 - 16:39

Pierdolisz...

 

Wiedzialem, ze wkrecisz sie w showupa :)


  • kosa, Toczmek89 i Matigks lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#1509 karamaltz

karamaltz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 listopad 2017 - 17:22

Sznurek pasuje mi do show upów. Pytanie czy solo, czy w duecie.  Nie, nie jestem ochotnikiem  :hihi:



#1510 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 13 listopad 2017 - 19:04

nie będę  wpisywał w Google tej frazy, bo domyślam się,  że zawirusuje  mi kompa :hihi:


  • cysiu lubi to

#1511 LukaszArt

LukaszArt
  • SK1964
  • LokalizacjaTzn/Józefowiec

Napisano 14 listopad 2017 - 12:19

Ma być to bardzo profesjonalnie czy byleby działało ?



#1512 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 listopad 2017 - 13:48

Wczoraj wszedł nowy FireFox, od tego momentu mam problem z odpalaniem plików na jewtube, Vimeo etc - takie coś się robi - wie ktoś jak poradzić sobie z tym zielonym przebiciem?

Netlix działa normalnie, BestPlayer etc też ok

Załączone pliki

  • Załączony plik  awaria.png   401,44 KB   0 Ilość pobrań

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1513 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 19 listopad 2017 - 16:05

To i ja zapytam, czy po aktualizacji firefoxa da się w jakiś sposób przywrócić listę stron, które wyświetlały się po otwarciu nowej karty? Mama miała taką listę coś a la zakładki, ale nie tą u góry pod paskiem adresu tylko kilka takich prostokątów na środku przeglądarki w nowej karcie. Nie wiem jak się to nazywało.


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#1514 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 19 listopad 2017 - 21:16

Otwórz nową kartę, kliknij w prawym górnym rogu na ikonke ustawień i odznacz wszystkie ptaszki poza dwoma: "najcześciej odwiedzane strony" i podmenu "pokaż dwa rzędy" (po polsku może się to inaczej nazywać ja nie mam polskiej wersji językowej). Wtedy zniknie reszta (wazne strony, polecane etc.), możesz ewentualnie zostawić pasek wyszukiwania jak chcesz.



#1515 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 19 listopad 2017 - 23:05

@terror i @19mózG64
Dlaczego firefox? A nie np. Opera, chrome lub vivaldi?
Ja używam na PC vivaldi pomimo tego, ze wkurwiają mnie aktualizacje (za każdym razem przy ściąganiu pojawia się error) to najlepiej mi się na niej przegląda strony. Firefox był dla mnie archaiczny, a opera się często zacinała (PC i android). Vivaldi do użytkowania jest najwygodniejszy, pomimo innych jego wad (gdzie po dwóch aktualizacjach robię „odinstaluj” i „zainstaluj” ponownie).
  • mac lubi to
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#1516 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 20 listopad 2017 - 00:52

Otwórz nową kartę, kliknij w prawym górnym rogu na ikonke ustawień i odznacz wszystkie ptaszki poza dwoma: "najcześciej odwiedzane strony" i podmenu "pokaż dwa rzędy" (po polsku może się to inaczej nazywać ja nie mam polskiej wersji językowej). Wtedy zniknie reszta (wazne strony, polecane etc.), możesz ewentualnie zostawić pasek wyszukiwania jak chcesz.

no właśnie problem bo zrobiłem tak zanim posta tu umieściłem bo nie było tych stron które są potrzebne

 

Dlaczego firefox? To nie mój problem, ja korzystam z chrome/vivaldi i jestem happy 


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#1517 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 listopad 2017 - 04:15

Ja też Vivaldi, chociaż trzeba przyznać, że FF dostał kopa (wypruli cały silnik i poszyli od nowa).


  • 19mózG64 lubi to

#1518 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 20 listopad 2017 - 07:03

no właśnie problem bo zrobiłem tak zanim posta tu umieściłem bo nie było tych stron które są potrzebne

 

Dlaczego firefox? To nie mój problem, ja korzystam z chrome/vivaldi i jestem happy 

NIe mogę odpowiedzieć nic innego poza enigmatycznym "mi działa" :)


  • 19mózG64 lubi to

#1519 Axel

Axel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 listopad 2017 - 17:46

Wczoraj wszedł nowy FireFox, od tego momentu mam problem z odpalaniem plików na jewtube, Vimeo etc - takie coś się robi - wie ktoś jak poradzić sobie z tym zielonym przebiciem?
Netlix działa normalnie, BestPlayer etc też ok


Ogólnie z Firefoxem problem. U mnie tak już jest od dłuższego czasu i tylko w filmach na fb.

#1520 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 20 listopad 2017 - 17:59

Miałem kiedyś na tym komputerze swoje zakładki w chrome, teraz znajdują się u mamy w firefoxie mimo, że mama nic nie importowała. Dla mnie to nie jest normalne. 


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#1521 hermano

hermano
  • SK1964
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 27 listopad 2017 - 13:23

pany sprawa jest :)  ostatnio przy okazji Fify 18 kliknąłem jakiś zjebany plik , który wgrał mi do preglądarki jakieś ciulstwo.
przeglądarkę jako tako ogarnąłem ale dalej coś się jebie.
Samoczynnie włącza się chrom tzn strona z jakąś reklamą ! (w pasku adresowym zauważyłem że pojawiaja się jeden lub dwa adresy zanim wskoczy ten z reklamą)
I do tego co jakiś czas na pulpicie wyskakuje okno ( w oknie żadnego transferu nie ma bo akurat internetu nie było)
co mogę zrobić ?? czyściłem adwcleaner

https://zapodaj.net/...205961.png.html

 

https://zapodaj.net/...f060ff.png.html



#1522 Typerke

Typerke
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 listopad 2017 - 18:25

ComboFix



#1523 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 27 listopad 2017 - 21:21

combofix albo adwcleaner


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#1524 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 27 listopad 2017 - 21:28

 adwcleaner

HAHA



#1525 Typerke

Typerke
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 listopad 2017 - 21:32

mózg rozjebany  :lol:






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych