Skocz do zawartości


Zdjęcie

Patriotyzm ekonomiczny


90 odpowiedzi w tym temacie

#51 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 01 styczeń 2016 - 10:35

Świetny sprzęt, polecam.

Z tej samej branży polecam również Pajak Sport z Bielska. Rodzinnie znamy się od wielu lat i wiem jaki tam jest nacisk na jakość produktów.

http://www.pajaksport.pl/

---
Ciężko jest kupić produkt w 100% polski. Przykład: najlepsze zamki na świecie robi japoński YKK, większość dobrych producentów ich używa.


Pajak sport też polecam, fajna firma
  • Naujox lubi to

#52 Bill X

Bill X
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 styczeń 2016 - 11:39

Fabian - koszule, garnitury, dodatki do garniturów. 
W Katowicach zaczynali od stoiska na Szaberplatzu na Załężu, teraz otwarli salon w C.H. Załęże.

Od lat zaopatruje się u nich w koszule i jestem mega zadowolony. No i na stoisku zawsze mam zniżkę. 

http://www.fabiankos.../2-O-firmie.htm



#53 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 01 styczeń 2016 - 12:16

w tym c.h Załęże są wszystkie te same ciuchy i buty które znajdzie się na targu tylko 100% drożej

#54 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 styczeń 2016 - 12:31

Fabian - koszule, garnitury, dodatki do garniturów. 
W Katowicach zaczynali od stoiska na Szaberplatzu na Załężu, teraz otwarli salon w C.H. Załęże.

Od lat zaopatruje się u nich w koszule i jestem mega zadowolony. No i na stoisku zawsze mam zniżkę. 

http://www.fabiankos.../2-O-firmie.htm

Skład: elanobawełny o proporcjach - 65% bawełny,35% elany bądź 80% bawełny i 20% elany

:dead:


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#55 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 01 styczeń 2016 - 12:35

w tym c.h Załęże są wszystkie te same ciuchy i buty które znajdzie się na targu tylko 100% drożej

 

jeśli chodzi o garnitury to bardzo fajne, bo na tych straganach to mega kapa, wszystkie takie same na każdym i mega lipne, taniej bo taniej no ale lipne 



#56 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 01 styczeń 2016 - 12:37

Fabian - koszule, garnitury, dodatki do garniturów. 
W Katowicach zaczynali od stoiska na Szaberplatzu na Załężu, teraz otwarli salon w C.H. Załęże.

Od lat zaopatruje się u nich w koszule i jestem mega zadowolony. No i na stoisku zawsze mam zniżkę. 

http://www.fabiankos.../2-O-firmie.htm

przeciez to szajs na tym Zalezu jest.z ciekawosci wybralem sie kiedys tam i garnitury tragedia.fakt kosztuja z 300-400zl ale sa z bawelny i czegos tam jeszcze i po chwili beda pomiete.

w takim Bytomiu kupisz juz garnitur za 500zl ale masz go w wiekszosci z welny,a garnitury co sa od 1000 zl sa juz welniane.



#57 paulek

paulek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 01 styczeń 2016 - 12:54

Wiem ze RiB szyję w Polsce. Tak samo surge. Ale to sklepy kibiców? Wiadomo coś na ten temat?

#58 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 styczeń 2016 - 13:22

Nie.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#59 robercik

robercik
  • SK1964

Napisano 01 styczeń 2016 - 20:38

Czy ktoś gdzieś u nas widział buty firmy Kupczak? http://www.vip.home.pl/

Szukam butów trekkingowych/zimowych które wytrzymają dłużej niż jeden sezon. Ewentualnie jak znacie jakieś inne firmy które coś takiego robią.



#60 Wiciowiec

Wiciowiec
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 styczeń 2016 - 15:05

Ja trochę z innej beczki. Jaki serwis internetowy polecacie? Chodzi mi o informacje z kraju i ze świata oraz w miarę możliwości z regionu. Do tej pory korzystałem głownie z internetowego serwisu gw ale z wiadomych względów nie chce ich wspierać. Jakieś propozycje?

#61 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 03 styczeń 2016 - 15:28

nie dla islamizacji europy, kongres nowej prawicy, zelazna logika, gowno prawda, moraine, partia korwin, marian kowalski, ruch narodowy, i to co znajomi sledza czyli np zdelagalizowac sld, pitu-pitu (sprzed bana)

 

to sa najlepsze strony do czerpania informacji.

jezeli kogos interesuja finansowe to musi poszukac. Zwiazek pracowdawcow tez ok strona


  • Naujox i Bojar lubią to

#62 mały

mały
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 styczeń 2016 - 15:36

Jak to wygląda z markami typu Pit Bull,Extreme Hobby,Omerta itp?Wiem że Polska jest Ofensywa i EH?


  • Michael lubi to

#63 tomzkat

tomzkat
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 03 styczeń 2016 - 16:23

Coś w temacie i  troche odpowiadając na pytanie Wiciowca:

 

http://www.money.pl/...,0,1988746.html

 

 

Ja osobiście długi czas jako główny portal informacyjny miałem Onet, ale po tym jak PIS wygrało i codziennie widziałem tam bezczelną nagonkę antypolską to dałem se spokój. Przerzuciłem sie póki co na wp . 



#64 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 03 styczeń 2016 - 16:34

Ja pierdole, serio? Jak można czytać WP, onety interie czy inne ścierwa. Jakbym czerpał wiadomości z takich portali to pewnie bym teraz był na jakiejś pikiecie KODu i miał awatar na forum jak fjodor niedawno.
Zależy też jakie informacje, ja głównie czerpie z profili na fejsie, jak mayek żelazna logika, GP itd. Bankier.pl chyba też rzetelny portal.
A jakieś wieści z miasta to lokalne profile informacyjne.

#65 CichyBob

CichyBob
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 styczeń 2016 - 16:39

Jak to wygląda z markami typu Pit Bull,Extreme Hobby,Omerta itp?Wiem że Polska jest Ofensywa i EH?

Każda z tych marek jest Polska.

#66 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 03 styczeń 2016 - 17:42

PRT, przesadzasz. Mozna czytac inne scierwo tez, zeby po prostu wiedziec co tam mowia, ja czytam onet tez, ostatnio mniej, ale zdarza sie. Po prostu trzeba sobie dobry filtr wlaczyc. Znajomi likuja tvn24 to tez czytam.


  • tomzkat lubi to

#67 Jacenty

Jacenty
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 styczeń 2016 - 18:03

Pitbull nie jest krajowy.

#68 Sir Bobby

Sir Bobby
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 styczeń 2016 - 18:33

, gdzie warto kupowac. Jakie "zamienniki" produktow sa dobre.

Wiadomo, ze nie bedziemy biegac nagle w innych butach niz nike czy adidas i kopac innej pilki niz z tych firm.

dlaczego nie?

 

zapraszam po piłki ZINY, polska firma. piłek kilka modeli od ok 70 zł do 300 zł i zapewniam ze nie sa gorsze niz marketowy badziew z adidasa czy najka, a np model pilki halowej ( ZINA Futsal Ego) w swoim przedziale cenowym jedne z lepszych na rynku. Na zwykle boisko tez bez problemu cos znajdziemy

 

Tak samo spodnie dresowe - treningowe ze zwezana nogawka, na pewno nie gorsze od najka czy adasia a sporo tansze. Znajda sie tez bluzy, ortaliony itd. Cały asortyment widoczny na www.zina.pl , lub www.easysport.pl . W sklepie można liczyć na sporo zniżki takze nie przejmować sie cenami katalogowymi.

 

 sklep na Warszawskiej 61, czynny od pn-pt 11-17, w soboty 11-14. jakby ktos sie napalil i juz lecial na zakupy to wyjatkowo jutro i we wtorek zawarte, od czwartku juz normalnie ;)


Użytkownik Sir Bobby edytował ten post 03 styczeń 2016 - 18:43

  • Mayek lubi to

#69 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 03 styczeń 2016 - 18:35

Ja trochę z innej beczki. Jaki serwis internetowy polecacie? Chodzi mi o informacje z kraju i ze świata oraz w miarę możliwości z regionu. Do tej pory korzystałem głownie z internetowego serwisu gw ale z wiadomych względów nie chce ich wspierać. Jakieś propozycje?

 

Do postu Mayka dodałbym pch24.pl, wolnemedia.net i blogi - niewygodne.info.pl, kontrowersje.net, niepoprawni.pl, blog-n-roll.pl


Bóg, Honor, Ojczyzna.

#70 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 styczeń 2016 - 18:48

Zina calkiem spoko, spodnie dresowe z zwezana nogawka super

Oprocz Ziny sa tez Gile
Od Gilewicza

#71 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 03 styczeń 2016 - 19:01

Apropo sportowych rzeczy to Colo sport z kędzierzyna koźle też fajna jakościowo firma.
Widzialem ich testy na wytrzymałość materiałow i szwów dla strojów rugby:) mega fajni ludzie i wszystko robione w PL w Kędzierzynie

#72 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 03 styczeń 2016 - 20:02

Każda z tych marek jest Polska.

 

 

Pit Bull nie jest czasem niemiecki?



#73 BadBoy

BadBoy
  • SK1964

Napisano 03 styczeń 2016 - 20:13

http://jmpsport.com.pl/   Bardzo dobra jakość oraz cena. Rzeczy szyte w Szaflarach.



#74 MaciekTZN

MaciekTZN
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 03 styczeń 2016 - 20:44

Co to serwisu internetowego to pikio.pl się wybiło ostatnimi czasy, kreują się jako "jedyny pluralistyczny portal" i nawet im to wychodzi.



#75 Berki

Berki
  • SK1964

Napisano 03 styczeń 2016 - 22:05

EH jest polskie, ale np. koszulki sciągają z Bangladeszu (jak brakuje partii to biorą szyte w Polsce).






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych