Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sparingi - zima 2016

377 odpowiedzi w tym temacie

#251 wojtaskatowice

wojtaskatowice
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 18 luty 2016 - 15:06

Zacząłeś od tego posta.
To zapytam jeszcze raz kogo ci tam brakuję z I składu, drużyny itd

zaczęliśmy naszą dyskusję od wyjściowej jedenastki więc wymieniłem ci 8 zawodników którzy raczej nie wybiegną na mecz z arką w wyjściowym składzie.

#252 Scarface WNC

Scarface WNC
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 18 luty 2016 - 15:11

Mylisz się zaczęliśmy dyskusję rano o twojego postu.
Tak dla przypomnienia poniżej :

Patrząc na nasz skład z tego sparingu to właśnie były rezerwy.

Nooo bo Kuchta nie zagral.
Na meczu z Arka w lidze w takim razie trzeba sie spodziewac 10 nowych zawodnikow.

#253 Popkorn

Popkorn
  • SK1964
  • LokalizacjaSkoczów

Napisano 18 luty 2016 - 15:18

Ja sie naprawde dziwie, ze ludzie maja czas i ochote pisac o takich pierdolach...

#254 irishman

irishman

Irishman - 1968

Napisano 18 luty 2016 - 15:18

Już zaś nie piszcie że sprawa młodego Brzeczka to jakieś duperele. Skoro kadra jest zamknięta i mamy czekać na okazje to pojawią się wątpliwości co do sensu testowania tego gracza i moim zdaniem dobrze że są bo sam mam wrażenie, że to nie jest dobry pomysł.

Gdyby nie ożywiona dyskusja na forum swego czasu to jestem przekonany że dalej by u nas grał Pitry.

Tak samo można się zastanowić czy dyskusja na forum nie przyczyniła się do pożegnania trenera Moskala. Sam byłem wtedy wielkim orędownikiem takiego rozwiązania, a dziś widzę, że po prostu zmarnowaliśmy przez to szmat czasu. Tacy z nas znawcy...

Moim zdaniem, trener powinien mieć absolutną dowolność w zatrudnianiu, a tym bardziej testowaniu zawodników (oczywiście w granicach budżetu narzuconego przez Zarząd). A już sugerowanie, że uprawia tu jakąś prywatę jest moim zdaniem śmieszne, małostkowe i wręcz nieprzyzwoite.

"Ekstraklasa albo śmierć!!!"

#255 wojtaskatowice

wojtaskatowice
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 18 luty 2016 - 15:33

Mylisz się zaczęliśmy dyskusję rano o twojego postu.
Tak dla przypomnienia poniżej :

Mój pierwszy post być może nie był zbyt rozwinięty, ale myślałem że weźmiesz pod uwagę kto zaczynał mecz oraz ile minut spędził na boisku.

#256 sajmonczan

sajmonczan
  • SK1964

Napisano 18 luty 2016 - 16:08

Kiedy kończą sie ferie? Bez urazy do co poniektorych, ale poziom żenujący. Niech ktoś zrobi tutaj porządek bo jak chcecie ponapierdalać na siiebie to pw albo się umówcie w realu.

Myślałem, że temat o transferach zszedł na psy ale widzę mammy konrkandydaaa.
  • Luke Skywalker lubi to

#257 blazej

blazej
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 18 luty 2016 - 16:10

Irish z tego co kojarzę to nie było Cię na spotkaniu z Cyganem a tam prezes wyjaśnił jak to było z Moskalem. W moim odczuciu te wyjaśnienia były ok i taka decyzja musiała zapaść. Straciliśmy dużo w okresie letnim przy przedłużeniu niektórych kontraktów i przy Piekarczyku mimo wszystko.
  • irishman lubi to

#258 lukste

lukste

Napisano 18 luty 2016 - 19:02

W 2013 roku mlody Brzeczek zostal wybrany na odkrycie roku w 2 lidze. Glosowali pilkarze z tej ligi.
Do tego gral w mlodziezowkach.
Cos tam chyba umie pokopac.
  • irishman lubi to

#259 Krzyś

Krzyś
  • LokalizacjaLigota

Napisano 18 luty 2016 - 19:13

W 2013 roku mlody Brzeczek zostal wybrany na odkrycie roku w 2 lidze. Glosowali pilkarze z tej ligi.
Do tego gral w mlodziezowkach.
Cos tam chyba umie pokopac.

taki "dryblas" to może będzie taki drugi Kucyk:)))

#260 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 18 luty 2016 - 19:25

Scarface, tak bez spiny, byleś na jakimś sparingu w tym roku i oglądałeś cały?
Czy Twoje opinie są na podstawie relacji, opinii z neta + własnych wniosków?

#261 wojtekbezportek

wojtekbezportek
  • SK1964

Napisano 18 luty 2016 - 19:32

Czytając tutaj co poniektórych to serio tylko sznur zostaje i perspektywa huśtania się na wietrze.

Też ciężko mi zrozumieć, że ktoś tutaj siedzi cały dzień i napierdala wierszówki (za darmo!) obrzydzając nam wszystko co z GieKSą związane.. Na awans kurwa nie ma szans, transfery chujowe, Chojnice wzięły Krzywickiego (kto to kurwa jest.. przecież chłop słynie ino z tego, że ma konto na twitterze!), na obozy jeździmy do Polski, a Brzęczek to w sumie jest u nas ino po to, żeby syn kontrakt podpisał.

Frustracja frustracją, marzenia i oczekiwania swoją drogą, ale spróbujcie myśląc o GieKSie czasami się uśmiechnąć..

#262 TomTom

TomTom

Napisano 18 luty 2016 - 19:52

Niech się już ta liga zacznie, to i ciśnienie z ludzi zejdzie :)

• Scarface WNC lubi to

#263 Mariuszz79

Mariuszz79
  • SK1964

Napisano 18 luty 2016 - 20:41

Niech się już ta liga zacznie, to i ciśnienie z ludzi zejdzie :)

Jak nie daj boże noga sie kopaczom podwinie w szpilu z Arką, to juz widze jak cisnienie zejdzie  :chamisko: . Za mało sie dzialo w transferach biorac pod uwage dlugosc przerwy. Brakowało czestych "przeciekow z prasy" (nieważne czy prawdziwych, czy nie)  ale wtedy by sie pisało o tych przeciekach, domysłach etc i poziom tematow pilkarskich byłby pewnie ciut wyższy, a tak z braku tematow trzeba czytać takie kwiatki jak tu są serwowane  :chamisko:

#264 sajmonczan

sajmonczan
  • SK1964

Napisano 18 luty 2016 - 21:20

Ja tylko mam takie marzenie, że to całe ciśnienie będzie widać na Arce w pierdolnięciu jakie ten Blaszok pamięta z najlepszych czasów. 

#265 Jarecki

Jarecki
  • SK1964
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 18 luty 2016 - 21:48

Jesusie przeczytalem wreszcie do konca te wszystkie posty. MASAKRA. Wezcie sobie kilka dni wolnego od Forum bo swirujecie i to nie pozytywnie
  • Luke Skywalker i Michu lubią to

#266 TomTom

TomTom

Napisano 18 luty 2016 - 22:35

Ale wiecie jak nasi piłkarze reagują na duże ciśnienie z trybun ;)

#267 sajmonczan

sajmonczan
  • SK1964

Napisano 19 luty 2016 - 04:27

Ale wiecie jak nasi piłkarze reagują na duże ciśnienie z trybun ;)

Bo nie są przyzwyczajeni. Bo jakby na każdym meczu było takie pierdolnięcie jak z Kluczborkiem to by wiedzieli na czym to polega. 

• żywiec lubi to

#268 irishman

irishman

Irishman - 1968

Napisano 19 luty 2016 - 08:30

Irish z tego co kojarzę to nie było Cię na spotkaniu z Cyganem a tam prezes wyjaśnił jak to było z Moskalem. W moim odczuciu te wyjaśnienia były ok i taka decyzja musiała zapaść. Straciliśmy dużo w okresie letnim przy przedłużeniu niektórych kontraktów i przy Piekarczyku mimo wszystko.

Błażej, nie pisałem tego żeby znowu wracać do tego czy powinniśmy zatrzymać Moskala czy nie. Ale OK! Dzięki za odpowiedź, bo to tylko pokazuje, że my tu na forum tak naprawdę, poza kilkoma osobami, mało wiemy, a i te kilka osób nie wie wszystkiego co się tam dzieje w zaciszach gabinetów prezesowskich, dyrektorskich czy trenerskich.

Poza tym uważam, że jeśli chcemy coś osiągnąć, to jeśli wierzymy w umiejętności Brzęczka i Motały to powinniśmy im całkowicie zaufać. I powinniśmy całkowicie wierzyć w tych piłkarzy, na których postawią, bez względu, czy to są ci, którzy nas już zawiedli, czy jacyś nowi. Najgorsze co może się stać, to popaść teraz w jakieś, często nieuprawnione krytykanctwo, bo z tego potem na stadionie rodzi się hejt, z którym nie wszyscy sobie potrafią poradzić.

Marzy mi się, żebyśmy wszyscy "wyzerowali liczniki", żebyśmy dali naszej drużynie nową szansę - tak jak to zapowiadał wobec piłkarzy Brzęczek na początku roku i jak to robi. I to nie taką szanse przez jeden czy dwa mecze ale do końca rundy wiosennej.

To czy klub obrał dobrą drogę okaże się na wiosną, a przede wszystkim na jesieni. Sam mam jakieś tam wątpliwości (o czym pisałem) ale chowam je głęboko do kieszeni! I to radzę wszystkim. Bo może i to, czy owo można było zrobić lepiej. Ale jeśli wszyscy będziemy pchać ten wózek w jedną stronę, to pomimo nawet jakichś błędów jednak osiągniemy ten cel, o którym wszyscy marzymy! A przecież tylko o to nam wszystkim chodzi - no nie?!

• Luke Skywalker i sajmonczan lubią to

#269 MatiWest

MatiWest

Napisano 19 luty 2016 - 12:38

Gdzie gramy jutro ten sparing z Piastem?

#270 Luke Skywalker

Luke Skywalker
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 20 luty 2016 - 05:39

Ja pierdole straciłem pół godziny na przeczytanie 3 stron narzekania i hejtowania wszystkiego co się da...  :szok: 
Błagam niech już zacznie się ta liga i narzekanie, że cola była zaciepła albo nie ma gdzie zaparkować bo tego co się tutaj dzieje od miesiąca nie da się czytać na trzeźwo... 

Kurwa dajmy szansę tym piłkarzom, dajmy szansę Brzęczkowi. Pewnie w tym sezonie nie awansujemy ale przynajmniej wiosna może być wykorzystana jako świetne przygotowanie przed nowym, decydującym sezonie. Rozliczmy Brzęczka pod koniec roku, a nie po kilku pierwszych meczach na wiosnę. Ja w niego wierzę, że ma pomysł na ten zespół jakiego nie miał chyba nikt od czasów Nawałki. Wszystko wydaje się być robione z głową. Zrobili tyle transferów ile uważali, a wytykanie mu, że dał szansę zagrania w sparingu swojemu synowi i robienie z tego awantury na kilka stron jest po prostu żałosne !!! Brzęczek sam mówił, że wierzy w ten zespół, że ci piłkarze, których już mamy są w stanie walczyć o awans i ja mu ufam. Nie pamiętam kiedy ostatnio był taki optymizm wewnątrz klubu (może był 2 lata temu, tylko wszystko zostało błyskawicznie spierdolone przez hamulcowych, ale sytuacja finansowa klubu nadal była zła). Zamiast narzekać i hejtować wszystko i wszystkich na około ruszcie dupe po bilety i karnety. 
15 dni !!!!

• irishman i Jarecki lubią to

GKS KATOWICE  &  BANIK OSTRAVA

#271 Tankofermentor

Tankofermentor
  • SK1964
  • LokalizacjaMikołów / Piotrowice

Napisano 20 luty 2016 - 09:27

Zaplanowany na dzisiaj sparing GKS Katowice - Piast Gliwice został odwołany

#272 anetoshi

anetoshi

Napisano 20 luty 2016 - 09:28

Sparing z Piastem odwołany

#273 Tankofermentor

Tankofermentor
  • SK1964
  • LokalizacjaMikołów / Piotrowice

Napisano 20 luty 2016 - 09:29

Sparing z Piastem odwołany

W sobote rano kobieta powinna chytac się sprzątania, a nie na fejsie seidzieć :hihi:

• Edy lubi to

#274 irishman

irishman

Irishman - 1968

Napisano 20 luty 2016 - 14:26

W sobote rano kobieta powinna chytac się sprzątania, a nie na fejsie seidzieć :hihi:

Tankofermentor, Ty ino uważaj coby Twoja kobieta nie zorientowała się, że siedzisz na forum i jeszcze wypisujesz takie rzeczy, bo Cie zaraz do odkurzacza zagoni abo do sklepu po coś pośle  :hihi: 

• Tankofermentor lubi to

#275 Grześ

Grześ
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 22 luty 2016 - 13:53

Sparing z Mielcem na B1 ?

i tylko GieKSa na dobre i na złe !

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych