Skocz do zawartości


Zdjęcie

A pamiętacie ?


238 odpowiedzi w tym temacie

#51 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 październik 2015 - 01:27


Na zerwanym


jazda po dropsach

Usuń ten pierwszy film, po chuj mu robić problemy.


  • Dziki, Lars i Kryss64 lubią to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#52 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 31 październik 2015 - 07:32

Ktoś to ma jeszcze. Juwenalia na Ligocie. Marian Koniuszko, ja, świętej pamięci Davids. Muerte chyba jeszcze.


Ty tam byłeś? Ja kojarze jeszcze martino i pitera

#53 czaik

czaik
  • SK1964
  • LokalizacjaSPA

Napisano 31 październik 2015 - 08:11

Ty tam byłeś? Ja kojarze jeszcze martino i pitera

 

Nie piszecie o tych co Andrut udzielał wywiadu?


ŽIVOT JE BOJ!

 

GieKSa&Banik


#54 ethan

ethan
  • SK1964

Napisano 31 październik 2015 - 08:26

dobre było jak się Sting umawiał z jakimś smrodem w parku pod żyrafą w jakim dresie będzie



#55 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 31 październik 2015 - 08:57

Kurde tyle osób sie przewinęło przez forum + granie razem na hali, Słowianie, wełnowcu itd. Dopingowanie na C,B. A jak niewiele ich zostało. Czasem sie zastanawiam co sie z nimi stalo?

 

Najzwyczajniej odpuscili. Dziwi, az czasem jakie osoby odpuscily, bo wydawali sie dobrymi kandydatami na fanatykow. 

 

W UG to tez sie przewinego kilka stowek ludzi. 


  • kosa i Eric Cantona lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#56 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 31 październik 2015 - 10:17

Ta baba jamnik była dupna na starym forum :D

#57 Dobrzyk

Dobrzyk
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 31 październik 2015 - 12:44

Kurwa pamietam jeszcze jak smigałem, jakies poczatki kibicowania, z odsnieżaniem stadionu chyba akcja byla, albo z myciem krzesełek za bilet.

W sumie jak dla mnie stare ciężkie, ale piękne czasy, gdy na podłodze wszędzie stały wiadra podstawione pod kapiącą wode :D było ciężko, ale było dużo prawdziwych fanatyków. Dziwi mnie tylko to, że w tak ciężkich chwilach byli, a teraz gdy klub wychodzi na prostą w ciul tych ludzi nie ma.

Przyblizy ktoś daty? :)
  • maks_wnc lubi to

#58 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 31 październik 2015 - 12:47

Stare czasy? Mi sie zdaje ze to było kilka lat temu :)

#59 Dobrzyk

Dobrzyk
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 31 październik 2015 - 12:54

Mnie sie zdawało, że z 9-10 lat przynajmniej. Od 11 lat na Bukową śmigam praktycznie mecz w mecz, a zdawało mi się, że były to moje początki. Pewnie pojebałem srogo hmm? :)

#60 Baton

Baton
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaJada Na Szpil

Napisano 31 październik 2015 - 12:56

Apropo odśnieżania Stadionu i mycia krzesełek, pamiętam jak sprzątaliśmy na Śląskim w zamian za bilety ale nie wiem na jaki to mecz było. Lata 2005/2006.

 

A ja cały czas mam w głowie pamiętny mecz wyjazdowy do Słubic, bieg na peron 4 na nocny pociąg relacji Katowice - Szczecin (?), a później zabawa na "mieście" i po meczu autokarem piłkarzy całą wyjazdową grupą transportowano nas na stację w Słubicach żebyś my na pociąg zdążyli.

 

Ma ktoś może fotkę naszego sektora ze Słubic ?

Fajnie się wspomina te stare czasy :)


www.facebook.com/jadanaszpil - Moja strona o Groundhoppingu Zapraszam ! 


#61 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 31 październik 2015 - 13:14

Demontaż krzesełek na północnej był epicki:) Mycie krzesełek, sylwester zajebisty, karaoke :)

#62 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 październik 2015 - 13:50

Pamiętam moje pierwsze odwiedziny pomieszczeń pod północną. Jak zobaczyłem stojący tam autokar to poczułem się jak odkrywcy złotego pociągu w Wałbrzychu  :lol:  Co tam kurwa nie stało w tej trybunie. Piece grzewcze, polonez, siano, krzesełka.


  • Mayek lubi to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#63 Berki

Berki
  • SK1964

Napisano 31 październik 2015 - 13:55

co do północnej, to my też moglibyśmy sporo poopowiadać :))

 

w każdym razie takich ekscesów jakie widziała ta trybuna przy okazji przygotowywania Fanatycznego Stylu Życia, to chyba nigdy nie powtórzyliśmy przy tworzeniu oprawy :)



#64 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 październik 2015 - 14:01

Vice wersja... Skąd to powiedzenie było? Coś mi świta, że też związane z forum?

#65 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 31 październik 2015 - 14:07

Rozdawaliśmy,a raczej mieliśmy podkładki na zice na głównej bo była tak ujebana. mosir wyjebał je przed szpilem bo nie wiedział co to jest i na tekst o tym że to oni powinni się zajmować czystością trybuny jakis ciul z mosiru(chyba nawet wąsala) odpowiedział "i wice wersja"
  • Lars lubi to

#66 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 31 październik 2015 - 14:13

co do północnej, to my też moglibyśmy sporo poopowiadać :))

 

w każdym razie takich ekscesów jakie widziała ta trybuna przy okazji przygotowywania Fanatycznego Stylu Życia, to chyba nigdy nie powtórzyliśmy przy tworzeniu oprawy :)

 

GzG ekipa niszczyciel :)

 

Po tej akcji ww. bus stal sie busem swietej pamieci, jak i kible :lol:

 

 

 

Pamietam tez impreze UG za polnocna i grube awanti na wszystko co bylo pod reka... nawet worek z weglem ktos przyjal na gebe :lol:


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#67 Berki

Berki
  • SK1964

Napisano 31 październik 2015 - 14:17

w czasie tego awanti ktoś się napinał z piętra i zebrał na twarz pełną, zamkniętą puszką piwa :)


  • 1964 lubi to

#68 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 październik 2015 - 14:28

Wracając do bardziej forumowych wydarzeń to do listy forumowych "ewenementów" można by dodać Pana Antona - kierowcę busa z BVB i późniejszego kierownika drużyny. Urodzony w Siemcach, był podobno drugim tatą dla wielu zawodników w Dortmundzie, takich jak Rosicky czy Koller. 

 

Jak startowaliśmy od najniższych lig to spotykaliśmy się z nim na czacie i obiecywał pozyskanie ogromnego kapitału z Niemiec na ratowanie klubu. Miał chyba zapędy na prezesurę tutaj, po jakimś czasie zniknął z forum.

 

4060l.jpg


Użytkownik Gan Ganowicz edytował ten post 31 październik 2015 - 14:29

  • Eric Cantona lubi to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#69 Blejz

Blejz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 październik 2015 - 14:35

a jest tu jeszcze ktos z irca?

 

jedna z lepszych bek to byl DariuszJ

 

jahoo ty chyba wkleiles jego zdjecie z wakacji z epa w sandalach i bualych zokach?

 

cos mi swita ze niezlym oryginalem byl uzytkownik o nicku WERNER



#70 Blejz

Blejz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 październik 2015 - 14:35

a ze starych czasow to najlpszym tematem byl

 

ŁKS NAJBARDZIEJ na starmym forum kibice.pl


  • Dobrzyk lubi to

#71 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 31 październik 2015 - 14:36

A pamietacie taka zbiorke na bebny, ktora zrobilismy w 24h?

 

Tutaj podobna akcja - http://forumgieksy.p...a-naglosnienie/

 

 

;)


  • B.Z.L lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#72 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 październik 2015 - 14:40

a jest tu jeszcze ktos z irca?

 

jedna z lepszych bek to byl DariuszJ

 

jahoo ty chyba wkleiles jego zdjecie z wakacji z epa w sandalach i bualych zokach?

 

cos mi swita ze niezlym oryginalem byl uzytkownik o nicku WERNER

Ja jestem. Quack czyta czasem z ukrycia. Ejr też jest. Snavv też z ukrycia.

 

DariuszJ to był gorzelikowy propagandzista nie z tej ziemi. Jak tylko zdał sobie sprawę, że nie sprzeda tutaj nikomu tych swoich idiotyzmów to zabrał manatki i zniknął.

 

Werner był z Wełnowca.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#73 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 październik 2015 - 14:47

Rozdawaliśmy,a raczej mieliśmy podkładki na zice na głównej bo była tak ujebana. mosir wyjebał je przed szpilem bo nie wiedział co to jest i na tekst o tym że to oni powinni się zajmować czystością trybuny jakis ciul z mosiru(chyba nawet wąsala) odpowiedział "i wice wersja"

 

 

no rzeczywiście to wtedy było.

 

ale nie wąsala, a Holcha czy Cholcha czy jak mu tam było.

 

Robi jeszcze coś w klubie ten oszołom?


  • Lars lubi to

#74 Berki

Berki
  • SK1964

Napisano 31 październik 2015 - 14:49

nie, już dawno ;)



#75 bekabeka!

bekabeka!
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 październik 2015 - 14:52

Apropo odśnieżania Stadionu i mycia krzesełek, pamiętam jak sprzątaliśmy na Śląskim w zamian za bilety ale nie wiem na jaki to mecz było. Lata 2005/2006.

 

A ja cały czas mam w głowie pamiętny mecz wyjazdowy do Słubic, bieg na peron 4 na nocny pociąg relacji Katowice - Szczecin (?), a później zabawa na "mieście" i po meczu autokarem piłkarzy całą wyjazdową grupą transportowano nas na stację w Słubicach żebyś my na pociąg zdążyli.

 

Ma ktoś może fotkę naszego sektora ze Słubic ?

Fajnie się wspomina te stare czasy :)

 

ja bym powiedział rok 2008/2009 i Twoje sprzątanie miało mało wspólnego ze sprzątaniem  :hihi:






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych