Skocz do zawartości


Zdjęcie

Multisport - lista chętnych


52 odpowiedzi w tym temacie

#1 buli

buli
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 styczeń 2016 - 21:53

w jaki sposób można pochytać kartę Multisport,Benefit itp .....

 

Czy tylko jedynie przez swojego pracodawcę??



#2 ZAWIErCIE

ZAWIErCIE
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 styczeń 2016 - 22:09

Wiem, że jest jeszcze opcja dla znajomego ( osoby towarzyszącej ) czyli nie koniecznie musi być przez swojego pracodawcę.

Program MultiSport jest skierowany tylko do firm.


Użytkownik ZAWIErCIE edytował ten post 12 styczeń 2016 - 22:11


#3 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 12 styczeń 2016 - 23:48

Zgadza się można lecz mało kiedy to jest opłacalne bo często jest to droga opcja

#4 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 13 styczeń 2016 - 08:30

Czy ja wiem, czy nieopłacalne? Z rok temu jeszcze kumpel wziął dla mnie multisporta (przez jakiś czas byłem jego bratem :chamisko:) Płaciłem 150zł miesięcznie, więc wydaje mi się, że to nie jest wysoka cena, zważywszy na obecne ceny karnetów i przede wszystkim nacisk na długoterminowe umowy.



#5 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 styczeń 2016 - 13:02

Jak juz pracujecie to sprobujcie podejsc do szefa i zagadac o beneficie, min chyba 10 os doplacicie ok 100 miesiecznie z wyplaty i po problemie

#6 cysiu

cysiu

    GIT

  • .SK1964

Napisano 13 styczeń 2016 - 13:59

Te 100 jest raczej umowne, bo to wszystko zależy od tego, ile pracodawca chce Ci dofinansować.

 

 

W jednym z dużych sklepów jeszcze do niedawna pracownik płacił tylko 30 zł - reszta była opłacana.

W innej zaś firmie wiem, że pracownik płaci np 120zł.

 

 

 

Jeśli dobrze pamiętam, to u mnie w firmie benefit dla towarzyszącej jest w granicach 180zł, więc (chyba?) sporo.



#7 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 13 styczeń 2016 - 14:07

Jak ktoś dziennie uprawia sport to nie jest to wcale dużo. 6zl dziennie, jezeli dostępne jest wszystko, to dobra cena
  • multi lubi to

#8 SuchyTZN

SuchyTZN
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 styczeń 2016 - 16:02

Ja mam za 100.. Moj kumpel mówił, żę w korporacji ma za 40 zł i dla siebie i dla ziomka jakiegos.. Nieograniczona wersja. To wszystko zalezy od pracodawcy tylko i wylacznie.



#9 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 styczeń 2016 - 16:15

Racja. Ja płace 29 zl. Dodatkowa osoba za 100 zl. Nawet 180 sie opłaca. Ja np. Chodze na ściankę wspinaczkowa to mam za free. Normalnie za wejscie zaplacilbym 25 zl

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#10 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 13 styczeń 2016 - 16:26

chopy, to nie zalezy od pracodawcy. Cena jest ogolnie znana, Piszecie tak, jakby jeden pracodawca mial taniej, bo bierze wiecej, a inny drozej, a tu roznice sa zapewne niewielkie. I tak wy za to placicie koniec koncow, bo pracodawca se to odlicza z ew. podwyzek.

Tak czy tak, to jest dobra cena. Styka isc kilka razy na basen, na paker, na squasha (chyba jest w ofercie?), na scianke i juz jestescie na tym do przodu. Finansowo i zdrowotnie.


  • Berki lubi to

#11 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 styczeń 2016 - 19:35

I tak wy za to placicie koniec koncow, bo pracodawca se to odlicza z ew. podwyzek.

Przecież to idzie z obowiązkowego ZFŚS i kwoty są zależne od ilości osób korzystających i zarobków pracowników.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#12 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 13 styczeń 2016 - 21:09

chopy, to nie zalezy od pracodawcy. Cena jest ogolnie znana, Piszecie tak, jakby jeden pracodawca mial taniej, bo bierze wiecej, a inny drozej, a tu roznice sa zapewne niewielkie. I tak wy za to placicie koniec koncow, bo pracodawca se to odlicza z ew. podwyzek.

Tak czy tak, to jest dobra cena. Styka isc kilka razy na basen, na paker, na squasha (chyba jest w ofercie?), na scianke i juz jestescie na tym do przodu. Finansowo i zdrowotnie.

 

Różnice są dość duże w cenie dla pracodawcy w zależności do liczby branych kart. Przynajmniej tak było 2-3 lata temu. A to czy dają ją za darmo, każą płacić równowartość czy jakiś procent zależy już od samej firmy.


Użytkownik kosa edytował ten post 13 styczeń 2016 - 21:10

  • terror lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!


#13 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 13 styczeń 2016 - 21:19

u mnie w firmie karty multisport startowały chyba z końcem 2014 - wiem, że był nacisk na jak największą ilość "chętnych" bo od tego zależała cena karty.

później ilość zapisanych mogła być mniejsza i może spadać z każdym miesiącem a cena jest stała.

 

dla pracownika:

MultiSport Plus 79 zł

MultiActive 8 wizyt w miesiącu 35 zł

 

dla osoby towarzyszącej:

MultiSport Plus- 179 zł

MultiActive- 120 zł

 

dla dziecka:

Karta MultiSport Plus: 40 zł Karta basenowa, 89 zł MultiSport Kids

Karta MultiActive: 37 zł Karta basenowa, 59 zł MultiSport Kids


Użytkownik Budus edytował ten post 13 styczeń 2016 - 21:20


#14 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 13 styczeń 2016 - 21:20

Przecież to idzie z obowiązkowego ZFŚS i kwoty są zależne od ilości osób korzystających i zarobków pracowników.

 

tak, zwlaszcza jak w firmie pracuje 5 osob.



#15 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 13 styczeń 2016 - 21:26

chuja, a nie obowiązkowy - można z niego zrezygnować - mowa o ZFŚS


Użytkownik Budus edytował ten post 13 styczeń 2016 - 21:27


#16 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 13 styczeń 2016 - 22:16

Minimalnie chyba i tak trzeba wziąć 10 kart Multisport (albo pięć kurczę). To co pisze Budus też często firmy robią - napychają jak najwięcej na start, by dostać korzystna cenę, a potem przy rezygnacjach atrakcyjna cena zostaje. Choć jest jakiś pułap procentowy i czasowy rezygnacji kiedy Multisport się wkurwia i straszy zmianą warunków.


Przyjaźń jest wszystkim!


#17 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 13 styczeń 2016 - 22:24

Tylko firmy? A jakby to przez SK wyglądało? :)

#18 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 13 styczeń 2016 - 22:28

Mogę zapytać jeśli byliby chętni. Tylko wtedy każdy musiałby płacić 100% ceny, którą oni podyktują. 


Przyjaźń jest wszystkim!


#19 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 13 styczeń 2016 - 22:38

Jak możesz to się zorientuj Kosa, nic nas informacja nie kosztuje

#20 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 13 styczeń 2016 - 22:41

u mnie to było dokładnie tak

 

LICZBA ZGŁOSZONYCH PRACOWNIKÓW W PIERWSZYM MIESIĄCU

Min. 100 osób

MultiSport Plus - 100 zł

MultiActive - 45 zł

 

Min. 350 osób

MultiSport Plus - 79 zł
MultiActive - 35 zł



#21 B.Z.L

B.Z.L
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLiGoTa

Napisano 13 styczeń 2016 - 22:59

U mnie teraz wprowadzają, minimum 10 osób, ale im więcej tym jakieś tam korzyści, a każda firma może podyktować swoje ceny, u Nas ma być 80% dopłaty, z czego znając życie wezmą to sobie z socjalnego czy właśnie jakiś tam "dodatkowych premii". Powyżej 160zł multisport się średnio opłaca, chyba że ktoś serio napierdala dziennie siłka/basen/sauna/squash/zumby/zajęcia fitness itp



#22 cysiu

cysiu

    GIT

  • .SK1964

Napisano 13 styczeń 2016 - 23:41

Tak czy tak, to jest dobra cena. Styka isc kilka razy na basen, na paker, na squasha (chyba jest w ofercie?), na scianke i juz jestescie na tym do przodu. Finansowo i zdrowotnie.
 

 

Większość (jak nie wszystkie) kluby ze squashem dają 15 zł zniżki za posiadany karnet.

 

Co w większości przypadków do godziny 16 i od 22 bodajże daje grę "za darmo" dla posiadaczy karty.

 

Jak komuś nie zależy na jakości kortu, to na 3 Stawach w FA przy 2 kartach nie ma w ogóle dopłaty - obojętnie jaka godzina (przynajmniej tak było jeszcze kilka miesięcy temu)



#23 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 14 styczeń 2016 - 14:24

Multisport ma dziwną politykę i w stowarzyszeniach muszą być osoby zatrudnione na umowę o pracę, a w firmach mogą być na jakąkolwiek. Tak więc dupa, choć wydaje mi się, że oni do końca nie rozumieją jak działają stowarzyszenia. 

 

Ktoś wie jak weryfikują czy ktoś jest w firmie zatrudniony? Bo jeśli nie tak wnikliwie, to jak się zbierze wymagane minimum, to mogę puścić przez siebie.


Przyjaźń jest wszystkim!


#24 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 14 styczeń 2016 - 15:49

postaram się podpytać jutro - chociaż nie wiem czy w ogóle to weryfikują.

u mnie w firmie są osoby na działalności gospodarczej z podpisaną umową na inna firmę niż w tej której faktycznie pracują - i oni normalnie mogą wziąć kartę jako pracownik



#25 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 14 styczeń 2016 - 20:22

Zapytaj.


Przyjaźń jest wszystkim!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych